Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Kamil ma pojedyncze pryszczyki na całym ciele... Czy to może byc alergia? czy raczej jakas różyczka albo ospa? To takie w sumie czerwone plamki bez czubka. Nie widze aby go swędziało. Ostatnio miał ciepła główkę.... Zmartwiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30.
Eli jeżeli dziewczyny niektóre nie odpowiadają na twoje e-maile to nie szczypmy sie tylko je usuńmy z tabelki po co na siłę ;mają tam przebywać; forum jest dobrowolne i kto chce to pisze a kto nie chce to nie,jezeli kiedys ja bym tak np. zaprzestała pisać to tez mnie wypiszcie. Agys a ta muzyczka to ma być od każdej inna czy jedna ,chyba jedna-prawda?Dobrze że napisałas ze na każdy temat jedno zdjęcie jesli na któryś temat nie mamy fotki to mozna wstawić inną np. zblizoną tematem. Żadna dziewczyna nic nie napisała o tym że propnowałam kopertę ze znaczkiem. Flowers nie martw się Bartus tez wkrótce zacznie raczkować i zobaczysz u niego biały ząbek.Nasza mała przy raczkowaniu to ma tyle zabawy i uciechy widzę jaka jest zadowolona ze moze sie sama przemieszczać po mieszkaniu chociaz do kuchni jeszcze nie zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli no wlasnie dzisiaj kolo19tej po kapieli mowilam to samo do meza,ze maly ma jakies czerwone chrostki na klatce piersiowej i raczce,nie duzo ale juz sama niewiem czy to alergia czy co...ale nic nowego nie wprowadzilam oprocz tego,ze znowu dalam mu buraczka,ale ostatnio nic nie zauwazylam po buraczku,chyba,ze nie zwrocilam uwagi,sama juz niewiem,jak nie zniknie to sie wybiore do lekarza. oczywiscie ze spaceru nici bo zaczelo znowu padac:( juz mowilam do meza,ze nie dlugo dostane jakas depresje od tego siedzenia w domu i braku kontaktu z ludzmi! Mialam Wam wczesniej napisac,ale zapomnialam,tesciowa robi w spozywczym i mowila,ze wode zywca ale gazowana wycofano ze sprzedazy bo sanepid wykyl mase bakterii w tej wodzie,ciekawe czy ma to tez zwiazek z niegazowana,bo ja malemu zywca podaje.Zastanawiam sie tez czy moznaby pomalu przejsc na kranowe,ale ta gostynka woda jest okropna nawet przefiltrowana,ale z drugiej strony cale zycie maly nie bedzie pil wod ze sklepu musi sie chyba przyzwyczaic do takiej jak my pijemy. A wy jaka podajecie wode dzieciaczkom? ania30 to dobry pomysl z koperta,ale chyba musialaby byc babelkowa,zeby ochronic troche ta plytke,bo na poczcie to nie patrza,listy leca hutowo.Ale ja uwazam ze to dobry pomysl bo wiadomo,ze agus nie bedzie kupowa nam plytki,koperty i znaczka bo troche by sie uzbieralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak koperta ze znaczkiem to dobry pomysł. Tez myślę, ze bombelkowa. tylko jak ją wysłac? Włożyć jedną w drugą? A wejdzie tak? Ja nie wiem....No i najlpiej jak same napiszemy na kopercie od razu adres własny. Mój klusek dzis dostał troszke czekolady. Ala ja jestem matka... Ale nieduzo dostał. Moze stąd te plamki? Zobacze jutro, jak nie zniknął to tez ide do lekarza. Tgrysicaaa to miała jakos teraz chyba na dniach wizyte u neurologa z małym. Pamieta ktoś dokładną datę? Ciekawe czy juz byli. A jesli chodzi o zaprzestanie pisania na forum, to juz kiedys pisałam ze byłoby miło gdyby nas wczesniej uprzedzic ze się nie będzie juz tu bywac bo później są takie sytuacje jak z Karenką , że Flowers się o nią martwi. Prawda Flowers? Tak wiec dobrze by było dac znać, niekoniecznie to uzasadniac