Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Moderetta dziękujemy :) Dota wsciekamy się i czekamy az wszystko wróći do normy. Mój akrobata wchodiz na łózko a później na biurko.... Dzieciaki znó zasmarkane. Kamil 2 tydzien siedzi w domu. Kuba na antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo gdzie jestescie??? Ja moze malo pisze,ale wpadam was chociaz poczytac.Od listopada wrocilam do pracy,chodze na 3 zmiany,jak narazie nie jest zle. Pierwszy tydzien Bartek troszke tesknil ale zrozumial ze chodze na zmiany i czasem jest wiecej czasu z tata a czasem wiecej z mama.W przedszkolu mu sie podoba,w weekendy mowi:moje kochane przedszkole,a kiedy konczy sie weekend?:))odpukac z chorobami sie uspokoilo ale katar ma czesto,ledwo go podlecze to po tygodniu znowu sie smarka.Dobrze ze na katarze sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - wspólczuje ciągłego smarkania:( Kondzio też ciągle, ale u niego jesienią to wręcz norma. tydzień temu po powrocie z długiego weekendu było tragicznie, wymiotował flegma i strasznie kaszlał, aż myslałam, że się skończy wizytą w szpitalu. na szczęście leki wziewne pomogly i skończyło sie na jednym opuszczonym dniu w przedszkolu. Flowers - cieszę sie, że mądry Bartuś zrozumiał mamę, buziak dla dzielnego chłopca! A w jakim charakterze pracujesz, jeśli wolno zapytać? Ania30x - gdzie sie podziewasz? Na rehabilitacji mam nagrzewanie specjalną lampą solux, prądy tense i pole magnetyczne oraz ćwiczenia. już po pierwszym wczorajszym zabiegu było lepiej, mam więc nadzięję, że chociaż na jakis czas mi ten kręgosłup odpuści. A jak Twoje samopoczucie?? Ja niestety na maksa zabiegana, nie dość, że codziennie wracam ok 16 do domu, to teraz jeszcze zaraz po pracy pędzę na rehabilitację. Do tego moja mama w weekend miała kolejny udar mózgu i jest w szpitalu. Na szczęście chyba w porę ją tam dowiozłam i skończy się mam nadzieję na niewielkich zmianach. Tak czy siak same zmartwienia i zero czasu. Moderatorowi dziekujemy, informatykom podziekujemy jak się spam skończy:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil ma wysiękowe zapalenie ucha. To dlatego nie słyszy. Teraz juz nawet dzwonka domofonu nie słyszy :( Antybiotyk, leki, jakies baloniki do dmuchania a jak sie nie wyleczymy w 3 miesiące to drenaż ucha. Z Kubą musze iśc do ortopedy bo źle stawia stopy. I do dermatologa bo kórę ma fatalną. No i z Kamilem do dentysty. Zbankrutujemy. W aptece w ostatnich dniach zostawilismy koło 300 zł + za wizyty u lekarzy. Smutno mi troszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziecko ma katar zawsze pamiętajmy o ważnej rzecz- wydmuchując nos zawsze zatykamy jedną dziurkę , smarczemy na zmianę. Jak nie zatkamy jednej i dziecko wydmuchuje z obu jednoczesnie to cała wydzielina idzie do uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderetta Ale o co to chodzi z tym całym spamem? Czy robi to jedna osoba? I po co się taki spam wysyła ? Przecie zi tak nikt na te linki nie wchodzi. Czy ktoś robi to specjalnie aby nas wkurzyc? Bo ja nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka co tu się dzieje tyle spamu naraz to ja nie widziałam :( Wracam kochane do Was z powroterm ząłożyliśmy w tym wynajętym mieszkanku internet. Na razie poczytam sobie nadrabiając tym samym duuże zaległości. Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly witamy spowrotem. No jak widzisz walczymy ze spamem i to dosc długo juz. Ktoś nas chyba chce wykurzyc . Niewiele bedziesz wiec miała do czytania.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa automatyczne boty, dziewczyny. Najgorzej, ze rozsylane sa z roznych adresow IP. Sprawa dla informatykow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dziewczyny te spamy to same wirusy nie otwierajcie niczego-wiem to od dziewczyny z innego forum ,która coś tam otworzyła.Nie mam teraz czasu ale odezwę się wkrótce-zdrówka dla wszystkich chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny załózmy sobie nowy topik i po problemie ( chyba) bedzie. to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!! Postanowiłam wreszcie do Was zajrzeć bo wkońcu tyle czasu razem spędziłysmy!! Bardzo żałuję ze nie mogę na bierząco uczestniczyć w zyciu tego forum ale spadło na mnie dużo nowych obowiązków,problemów itp ale duzo by opowiadać.Przede wszystkim zajrzałam do Was bo chcę Was bardzo gorąco pozdrowić,przesłać buziaczki Waszym ślicznym pociechom i życzyć wszystkiego co