Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość ania30x
Eli ale fajne te zdjecia na saneczkach,zima ma jednak swoje uroki. Celebre prosze przeslij mnie rowniez te zdjecia z waszego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre zdjecia doszły :) Są super. Nadal nie wiem czego teraz szukamy w naszej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy teraz wypada nasyzm maluchom szczepienie? Nie wiem czy jakiegos nie przegapiłam.... Bylismy chyba w październiku. Kiedy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli my sie wybieramy na szczepienie pod koniec lutego,a dokladnie po27 lutym mamy sie zglosic,ja zawsze dostaje karteczke od pielegniarki kiedy dokadnie sie zglosic do kolejnego szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze sama sobie zapisywałam chociaż pielęgniarka zawsze zapewnia mnie, że zadzwoni. Nigdy nie zadzwoniła. Ostatnio na szczepieniu był mąz dlatego nie wiem kiedy teraz mamy termin. Flowers Moze wiesz jakiego zdjecia teraz szukamy? Cos nam zabawa zdechła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po zabawie saneczkowej, mały mi usnał jeszcze w sankach, ale podobało mu się głównie to jak biegałam żeby szybciej jechały:) ale u nas odgarniete chodniki gdzieniegdzie aż do kostki, więc problem z przejechaniem, a tam gdzie mozna pojeździc po sniegu to jakies pisska samopas biegają, więc na dłuższe bezpieczne szaleństwo został nam ogródek szukamy jesiennego liścia jeśli się nie mylę, ja niestety nie mam zbyt wiele czasu, bo muszę się na zajęcia przygotowac i obiad na jutro obmyślić, tak więc pozdrawiam chwilowo Celebre - ja dostałam zdjęcia, dziękuję, mała chyba do ciebie podobna:) Laura od ciebie tylko błą, zdjęć niet:( aa sepsę powoduja jakies szczepy meningokoków, nie jestem pewna czy akurat szczepionka na pneumokoki chroni przed nią. Ta szczepionka chroni tylko przed kilkoma szczepami z na pewno kilkunastu, o ile nie kilkudziesięciu szczepów obecnie znanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nawet nie czytam zaległości tylko śpiesze Wam się wyżalić - przez te guzy które non stop Adulo w tym samym miejscu nabija zrobił się zwłókniały krwiak (opinia dzisiejsza pediatra) a pielęgniarka z dziecięcego łączy to jeszcze z faktem zalatującego oczka (wg mojej mamy Adulo jednym okiem zezuje) że opuchlizna gdzieś nerw wzrokowy blokuje shit shit shit dostaliśmy skierowanie do chirurga i pewnie tam usg i renthgen nie daruje sobie że wtedy za pierwszym razem nie pojechaliśmy na izbę przyjeć bo to się ciągnie od tamtej pory baa to już 3miesiące jak jego głowa jest opuchnięta. Taki mały rozbijaka z tego Adula ach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
thefly straszne co piszesz, życzę wam aby mały był zdrowy a opuchlizna zeszła szybko.kurde ja jak czytam to mi sie niekiedy az łza mi sie w oku zaręci co te nasze dzieci przeżyć muszą a my razem z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly ja tez zycze Wam aby wszystko bylo dobrze z Adulkiem:) A my wybrali sie na spacer i trwal chyba z 1minute!:))na naszym osiedlu jak w gorach wietrznie i hucznie,jak wyszlismy za nasz blok to wiatr rozwiewal caly sniego ledwo wozkiem jechalam i szybko nawrot bo maly sie juz burzyl,nie dosyc ze pol dnia sie szykowalismy na wyjscie to nici ze spacerku,a jak otwieralam balkon to wydawalo sie ladnie i slonecznie,pod wozkiem mialam folie przeciwdeszczowa,wchodze na klatke schodowa i patrze niema,pomyslalam albo