Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

sylwek piękny masz suwaczek i działa nawet!!!!! gratulacje! ;) :) KaJek nic się nie martw....zawsze po burzy świeci słonko!!! i tego się trzymaj! nieraz tak jest...niestety....u nas teraz też nie najlepiej....bo on uparty i ja ....ale jak dotąd zawsze on pierwszy przychodzi :p i to z kwiatami!!! bez względu kto miał racje....wiem jestem zołza....ale ja lubię jak mnie przeprasza ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszyłaś viola :D chociaż wy nie będziecie dziś świntuszyć...:p :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: i pewnie sylwek też nie...no bo te korzonki........hmmmmm ludzie czy ja obstawiam??????całkiem mi odbija z braku sexu....:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najpierw więcej o sobie chociaz nie wiem czy powinnam to pisać, boję się ze nie będziecie chciały ze mną gadać:( jestem troche młodsza od was, no może troszkę więcej niż troszkę:) ale czy to ważne (mam nadzieję ze nie:)) z wykształcenia jestem technikiem i chyba też nie mam ambicji:). Nie pracuje zawodowo utrzymuje mnie mój mąż, który prowadzi własną firmę( zakłada inernet) Bartoszek jeszcze tak całkiem sam to nie chodzi, przejdzie raz czy dwa wzdłuż pokoju i tyle ale bardzo dużo raczkuje \"biega\" po całym domu, umie mówic tylko baba, mama, tata, ała i naśladuje psa hmhmhm :) to niby ten pies, z zasypianiem nie miałam u niego właściwie zadnych problemów az do niedawna:( teraz nie chce zasypiac inaczej niż na rekach wtulony we mnie i jeszcze muszę mu śpiewać kołysanki:) a wy śpiewaćie waszym dzieciaczkom? ma 10 zębów i ciągle wychodzą mu jakieś nowe, waży około 10 kg dokladnie nie wiem bo na badania idziemy dopiero w przyszłym miesiącu, nosi rozmiar 86, chociaż ostatnio kupiłam mu bojówki rozm 110:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ile masz tych lat? 21?a niby czemu miałybyśmy z tobą nie gadać?!?!? mnie też utrzymuje mój mąż i co? czy to źle? skończyłam studia ale wcale nie czuję się lepsza czy gorsza....nie rozumiem co w tym złego...ja np. nigdy nie oceniam ludzi przez pryzmat wykształcenia i nie znoszę jak ktoś afiszuje się ze swoim wykształceniem wartość człowieka nie zależy od wykształcenia!!!!!!!!!! nooooo ale ja gadam w ogóle nie na temat.....wypiłam dwa piwa....w samotności...buuuuuuuuu Bartosz to to samo co Bartek tak? Dużo ma tych ząbków napisz nam jeszcze coś ...a kiedy on się urodził? i jaki był duży? pewnie pisałas aleszpuram i nie mogę znależć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya niestety nie mam fotek Bartoszka na dysku ja wolę tradycyjny album ale poproszę kogoś zeby mi przeskanował, zresztą mąż ma komputer tak zawalony ze pewnie i tak nie byloby na nie miejsca, a jeżeli chodzi o imię to Bartosz i Bartek to to samo Dziewczyny czy wy wogóle nie używacie pieluch tetrowych?? ja to chyba jakas zacofana jestem bo pampersy zakładam małemu tylko na noc , na spacer no i czasem w niedziele jak mi się nie chce latac pieluch zmieniać. A jeszcze mi sie tak przypomniało co do nocniczka, ja Bartosia sadzam na nim odkąd tylko nauczyl sie sam siedzieć i bardzo zadko sie zdaża zeby zrobil \"niespodzianke\" do pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadłaś amamem 21, urodzil sie 15 czerwa i też mial być na moje urodzinki ale niestey pospieszył sie, ważył... (ale mi wstyd musiałam popatrzec do ksiązeczki bo dokładnie nie pamiętałam) 3,8 kg a dł 58cm, a co do tych