Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre 23
oho cos sie ruszyło u nas juz po przeziębioeniu Laury, ale ja mialam po niej że az mi oczy łzawiły, ale od wczoraj jest juz prawie normalnie. Moja mała cały dzien biega w pieluszce tetrowej, bo chce aby poczyła, że nausiusiała i aby wołala.efekt, jak zrobi to sygnalizuje, a wcześniej nie.mam duzo majtek, pieluch tetrowych, rajtuz, body, niech sika do majtek!!!zobaczymy jakie efekty przyniesie po paru dniach. a pozatym..hmmm no nic nowego, dzis mam angielski znowu. idzie wiosna, bylam wczoraj w sklepach patrzyc za kurtka zimowa na przyszly rok, bo teraz takie przeceny ze szkoda gadac, ale nic nie spotkalam, bo wszystko, 30, 40 euro po przecenie.poczekam jescze troche.ale jej kupiłam czapeczkę z hm wiosenna.a tak to nic nie było ciekawego, a tak pomyślałam że się poszlajam po sklepach i cos fajnego znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil mi po wczorajszym szczepieniu cały czas gorączkuje ( koło 38 stopni) i nie ma apetytu. Sama nie wiem czy to na pewno szczepienie ( nigdy nie gorączkował) czy jakas infekcja. Tymbardziej ze ja od wczoraj preziębiona. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam serdecznie po dluuugiej przerwie!!!! U nas wszystko ok. Kalinka rosnie, ze az szok. Mierzy ok 87 cm a wazy 14 kg. Mimo swych gabarytow jest bardzo ruchliwa, biega, wchodzi na fotel z niego na lawe.... strasznie trzeba uwazac. Mamy w zasadzie tylko jeden maly problem Kalinka nie toleruje mleka tego po roczku. Cały czas jest na bebiko 2, nie wiem czy jej tym nie szkodze. Kalinka niestety nie ma ochoty siadac na nocnik ale zakladam ze latem to zmienie, jesli chodzi o smoka to wciaz z nim spi a nawet czasami molestuje go w dzien, robi tak jak jakis zabek zaczyna jej wychodzic. No rozpoczelismy budowe domu na całego, moze jednak uda nam sie wprowadzic na Boże Narodzenie 2007 :) No to wracam do pracy Pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota mam nadzieję że dacie radę z tym rotawirusem i nie będziecie musieli isć do szpitala-dawaj mu cały czas picie -chociaż np u Franka jak złapał rotę to z niego tak leciało ze pojenie nic nie dawało i 3-4 kroplówki dziennie dostawał w szpitalu.....tak więc z całego serca wam życzę żebyście się sami-o wykurowali!!! a teraz ogłaszam mój sukces-odstawiłam Franka od piersi-już 5 dni nie pije i przeżył:) co prawda nadal mu się zdarza podejść do mnie i mówić \"daj\" ale już jesteśmy odstawieni....a zdecydowałam się go teraz odstawić bo wydawało mi się że poźniej będzie coraz trudniej bo on coraz wiecej mówi i coraz bardziej niesforny się staje i uparty i później mógłby być z tym większy problem....no i udało się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga77 to gratulacje ze Wam sie udalo:) Sylwia30 witamy pod lugiej przerwie,dobrze ze sie odezwalas:)bo tu juz duzo dziewczyn milczy dlugii czas:( Dawno nie bylo karen ka,a sylmag to chyba po roczku Kubusia aby raz zajrzala,wyslala nam fotki i znikla,mamy jednak nadzieje ze te mamy jeszcze do nas zajrza:) eli jak Kamilek nadal goraczkuje? jak tylko znajdziesz czas to napisz jak sie czuje synek. A my wczoraj pojechalismy do malej Julki,bylo zabawnie jak nigdy,dzieci nie bylo tak sie ladnie bawili,sciskali sie ,calowali,rozmawiali w swoim jezyku:)zagladali sobie w oczy jak zakochani:)))mielismy spory ubaw,a najlepsze bylo jak Bartek chcial wejsc koniecznie do wozka dla lalek,do takiej spacerowki,no to go wsadzilismy,na to Julka