Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

tez chodze na krabbelgruppe i slysze rozne komentarze, ze Laure za bardzo stroje idt :D, ale nie sugeruje sie tymi opiniami, bo kazdy ubiera tyle i tak jak uwaza.. inne babki wcale nie przywiazuja uwagi jak i co ubieraja tym dzieciom, nie raz widzialam z niespranymi plamami, niewyrasowane.. coz, jakie matki takie dzieci , a z drugiej strony kupuja kurtki Pampoliny czy Liegelind, a reszta sprana i byle jaka,w skrojnosci w skrajnosc, dlatego to sie tak rzuca w oczy, jesli dziecko jest czysto i ladnie ubrane, ja sie staram, zeby moja tak wygladala, bo jak cie widza tak cie pisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a unas dzis weinfesta ja zamiast tam stac i winka mezusia sprzedawac kicham w husteczke bo jestem przeziebiona, malutka skad ty dokladnie jestes??jakie wieksze miasto jest kolo ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no u nas na krabelgruppe to wybieg mody, kazde dziecko ubrane w najlepsze ciuchy a matki nie zaluja na ciuchy,byle firmowe ciuchy a niewazne ze za darmo by ich sie nie chcialo bo nieladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Metzingen jest outlet Esprit i czesto tam kupuja dla malej i siebie, ceny baaardzo atrakcyjne :D jest tez s.oliver, puma, nike, d&g, hugo boss, joop itd poczytaj sobie o Metzingen, polecam! acha czesto jestem tez w schiesserze, bo maja niezdzieralne body, po 9 e za 2 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nawet , gdyby inne mialy takei aspiracje jak u ciebie to ja zamawiam czesto z usa, bo sie oplaca po przeliczeniu kursu dolara :P ale jestem wredna co??!! :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ale u nas nie mowia ze stroimy dzieci za bardzo, kazdy robi jak chce,ale butki dzieci maja zawsze super drogie,bo matki uwazaja ze niga sie formuje i dzieciak muis miec pozadne,bo jak przemokna czy cos to dzoecko samo nie powie, a ja uwazam ze elefanty wystarcza a sa tansze troche i tez z wyzszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
zamawiasz z usa??a jak???jaka stronka???a przesylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
metzingen nie wiem gdzie to jest!! my kolo koblenz mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ebay, amm przetestowanych sprzedawcow, przesylka kosztuje tyle ile u nas paczka z poczty ok 7-8 e, bo to jakies 10-12 usd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ale w ca nie ma onlineshopu!!a w hm jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
podaj mi tych sprzedawcow,bo ja tez na allegro kupuje a jakie ciuchy tam kupujesz??jakie inne firmy tam sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ah fabrikverkauf!!to sa rzeczy drugiego gatunku, tansze a niewidac po nich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje hm za ich spodnie za 20 e, bo za to mam 2 pary gymboree z usa i lepszy fason , material i unikaty.. w hm chodzi u nas polowa dzieci, a -shirtu z hello kitty wcale jej nie ubralam, bo wszedzie widzialam jakies dziecko w nim...dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
cos nie chce wejsc gg, moj nr to 8470513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no kiity to prawda:) kazdy ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dzieki za ciepłe słowa. Modlimy się za niego, nic innego nam nie pozostało. Najgorsze, że zwierzył sie tylko mojemu mężowi, jest na świecie sam, poza swoją zoną i synkiem, a oni nie wiedzą. psychicznie sie załamał i nie chce sie nawet spotkać z moim mężem na pogadanie:( A grozi mu ponoć wycięcie pluca:( Ech życie... Niesprawiedliwe jest bardzo... Eli - Kamilek śpi w łóżeczku? \"NIemieckie\" mamy zawaliły nam topic zakupami w ich sklepach:):) Powodzenia!!! Ja muszę jeszcze butki, rękawiczki kupić. Ania - ocenianie wagowe takie jakie ja znam, to znaczy, ze na przykład sprawdziany mają wagę (mnożnik) 5, odpowiedzi 4, a zadania domowe 3. I wtedy wystawiając ocenę semestralną lub końcową mnoży się oceny z poszczególnych form przez mnozniki i wyciąga średnią ważoną. A co do remontu lub budowy to wiem o tym doskonale i jak tylko mój mąż wreszcie się na coś zdecyduje, to zrobimy kosztorys. A ja jutro mam swoje pierwsze zajęcia po wakacjach:) Stęskniłam się trochę za moimi słuchaczami:) Muszę iść spać, bo o 8 zaczynam, a nasze autko nadal w warsztacie. Chwilowo kumpela użyczyła nam 16-letniego maluszka:) nie macie pojęcia co to za szok!! :) Obym dojechała na zajęcia i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka ale pogadalysmy sobie wczoraj na gg!!!ale bylo fajnie! wiem juz jak sie domcia nazywała,Makowska!