Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
flowers my nadal dajemy wit d i tu jest wskazane do chyba 2 roku podawac,znajomwe matki tez daja, no niewiem, zapytam nastepnym razem pediatre raz jeszcze. wogole co do basenu to slyszalam ze dziecko potrafi trzymac w wodzie, tzn siku pewnie nie ale kupke tak.wsumie bylismy juz tyle razy na basenie i na fuerteventurze 14 dni, laura codziennie sie tyle kapala i nigdy w zyciu jeszcze nic nie zrobila wiec moze to prawda. ja zadnych 5 zdjec nie dostalalm rowniez... u nas tez upaly, ale takie powietrze parne jakby na burze mialo sie zbierac a burzy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers wysłałam jeszcze raz,witaminy d juz nie podaje,teraz w lecie ponoc nie trzeba i raczej juz wogóle nie bede podawac. Celebre tez wysyłam nie wiem co sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
ojej Celebre umknał mi twój e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę. Flowers ja nie podaję witaminy D od b dawna. Jak mały miał z pół roku przestałam podawac na sezon letni. później na jesieni podawałam cebion multi ale juz od dawna nie podaję nic. Postaram się na wasze pytania odpowiedziec później bo teraz prawde mówiąc źle się czuję, wymiotuję mdli mnie i chodze spac \" z kurami\" czyli z Kamilem o 20-tej. Prawdopodobnie jutro ide ostatni raz do pracy i na zwolnienie. Czuję się źle wiec dzidzia chyba rozwija się dobrze? Zobaczymy. Jutro zaczyna się 11 tydz a ja zamiast czuc się lepiej z dnia na dzien czuję sie coraz gorzej. Ania tak po kirótce to Kamil się świetnie zaklimatyzował. Nie było najmniejszych problemów z zasypianiem ze spaniem z marudzeniem , nic. ( a tez się obawiałam) Tylko tęsknił za dziadkami. Często ich wspominał i w drugim tygodniu pobytu podczas rozmowy z babcią przez telefon zaczał bardzo płakać i nie moglismy go uspokoic. Tylko podróż zniósł średnio bo jechalismy 4 h, godzinę spał a resztę marudził. Ale przezylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
kurde popytam matek czy podaja wit d i pediatre nastepnym razem koniecznie,ale tu raczej jest wskazane.teraz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 16M 9700...80cm..12z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 19M 12kg..86cm...16z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 17M 11300..83cm..12z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 15M 10400 80cm..8z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 17M 9800..78cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 17M.. 12500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 19M 11kg..85,5m.17z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30 - babcia miewa się na tyle dobrze by przesadzać z pracą tzn. jeździ na taką działkę małą gdzie ma grządki i zamiast leżeć na leżaczku to zasuwa z gracką itp. Niestety co drugi dzien to odchorowywuje gorszym samopoczuciem ale nie idzie jej od tego odgonić zresztą tak naprawde w ciągu tygodnia to Bóg tylko wie co ona tam wyprawia. Ma iść na pierwszą kontrol do onkologa w najbliższym czasie. Eli zdjęcia super szczególnie z basenu. Pozdrawiam ciebie i puszka okruszka !!! Dota - wiesz że i ja wygrałam tą łyżeczkę do majonezu hi hi :D maila dostałam z 2 tyg temu ale łyżeczka jeszcze nie doszła. W pracy sajgon niby ucze się wszystkiego narazie ale z ukierunkowaniem na zastępowanie kolezanki od połowy