zębów to jemu bardzo wcześnie zaczeły wychodzić jak mial 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy ale jak pisze na klawiaturze to wogóle nie zwracam uwagi na ortografie nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jakaś zakręcona...przecież urodził się 15 czerwca....a jaki był duży? ja tetrowych wcale nie używałam (z Nikolą dwa tygodnie) nie wyobrażam sobie namaczać tych pieluch i w ogóle...pewnie wynika to z wygodnictwa mojego :( no bo Kajek sama przyznaj, jest wygoda jak nie wiem co z pampersami ;) ale moja mama mówi ,że ja wychowałam się na czterech pieluchach tetrowych :( takie były czasy......no i fajnie masz ,że już sam robi na nocniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój e-mail kasia@skynets.pl proszę prześlijcie mi też zdjęcia waszych maleństw a jeszcze mi się cos przypomniało:) wczoraj Bartuś nasikal tatusiowi do pudełka z płytami dvd, postawilam go tam bo akurat to pudełko stoi pod jego szafką z ubrankami a on tam nasikał:), a czy waszym dzieciaczkom udało się już cos nabroić bo mój synuś ma na swoim koncie już kilka takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zauważyłam że już mi odpisałaś...... i długi i duży był Bartek....a rodziłaś naturalnie? a co do lat, to ale mam cela ;) no nie? :) zazdroszczę ci, że jesteś taka młoda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze wygoda i ponoć ekonomiczniej, znajoma mamy przeliczyła ze taniej jej jest kupić \"pampersy\" niż prać policzyła wszystko prąd, proszek, stracony czas itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście cela masz:) rodziłam naturalnie razem z mężem, tylko ze na sali ogólnej nie w osobnym pokoju bo jak na złość wszystkie były zajęte:( troche się zdenerwowałam bo zapłacić musieliśmy jak za poród w osobnym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę iść bo już za długo okupuje komputer mąż pewnie się niecierpliwi wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ci fotki Kajek....oczywiście pół źle zmniejszyłam....na pewno..... w takim stanie nie powinno sie wysyłac maili .....hihihihihhihi dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż zasnął a ja nie moglam się doczekać zeby was zobaczyć :) i tak sobie pomyślałam ze jak mnie kiedyś zobaczycie to pewno sobie pomyślicie, cóż to za dziecko:( wiecie co, prawda jest taka ze jestem mloda a wyglądam jeszcze młodziej :( wszyscy mi to mówią dobra dzisiaj już nic nie pisze bo zaczynam bredzić:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij sobie na nasze adresy pod każdym postem........to zobaczysz nas :p i nasze dzieciaczki ;) www.nadinek.bobasy.pl ....ja mam, aya , viola i elcik tylko się cieszyć Kasiu, że taka młoda jesteś....i młodo wyglądasz...:D ...NIE TO CO MY.....KLUB SENIORA....HIHIIHHIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D ja ci dam, KLUB SENIORA!!! Amamen!!!!! Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała jakąś osłonkę na monitor założyć, bo już drugi raz mi się zdażyło, ze czytając twój wpis piłam kawę i.... no wycelowałam prosto w monitor:D:D:D KaJek, super numer z tym sikaniem ;) mój mąż pewnie by się zagotował:D:D:D ze złości oczywiście;) Wzięłam dzis pierwsza tabletkę cerazette; mam nadzieję, ze mogłam tak bądź kiedy zacząć, bo mi Robert kupił ale bez ulotki Muszę czegoś poszukać w sieci może;) Ja przy Mateuszku przez trzy miesiące używałam tetrowych, a teraz to głównie...do wycierania szyb do sucha:D Ja tam bym chciała, zeby