Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

No to teraz ja opowiem jak moje dziecko pozbawiło mnie dzisiaj kilku lat życia.... Natalka rano jak sie obudzi to zwykle idzie sobie do 2-giego pokoju i tam sie bawi a my z mężem sobie dosypiamy jeszcze troszkę (mąż chodzi do pracy na 11 ) dzisiaj tez tak było ale w pewnym momencie z drzemki wyrwało mnie skrzypnięce drzwi balkonowych, wyskoczyłam z łożka na równe nogi wpadam do pokoju a tu moje dziecko stoi na balkonie ubrane w cieniutkie śpioszki i body z krótkim rekawkiem, normalnie zesztywniałam. Była lodowato zimna jak ona otworzyła te drzwi nie mam bladego pojecia najgorsze jest to, że musiala stać tak chwile bo byla lodowata. Cały dzien mnie zżerają wyrzuty sumienia ze jej nie dopilnowalam. Boże jak ona teraz rozchoruje sie poważnie cały czas sprawdzam czy nie ma gorączki , na razie jest ok ale czas pokaże. Boże dzieci jednak nie można spuszczac z oczu nawet na moment.... Eli rozumiem doskonale co czulaś jak Kamilek siedzial w tym samochodzie ! Dziękuje za zdjęcia Kamilka - świetny chłopaczek i bardzo do Ciebie podobny. Ania 30x Natalka w wozku siedzi grzecznie odkad kupilismy te spacerowke wczesniej to roznie bywało, a to zdjecie to owszem na plaży robione :) Eli prześlij mi prosze zdjecia od celebre bo oczywiście nie dotarły do mnie. Dziekuje. Mam dzisiaj koszmarne samopoczucie po tym rannym zdarzeniu, coagle sie modle żeby mała mi nie zachorowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 12M 7600.68cm..6z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 16M 9100 ... 80cm..10z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 15M 11000...84cm..14z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 16M 11500..81cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 17M 11300..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 12M 8600..76cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 17M 9800..78cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 17M.. 12500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 15M 12700…98cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 17M 10500..83cm.17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agucha29 i eli ależ miałysice przeżycia uff dobrze, że wszystko skończyło się dobrze .... a u nas ja zdycham bo mam zapalenie gardła oprócz tej grzybicy jamy ustnej w dodatku jutro idę w takim stanie na rozmowe o prace, która notabene prawdopodobnie i tak jest do d... bo na necie piszą, że w tym banku - \"tak powinno być w każdym banku\" - płacą żenada 500brutto na pół etatu :( już sobie przygotowałam odpowiednią ripostę na taką ewentualność. dzieciaki cudowne, wiosna na zdjeciach piękna, po prostu aż chce się żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre dzieki za fotki:)mala rosnie jak na drozdzach:)a najbardziej nie moglam sie napatrzec na zabki twojej corki,ma takie proste pomimo,ze ma smoka.A zawsze mi mowili ze Bartek ma krzywe od smoczka,bo niestety Bartus ma strasznie krzywe zabki na dole kazdy w swoja droge rosnie:( i obawiam sie zeby potem stałych nie mial takich krzywych:( my jutro konczymy 1,5 roczku:) a zdjecia powysylam jak tylko moj maz zainstaluje program i wtedy zgram zdjecia z aparatu,dzis spedzilismy polowe dnia w piaskownicy:)maly byl zachwycony babami z piachu:) thefly duzo duzo zdrowka zyczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostwka: test opracowany przez specjalistów za pomoą ktorego mozna sprawdzić występowanie u siebie cech autystycznych. http://www.asperger.fora.pl/viewtopic.php?t=27 Ja mam 17 punktów cyzli wszystko ze mną dobrze :) Dziś zgłębieam temat autyzmu. Bardzo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - dzieki za zdjecia od Celebre, poczytam co wlinkach ale póżniej:) Thefly - dzieki za uzupelnienie wagi Kondzia i zdrowiej kobieto!! Trzymam kciuki na rozmowie:) Agucha jak zwykle jestem z Wami, malen na pewno nic nie będzie Zapomnialam wam napisac wczoraj, że maly w dzien spi albo przy radiu, albo czasem ja ogladam Tv, a miedzy naszymi pokojami nie ma dzrwi więc i tak mu mruczy. Dostalam maila od majonezów, że dostanę lyzeczke na inne nagrody nie ma coliczyc niestety:( Muszę sie Wam pochwalic jaki to mądry jest ten mój syncio:) dzisiaj pod wieczor zachcialo mi sie rolady serowej, obralam