wywialo albo ktos zajeb...:P wyszlam tylko kawalek za blok i kawalek odeszlam od wozka,mialam strach zeby wiatr nie przewrocil wozka,slysze ze jakas kobieta z innego bloku sie drze z okna,nie szlo jej zrozumiec tylko uslyszalam slowo bialy samochod,ktory obok mnie stal:)patrze a za nim folia,no to sie drze dzieki:)smiesznie to wygladalo,blok daleko od nas ktos sie drze ja sie dre i wietrzysko,ale szybko nakret i rura do domu:))i tyle my spacerowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli powinniście być na szczepieniu po skończeniu 13 miesiąca -to jest MMR czyli odra świnka różyczka a następne szczepienie to jest równo rok po ostatnim szczepieniu tym z HIB czyli np u nas to wychodzi po 28 lutego.... No a sepsę to wywołują różne wirusy bakterie i inne gronkowce....czyli np to szczepienie z HIB to jest na to.ale i również na pneumokoki to też na to....no a na te sepsy o których ostatnio głośno to jest jeszcze inne szczepienie- na meningokoki....ale nic o nim nie wiem-muszę porozmawiać z kumpelą lekarzem czy warto na to szczepić... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi o tym terminie szczepionki. Własnie mi się przypomniało, że któraś z Was ( chyba Jokas, nie pamiętam) pytała co z tym moim planowaniem dziecka bo mówiłam , że ja też niedlugo.... Ja miałam pierwotnie zamiar starac się odkwietnia bo w marcu mi się umowa konczy i czekam, że mi przedłużą ( albo nie). Ale ostatnio sytuacja w pracy nieciekawa, strajki się szykują, ludzi mają zwalniać więc na razie siedzę i czekam jak będzie. A jak już będzie wiadomo jak będzie i czy praca będzie to będe myśleć. Ale zastanawiam się i planuję. Chyba chciałabym zacząc starania za rok w stczniu bo by mały akurat do przedszkola poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pytalam o te starania:) Oliver idzie juz do przeczkola od przyszlego roku we wrzesniu. U nas jak narazie zero sniegu choc zapowiadali. Eli super zdjecia na sniegu i w ogole wszystkie dzieciaczki slodkie i juz takie duze:). Wczoraj wieczorem byla u nas karetka. Moj maz nabawil sie zatrucia pokarmowego w pracy. Przyszedl do domu juz ze zgaga,poznniej mial biegunke a na koncu upad i mi tak zwracal, ze az po karetke zadzwonilam. Wygladalo to okropnie. Dzisiaj jest mu lepiej, ale go glowa boli. my mammy jeszcze 3 szczepionki przed soba i wowoczas jak na razie koniec. Do kwietnia co miesiac mam wyznaczone terminy. thefly przykro mi bardzo i zycze zdrowka Adulkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas to ale mezus sie nameczyl:( duzo zdrowka mu zycze! my dzisiaj mieli straszna nocke!!maly wogle nie chcial spac,nigdzie mu nie pasowalo ani lozeczko ani z nami,a jak tylko posmarowalam mu zelikiem dziaselka to chwila spokoju:( na dodatek ma zatwardzenia,robi co drugi dzien kupke i chyba pupka go przy tym boli bo poplakuje,a dzis rano zrobil chyba 3 bomby pod zad i plakal nie chcial pic mleka dopiero pozniej zjadl parowke i popil swoja cherbatka a teraz spi w koncu,mam nadzieje ze to zeby a nie zapowiedz jakiegos chorobska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowers
daj kal do analizy, bo czerwonka szaleje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy wy jeszcze smarujecie czymś wasze dzieci, jakąś oliwką albo czms w tym stylu . Bo ja już dawno nie i zastanawiam się czy nie robię źle. Ostatnio tylko pilnuję smarowania małemy buźki bo miał strasznie suche policzki. Teraz jest lepiej. I pilnuje żeby zawsze miał posmarowaną buzię jak wychodzi na dwór. I jeszcze jedno - jak czyścicie uszka dzieciaczkom. Bo mój ma dosyć dużo woskowiny i brzydko to wygląda.Lekarka mówiła mi o audi baby ale sama nie wiem. I wiecie co, kiedyś mieliśmy problemy z jednym oczkiem które cały czas łzawiło i potem przeszło. Ale teraz jak zaczął się wiatr parę dni temu to znowu to oczko załzawiło !!! Mam nadzieję że to nie wraca ! my też już byliśmy parę razyna sankach , i dzisiaj chciałam tez się wybrać żeby porobić zdjęcia ale dzisiaj było za zmino i wietrznie. może jutro się uda ! thefly = mam nadzieję że będzie ok ! Trzymamy za Was kciuki ! jokas - dużo zdrówka dla męża ! eli- fajnie że Kamilek uczy się nowych słówek, a mój Sebek to dalej tylko mówi mama, tata i dada i nie . Uczę go mówić daj a on na to mówi nie !!! idę pooglądać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - ja też zdjęć nie dostałam !!! jejku eli Kamilek jest taki duży ? bo my to tej żyrafce jeszcze do podziałki nie dostajemy !! a jedzonko idzie mu całkiem nieźle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
agus7 a jaki masz adres bo moze zle wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jak to nie dostajecie do podziałki na żyrafce? A na dobrej wysokości wisi? Trzeba ją powiesic tak aby ta linia 30 cm była 30 cm od ziemi. Kamil ma około 81 cm a tam podziałka zaczyna się od 80 cm. Ja nie smaruję Kamila nicyzm. Czasem, bardzo rzadko posmaruję mu ciałko balsamem dla dzieci. Ale bardzo rzadkjo. Buzie smaruję obowiązkowo przed wyjściem na dwór. Teraz jak jets zimno to grubą warstwą. Słyszałyście o tym dziecku co boso szło w piżamce 1,5 km po sniegu przy mrozie podczas gdy matka piła? Odmroziło sobie nóżki i niewiadomo czy da się je uratowac, tzn stópki. Cały dzien dziś myśle o tym dziecku. Mały ciągle powtarza mama a mama nawet nie zechciała się zjawić w szpitalu. Okropne. Bym tego malucha wzięła na ręce i tuliła, przytulała i chciałabym mu dac tyle ciepła ... Co do mowy Kamila to mówi coraz wiecej. Mówi mama, tata, baba, dziadzia, Ania Ada ( Adam), dada, papa, ama ama lub am am, lala, da, dam, tak, nie, ma, dobre/y, noga, a od dzis na mleko mówi \"meko\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa do 80 cm nie siega? Pomyslałam ze w ogóle do zyrafki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaczyna się na polsacie ten serial \"skazany na smierc\" cyzli \"prison break\" o którym wam pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - agulka1977@wp.pl eli - no nie sięga do podziałki, ale musze go znowu zmierzyć I nareszcie kupiłam wagę , będę teraz mogła go ważyć patrzę na film , jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli moja droga dzisiaj Ci powiem jak Bardzo Cie lubie:) hehe film,tzn.serial super!!i zzeraz mnie ciekawosc,wiec ladnie nam tu napisz czy odcieli mu paluszki????:)skad sciagalas ten serial bo nie doczekam do nastepnej niedzieli:P Bartus juz oki dalam muwiecej owocow i kupki sa git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