przyszla i zaczela go lulac,a Bartek zadowolony siedzial,machal nozka i wcinal chrupke,swietnie to wygladalo,jak tylko dostane fotki to Wam przesle:)Na koniec jak mielismy isc do domu to Bartus sie rozplakal no to go jeszcze posadzilam kolo zabawek i mowie Bartus idziemy do domku,a on na to kiwa glowa nieeeee:))))i tak o 20 bylismy dopiero w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers moja mała też tak nieraz śpi śmiesznie to wygląda prawda? Eli dużo zdrówka dla Kamisia ale wiesz moja Natalka tez gorączkowała po tym ostatnim szczepieniu. Dota dla was również dużo zdrówka,wiem co to znaczy bo moja mała w sylwestra i nowy rok na rota chorowała,dziwiłam się nawet że tak chętnie ten płyn piła a w nocy ciągle kupki wodniste były,z dzieci które znam to prawie wszystkie w tym wieku to przechodzą-a od szpitali stronić jak najdalej jeśli tylko mozna. śmiejemy się zNatalki jak fajnie tańczy przy reklamie kasztanki,tiki-taki i malaga,powtarza wszystko po tych tańczących dziewczynach,jeśli chodzi sprawy nocniczkowe to Natalka mówi ze sisi ale często w trakcie jak juz robi,ja jednak nie spodziewam się jescze typowego sygnalizowania bo jest na to za wczesnie moim zdaniem,ale takie próby napewno utrwalają w dziecku to ze z czasem zacznie mówić przed a nie w trakcie Flowers pytasz o sprzątanie zabawek,oczywiscie Natalka sama by tego nie zrobiła ale kiedy ja zaczynam sprzatać to ona przynosi i podaje mi zabawki a nieraz nawet sama wrzuca je do pudełka,ale później wywala od nowa Sylwia no odezwałaś się w końcu kobieto-ładnie to tak zamilknąć? Fajnie że macie perespektywy wprowadzenia się do swojego domku my wkrótce tez ruszamy z budową naszego domku letniskowego o powierzchni 50 parę m 2,chcemy tam mieć salonik z kominkiem,kuchnię,łazienkę i na poddaszu 2 pokoje do spania,wszystkie prace wykona mój mąż wraz z swoim bratem-fachowcem murarzem,jednak wątpię w to aby w tym roku udało nam sie korzystać z niego w pełni. To narazie chyba na tyle-mam jeszcze pytanie czy któras z dziewczyn byłaby zainteresowana ciastem 3BIT robi się je z herbatników,jadłam je ostatnio u siostry i bardzo mi smakowało,mam przepis ale sama jeszcze go nie robiłam-nie jest raczej skomplikowane ale trochę kosztowne-to narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
od dzis zmieniam tez nick ania mozesz mi podeslac przespis na ciasto 3 bit, super.a Laura nie sprzata sama zabawek tylko jak ja sprzatam to mi podaje i sama troche probuje cos pomoc. a moja siostra jest w ciazy juz wam pisalam, termin ma na czerwiec, i ma zapalenie oskrzeli i sie tak martwi, jakby swiat mial sie skonczyc, bierze antybiotyki i placze, niepowinna sie tak przejmowac uwazam, bo dziecko wszystko wyczuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30 ja poprosze o przepis:) Dziewczyny ma ktoras z was skype?? wlasnie sobie sciaglam ten programik bo kolezanka mnie namowila,musze aby kupic sluchaweczki i mikrofon i mozna sobie pogadac na zywo za darmo:)ciekawa sprawa,fajnie by bylo z ktoras z Was zamienic pare slow na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
flowers ja mam skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
flowers dzieki za zdjecia bartusia, a moja Laura też spi i pupą do góry, i ja jak mała byłam to też mama mi mowiła a co on tam na zdjeciu jadl takiego pomaranczowego, marchewka z jabłkiem starta czy co mu dajecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja73