czerwca, w związku z czym wdrażam się w najgorszą działkę tego wydziału - program księgowy. Sama obsługa nie jest trudna gorzej tylko jak ktoś nie bardzo wie na razie co tam merytorycznie powinien umiescić ;) ale spoko spoko wszystkiego się da nauczyć nie? ;) Dzisiaj dzwonili do mnie z banku do którego składałam wczesniej papiery z ofertą pracy, podziękowałam im serdecznie że po 2-mcach się odzywają. Cieszę się że tak się sprawy potoczyły i wylądowałam tu gdzie jestem no bo gdzież bezpieczniej jak nie w budżetówce. Agus - twardo obstaję przy tym że jak ja jeżdzę to nie ma bata żeby ktoś inny nie pojechał :D a mam metoda na gloda tzn. na stresa - zauwazyłam że jak włącze muzyczke to od razu mi się lepiej jeździ i tak się nie denerwuje jak np. dziś gdzie z samego rana bym wjechała w dupę pana, przynajmniej teraz wiem że hamulce dobrze działaja ;) i co to znaczy z kursu - krótka droga hamowania A co macie zamiar podarowac mamom bo idzie ich święto? a moze sobie jakies oryginalne prezenty zamierzacie sprawić, w koncu my też mamuśkami jesteśmy ? Wit. D nie dajemy juz z 5 mc-y Aduś zadowolony ze swojego codziennego kompana - synka niani. Mówi na niego mama, usypia z nim w ciągu dnia grzebiąc mu tak jak mi - w oku, papuguje za nim wszystko nawet i te złe pomysły :) Niana na medal oprócz opieki nad Adim dziewczyna ułożyła mi jego ubranka, zmyła parę talerzy i ogólnie dba o porządek także mam z niej duużą pomoc. na dłuższe wakacje raczej nie pojedziemy ze wzg na kredyt no może na weekend na Mazury albo poczekamy na wrzesień to wtedy i ja moze z tydzień dostanę wolnego. Pozdr i zmykam prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos mamy - moja biedulka właśnie ma półpaśca i to drugi raz już w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - Słońce trzymaj się!! Idź na wolne i odpoczywaj, może te mdłości Ci szybciutko mina i oby:) Thefly - cieszę się, iż praca Ci odpowiada i znalazłaś superopiekunkę, zwłaszcza, iż Adaś równiez jest zadowolony:) Mamie współczuję serdecznie i pozdrawiam, Babcię również, obu życzę zdrowia. Przy okazji proszę o przerobienie metrów mojego synka na centymetry, bo niejadek okazał się chwilowo największym kolosem na forum:):), ale to przy okazji:) A łyżeczka szła ok. 2 tygodni więc pewnie na dniach dostaniesz:). Jokas - jak u ciebie? starania w toku? trzymam kciuki za powodzenie:) Delphi - co u was? dawno się nie oddzywałaś, a ostatnio choróbska się was trzymały, mam nadzieję, że już nie. Flowers - u mnie wit D stoi i pediatrzyca do 2 roku życia zaleca, ale szczerze mówiąc chyba od miesiąca w ogóle mu nie podałam. Biega całymi dniami po ogrodzie, więc odpuściłam. Teraz się żelazuje, prawie rok jechał na zyrtecu więc to mu darowałam. Swoją drogą zyrtecu też nie je juz od miesiąca i nic:) A na jesieni jak odpuściliśmy mu na kilka tygodni to zaczęło go okropnie wysypywać. A teraz próbował truskawek, wyjada mi botwinę z zupy (to jedyne, co mu podchodzi) i nie ma uczulenia. Co planujecie na dzień dziecka? My chyba do zoo się wybierzemy z małym, ale z opóźnieniem, bo nasz tatko zagoniony, bo koncerty na wyjazdach a dodatkowo płytę nagrywa i nie ma dla nas chwilowo czasu:( A na dzień matki zabieram moja matulę na zakupy, a ona mnie, bo my mamy podwójne święta razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30x dzieki za fotki,dzieciaczki super,niewiem