Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre 25
ah eli strasznie mi przykro mi...faktycznie zyczliwa osoba... powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezły klops Eli :( mam nadzieję , że mąż znajdzie szybko jeszcze lepszą pracę. No i że szybko powrócicie do starań o kolejnego maluszka !!! a takie gnidy "życzliwe osoby" niestety są wszędzie takze trzeba uważać co się mówi i robi przy kimś Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i porzadki szczegolnie wywalanie starych dokumentow i ubran dobrze wplywa na pozytywna energie. W zasadzie porzadki przedwielkanocne to super sposob :D Moj maz szcesc miesiecy mojej ciazy i trzy m-ce po urodzeniu malej byl jeszcze bez pracy. Bylo naprawde ciezko,bo auto juz ledwie zipalo, do dziecka nie mialam nic po nikim, wszystko kupowalismy nowe..A tam jeszcze poczatek roku rachunki za koszty dodatkowe z mieszkania, prad, ogrzewanie, podatek za auto, chrzciny Laury, Boze Narodzenie.. Doslownie tydzien po tym jak przesortowalam cala szafe, powywalalam stare papierzyska i posprzatalam mieszkanie los sie do nas usmiechnal i do meza zadzwoniono z nie byle jakiej firmy, bo BOSCH-a..Oni tam moga wybierac i przebierac, bo tygodniowo dostaja 40 000 podan z calych Niemiec, a tu telefon.. Az sie poplakalam ze szczescia..Zbieg okolicznosci?! hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli przykro mi bardzo. Mam nadzieje, ze sie szybko wszystko ulozy i bedziemy mogly razem sie o dzidziusia starac:). Ja rozpoczynam od przyszlego miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zmieniło. umowę przedłuzyli ale i tak nie wiemy co dalej. Co z moją umową - na razie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się dowiedziałam, że zostanę ciocią :) Jokas ja tez będe próbowac. Może nam się razem uda w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
no widzisz Eli mąż ma dalej prace, fajnie.i zycze wam dziewczyny powodzenia w staraniach.My jeszcze nie, bo ja nie chce narazie ale mąż chcualby już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers thefly - i ja w konkursie, zagłosowałam na was ale jakie są wyniki ? thefly - dobrze że z Adulkiem lepiej, życzę żeby choróbsko szybko minęło ! Zyczę wszystkm które już starają sie i zaczną siię starać zeby fasolki na nowo zagościły w waszych brzuszkach ! Mnie na razie daleko do tego , chociaż bardzo chciałaby mieć jeszcze dzidziusia ale co tam małymi kroczkami do przodu najpierw załatwić wszystkie problemy , zająć się Sebkiem a potem okaże się co przyniesie życie ! A my dzisiaj poszliśmy na kontrolę do lekarza bo coś mi nie dawało spokoju i dobrze, bo mały dostał antybiotyk- znowu siedzimy w domku, a ja juz w poniedziałek do pracy bo teraz miała urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli fajnie by bylo, bo ja ja bede potrzebowala duzego wsparcia. Nastepna ciaza to napewno do 3 miesiaca strach, aby sie tym razem udalo:) Ciesze sie rowniez, ze maz jednak ma prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No i w końcu nas dopadło, 17 m bez choroby do teraz, N ma zapalenie krtani i jest bardzo chora, czerwone gardełko, brak apetytu od 3 dni prawie nic nie je, najgorzej jest z lekarstwami, bo co jej podam to wymiotuje..dzisiaj jest już troszkę lepiej, chociaż dalej przełykanie sprawia jej ból..strasznie jest marudna ciągle na rękach ale to zrozumiałe... mam jeszcze jeden problem nie chce mleka ani kasz od jakiś 2 tyg, nie wiem co już robić, może któraś miała podobny problem..? Eli współczuję problemów, Thefly jak z poszukiwaniem pracy? i wszystkim dzieciaczkom które chorują duuuuużo zdrówka życze muszę kończyć bo mała ma atak kaszlu, znowu ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Jokas ja w następnej ciąży byłam w strachu cały czas nie tylko do 3 m-cy nawet jak pojechałam do porodu to jeszcze byłam jednym wielkim kłębkiem nerwów,ktoś może powiedzieć że to przesada tak się martwić ale to się tak nie da,ja dopiero jak trzymałam Natalkę na ręku to byłam