najlepsze.Widze ze jest sporo dziewczyn z \"moich czasów przebywania na tym forum ;) Jak to miło-mineły prawie 4 lata od powstania forum a tu nadal się duzo dzieje! pozdrawiam Was razem z moja Wiktorią bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewunia. Długo Cię nie było.... Co u Was? Jak mała? Chodzi do przedszkola? Ile waży, mierzy? Pamiętam, że była niejadkiem. Mówiłaś kiedys o ślubie... Był ślub czy na razie czekacie? Jak masz okazję bywaj tu częściej. Choć teraz walczymy ze spamem i prawie nie pisujemy... Można Cię znaleźć na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wyslę Ci link na poczte do mojego profilu na n-k bo widze ze tutaj pełno spamów,wchodzi tu pełno głupków bo tak ich trzeba nazwać którzy zaśmiecają to forum wirusami więc wolę nie podawac publicznie linku ;) Co do tego co u mnie to powiem tak: Wiki ma 97 cm,waży 14 kg ;) chodzi do przedszkola i tam ponoć ładnie je ;) przynajmniej tak mówia panie ;) A jeśli chodzi o mnie to wzięłam ślub w sierpniu 2007 roku ale od 7 miesięcy nie mieszkam z mężem,rozstalismy sie niestety i nie wiem jak to sie skończy,ja pracuję od września. Eli wyślę ci link na pocztę to jak mozesz zaproś mnie,będzie mi bardzo miło,napewno masz i inne dziewczyny z forum na naszej klasie więc pozapraszam Was dziewczynki napewno! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są w waszych miastach sklepy Billa? Kupilismy tam samolot Fisher price z serii Little people wart 74 zł za 25 zł. Są tez autobusy z tej samej serii tez za 25 zł . Próbujemy tez dostac autobus . Rozejrzyjcie się, moze tez traficie u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje że juz się skończyło Witam znowu wszystkich eli - z tym uchem to córka mojej znajomej tez tak miała, i niestety miała zabieg, ale teraz w sumie jest wszystko ok. tylko każdy katar to dla nich strach czy nie przejdzie znowu do ucha. Ale może to wszystko pomoże i nie bedzie tego drenażu a ja jutro ide z Sebkiem do dentysty, opisze wam jak było ojej a ja się tak z tym temtem związałam ale jak nie ma innej rady to możemy zakładac ewunia - fajnie że się odezwałaś , szkoda że tak ci się małżeństwo posypało, głowa do góry , trzymaj się , eli - dzieki za cynk o billi , niestety w Katowicach nie ma , ale poprosze koleżankę to mi zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dotka mam nadzieję że zabiegi Ci pomogą i pozbędziesz się bólu na zawsze.Ja na razie nic nie odczuwam czasami w nocy ale w ciągu dnia jakoś mija więc daję sobie spokój z lekarzami. U nas też nie ma takiego sklepu,nazwa nawet nic mi nie mówi ,w okolicy też nie ma,często jednak w marketach przed samymi świętami obniżają cenę zabawek chcąc je po prostu sprzedać,ja do końca nigdy nie czekam lubię mieć kupione wszystko wcześniej.W tym roku kupiłam Nanulce mikrofon do śpiewania z muzyką,oklaskami głośnikiem w kształcie serduszka z migającymi światełkami z biedronki.W sklepie obok mnie sprzedały się w 2 godz ale kupiliśmy w innej,kasjerki mówiły że już rano kilka osób specjalnie po te mikrofoniki przyszło więc myślę że mała artystka będzie miała fajną zabawę.Chrześniakowi 6-letniemu kupiłam teleskop i grę wesołe drzewko-prezenty z jego listu do mikołaja. Ewunia zaglądaj do nas częściej,przykro mi że nie udało Ci się w małżeństwie,ale jesteś jeszcze młoda nawet bardzo młoda więc nie poddawaj się całe życie przed Tobą. Agus mam takie pytanie do Ciebie czy przy kupowaniu Sebusiowi okularków miałaś jakąś refundację z tego tytułu czy za wszystko płaciłaś 100%? W trakcie tego tu spamowania zrobiliśmy malowanie dużego pokoju,nikt nie chce się zamienić więc postanowiliśmy odświeżyć pokój na święta.Zamierzam też kupić córci łożko do spania bo wstyd się przyznać ale wciąż śpi w łóżeczku niemowlęcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers - wszystkiego najlepszego:):):) zdrowka dla Bartusia, spokojnej pracy i ciepełka w zimie, kochającego męża i zero kłopotów, a poza tym spełnienia wszystkiego o czym marzysz skrycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka dziekuje za zyczenia.Ja ostatnio tu wchodze zagladam ale jakos niechcialo mi sie pisac jak widzialam te spamy.Od listopada pracuje jako pracownik fizyczny przy tasmie ogolnie fajna praca,nie narzekam.Teraz mam popoludniowki i tak jakos brak czasu.Bartek sie juz przyzwyczail ze czasem musi byc z tata,z poczatku plakal jak mialam nocki ale teraz jest ok.odpukac nie choruje w przedszkolu mu sie bardzo podoba,niedlugo ida