jesli się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo troszkę brakuje mi czasu ale teraz mam chwilkę więc: Eli bardzo dziękuję za piękny album, ja się na tym nie znam ale mój mąż bardzo Cię pochwalił i powiedzial mi że musisz mieć dobrze opanowanego worda a -to duża pochwała. A jak dla mnie to jest po prostu bardzo ładny. Co do tych \"pryszczyków\" to u mojego Pawłka tak właśnie wyglądały ugryzienia od komarów, a ja już też panikowałam że to uczulenie. Sprawdz czy to nie to samo, u nas teraz pokazało się bardzo dużo tego dziadostwa. Sylmag bardzo fajny ten rowerek szczególnie ta rączka do prowadzania ja kupiłam młodemu chodzik-jeździk i jestem bardzo zadowolona polecam, trzyma się za rączkę i spaceruje jak przy balkoniku a do tego uwielbia wyrywać wszystkie możliwe elementy. http://www.allegro.pl/item118774639_chodzik_edukacyjny_little_tikes_wysylka_gratis.html nie wiem czy udało mi się go wkleić ale mam nadzieję że tak. Ja wogóle bardzo lubię zabawki firmy Little tikes a ponieważ kupowałam już Natalce więc dzieci mają już niezłą kolekcję. Polecam Wam dla bobasków bo są trwałe i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji he he , wcale nie mam opanowanego dobrze worda. Pierwszy raz robilam cos takiego. Od Thefly się dowiedziałam, że w ogóle tam mozna zdjecia wklejać :D i To ona uświadomila mnie jak. A te ramki, wzorki to jakos tak metodą prób i błedów ;) Kiedyś robilam w wordzie tabelki i wykresy do pracy mgr ale to zupelnie inna bajka. Jak sen Pawełka? Nadal stosujesz metodę czy juz nie jest potrzebna? Dziewczyny bardzo się cieszę , że się wam album podoba. Tworzenie go to byla sama radośc i przyjemnosc a wasze zdanie potwierdzają, że się opłacało :) No i wreszcie wiemy jak wyglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do albumu to oczywiście czekam na \"nową edycję\" któraś z Was proponowała żeby uporządkować je tematycznie i moim zdaniem to dobry pomysł. bo jak każdy przyśle co ma to wyjdzie niezły \"misz-masz\" co do wysyłki to powinnyśmy to tak załatwić żeby nie narażać na koszty tych dzielnych babeczek które i tak już poświęcają swój czas dla ogółu. Ja nadal karmię na śniadanie na kolację i znowu :( kilka razy w nocy. Nie wiem dlaczego znów się budzi, chyba ząbki. Zauważyłam że w jednej piersi mam mniej pokarmu właściwie już wcale i przez to są nierówne.... ciekawe co z nimi będzie ... po Tusi były równe. Po niedzieli chcę go odstawić ( w sobotę idziemy na wesele do mojego brata i mam taką suknię do której muszę mieć \"mleczne piersi\" bo inaczej nie byłoby efektu :) . I postaram się wysłać Wam zdjęcia młodego, będzie w brązowych spodniach na kant z mankietami, w białej koszuli, muszce, kamizelce beżowej z atłasowym tyłem i prawdziwych lakierkach, kupionych tylko na tą okazję. Wygląda rewelacyjnie. Ach i oczywiście wlosy na żel ... Tylko szkoda że w tej knajpie nie ma pokoi więc imprezka dla mnie nie będzie zbyt długa...co prawda ustawiamy przyczepę, tam położę młodego i mam dziewczynę która będzie go pilnować ale to już nie to samo co pokój.. Jeśli Jokas jesteś w ciąży to gratuluję, ja muszę się ekstra zabezpieczyć bo jak mówi moja mama wszystkich mam w domu :) więc już starczy. A co do tego planowania dzieci ( któraś pisała że za 5 lat) ja mam taką róznicę i są plusy i minusy. Po pierwsze znowu wchodzi się w pieluchy a był już taki spokój i są modne inne wózki :) . a z drugiej strony