Cześć dziewczyny i wszystkie maluchy, Na poczatek przepraszam ze tak dawno sie nie odzywalam, ale coz u mnie non stop cos sie dzieje i nic nie chce zwolnic. Moze ktoras z Was pamueta w zeszlym roku w pazdierniku organizowalismy nasze przyjecie slubne, ktore sie zbieglo z roczkiem Konradka:)) wszystko szczesliwie sfinalizowane, impreza sie udala - powiem Wam ciekawostke- wesele bylo na dwie pary - my i siotra mojego meza brala tutaj koscielny. Bylo bardzo fajnie, ale dobrze ze to juz za nami. Czytam Was na biezaco, od niektorych dostaje zdjecia, cudne te nasze dzieciaki. Lubie strasznie porownywac to w ten sposob - co sie dzialo w zeszlym roku i jak jest teraz - wtedy widac ten postep i roznice. Dochodze do wniosku ze czlowiek mimo ze jest szczesliwy w danej chwili to chyba jednak teraz mamy lepiej z naszymi dzieciaczkami. kazdy czs jest oczywiscie na swoj sposo piekny i niepowtarzalny, ale chyba teraz jednak jest wiecej zwyczajnej radosci jako takiej:)) Konradek rowniez pieknie sie rozwija, ma ok.90 cm wzrostu, 10 zabkow i nie wiem ile wazy, moze 12 kg. Zaczal chodzic juz przed roczkiem, jest bardzo zadowolonym i usmiechnietym dzieckiem. daje czasem popalic w nocy czestym budzeniem, ale to tak bardziej przy zabkach. Niestety uzywa smoka, myje zabki i nie pali sie do nocniczka, ale tym porzadnie zajme sie blizej lata, teraz tylko troszke. Mam prosbe i pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Niemczech? Moj maz wyjezdza do pracy w polowie kwietnia wlasnie tam. Praca jst calkowicie legaalna, ja tutaj przebywam na bezrobociu, mamy dwojke dzieic na utrzyamniu i chcialabym sie dowiedziec na temat zasilkow typu: kindergeld, gdzie i jak to zalatwic i wogole jakbyscie cos wiedzialy nt. innych przyslugujach swiadczen, moze na email nawet? Dajcie ktoras znac, bo troszke jak czas pozwala probuje cos znalezc w interneci, ale nie jest to proste i wiekszosc artykulow przestarzala. pozdrawiam serdecnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre to byly ziemniaki z marchewka i mieso wszystko poduszone ze sosem:)maly chyba po mnie tak lubi duszone ziemniaki ze sosem bo ja tylko w takiej postaci jem ziemniaki:) celebre fajnie ze masz skype,jak tylko kupie sluchaweczki to sobie pogadamy:)jesli bedziesz chciala oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezja jak milo ze sie odezwalas:)slub podwojny to dopiero bylo weselej:)jak masz jakies fotki to milo by bylo obejrzec:)no i oczywiscie synka tez bys mogla podeslac:) co do tego szczescia z Toba sie zgadzam,nie wyobrazam sobie jakby to bylo nie miec dziecka w domu,synek potrafi rozweselic nas nawet jak jestesmy wykonczeni,zmeczeni czy w drobnej klotni z mezem:) zycie jest o wiele bardziej kolorowe i wesole jak w domu jest taka mala pociecha:) frezja mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej tutaj pisac :) No i prosze wrocila po dlugiej przerwie Sylwia30, frezja73 i od razu troche wiecej ruchu na forum,moze jeszcze ktoras z dziewczyn tez czesto nas czyta a sie ukrywa i nic nie pisze wiec zachecamy do pisania,bo mimo ze czasem sie tego nie pisze to myslimy o tych mamach i waszych dzieciach,jestesmy ciekawe co u Was sie dzieje i jak maja sie Wasze pociechy,wiec pomimo wielu zajec moglybyscie napisac chociaz jedno zdanie co sie u Was dzieje,a to chyba nie zajmuje duzo czasu:)dlatego zapraszam do pisania,zeby to nasze forum trwalo jak nadluzej,bo czasami sa tu takie pustki i martwa cisza ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre23
