Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Violkam, co do takich meili, to ja jestem jak najbardziej za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się tymi fotkami dalektuję;):D:D:D:D:p Musiałam niestety ciut popracować;) Ale już mam luz:) Ale u nas jest zimno...brrr...okropnie, ajuż prawie lato:o Mam tylko nadzieję, że jak juz się na ten urlop wybierzemy, to nie będzie lało i mroziło nas:O Właściwie, to w Polsce nie ma nigdy gwarancji dobrej pogody:( a ja tak lubię ciepełko; Ale na wakacje w jakichś ciepłych krajach przyjdzie mi pewnie jeszcze troche poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he :D:D jest sie czym delektować, pewnie amamen i mama fasolki też sie delektują i dlatego nie zaglądaja na forum :P Aya, własnie o Was sobie pomyslałam wczoraj w związku z tą pogodą, bo takie zimnisko że głowa boli. Czerwiec bywa różny, raz upalny i gorący a raz deszczowy, życzę Wam żeby było dużo słonka w tym czasie kiedy pojedziecie. A ja zaczęłam mysleć o wypadzie, bo za mój urlop dostałam teraz kasę, tzw. wczasy pod gruszą ;) i chciałabym ją przeznaczyć własnie chociaż na krótki wyjazd. Tylko nie wiem czy jakaś kwatera będzie nas chciała przyjąć na 4 - 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest planować urlop, no nie;) Coś ty, na pewno uda się coś załatwić;) Tylko, ze z dzieciakiem takim malutkim to raczej trzeba załatwiać z domu, bo trudno byłoby jechać w ciemno i coś na miejscu kombinować dopiero:o choć ta druga opcja zazwyczaj taniej wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to własnie wczoraj mężowi powiedziałam, że w ciemno to nie pojedziemy, dlatego muszę poszukać kawater w necie i telefonów i podzwonić. Ja cały czas pracuję, nie to że wpatruje się w monitor w pracy i nic nie robię ;) Mam otwartą stronę i co jakiś czas odświeżam :D i nie mogę się powstrzymać żeby czegos nie napisać. Chociać kręci mi się dziś tyle osób, że ledwo daje radę, ale cóż, jakieś priorytety muszą być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.buciki.com.pl/shopping/product_enlarge.php?id=212 znalazłam buty dla Meteora, choć nie było łatwo, bo zazwyczaj nie ma tak dużych rozmiarów:o Mam nadzieję, że będą w porządku:O podobne do tych dla Julki, ale chociaż może się Maluch wiązać buty w końcu nauczy:o Wydaje mi się, że on już powinien umieć takie rzeczy, ale jest strasznie niecierpliwy,no i mu nie wychodzi; może gdyby chodził do przedszkola, to byłby sprawniejszy manualnie:o Nie wiem, czy to ja gdzieś błąd \"wychowawczy\" popełniłam, czy on taki po prostu jest:o Ale się dziewczyny zapatrzyły:D Wpadły jak nic:D:D:D Zdajsie będzie o czym myśleć...wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robię kilka rzeczy jednocześnie, a nie tylko na necie siedzę:D:D:D A okien mam czasem tyle pootwieranych, ze się sama gubię;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne buciki aya, a powiedz z tych dla Julki jesteś zadowolona? i jaki rozmiar jej wtedy kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam jej rozmiar 20, bo były tak z centymetr dłuższe od słomki, którą jej stópkę mierzyłam:) Na razie jestem zadowolona, ona pewnie też (chociaz nie wie o tym:D), ale pewniej stawia stópki. Zobaczymy, jak się sprawdzą w czasie upałów; ale mam nadzieję, ze będzie dobrze, bo Mati miał z meme w zeszłym roku i one też są takie zabudowane, a noga mu się nie pociła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne są buciki na tej stronie! czy to ten sam producent co od bucików dla Julki? A Ty mamo fasolki jesteś zadowolona z bucików Michałka? one też mi sie podobają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Julce jupiłąm buty nemo (nie mylić z memo;)), ale ta firma nie ma strony internetowej:( Na tej, co wkleiłam sąróżne buciki (ja to chyba mam chopla albo hopla;) na punkcie butków:o) Jeszcze mam kilka stron z bucikami: http://www.esklep.dobre-buty.com.pl/, z takimi na przykład:0 też są słodkie, co nie? i inne takie:o Lecę do domu A ZATEM do jutra❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Witajcie!Aya ja za