ile fotek mialo byc ale doszly 4.Natalka bardzo podobna do Ciebie i bardzo ladna dziewczynka:) eli trzymam kciuki aby ci sie polepszylo samopoczucie i nie mile mdlosci minely. thefly ja tez wspolczuje twojej babci i mamie.Szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Fajnie,ze jestes zadowolona z pracki:) W sumie nie zastanawialam sie jeszcze nad Dniem Dziecka.Ciagle ten remont na glowie,na szczescie w piatek i sobotke konczymy kuchnie:) dota za kazdym razem jak piszesz o koncertach twojego meza to tak sie zastanawiam na czym gra i jaka muzykke.Ja kiedys chodzilam do muzycznej i gralam na instrumentach przez 4 lata dlatego jestem taka ciekawska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelle
Czesc, dziewczyny. Rzucam temat: Niezbędne rzeczy na wakacje Poniewaz wybieramy sie z malym w tym roku na pierwsze wakacje letnie, nad morzem do Władysławowa, proszę o Wasze podpowiedzi co koniecznie trzeba zabrac dla malucha, co sie wam przydało i sprawdziło, o czym zapomniałyście a trzeba bylo zabrać. Zapraszam do wpisywania na listę: 1... Dzięki za wszelkie rady i udanego dnia emelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
to ja zaczne liste 1.krem na słonce 30 faktor wystarczy jak ma normalna skóre 2.majtki do pływania lub strój kąpielowy 3.klapki do wody 4.kapelusz przeciwsłonecznylub czapka 5.szlafrok po wyjściu z wody 6.pół namiot zeby nie wiało lub ewentualnie na drzemke na plazy, najważniejsze zeby byl cień 7.zabawki do pasku,wiaderka,konewki, foremki jak mi sie cos przypomni to jeszcze dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
napewno trzeba jeszcze torbe pełna lekarstw dla małej zabrac, syrop, paracetamol,krem na oparzenia itp ale tego chyba pisac nie trzeba, bo kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers - z wykształcenia jest pianistą i to jazzowym, ale gra przeróżne gatunki muzyki. Od 2 lat z zespołem Universe, a poza tym jeszcze kilka innych zespołów ma. Emelle - dla Ciebie:) 8. pieluszki tetrowe, 9. dmuchany basenik 10. parasol i wiatrochron Pieluszki przydatne są w wielu przeróznych sytuacjach, a jak maluszek uśnie to w gorący dzień najlepsze przykrycie, rewelacyjnie chroni przed słońcem a nie przegrzewa niepotrzebnie skóry. W przypadku silnego wiatru albo zamoczenia nakrycia głowy, nada się i do tego:) Zresztą kiedyś znajoma stwierdziła, że zastosowanie tetry jest niemalże nieskończone:) Nam przydała się do różnych celów w zeszłym roku:) Dmuchany basenik jest dobry jak woda jest zimna, albo fale duże, można nalać morskiej wody i zagrzeje się w baseniku i malec ma swoje \"morze\" :), to dodatkowa możliwość utrzymania go w cieniu np. parasola. Wiatrochron lub jak pisała celebre półnamiot nad naszym morzem są nieoddzowne, bo wiatrzysko bywa okrutne momentami. Napisz co tam u was, jak się czuje Karolek?? Jeśli sobie coś jeszcze przypomnę, to dorzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelle
Dziewczyny, dziekuje za listę. Mam nadzieje, ze z czasem bedzie coraz dłuższa i posłuzy niejednej mamie. Dota- gdzie kupowalas dmuchany basenik i wiatrochron? Jak ten wiatrochron ma wygladac, bo chyba nie mialam do czynienia z czyms takim do tej pory. Jak robilismy rezerwacje w domu wypoczynkowym, to dowiedzialam sie, ze będą dostępne parasole. I koce plazowe tez. W jakich godzinach byłyscie na plazy? W jakiejś gazetce ostatnio czytalam, zeby nie wychodzic z malym dzieckiem od 12-15, bo slonce swieci wtedy najmocniej. Robilyscie sobie takie przerwy? A Karolek dalej chodzi do zlobka. W tym roku bedzie nieczynny caly lipiec i dlatego jedziemy na wakacje akurat wtedy. Bedziemy jechac z Krakowa do Władyslawowa nocnym pociągiem. I mielismy szczescie, bo wykupilismy ostatnie dwie wolne kuszetki w pociągu, ale niestety na samej gorze. Juz widze jak Karol roznosi przedział zanim nie usnie. Mąż mówi, ze moze uda sie z kimś zamienic miejsca, żeby chociaz jedno z nas spalo na dole. Zobaczymy jak bedzie. Karolek bardzo lubi ogladac pociągi, za oknami niedaleko bloku biegną tory, i od czasu do czasu jakis pociąg przejedzie. Bardzo sie wtedy cieszy. Na drugie 2 tygodnie lipca mają przyjechac moi rodzice w odwiedziny, wrescie bede miala troche wiecej czasu dla siebie. Pozdrawiam slonecznie i do napisania emelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Ja to jednak ciągle mam jakieś opory czy decydować się na wyjazd z małą nad morze,w sezonie jest przecieć tłoczno na plażach,gwarno,trzeba nosić to wszystko na plażę,jednak najbardziej obawiam się humorów mojej córci,może będzie jej za gorąco albo za zimno,nie lubi wiatru a tam raczej jest-sama już nie wiem ,najlepiej byłoby szukać czegoś już teraz a ja jestem niezdecydowana[żeby ludzie mieli tylko takie problemy]takze już nie marudzę.Jeśli oczywiście gdzieś pojedziemy to na tydzień i napewno będzie to tani wypoczynek,nie jesteśmy zwolennikami objadania się na plaży orzeszkami czy pączkami po wygórowanych cenach,nie lubimy przesiadywać w pijalniach pijąc piwo za 5 zł przekąsając frytkami i niedopieczoną kiełbasą,jeśli już to tylko czasami pozwalamy sobie na taki luxus",jadąc gdzieś chcemy przedewszystkim odpoczywać ,leniuchować,zwiedzać ,podziwiać piękno krajobrazu cieszyć się nawzajem swoją obecnością,nigdy nie mieszkamy w drogich pensjonatach i nie wydajemy fortuny,bo nieprawdą jest że można wypoczywać tylko wtedy jak ma się kupę kasy w kieszeni-jak dziewczyny myślicie czy to dobry sposób ,czy wolicie raczej drogie wczasy,takie z prawdziwego zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emelle ja zawsze unikalam slonca w godzinach od 12 do 15 a nawet 16tej,nawet jak nie mialam dziecka to nie lubialam sie az tak smazyc na sloncu,z natury mam ciemna karnacje wiec wystarczy,ze wyjde na spacer i juz mnie bieze slonce,wiec nie musze sie wylegiwac i pocic na sloncu.Dlatego z malym jak najbardziej wychodze albo od rana kolo 10 lub po poludniu kolo 16-17tej na spacerki. ania30x my tez nigdy nie korzystali z drogich wczasow bo nas zwyczajnie nie stac,a dobry odpoczynek wakacyjny nie polega na samych kosztownych rzeczach,pensjonatach,mysle ze jesli byloby mnie stac to napewno nie pogardzilabym taka np.korsyka jak dota,ale niestety nigdy ani moich rodzicow ani mnie i meza niestac na wyjazdy za granice. I nie uwazam zeby to bylo cos gorszego,kazdy wyjazd jest dobry bo odpoczywa sie od szarej,zabieganej codziennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pewnie wszystkie świętujecie ? :D Tyle ostatnio napisałyście... Chciałabym usiąść i duzo wam napisac, i opowiedziec o tym Ciechocinku i poodpisywac na wasze posty ale póki co nie miałam czasu. Mimo to odzywam się dziś króciutko. Za chwilke idę do ginekologa. Troszke się martwię. Napisze wam później co mi powiedział. Chce