to starsze dziecko troszkę pomoże, przypilnuje, pobawi się z maluszkiem i bardzo dużo go nauczy. Pozdrawiam bo za bardzo się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eli, tak to jest jak się ufa mężczyźnie a ja myślałam że to taki znawca :) ....Ale i tak jesteś super dla mnie to czarna magia... Pawełek śpi znowu gorzej.. ale zasypia sam położony do łóżeczka i już nie pamiętam kiedy płakał lub kiedy musiałam go usypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers dzięki za zdjęcia najbardziej podobało mi się z jakim przejęciem studiuje gazetę, ale reszta też super Eli dzięki za poprawioną wersję albumu Idę spać Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre23
eli pisalam niedawno na forum ze albumik dostaam i bardzo mi sie podobaaaaa. megi masz racje, ja pisalam ze za 5 lat, ja nie jestem gotowa narazie ani za 2 latka a za 5 to i mala sie pobawi z niemowlakiem, wiedze jak Laura teraz jak widzi dzieci i jescze jak one chca sie z nia bawic, pokazuja jej cos czy lapia za raczki to ma taka frajde. a laura to juz do kuchni nagle raczkuje, wczoraj zaczela dopiero!!ale nie szybko tylko narazie pomalu zwiedza nasz dol domku.a jak ja z nia raczkuje to sie glosno smieje!! to tyle, jutro do pracy wiec ide juz sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku - dzisiaj nic nie nadrobię bo usnęłam razem z Sebkiem i obudziłam się dopiero teraz, szybko zjem kolację, okąpać się i spać. eli ja na razie czekam z tym albumikiem bo niestety nie mam co dodać bo nikt mi nie dosłał zdjęć. a album dostałam ale go obejrzę jutro. thefly - co do muzyczki to ja właśnie nie mam nic dziecięcego , więc jak coś macie to podeślijcie . a może ich być kilka bo wstawię je do pokazu. więc fajnie jak bęzie ich na tyle żeby temat dziecięcy był zachowany. Oczywiście jak ktoś nie ma to niech teraz nie szuka na siłe, ale może ktoś dysponuje !!! fajnie jakbyście przysyłały zdjęcia jak najszybciej , bo wtedy mogę zacząć już coś robić. A przecież i tak niektóre zdjęcia dopiero doślecie mi w październiku albo jak mi coś podczas tworzenia wskoczy do głowy. Na razie nie ustalam terminu, bo nadal nie wiem czy wszyscy wezmą udział i po ile zdjęć orzypadnie na głowę. Ale fajnie jakbyście faktycznie wymyśliłi jakiś komentarz, nie musi być do każdego zdjęcia bo jak dostanę z 200 zdjęć albo więcej to boję się że moja wena może się skończyc przy 20. co do koperty ze znaczkiem to już musicie same podjąć decyzję ! flowers- ja nadal daję tak jak ty zywiec niegazowny. I myślę że tak do roku pociągnę, a potem pomału będę przestawiać. A z tą gazowaną to mnie zmartwiłaś bo my tylko pijemy taką wodę. flowers- a masz ajkieś piosenki dal dzieci? sylmag - super ten rowerek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz koperty ze znaczkiem przyslijmy tez plytę na której Agus nam nagra nasze albumy. Agus ja mam super płytę z kołysankami (http://www.turnau.com.pl/kolysanki.htm) i muszę zorientowac czy jestem w stanie Ci wyslac e-mailem . Kiedys tam komus wysyłałam jakas plytę wiec mozliwośc jest. Pytanie tylko czy Twoja skrzynka to przyjmie bo wczoraj przy albumie miałam info, że Twoja skrzynka za mała.... A jeśli się tak nie da to moge przegrac na jakaś płytkę i wysłąc pocztą razem z kopertą itd.. Kamil nadal ma to uczulenie ale jest bardzo dziwne. Mi to wygląda na jakas alergię kontaktową. Ma niewiele plamek na ciele ( ramiona, twarz) ledwo