szczęśliwa tak do końca.Oczywiście i tobie i Eli życzę spełnienia waszych zamierzeń z dzieciaczkami. Eli ech ten nasz kraj,kiedy tu się coś zmieni,nic dziwnego ze kto może daje dyla za granicę,a ta osoba o której pisałaś ze macie przez nią kłopoty moze tego swojego występku załuje,może ktoś coś palnął i się nie zastanowił,ja sama też nieraz coś palnę i moze przykrość komuś tym robię nawet tutaj na forum. Thefly czy działkę którą kupiliście jest w mieście czy gdzies na peryferiach,bo taka 6 arowa to nie za duża jest ,więc pewnie w miescie,bo tam takie przewaznie są. Spokojnej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze Eli że z mężem sprawy się obróciły na lepsze ... Delphi - poszukiwania pracy idą marnie myślałam, że z 5-letnim doświadczeniem w bankowości bez problemu znajdę gdzieś w biurze kredytowym pracę a tu \"zdziwko\" albo mają już dobrany skład albo tylko bazę tworzą na \"w razie co\" reasumując nikt do mnie nawet nie zdadzwonił i nie zaprosił na rozmowę :( ania30 - działeczka tak - w mieście naszym - w okolicach mojego rodzinnego bloku - także wrócę kiedyś na stare śmieci. Okolica teraz jest spokojna tam bo pola nawet doookoła pozostały ale niestety tuz za naszą działką będzie biegła obwodnica około roku 2013. Niby to jeszcze hen hen ale pierwsze odcinki już budują :( na poczatku się tym zmartwiłam ale z drugiej strony będzie droga przynajmniej bo teraz to klepisko tam jest :P no i mają robić pas zieleni odgradzający i ekrany dźwiękoszczelne stawiać. agus - wyniki konkursu 23 marca ale myślę realnie że my na pewno nie wygralismy bo tam naprawdę były piękne artystyczne zdjecia a malutki mój dziwny jest jakiś pic bardzo dalej nie chce kopa rzadka nifuroksazyd mu dasłam dwa razy sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały spi. mam chwilkę dla siebie :) Napisałam kolejny wierszyk. Chyba zmienię profesję ;) No i już niedługo nasze dzieciaczki skonczą 1,5 roku. Alez ten czas leci. Tak sobie wymyśliłam ze gdyby mi się udało w tym miesiącu zajśc w ciąże to mialabym termin na 23 grudnia. Fajna data. Gdyby sie udało za pierwszym razem to moje dziecko i dziecko brata byłoby z tego samego rocznika. Pewnie dzieciaczki by razem chodzłiy do przedszkola :) Juz zaplanowałyśmy, że to będą dziewczynki :D Tak naprawdę to nie wiem czy bym sobie juz poradzilą z dwójką. Nie czuję się jeszcze na siłach. Ale ludzie mają kilkoro czasem rok po roku i jakoś sobie dają radę... A zalezy mi zeby była mala róznica wieku między dzieciakami. No i fajnie by było bo by się dwójka na raz urodziła. A może któraś z was jeszcze poza Jokas i mną stara się o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - współczuję przeżyć i mam nadzieję, że z twoja umową wszystko się pozytywnie wyjaśni. Ja wstrzymam się z następną ciążą do przyszłego roku. Po pierwsze mam nadzieje mieć etat jak będę w ciąży, żeby nie martwić się o pieniądze jak dzidzia przyjdzie na świat, a po drugie ja nadal karmie i szczerze mówiąc nie jestem na tyle wypoczęta żeby zdrowo przebyć na 100% następna ciążę, bo mój organizm ciągle jest eksploatowany przez synka:). No i nie przespalam do tej pory ani jednej nocy:( Ale za Was dziewczyny trzymam kciuki!!! Właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy, chociaż muszę przyznać, że milo jest odpocząć kilka miesięcy nie martwiąc się kto zajmie się dzieckiem. Delphi - dużo zdrówka dla Natalki:) Tort rzeczywiście jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