iśc od dzis na zwolnienie. Mam dwa pytanka: jakie numery bucików noszą wasze maluchy? Kamil 24 a widze. że to chyba duzo? jak śpią teraz ubrane wasze dzieciaki? U nas jets 28 stopni w pokoju. mały spi w piżamce na długi rękaw i w srodku nocy przykrywam go przescieradłem. Chyba jednak od dzis będe go kłasc w krotkiej piżmce- rótki rekaw i spodenki. Wczoraj go położyłam w samej piżamce przy otwartym oknie a i tak był spocony jak mysz. Wrcajac do tej wit D... Teraz nasze dzieci mają jej juz duzo.Niektórzy lekarze twierdzą, że w porze letniej w ogóle nie dawac. Ja tez tak uważam i juz w zeszłym roku odstawilismy na lato. Witamina D jets w pożywieniu- serkach, jogutrach, maśle, mleku, rybach i innych. Nie sądze, aby teraz jakiemus maluchowi mogło tej witaminy brakowac. No chyba ze ma mało urozmaiconą dietę, nie je nabialu i nie bywa na słoncu. Co do pasty do zebów- to my używamy pasty z fluorem chicco ale nazwe podam później bo jestem teraz u rodziców. A i jeszcze jedno. O któej teraz wasze dzieciaki mają drzemkę? Kamil ma od dawna od ok 10.30 do ok 13 ale chyba go teraz na ten upał przestawię aby spał od 13 w ten * najwiękzy upał. Musze lecieć. Przepraszam za błędy. Nie sprawdzam literówek bo Kamil mi się do koma dorwał i zaraz moze wyłaczyc komputer wiec sie spiesze. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Tamtego krwiaczka nie ma. Ale chyba jest kolejny. \"pusta przestrzeń bezechowa\" czyli jakiś płyn więc podejrzewa się, ze krwiak. Tym razem bliżej szyjki macicy ( wtedy był za zarodkiem) więc teraz teoretycznie większe ryzyko krwawien i plamień. Poza tym kosmówka nie jest całkowicie przyklejona. Czekamy, że się przyklei. Zaczyna się tworzyć łożysko na przedniej scienie macicy u ujścia szyjki macicy. Na razie to poczatki ale wygląda na to, że może być łożysko przodujące a więc ryzyko byłoby przez całą ciążę. Ale lekarz mówi, że na razie sie nic nie dzieje i, że powinno być wszystko dobrze. Ja jestem przekonana , że będzie :) Jak będe krwawić mam do niego przyjeżdzać. Póki co nie krwawiłam. Dzidzia ma 3,5 cm i juz się fajnie ruszała :D Termin mam dokładnie na 20 grudnia. Od poniedziałku jestem na zwolnieniu . Wysłać wam foty mojej \"puszki okruszki\"? ;) Bo ja tam myślę, że to będzie dziewczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
powodzenia Eli, duzo odpoczywaj i sie nie martw. laura ma rozmiar 22 ale kolezanki syn ma tez 24 wiec chlopcy maja chyba wieksze stopy. jak spimy,..wiec w body tylko na krótki rękawek, i przykrywam prześciradłem lub kołdrą nad ranem.nasza sie tak bardzo nie poci w nocy. a powiedz jeszcze Eli jak tam kamilek, tłumaczysz mu juz ze bedzie rodzenstwo czy jeszcze czekasz az bedzie brzych okrągły i kamil bedzie więcej rozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilek juz wie, że w mamy brzuszku jest dzidzia. czasem podejdzie dotknie brzucha i mówi \" dzidzia\". Jak usłyszał pierwszy raz to pokazywał na brzuch taty i na swój i pytał \" dzidzia?\" Dziś mu powiedzielsimy, że ciocia tez ma dzidzię w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