flowers pewnie mozemz pogadac, ja juz kamerke kupilam niedawno. Frezja ja mieszkam w Niemczech ale moj maz to wszystko zalatwia wiec dzis nie bo na wieczor u tesciow w restauracji pracuje ale jutro zapytam sie go i ci napisze na forum ogolnie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers ja mam skayp i jestem zadowolona. Z ludzmi ktorzy maja skaypa dzwoni sie za darmo. Mozna godzinami rozmawiac i za to nie placisz:). jak zalozysz to daj znac jaka masz nazwe to sobie pogadamy:). A oliver mi dzisiaj zaczal goraczkowac, znwu mnie czeka nieprzespana noc buuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne pozdrowienia i nowe dane dla Frezji73 Wagi77 i Sylwii30 :) •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 12M 7600.68cm..6z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 15M 9100 ... 73cm..9z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 15M 11000...84cm..14z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 15M 9200..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 15M 11500..81cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 15M 10500..80cm..11z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 15M 10125..80cm..12z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 12M 8600..76cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 16M 9200..75cm..8z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •Ona25..... 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 15M..8700...79 cm..10z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 15M.. 11600 80 cm..16z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 15M 12700…98cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 15M 9900..81cm.16z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki poproszę o pozytywne fluidy w te wschodnie kresy bo jutro mi babcie operują, niestety okazało się, że babuleńka nas oszukała bo nie chciała nas martwić - guz jest złośliwy, do tego kamyki na woreczku żółciowym w takim miejscu że lekarz podejrzewa, że i woreczek oprócz jelita wytnie...ach :( Eli - jak tam po tej szczepionce? a to w nóżkę czy rączkę robią? my idziemy dopiero 13 marca sylwia30 - super, że święta moze już spędzicie w nowym domu, oby się udało !!!! Może i my kiedyś się pobudujemy hmmm marzenia narazie finalizujemy sprawę zakupu działki (to ta moja słodka tajemnica) ania30 - to może w twoim letniaku za 2 lata zlot zrobimy :D bo w tym to nie zdążycie może pobudować, namioty się weźmie bo się wszystkie nie pomieścimy i będzie wesoło :) frzja73 - tak tak poprosimy o zdjęcia ze ślubu !!! waga77 - gratuluję odstawienia od cyca a raczej dotrzymania z karmieniem aż do tej pory no i z tymi problemami to faktycznie do alergologa najlepiej się wybrać flowers - no nie moge znaleźć ci tego kaczora donalda :P ach jak mnie dziś mąż wkur... wracam od babci ze szpitala a on kończy małego maszynką obcinać na 3mm dziecko wygląda jak łyse uratowałam tylko na czubku to łaskawie na 6mm zostawił tam ach normalnie aż przykro patrzeć co ten ojciec zrobił a dziś poszliśmy pierwszy raz do sąsiadki która ma 10 mcznego synka, bo jak weszła do nas ostatnio na chwilę ze starszym synkiem to mój mały płakał i go głaskał i nie chciał od nas puscić - tak mu do dzieci się chce. Pewnie się bedziemy odwiedzały częściej bo ona też na wychowawczym i nawet nie wiedziałam że pod bokiem mam taką fajną sąsiadkę :) Adulo dostał ostatnio czekoladki od niedoinformowanej osoby, że mu nie można tak się popłakał że mu uległam i jedną dałam i