no ja rowniez sie wstrzymam z następnym dzieckiem,gdyż chcę iść do pracy i troche popracować a po drugie nie jestem gotowa tak szybko na nastepne.tak sobie mowilam ze dopiero za 5 lat ale kto wie jak to bedzie...może juz za rok lub dwa, niczego nie planuje, czas pokaże. a tak to moja mama juz dzies do polski poleciala, ale szkoda!!i zycie toczy sie dalej. ale w maju jade do Polski ale niewiem kiedy dokladnie, jakoś na początku.potem moja mama znowu przyleci 22 czerwca jak moja siostra będzie rodzić.wieć niby się widzimy i telefomujemy co dwa lub trzy dni ale zawsze mi szkoda jak wyjezdza lub jak ja wyjeżdzam a polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli zaczekaj chociaz miesiac:) ja tez juz dziewczynke zamowilam:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - zarejestrowałam się w tym \"Majonezie\" :) ale przepis t chyba na jajecznicę tylko zamieszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam dziewczyny, że co jak co, ale jedzonko was skusi:) a tak chociaż lyżkę do majonezu można zalapać:) zawsze mam problem z jego wydlubaniem z wiekszego sloja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly zagłosowałam na twoja suróweczkę :):) u nas dzisiaj sypie śnieg od samego rana:( ależ mamy pierwszy dzień wiosny:( ohyda:( jutro z samego rana jadę z dokumentami w poszukiwaniu pracy, trzymajcie kciuki, żeby robota była jak najbliżej domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
dota powodzenia!!! a u nas dzis pogoda zmienna, ale bylismy na chwile na dworze.mała już spi wiec ja troche buszuje po necie.mąż na zebraniu członków wiec samiutka jestem.... ciekawe co u ewuni, stysi, karenki i aguchy bo sie nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz trafiło na nas-czyli reakcja poszczepienna....dzisiaj byliśmy o 16 na szczepieniu a o 21 :30 miał stan podgorączkowy a ponieważ na dodatek idą mu zęby to mamy wszystko na raz-czyli wielkie marudzenie i płakanie...nie mógł zasnąć a jak zasnął to po pół godzinie pobudka i płacz...no i podałam mu paracetamol po tym jak dwa razy się obudził...teraz temperatura spadła ale ja stara panikara się denerwuję i nie śpię i co chwila sprawdzam mu czoło:).....bo wiecie to moje schizy po tym jak byliśmy w październiku w szpitalu....ach szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre nie dziekuję:) Mogę tylko powiedzieć, że u Aguchy wszystko ok, tylko troszkę zalatana:) a Stysia chyba ciagle zapracowana i poszukująca mieszkania:) dobrej nocy kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
a o jaki majonez chodzi-ja nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my nadal walczymy ze stanem podgorączkowym....dzisiaj ma 37,5 ...podałam mu paracetamol zeby sie nie meczył i teraz śpi..... podaje dane do tabelki (thefly z góry dzieki za wpis:)) Franek 17 miesięcy 9800 kg 78 cm 10 zębów moje dziecko odniosło swój sukces życiowy bo pierwszy raz doszedł do 3 centyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dota ja się tam już zarejestrowałam,ale nie mogę was znaleść,jakie macie tam pseudonimy?Bierzesz udział ty i thefly tak czy jeszcze ktoś?Jakie przepisy podałyście-tam jest 155 stron,więc trzeba wiedziec kogo szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrowia dla Franusia :D •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 12M 7600.68cm..6z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 16M 9100 ... 73cm..9z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 15M 11000...84cm..14z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 15M 9200..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 16M 11500..81cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 17M 11300..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 12M 8600..76cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 17M 9800..78cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 15M.........79 cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 15M.. 11600 80 cm..16z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 15M 12700…98cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 16M 10kg..83cm.17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkim chorującym dużo zdrówka !! My dopiero po chorobie, a tu znowu dzisiaj gorączka, na razie jest ok ale zobaczymy co się z tego rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
agus moze bedzie dobrze, oby... u nas koszmar w nocy bo laura nie przesypia jeszcze calych nocek i sie budzi , kurde kiedy to sie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×