a ja nie obejrzałam tego serialu a taka miałam ochotę,mała była marudna cały wieczór,wyrzyna się kolejny gruby zabek,poprzedni dość długo wynurzał się więc z tym pewnie tez tak będzie-trudno może inny odcinek od kilku dni Natalka przynosi różne płyty i chce zeby jej włączać wieżę przynosi nawet gry komputerowe i myśli ze to tez muzyka,trzeba ją oszukiwać bo pilnuje czy płyta została włożona do szufladki Agus ja smaruję po kąpieli małej kremem bambinopupcię i nóżki,trochę brzuszek bo nieraz miała taki suchy no i jak idziemy na dwór to co nusia mówi to:mama,tata,dzidzia,tzy-to ozn.liczenie,bem,bem-na samochody.paaa-na psy i koty,robi sobie sama nununu jak ma zamiar wyłączyć telewizor no i napewno o czymś zapomniałam ale u mnie normalka a taka matkę jak pisała Eli co jej dziecko odmroziło sobie nóżki to na suchej gałęzi powiesić jak to moja mama mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
agus i agucha zdjecia wlasnie wam wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro jedziemy na badania z malym:( Mielismy jechac w sobote,od poczatku nam ten termin wydawal sie dziwny ale dzwonilismy do szpitala i potwierdzali a dzis maz zadzwonil spytac czy bedzie musial miec ekg i bedzie usypiany a ordynatorka zdziwiona ze my w sobote przyjezdzamy,ze lekarz musial sie pomylic i zly termin wyznaczyl,no i kazala nam jutro przyjechac,na szczescie moze byc najedzony i napewno go nie uspia bo nikogo na oddzial nie wpuszczaja bo panuje zapalenie pluc,az strach mam jechac,ale podejrzewam ze tylko mu zaloza holtera bo ekg sobie napewno nieda zrobic spokojnie,boje sie tak czy siak zeby nie zlapal chorobska,a dopiero mieli tam sepse a teraz zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dłuuuugo mnie nie było, jakoś tak wyszło..chyba ta monotonia nie pozwoliła mi siąść i napisać, ale w końcu się zebrałam.:) Widzę że wszystkie dzieciaczki rosną i przysparzają mamom wielu radości:)oby tak było jak najdłużej:) Nadal nie mam pracy , szukam nadal biurowej ale na tydzień pojawiają się 1-2 ogloszenia mało , to chyba ta Polska B, miszkam w lubelskim..także żyjemy sobie z Natulką dzień po dniu i odliczamy dni do wiosny..ech wychodzenie na dwór to teraz koszmar, same wiecie, wycie przy ubieraniu, wycie bo jazda w wózku, wycie bo rozbieranie..ech oby jak najszybciej się to skończyło..Nati super się rozwija, jest ciekawa świata, wesoła, chyba widzę w niej talenty muzyczne i taneczne:) uwielbia tańczyć i ostatnio nauczyła się mnie podnosić, żebym nie siedziała tylko tańczyła z nią tzn pcha mnie i nie odpuści póki nie zatańczę hihih a mi się nie bardzo chce..walczę z tymi stanami przygnębienia które mnie dopadają ale czasami nie mam już sił..na 1 osobę to trochę za dużo, no i ten brak pracy rutyna..próbuję się cieszyć tym co mam ale jak pomyślę o przyszłości to mnie dreszcz strachu przebiega. postaram się częściej tutaj bywać i przeraszam za to milczenie :) pzdr dla all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Mnie jak od odczatku roku dopadaja tylko problemy. Strata ciazy, zatrucie meza i wczoraj Oli nabawil sie takiej alergii od kota, ze to szczegol. Bylam wczoraj u kumpeli, ktora ma kota. Ma ona synka 1,5 miesiaca. Dzieci sie bawily my plotkowalysmy a tu nagle oli patrze ma czerwone oczko. Co chwila tarl i tarl, az mu w koncu zapuchlo. Zadzwonilam po meza i pojechalismy do szptala. Dali mu cos do wypicia i dzisiaj zeszla mu opuchlizna. Poszlam rowniez z nim do lekarza, ktory potwierdzil, ze to byla reakcja alergiczna, jednak test dopiero mozna po3 roku zycia zrobic do tej poy mamy unikac kotow. Mam kolejnego w ten sposob alergika w domu, bo maz jest rowniez alergikiem. ja chyba dostane 1@ po zabiegu bo bola mnie piersi i jestem bardziej wybucowa, co sie zgadza z wszyskimi wczesniejszymi@:) Wszystkim zycze zdrowka i lece prasowac bo juz niezla sterta na mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×