trójpak tabletek płacę około 93 złotych. Drogie są, ale wszystkie dla karmiących te jednoskładnikowe są drogie. U mnie winda nieczynna aż do piątku, na szczęście pogoda pod psem to i na spacery człowieka nie ciągnie. Tylko, że nie mogę wyskoczyć nawet na chwilę do sklepu, muszę czekać aż Jacek wróci z pracy. Byłam z Jaśkiem na mierzeniu i ważeniu, za żadne skarby nie chciał się położyć na miarce... KaJek witaj, opowiadaj o sobie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia Oliwia tez tego nie lubi, wtedy własnie zaczyna sie płacz. Ale dawno jej nie ważyłam. A jak to jest u Was z obcinaniem paznokci? Bo my przechodzimy pewien horror, paznokietki u całej rączki obcinam przez 5 dni, codziennie jeden, bo na więcej mi nie pozwala. Kiedyś tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja obcinam jak śpi, albo Jacek mu obcina jak ssie cyca. Czasem da sobie obciąć dobrowolnie, ale wtedy musi co chwilę oglądac nożyczki:) Strasznie szybko rosna mu pazurki, a teraz nauczył się szczypać to tym bardziej muszę mu często obcinać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz wiem już na 100% ,że mam do czynienia ze zboczkami :D :D :D HM HM HM A GDZIE TO TAKICH MOZNA SPOTKAĆ? bo jestem zainteresowana :p ciekawe...., bardzo ciekawe :D a nas cisza.....jednak pojechał na te ryby :( niby miał ten wypad już zaplanowany tydzień temu...ale myślałam że go przekonam... a tu nic :( :( :( woli te głupie ryby odemnie :( 😭 i mnie zostawił...taką niezaspokojoną 😭...nie będę się odzywać do niego....wcale..... i w ogóle....już nigdy 😭 u Nadii obcinanie paznokci przychodzi bezproblemowo :) dałam jej dziś czekoladkę, żeby tyle nie robiła w te pieluchy....a ona dalej swoje...widocznie tak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś planuję Nadii dac na noc kaszkę, bo wam nie pisałam ale budzi się ok 4-5 i jest głodna, zagęszczę jej kaszką i zobaczymy.... i tak późno jej wprowadzam tą kachę....:) biedna sylwek....wyobrażam sobie jak to boli...:( mojej koleżance ciągle coś tam wyskakuje i jeździ do nastawiania....ale ona musi zaraz , bo inaczej umarłaby z bólu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen jak przyjedzie to sama do męża przyjdziesz, taka będziesz wygłodniała :D a na razie pociesz chociaż oko, a nie marudzisz i od zboczków przezywasz HA HA HA ... :D:D Wiesz nie wiem gdzie można takich spotkać, póki co ja nie mogę narzekać, muszę tylko kupić mężowi takie prześwitujące spodnie i oblać wodą :D:D:D :P Gratuluję zębali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przekłamany, nie umie liczyć 😡 witaj Sylwek, to Cię pocieszył ten lekarz ;) a przepisał chociaż jakąś maść na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmy z mężem jakiś trudny okres nie możemy się dogadać, jestem w złym nastroju i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee zaraz ,że przezywam........ja tylko fakt stwierdzam......:D :D :D :D :D a kto tu mówi o narzekaniu?...ja tylko chciałabym ....no....porównać.....na przykład .....hihihiiihih ...tak na oko.....ale podejrzewam że i tak blado wypadliby przy moim mężu........:) :D aha kaszkę wypiła jednym duszkiem....byłam w szoku, że nic nie marudziła :)...bo pierwszy raz coś takiego gęstego dostała.....:) no tak sylwek...tak to jest...korzonki! a od czego? od spania nago.....:D żartuję..;) wspólczuję ci... mamo fasolki gdzie ty jesteś? odkafeterniłaś się? niemożliwe :) mój Misiu właśnie dzwonił....odebrałam...ma już 6 węgorzy!!!!! :D ale będę wredna jak przyjedzie viola...zobaczysz.... i znowu nie będę robiła mu tych ryb a co? niech wie że ma groźną żonę....i nie ma ze mną żartów....... ok wychodzi na to, że wy już dawno smacznie śpicie w ramionach swoich mężczyzn, a ja taka biedna siedzę sama i na dodatek gadam sama ze sobą..:( :( :( czy ze mną jest naprawdę tak żle????!!!! :( no to idę...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty amamen, nikt u nas nie śpi, nawet mała...jeszcze... dziś nic nie będzie, dostałam okres 😠 dobranoc 🌻 Sylwek udało się, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×