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 rzeczywiście nie mamy tam wstawionych drzwi. W sumie ich nie potrzebujemy. Dota 30 tak- mały spi w swoim łózku. Kupilismy niedawno- tapczanik z barierką. Widac na zdjeciach. Tygrysicaaa dzis wyśle Ci zdjecia. Te zdjecia juz mało aktualne bo dzis zakupilismy duzo dodatków i firanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu mi sie tez dzis przypomnialo o specjalnie wygrzbalam jakies papiery ze szkoly jeszcze, zeby to potwierdzic na 100%, zgadza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli faktycznie układ tych dwóch pokoików jest taki że zbędne są tam drzwi,czy przy tym łożeczku Kamilka można zdejmować te barierki tzn kiedy nie będą już potrzebne,kiedy będzie wiadomo że już nie spadnie? Dota mimo Twoich tłumaczeń nadal nie rozumiem tego sposobu oceniania,załóżmy że ma dwie 4 itrzy 5 z klasówek-codaje razem 23 mnożę przez 5 i wychodzi 115 więc jaka z tego ocena?Kurcze ja chyba czegoś tu nie jarzę,matematyczka mojego syna podała tak:pr. klasowa-waga 4,odpowiedź ustna-2,pr domowa aktywność zeszyt-1.Także trochę inaczej niż pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 tam jest barierka z jednej tylko strony i zdejmujemy ją kilka razy dzienie. W ciągu dnia zwykle jets zdjęta zeby mały sobie wchodził a na noc i na drzemkę zakładamy. To bardzo proste zdejmowanie/zakładanie. Zaraz znajde na allegro opis tego łóżeczka i sobie zobaczysz. Można było wybrac opcję bez barierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment.Byliśmy na mazurach na dwa dni i przed chwilą wróciliśmy.Jestem padaka, bo w obydwie strony prowadziłam auto.Jesli jutro znajde troszke czasu, co będzie graniczyło z cudem (jutro są imieniny Łukiego i przyjdą dziadkowie, a jeszcze mam urzędy do załatwienia) prześle pare fotek z weekendu. Miłej nocki. P.S. Eli zdjecia doszły.Bardzo fajnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w końcu dzisiaj !! Po imprzece w sobotę jak wróciłam to poszłam spać razem z Sebkiem, a wczoraj i tak czułam się zmęczona i zasnęłam na filmie. Włosy wyszły mi w sumie nieźle tzn tak jak zwykle są one ciemne o odcieniu brązu - w pudełku były dwie saszetki rozjaśniacza ale trochę się bałam. więc zdjęć nie wysyłam bo wyglądam tak samo. A kalosze to my posiadamy już od dawna i pelerynkę , i mały zazwyczaj chodzi z dziadkiem na spacer jak deszcze mocno nie pada i wracają mokrzy po pas. eli - pokoik fajny , dzieciaczki na pewno będą zadowolone. Widzę że macie taki sam kubusiowy kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - pokoik również i mi się bardzo podoba :) dota - trzymam kciuki zeby wszystko się ułożyło Waszemu przyjacielowi a moze tez go zainteresujecie tym ziołem które przyjmowała moja babcia - vilca cora tu masz stronkę firmy: http://www.azmedica.pl/ a tu o tym preparacie: http://www.vilcacora.info.pl/ nie wiem czy to pewne że pomaga ale przynajmniej jak sie w to uwierzy to wydaje mi się że napewno rekonwalescencja przebiega lepiej, u mnie w pracy jest dziewczyna której ciotkę zupełnie tym wyleczyli - guz trzustki zniknął. Ale mi smaku na zakup kaloszy narobilyście az dziwne ze już dawno na to nie wpadłam :) w weekend mieliśmy dużą imprezkę - miedzynarodowe targi rolnicze ale notabene zamieniły się one w mega rynek :D a na koniec hmm cukiereczek - koncert Piaska był :P Malujemy przedpokój i kuchnię w tym tyg więc uciekam z małym od jutra do mamusi :) Pozdr all a gdzie jest Flowers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×