na teatrzyk,wczoraj mieli ubieranie choinki,a w styczniu beda miec wystepy na wielkiej orkiestrze swiatecznej pomocy.A odkad wrocilam do pracy to czas biegnie jak szalony,ale ciesze sie ze wyszlam do ludzi i zycie stalo sie normalniejsze,weselsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ja bym niechciala zakladac nowego tematu,tutaj sa wszystkie nasze stare zapiski tak jakos wole byc tutaj,te spamy troche przeszkadzaja ale nie dajmy sie!!!:)))) Bartek sam sie rozbierze,ale z ubieraniem to jest len i nawet jak zrobi siusiu to przychodzi do mnie.Z jedzeniem to roznie raz chce sam raz chce zeby mu podawac. Z literkami to roznie raz jak szlismy z przedszkola to stanol przed takim szyldem i mowi tu pisze odziez,niewiem skad to wiedzial,w domu tez czasem pokazywal n rozne literki.Z liczbami to kiedys mial dzien ze caly czas chodzil i liczyl do 5 a po piatce mowil osiemnastka:))) z kolorami zna ale oczywiscie nie wszystkie.Rysowac malowac lubi ale tez po swojemu:)) teraz znowu sie rozchorowal na angine,zawsze jak cos mu dolega to od razu angina,a miesiac spokoju byl.Lekarka kazala przesiedziec w domu do konca roku bo ciagle jest na antybiotykach i niema mu kiedy zoladek odpoczac.Teraz sie zamienilam mam dwa tygodnie nocek a pozniej w firmie mamy przerwe swiateczna az do 7stycznia,mam nadzieje ze pozniej nie bedzie chorowal bo niechcialabym go wypisywac z przedszkola a pozatym nie mialabym go skim zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers odpowiedziala na moje pytania ale widze ze mój post tez został usunięty. No nic. Dzięki Flowers. A pytłlam o postępy dzieci- znajmość liter, liczb, kolorów, dni tygodnia, miesięcy, pór roku, czy rysują, malują lepią i na jakim poziomie, czy spiewają, mówią wiersze? Itd itp. Pytam bo chce się zorientowac jak inne dzieciaki. Kamil był zawsze krok do przodu we wszystkim. Byl bardzo mądry i wyprzedzał większość rówieśnikow własciwie we wszystkim. A teraz pojawił się taki mały problem: Pani w przedszkolu powiedziała, że jak ma cos narysowac to od razu ryczy. Zainteresowałam się więc jak rysują inne dzieci. Widziałam 2 rysunki- dziewczynek 2,5 roku i 3 letniej i jestem w szoku! Kamil w ogóle nie umie rysować. Jak jest z waszymi dziećmi? Poza tym śpiewa, mówi wiersze z pamięci, liczy do 10 ( myli mu się czasem), zna kolory, zna kilka liter, zna dni tygodnia. Radzi sobie w wielu sytuacjach i bardzo logicznie myśli. A rysowac- w ogóle. Podobno on jeden tak reaguje jak trzeba cos narysowac. I znów się ciesze, że chodzi do przedszkola bo lepiej odkryc to w wieku lat 3 niż 5-u :) Ja poprostu pojęcia nie miałam ze w tym wieku dzieci tak potrafią rysować! A on się do rysowania wcale nie garnie. Lubi lepić, maluje farbami , wycina. Jak u was? Ciężarówki co u was? Które tygodnie , jak się czujecie? Wysyłajcie zdjęcia brzucholków. Laura znasz pleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, zapomnialam wam napisać, że Kamil słyszy ( odpukać) a Kubulek chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre to, ale nie udalo sie, dziewczyny. Taka blokada nie pozwala wklejac linkow z mniej znanych serwisow. Pozostaje wam chyba zalozyc nowy temat z odnosnikiem do tego i odswiezac ten stary raz na 2-3 miesiace, by nie zostal skasowany jako nieodwiedzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli--na razie nie wiadomo, jaka jest plec, za tydzien ide na kolejne usg, to moze sie dowiem. Czuje sie dobrze, chodze do pracy. Brzuch mi troche urosl, ale w zimowych ubraniach bardzo sie nie odznacza. Poprzednia ciaza byla troche przyjemniejsz, bo bylo lato, ale z drugiej strony teraz bede miala bobaska w lecie, a nie na zime. Nadia zna juz duzo literek, lubi je rysowac, z liczeniem troche gorzej.Ostatnio bawi sie Barbir spiewajaca i probuje z nia tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te spamy to makabraaa!! narazie Was opuszczam bo przeprowadzamy sie w koncu do siebie i narazie niewiem na jak dlugo nie bede miec internetu,dlatego tez juz dzis zycze Wam Wesolych Swiat,Szczesliwego Nowego Roku i duzo zdrowka dla Was i Waszych rodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ci się oszołomie nie znudziło spamowanie???????? Że też tacy idioci chodzą po świecie.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze spamy usunieto, szkoda jednak, ze odbilo sie to na naszej netowej znajomosci:/ jednak oszolomie jakis efekt osiagnales - gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×