pierwszy raz od dłuugiego czasu dostał uczulenia- rumień na pół twarzy a i pierwszy raz na kotka powiedział - kiciu, składa też słowa w zdania typu co to? czyli tio to ? ni ma czyli nie ma i jeszcze a tio? i tio odpowiednio: a to? i to nocnik mi przyniósł wieczorem mówiąc sisi myślałam , że może zrobi ale już było po sprawie :) fajnie jednak że i tak zaalarmował i że nie boi się już siadać na nocnik o to tyle na razie pa dobrej nocy ja jeszcze popatrzę czy moze jakieś ciekawe ogłoszenia z pracą są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwała się dzisiaj do mnie na gg tygrysica, nie pisze nic bo nie ma czasu. Ale przesyła wszystkim pozdrowienia !!! My jutro idziemy na szczepienie, a w sobotę zamierzam jechać na basen. Ale to wszystko zależy jak mały zniesie szczepionkę. Wszystkim chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! eli - podobno dzieci nie każdą szczepionkę przechodzą tak samo, Sebek tez nie reagował na poprzednie i mam nadzieję że przy tej ostatniej tez tak będzie, sylwia , frezja- fajnie że się odezwałyście !!! waga- gratulacje, ja tez mam przed sobą odstawianie ale troche inne bo cały czas myślę o przeniesieniu Sebka do łóżeczka, i tak codziennie to odkładam. flowers- fajnie że Bartuś ma się z kim bawić, i nie dziwię się że nie chciał iśc do domu. A ze sprzątaniem to ja jeszcze nie uczę, bo często mówię mu sprzątamy to ja wkładam klocki , on zaczyna wkładac a za chwilę wyciąga. Ale za to uwielbia wyrzucać coś do kosza na śmieci, wycierać jak rozleje herbatkę itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeśmy się z agus zmówiły :D równo o 22.37 w tym samym czasie posty wysłałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem chora :( Leże w łózku i zdycham :( Przeprowadziłąm się dziś do rodziców aby móc w spokoju chorowac. Niewiele napiszę bo moja wielka boląca głowa hamuje naplyw mysli do mózgu ;) Szczepienie było w obie rączki. Gorączkował noc i dzien. Nie mial apetytu. Teraz juz dobrze. Boje się, że się zarazi ode mnie :( Super, że się odezwałyście Syllwia i Frezja. Mamy nadzieję, gościć was częsciej. Zwłaszcza Ty Frezja nie odzywałas się wieki. Zdjęcia tez chętnie bym obejrzała. Czuję się strasznie :( Aaaa, pisałam wam ostatnio, że u nas w pracy sytuacja nieciekawa, odwołali prezesa, wszystko się wali. Mielismy dostac zwrot pieniędzy z Unii a prawdopodobnie nic nie dostaniemy bo prezesunio niedopilnował jakichs dokumentów i terminów. A mówimy o milionach złotych. Nie mówi się o tym oficjalnie ale toniemy. A do tego wczoraj okazało się, że jedna z księgowych przez lata okradała nas - pracowników . Przedwczoraj się przyznała. Zwolnienie dyscyplinarne. Zginęło 200 tysięcy złotych! My z męzem stracilismy \"tylko\" około 1, 5 tysiąca ale ludzie stracili naprawdę duzo. Sprawą zajęła się prokuratura. Wielu osobom grozi więzeinie. Wiele prawdopodobnie straci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly trzymam kciuki za babcie,oby operacja sie udala i babcia wrocila do zdrowia. A na meza sie nie zlosc wloski malemu odrosna:) eli szybko wracaj do zdrowka,przykre jak piszesz co dzieje sie w pracy... pogoda mnie dzis dobija,najchetniej bym spala,ale musze wracac do zabawy z Bartkiem bo zyc mi nie daje,w taka pogode sam jest rozdrazniony i o samotnej zabawie niema mowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas na szczęście wszystko OK:) KOnradek twardziel nie da sie odwodnieniu i jakos przebrnęliśmy przez rotawirucha bez szpitala, chociaz nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby nie karmienie piersia to nie byoby wesolo. Dla mojej babci zaś odwiedzania lekarki-konowalki (nazywam ja tak od czasu, gdy sie dusiam i nie mogam oddychac a ona zamiast mnie leczyć pytaa tylko ile chcę zwolnienia z pracy, a na moje pytanie co mi jest i jak to leczyć stwierdzia, że gdyby ona wiedziala co jest jej pacjentom to byloby super!!) skończylo się szpitalem. Wzywalam karetke przedwczoraj o 3 nad ranem.:( thefly - wysylam co najlepsze w te wasze okolice:), swoja droga ciekawe twój Adulo dosc szybko wyszedl z tych alergii i tak reaguje na czekolade mocno, moj moze jesc i nic mu nie jest. Sylwia, Frezja - super, ze u was wszystko w porzadku. Frezja przeslij zdjecia imiennika mojego smyka:) Eli - kuruj się biedaku i wszystkiego dobrego w sprawie pracy zycze, chociaż jak się slyszy, to krew czlowieka zalewa...:( Waga - gratulacje ja jeszcze z miesiac powalcze i tez odstawiam. Tez mam skypa, ale rzadko korzystam, bo smyk jest zazdrosny o kompa, ale jak zrobimy sobie bezprzewodowy net, to dam wam znać.:) Wracajac dzisiaj ze szpitala od babci, w radiu uslyszalam o zamordowaniu 4-latki przez sasiadow, ktorzy obiecali sie nia zaopiekowac pod nieobecnosc rodzicow. Rany Boskie - gdybym ja byla na miejscu tej matki, to chyba bym oszalala:(... ja nie wiem, w ktora strone ten swiat zmierza...:( no nic musze konczyc, bo jutro mam zajecia i musze sie jeszcze do nich przygotowac, na szczescie maly juz wczoraj nie miala biegunki i doszedl do siebie:) a i jeszcze jedno - kupilam mu farme fisher price - super zabawa, w koncu jakas zabawka, ktora moj syn sie bawi:) - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
dota a jak ta farma wyglada, bo my tez mamy jaks farme z fisher picee, dostalismy na chrzest od mojej siory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja zalatwiam sobie wszystkei dodatki sama , jesli jestes upowazniona do kindergeldu do idziesz do urzedu pracy po druczek, a po elterngeld, bo od tego roku nie ma erziehungsgeldu tylko ta nowa nazwa do urzedu sozialnego czyt. sozialamtu i tez wypsujesz druczki dolaczasz kopie aktu urodzenia ( te bede ci wielorako potrzebne,wiec wyciagnij sobie min.3 i daj przetluamczyc tluamczowi przysieglemu) i teraz dalej , jesli mieszkasz z dziecmi w Polsce to twoj maz nadal ebdzie mial klase podatkowa 1, ale pod koniec roku nalezy mi sie jakies obliczenie i z tym do stuerberatera, bo sporo z tego mozna wycignac, jesli zas zameiszkasz z dziecmi i mezem w de to, a nie macie obywatelstwa ( zadne z was) to nalezy wam sie kindergeld, ale czy rodzicowe to watpie..Takze skala i suma dodatkow zaleyz od tego czy bedziesz zyla z mezem i tego ile zarobi i tego czy wczesniej pracowalas w Niemczech legalnie i czy macie obywatelstwo.. Jak macie jakies watpliwosci to pozalatwiajcie sobie druczki i kogos kto wam je potlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Natalka zaczeła mi gorączkowac nie ma apetytu a w dodatku wczoraj kiedy mnie nie było a mała była z tata spadła z wersalki. Eli trzymaj sie. Przepis podam w najbliższym czasie-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ania mieljmy nadzieje ze to nic powaznego, zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 jesli mała wczoraj spadła z wersalki to lepiej obserwuj ją dobrze. Wszelki inne zachowania mogą świadczyć o tym, że coś est nie tak. Mam nadzieję, że z małą wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×