widoczne są, prawie niezauważalne ale za to na spodniej stronie ud , zaraz w miejscu gdzie sie konczy pieluszka ma pełno czerwonych pryszczyków takich wyglądajacych trochę na pogryzienie komara. Pod pieluszką nie ma nic. Nie ma nic na brzuszku i pleckach. Wygląda to tak jakby uczuliło go cos na czym siedział i czym dotykał np twarzy. Mam podjerzenie, że to ten pozyczony kojec ( czy tez łóżeczko turystyczne, sama nie wiem co to jest) Fakt, wczesniej w nim sypiał ale na materacu , a teraz przewiezlismy do nas i robi za kojec( z którego prawie nie korzystmy bo jestem przeciwniczką takiego zniewalania) Wczoraj posiedzial w nim kilkanascie minut w samym body i moze to to.... Poza tym nic się nie dzieje. Nie wiem czy z tym iśc do lekarza, zobacze co sie bedzie dzialo. Może zniknie. Po południu podejmę decyzję. Czy sądzicie, że przy alergii pokarmowej mogłoby go tak wysypac prawie wyłącznie na udach i to spodniej stronie?? Oskąd Kamil nauczył się siadać to mam wrażenie, ze mam w domu starsze dziecko ;) Wczesniej jak sie budził w nocy to płakał albo marudził leżąć, a teraz przeważnie od razu siada, ręce w górę i woła \" mememe\" albo \"mamama\", a czasem się wspina i staje. Np wczoraj spał ( drzemka) , ja weszlam na chwilkę do jego pokoju przekonana , ze spi , patrzę a on sobie stoi w łóżeczku uśmiechnięty od ucha do ucha:) Ps Agus moje zdjęcia sa juz wybierane wiec postaram sie niedługo wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam w tym liku trzeba kliknąc na \"kołysanki utulanki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez dwie płyty z taką spokojną muzyką relaksacyjną , jedna z nich to podobno kołysanki. Ale sądzę że tamte co podalam liknka są duzo lepsze i mysę, że by świetnie pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 30 - pomysł przedni, trzeba tak zrobić bo wystarczy że Agus poświęca swój czas, przesadą by było gdyby jeszcze miała do tego dopłacac. Kupię większą babelkową żeby nie pozaginać koperty i żeby cd swobodnie weszła. Flowers - my dajemy kranówkę , przeważnie przegotowaną 5min, od urodzenia Adulka. Buraki nie sądzę żeby go uczulały ale odkażdej reguły mogą byc wyjątki. może to potówki, u nas tak było myślałam na bank że to od banana a to były zwykłe potówki Eli - własnie tak u nas wysypuje partiami, w okreśłonych miejscach, zmiany schodza około tyg wiec jezeli to alergia to sama po 1 dni mu nie przejdzie. Pomoze na pewno kąpiel w nadmaganianie potasu tzn. z dodatkiem niewielkim tego specyfiku. Sylmag- jeździk pierwsza klasa !!! cena też :) He he a u nas znów postep :D Adulek sam siada od wcozraj z leżenia. Ach jacy my z mężulem byliśmy z niego dumni, jemu tez za każdym razem jak siadł gębula sie śmiała od ucha do ucha. Moja kochana glista :) Spadam na spacer między chmurami bo nawet nie wiem czy zdążę wyściubić nosa przed deszczem. Megji - udanej zabawy na weselu. Pewnie wszyscy będą sie rozpływac w komplementach nad małym jak go tak wystroicie, żeby młodzi (para młoda) nie byli zazdrośni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli jesli chodzi o karen ke to nie odpisuje na meila. Megji maly napewno bedzie super wygladac,po imprezie prosimy o fotki:) agus7 ja mam piosenki dzieciece kukulskiej i jezowskiej,i chyba fasolek. Ja tez kupie jedna koperte wieksza i wloze w to bąbelkową i plytke no i znaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Widzę że pomysł z