pieczarki i zaczelam je kroic. Konrad przyszedl i poprosil o kawalek wiec mu dalam. A on wtedy ten kawalek wlozyl w krajalnice do jajek machnal raz i oddal mi pokrojone z mina: a widzisz mamo, ja to robie szybciej:) Ania30x - ja juz myslalam, ze tylko ja karmie:) u nas jest ten problem, ze Konradek je kolkanascie razy na dzień, a z normalnych posilkow tylko obiad, a i to nie zawsze. W ogole to jego jedzenie mocno ogrniczone jest. jakby mi ktos to rok temu powiedzial, to popukalabym sie w glowe. A teraz? niewazne co je byle cokolwiek :) pozdrawiam serdecznie i ide ogladac zdjecia Laury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam fotki Bartka:) U nas dzisiaj raz słonko a raz chmurki oby nie bylo z tego zadnego deszczu:)a tak pozatym zapowiadaja sloneczna pogode na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
DOTA sorki ze tak zapytam ale nie meczy cie juz to karmienie piersia??wiesz ja tez przeciez karmilam do 10 miesiaca a potem juz jakos przestalam bo bylam tak uwiazana...wiem ze to najlepsze dla dziecka itp ale ile masz zamiar jeszcze karmic i maly cie nie gryzie?? moja mnie gryzla potem juz wiec tez dlatego przestalam Flowers jak to Bretus ma krzywe zabki??serio?Laura ma dalej smoczek, ale nie od rana do wiedzora i jak spi to jak juz usnie to smok jest na poduszce, jak sie zerwie to znowu smok i jak usnie za minutke to smok znowu na poduszcze. a dzis laura przespala nocke od 23 do 6!to juz cos! tzn spala od 20 ale budzila sie do tej 23 jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
Flowers Bartus twoj tak oglada teletubisie!fajnie i ma ladny fotel, pewno mu tam bardzo wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre Bartek tez ma smoka tylko do spania,w sumie do zasypiania bo potem wypluwa,nie wiem czemu ma takie zabki,ale brzydko to wyglada,gora jest ladna a dol taki krzywiutki:( A co do ogladania tv to jak tylko wlaczam telewizor to maly pedzi na swoj fotelik i grzecznie siada i czeka na baje:) Musze Wam powiedziec,ze maly jest taki maly pedancik,az do przesady co nas troche drazni i smieszy,jak ma brudne rece przy jedzeniu od sosu to niechce jesc tylko chce isc umyc rece bo tak jakby go to wkurzalo,ze ma brudne,a jak lekko popisze dlugopisem to tez przychodzi mi pokazac ze ma brudne.A wczoraj jak bylismy w piasku i usiadl na tyleczek to niechcial sie podniesc bo by musial dotknac piasku i marudzil,skrzeczal zeby go podniesc i tak patrzyl na swoje raczki i piasek,smialismy sie z niego ze ma niebyc baba i moze dotknac piasku i pokazywalismy mu ze mama i tata tez go dotykaja,ale nie dal sie przekonac na dotyk:P Z jedenj strony to plus bo cokolwiek znajdzie jakis maly plasticzek czy okruszek od ciacha na raczce:)))) to mowi bebe i wynosi do smieci:) I sa tego wszystkiego plusy i minusy bo w tej piaskownicy to naprawde przesadzal:)))dzisiaj tez bylam z nim w piaskownicy i zlecial na kutrke mu piasek to tez mu sie to nie spodobalo heheheh A teraz taka przykra sprawa,martwi mnie ze tyle sie słyszy o sepsie i tak rozmawiamy z mezem czy go nie zaszczepic na pneumokoki,wczoraj w teleekspresie mowili ze w aptekach brak szczepionek i na zapisy,tylko my musimy sie poradzic pediatry czy jak on bierze leki na serce czy to nie bedzie mialo jakis negatywnych skutkow... ide robic obiadek bo mezus glodny nie dlugo wroci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli -ale mieliście przygodę !!! Dobrze że się tak skończyło ! a ten link otrzowyłam i troche się przeraziłam bo Sebek już miał ostatnią szczepionkę i wtedy mu ta małpa tak źle wbiła. I do tego czasu chorujemy ale mam nadzieję że wszystkie zmiany nastroju związane są z zębami. agucha - mam nadzieję że Natalka się nie rozchorowała !!! Te nasze maluchy to trzeba mieć stale na oku !!! I jak tu coś zrobić. idę oglądać zdjęcia, bo całkiem o tym zapomniałam , chyba tam się nazbierało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers - Bartuś taki czyściutki jak je ? mój jak je to , często z łyżki spada na ubranie !!! aaaaaaaaaa potem obejrzałam ostatnie Wasze zdjęcia i widzę że je tak samo !!! hihihi A pozycja do spania ulubiona !!! eli - a Kamilek widzę wielki pomocnik na ogródku !a to zdjęcie z czekoladową buzią to delicje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusciutko:) dzis caly dzien spedzilismy na dworze,byla tylko mala przerwa na obiadek:) Bylismy na konikach i dzialeczce,oczywiscie Bartek zamiast interesowac sie konikiem wybral miotle ktora stala tuz obok niego:) Zaraz wam podesle foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