tosuper ze Kamil juz tak rozumie, ah miejmy nadzieje ze dzidzia bedzie zdraowa. a moja siostra juz za miesiac rodzi... chyba sie bardziej boje niz ona tymi obowiazkami, i czy sobie poradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a nam laura wymiotuje caly dzien i ma pewnie jakis wirus lub bedzie cos sie zaczynalo!bylismy u lekarza ale kazal obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Laura juz zdrowa,mam apetyt i biega jak szalona, ciekawe co to wczoaraj bylo milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie miałam się zapytać jak tam Twoja córcia. To dobrze, że już dobrze. U mnie nie da się już ukryć, że jestem w ciąży mimo, że to 3 miesiac. Mam brzuch jakbym była w piątym. Waga mi się w ogóle nie zmieniła a mimo to nie wchodze, ju ż w żadne swoje spodnie, w niektóre majtki, w żadnen stanik. Strasznie mi wszędzie przybyło. Moja bratowa jest w 5-tym miesiacu a ma duuuzo mniejszy brzuch . Strasznie mnie dziś mdli. Juz nie mogę się doczekać kolejnego trymestru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 co do wakacji- tanich lub drogich to zalezy co masz na myśli mówiąc tanie lub drogie ;) Myslę, że teraz z dzieciakami te droższe są dla nas lepsze bo więcej rzeczy jest zapewnionych. Nie mówię droższe- typu wycieczka zagraniczna tylko jakiś pensjonat z wyżywieniem z jakąs sala z zabawkami dla dzieci czy czymkolwiek. My nie jeździmy na drogie wakacje bo nas na nie nie stac. Teraz bylismy coprawda w drogim sanatorium ale mieliśmy oboje 50% zniżki na wszysko a dziecko miało wszystko gratis. Byłam bardzo zadowolona bo szliśmy na śniadania, obiady i kolacje do restauracji gdzie było WSZYSTKO i można było jesc ile się chciało i co się chciało. To duze ułatwienie. Jakbym miała latac po sklepach i kupowac coś małemu, później mu to przyrządzac to wcale bym nie wypoczęła. Tani jest wyjazd pod namiot. Kiedys je uwielbialismy ale teraz z dzieckiem w zyciu bym się nie zdecydowała na taki wypad. Wole zapłacić wiecej a mieć wiecej zapewnione. Ja też planowałam wyjazd z małym nad morze. Teraz nie wiem czy to wypali - czy maz dostanie jeszcze urlop w sezonie. Planowalismy wyjazd w bardzo ciche spokojne miejsce- PIASKI za Krynicą. Miejsce w sam raz na wyjazd z dzieckiem. Taka mała wioska, jedna restauracja, ze 2 sklepy. Po ulicacy chodzą sobie dziki :) Jesli mąz dostanie urlop to własnie tam pojedziemy. Mojej koleżanki rodzice mają tam dom i u nich byśmy wynajmowali pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli nie martw sie ze masz widoczny brzuch,to nic zlego.ja tez bylam gruba a moja siostra taka chudzina. Na wakacje pod namiotem zdzieckiem też bym się nie zdecydowała,lepiej jak mówisz Eli tam gdzie jest wszystko zapewnione tzn jedzenie.my znowu bedziemy jechac na wakacje w styczniu lub lutym i za dziecko będziemy niestety płacić już więcej niż w tym roku, co nam sie nie podoba, bo co takie 2 letnie dzecko zje. pozatym Eli jak będziesz poza terminem to możesz nawet wigile i święta spędzić w szpitaluu!!!czy jak jest w Polsce,może puszczają wtedy do domu.... i tak fajnie bo masz wszytsko po Kamilu i wiele rzeczy kupować nie musisz. apowiedz macie pokoj specjanie dla dziecka czy bedzie z Kamilem w jednym? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy mieszkanie dwupokojowe ale jeden pokój jest duzy 25 metrów. Mały pokoik będzie na nasze łozko i łożeczko dla malucha a w duzym chcemy zrobić taką półściankę i odgrodzić mały pokoik- sypialnię dla Kamila. Planujemy tam wstawić mały tapczanik i większośc jego zabawek. Nie wiem jak to wszytsko nam wyjdzie. na razie plan jest taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×