kopertą się przyjął,fajnie oczywiscie bąbelkowa będzie najlepsza,Agus zaczynam szykować zdjęcia,niestety muzyczki to nie mam. Sylmag ten rowerek extra ale babć mojej córci nie byłoby stac na taki. Flowers ja ostatnio żywiec piłam bo składaliśmy na ten plecak,tylko ze niegazowaną a i tak syn nie wygrał więc narazie to piję muszynę albo krople beskidu ja to jeśli Natalci kaszkę robię to na wodzie z kranualbo 5 plus bo mój mąz taką z pracy przynosi. Megji to fajnie wystroiłaś Pawełka chętnie tego eleganta obejrzymy,wiesz moja mała tez zaczęła sie w nocy budzić a wcześniej tak nie było ja tez myślę że to zęby,a pamiętasz jak kiedyś o piersiach rozmawiałyśmy?Ja pierwsze dziecko karmiłam prawie dwa lata więc coś o tym wiem.Życzę wam udanej zabawy na weselu,a może swoją kreacją się nam pochwalisz?Acha moze ustalmy więc konkretnie tematy tych zdjęć co mają być w albumie czy zostawiamy takjuż jak proponowały Agus i Eli? Eli ty to odważna jesteś ze Kamilkowi takie różne jedzonka już podajesz ja to jakoś się obawiam,że brzuszek będzie bolał albo że jakaś wysypka wystąpi,a ta zielona kupka już wiesz po czym była? Przed godz. właśnie skończyłam szykować tort mojemu starszemu synkowi,który dzisiaj obchodzi swoje 9-te urodziny,za półtora m-ca następny będzie.Narazie-cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja testu nie zrobilam, bo nie mam jeszcze sesu. U lekarza przed dwoa dniami nic nie bylo wiec czekam jeszcze bo okres moze sie pojawic. Jedynie co mam to mnie bardzo ersi bola a poza tym nic. Odnosnie albumu to u mnie chyba z koperta nie wypali bo u mnie trzeba zaplacic za przesylake jakies 25 zl, bo w Niemczech mieszkam:( Nie zagladam czesto bo oliver jakich marudny i nie daje mi posiedziec. mam rwniez problem z polozeniem go o 20 spac, bo nie chce zasnac. Wczraj mczylam sie z nim tak do 21:30:(. Mam nadzieje, ze mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 jak do tej pory nigdy mu nic nie dolegało i nic się nie działo to probuję . Za 2 miesiące będzie to mógł jesc normalnie , Oczywiście o ile nie bedziealergii. A my spróbowlaismy wczesniej. Chociaż zniektórzy pisza, że jajko całe od 10 mies. Bo mówisz o jajku prawda? czy ogólnie? N razie wycofuję nowowści i zobaczymy niedługo co go uczuliło. U mnie w rodiznie nigdy nikt nie mial żadnej alergi na nic a to często dziedziczne więc mam znacznie mniej obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala za nami 10 mc-y :D wsyskiego najlepsego od Adasia dla Michałka i Oliviera ocywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly bardzo dziękuję za śliczne kwiatuszki w imieniu syna. Jokas tzn. że rezygnujesz z albumu? Agus też musiałaby ponieśc koszt żeby go do ciebie wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ze to troche koszty, wiec chyba ja zrezynuje. mam was tak czy inaczej i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia i roniez buziaki dla wszystkich dzisiejszych slenizantow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa. Jakies pół godizny temu stwierdziłam, że po wysypce nie ma ąsldu. Thely cyz to mozliwe aby to była pokarmówka? Flowers a jak u was wysypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli Ty coś wcześniej pisałaś że mały Ci gorączkował, czy to nie była trzydniówka? Po Temperaturze pojawia się wysypka i po 2-3 dniach schodzi. Może to było właśnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×