w weekend zawsze jest puściutko, ale od poniedziałku bedzie juz więcej do poczytania, Flowers Laura teraz jak tylko sobie rąćzki ubrudzi to biegnie do mnie zebym jej wytarła, ale to dziewczyna więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kochane jak ja zdycham nic ten antybiotyk za bardzo mi nie pomaga, chłopaków z domu w weekend na emigrację wysyłałam po rodzince i znajomych bo łeb pęka. Jutro mnie czekaja dwie wizyty u lekarzy może oni mnie postawią na nogi bo to taki mix chorób zapalenie gardła+alergia+grzybica i nie każdy wie co z tmy zrobić. Rozmowa o prace poszła mi dobrze, ponad godzinę rozmawialiśmy ale jakos tak przeczuwam, że jak tylko nak oniec rozbiło się o finanse to od razu zakończyli rozmowę tak jak bym to sumę z sufitu wzięła. Niby mają się odezwać w ciągu 2 tyg telefonicznie czy zatrudnią czy też nie ale za bardzo o to się nie martwię bo w trakcie rozmowy jeszcze wyszło żebym musiała podpisać lojalkę na rok i jechać na 2tyg szkolenie na drugi koniec Polski. A teraz trochę o Adulu - pieluchy założyć się w ogóle mu nie da, wije się jak piskorz a pieluchy wyrzuca za łóżko :P rączki też każe sobie non stop wycierać szczególnie w trakcie jedzenia, smoczek dalej w zębach często aczkolwiek ząbki równe w miare, jeden na dole troszkę odbiega ale i tak sie cieszę bo ja miałam z tym niesamowite problemy i aparacik nosiłam. Pogoda piękna, żal mi tak siedzieć w domu tym bardziej , że nie zdążyłam z porzadkami przedświątecznymi jeszcze ale liczę, że mi małżonek pomoże. Cale szczęście że my idziemy w gości a nie goście do nas ot to tyle. Czekam na porcję zdjęć z palmami wielkanocnymi :D Ukłony dla Sebka ależ Ci Agus kawaler rośnie przystojny a ten uśmiech jaki łobuziakowaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jaki Bartuś mały ogrodnik :D a na tym koniku prosze prosze Flowers to Ty? Potrafisz jeździć konno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi juz dzis mnie kolezanka spytala czy to ja na tym koniku:)no niestety nie jestem taka odwazna i to nie ja,jest to nasza znajoma,ktora ma tam swojego konia i dlatego czesto jestesmy na konikach:)konie sa piekne ale ja za strachliwa zeby wejsc na takiego konia:) A my dzis w koncu kupili malemu butki wiosenne,biedny chodzil caly czas w zimowkach ale nieszlo na niego butow dostac,od rozm24 to jest masa bucikow i dzis pojechalismy do leszna i tam nam sie fuksla jedna para butow z nr22 a tak to strasznie powybierane i same duze.A potem bylismy z mala Julka na karuzelach,oczywiscie Bartusiowi sie karuzele podobaly z daleka,a Julka zadowolona jezdzila z swoja mama:)ale i tak bylo super bo pogoda dzis byla piekniusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos kto sie dzis z Was nakrecil na prima aprilis?:)bo mi dzis siostra i kolezanka chcialy wykrecic numer ale sie nie dalam:P thefly biedulko duzo duzo duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
ja dzis pracowalm i jestem padnieta.. dzieki za zdjecia dzieciaczków, Flowers macie ogrodek czy to rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zadzwonili zebym przyszła na rozmowe finalizujacą z tą pracą kurczaki jak pracy nie było to źle a jak mam ją mieć to teraz mam problem z tym podpisaniem lojalki z moim zdrowiem no i 2tyg szkolenie no i kto będzie siedział z Adulem :O życie podpowiada najlepsze rozwiązania wiec zobaczymy a narazie jutro ide na 10 na tą rozmowę a lekarz dziś dalej dał antybiotyk i antygrzybiczy, czuję się ciut lepiej więc jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki w sumie prima aprilis ci wyszeł z tym zdjęciem na koniu - Flowers no a teraz tel żebym do stolicy w srode jechała wypowiedzenie podpisała ze starą pracą, no ładny tydzien bedzie już widzę jak ja posprzatam i przygotuje cos na świeta w tym galimatiasie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefly - u nas ubieranie pieluchy zwykle związne jest z płaczem, bo się wije wygina aż w końcu się rozpłacze A uśmiech mojego Sebka to mówi sam za siebie jakie grzeczne mam dziecko, chociaż się z tego śmieję - jest po prostu żywyi bardzo ruchliwy i jak każde dziecko ciekawy śiwata - musi wszystko sam spróbować - ostatnio jak widaćna zdjęciu parkuje wszędzie samochody , a potem tak jak one wchodzi tyłem do kryjówki !!! flowers- nie dostałam zdjęć z konikiem !!! proszę przyślij ! thefly - gratulacje !!! a można wiedzieć o jaką pracę się starałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chciałabym zrobićna święta taką ozdobę na wazon, robi się taką wielką pisankę i do niej można wstawić wazon np z kwiatkami . ?Jesli ktorś byłby zaointeresowany to wyślę instrukcję !! Ciekawe czy mi się to uda i czy przede wszystkim znajdę czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
a u nas katar juz tydzien..to pewnie katar na jakies pyłki kwiatów bo wszytsko kwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Agus jak uda ci się ta pisanka to przyślij zdjęcie bardzo proszę,Sebuś ma faktycznie zawadiacki uśmiech ale jest śliczniutkim chłopcem a ten uśmiech dodaje mu tylko urody,Natalka tez tak nieraz się chowa pod stół. Thefly faktycznie masz teraz dylemat też nie wiedziałabym czy się cieszyć z pracy czy martwić co z dzieckiem w końcu nasze maluchy to jeszcze maluchy,ale masz rację że życie podpowie najlepiej,oby stało się najlepiej dla was,i dużo zdrówka życzymy z nusią. Flowers ja też się nabrałam ze na tym koniu to ty,bardzo była ta dziewczyna podobna do ciebie,Bartuś fajnie spędzał czas na działce co widac na fotkach za które dzieki Natalka od kilku dni bardzo ładnie sama je obiad widelcem,zwłaszcza lubi nakłuwać ziemniaczki,fajnie to wygląda taka mała osóbka a sama je. Gonię tez z porządkami bo mi jeszcze łazienka została no i góry jedzenia do zrobienia,ale tym zajmę się w piątek i sobotę,znajdę tylko chwilę żeby z koszyczkiem z dziećmi do kościoła pójśc,mąz na zwolnieniu a po świętach dalszy etap budowy naszego domku[dowieźli wreszcie cegłę]a ceny zmieniają się a z tyg na tydzień To cześć pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_20
Cześć dziewczyny sto lat mnie nie było ale dorwałam sie do neta więc spróbuję opisać co u nas słychać.Najpier podaję dane do tabelki:Artuś ma 15 kg,18 miesięcy, 18ząbków. Mały rośnie jak na drożdżach. Biega po domu i wykrzykuje jakieś dziwne wyrazy. Malo mówi tylko podstawowe mama tata baba dada be bach nie. W ogóle nie reaguje na swoje imię co bardzo mnie martwi. Po tych ostatnich publikacjach o sepsie zaszczepiłam go na pneumokoki bo jak wiecie mój mąż jest żołnierzem więc nie chce kusić losu. Mogę wam sie dziewczyny już pochwalić,że w poniedziałek wskoczyłam w wymarzony mundur, stopień: posterunkowa:) Niestety 17 kwietnia wyjeżdzam na 6,5 miesiąca na Szkołę Policji do Katowic sama nie wiem jak da sobie radę bez Artusia ale na razie staram się nie rozklejać że będe musiała go opuścić. Będzie sie nim zajmowała teściowa jest super babcią także o opiekę nie mam się co martwić ale mam wyrzuty sumienia- co ze mnie za matka, zostawiam takie małe dziecko...W prawdzie przepustki będę dostawała na każdy weekend ale wiecie nie da się być weekendową mamą. Pocieszam się tylko tym, że przecież robie to po to aby pomóc mężowi nas utrzymać i ... zapewić małemu coś w przyszłości.Pensja jaka będzie taka będzie ale zawsze będzie bo to przecież pewna praca. Tak poza tym to nic nie słychać u nas ciekawego, pogoda się trochę zepsuła, siedzimy dziś w domku bo zimno. Lece zrobic kolację. Pozdrawiam buziaki Asia i Arturek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_20
Acha:) Ubranka kupujemy 98/104:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
czesc asia!! fajnie ze do nas zajrzałas, powodzenia w Policji, ja mieszkam kolo katowic, tzn mam rodzinke ktora odwiedzam czesto, bo w niemczech mieszakam, ale agus jest z katowic jak dobrze pamietam ale Artus juz duzy!takie ciuszki juz ma wielkie!zdrowy chłopak i szybko rośnie!powodzenia a u nas nic nowego, bylam wczoraj w pracy, w pt, niedz i pon znowu a we wtorek w nocy juz jedziemy na wyspy kanaryjskie!!super, w sobote pakujemy sie wkoncu! pogoda tu dziwna bo slonce swieci a wiatr i jest zimno jeszcze! laura ma dalej ten katarek, jakas alergia panuje, mam nadzieje ze nad oceanem inne powietrze dobrze jej zrobi. dziewczyny gdzie jestescie, pusciutko tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×