mnie mąż mógł utrzymać, a do pracy mogłabym chodzić z chęci urozmaicenia życia, a nie z musu:o Ale jest inaczej, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Miło że napisałaś coś więcej o sobie i Bartoszku KaJek! :) No i dlaczego nie miałybyśmy z Tobą gadać? Ja tam też czuję się młodo, odkąd skończyłam studia czas mi się zatrzymał, nawet bardziej czuję się dzieckiem niż dorosłą osobą. Pieluch tetrowych używałam przez 1,5 miesiąca, potem przeszłam na pampersy i od tego czasu Oliwia zaczęła mi noce przesypiać. Rzeczywiście dużo ząbków ma Bartek. No i gratulacje z tym nocnikiem. Ponoć dzieci, które na codzień chodzą w tetrze szybciej łapią te sprawy ;) Muszę popracować, później się odezwę. Amamen to już źle z Tobą - pijesz w samotności z rozpaczy :D:P Bidulka!!! Pewnie mąż znowu przyjedzie z kwiatami, fajnie masz 🌻 PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już starczy tej pracy, czas na przyjemność :D ;) !!! Rzeczywiście jak Amamen coś powie (a raczej napisze) to można parsknąć ze śmiechu... Zwłaszcza jak jest pod wpływem alkoholu :D:D:D Pewnie jeszcze śpi! Czy Wy też tak lubicie słodkie rzeczy? Bo ja uwielbiam, a zwłaszcza przy okresie, chyba poziom cukru mi spada ;) Właśnie wszamałam Princeskę do kawy jako sniadanko, bo mi język do tyłka uciekał i jak sobie pomyślałam że tam w torbie leży to nie poczekałam do południa tylko już musiałam zjeść :classic_cool: Potem mi może dziewczyny z pracy dokupią... A co do zdjęć, to ja mam i w komputerze i na płytach, jednak tak myślę sobie że twardy dysk może czasem trafić szlag, płyta się porysować lub zniszczyć, no i wywołuję, co bym mogła każdemu kto nie ma kompa pokazać. KaJek, jak byłam z Oliwią kiedyś u ortopedy to jak jej ściągnął pieluszkę to mu osikała ręce, a wczoraj zmieniałam jej pieluszkę i oczywiście mi uciekła i nasikała na koc na wersalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] Cześć! Ja tylko na chwilę, póxniej napiszę więcej ;) Violkam, zapomniałam podziękować Ci za kocicę w pełnym wymiarze oraz za wczorajsze zdjęcia ;) Fajnie wyposażeni ci faceci, tylko ja nie lubię za bardzo takich przystojniaków- modeli. Tak mam że żeby facet mnie podniecał to nie moze być ładny, nie wiem czy mnie rozumiecie :O Aya, koniecznie poczytaj o tych tabletkach, bo bardzo ważne jest żeby brać o stałej porze. http://www.kobietaintymna.atupartner.pl/antykoncepcja/pigulka.html Zobacz np. na tej stronie o tym piszą. KaJek, super masz jesteś młoda, masz dzidzię, odchowasz i będziesz korzystać z życia, a Twoje koleżanki będą w pieluchach siedzieć ;) Ja zupełnie się nie czuję staro. Dziewczyny przecież wszystkie jesteśmy młodziutkie ;) Najstarsze z nas ;) :D :p mają dopiero 30 lat. Ale Aya z Amamen na mnie wskoczycie za ten tekst :D Muszę zrobić parę innych rzeczy na kompie póki mąz śpi ;) i jak zdążę to jeszcze napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obcinania paznokci, to ja tez przeżywam chwile zwątpienia:o Julce u rąk udaje mi się obciąć, ale tak u jednej rączki, i to pod koniec już się wije, jak piskorz (ciekawe co to jest \"piskorz\", u nas tak się mówi, może wiecie??), a z nogami to już mi raczej ktoś musi pomagać, bo kopie niemiłosiernie:o Nie wiem o co chodzi w ogóle z tą niechęcią do obcinania pazurków, bo Mati, jak mam mu obciąć u stóp, to też cyrki odstawia i więcej jest strachu niż to wszystko warte:o a u rąk sobie skutecznie obgryza i nie mam mu czego obcinać😭 - u nóg też próbował zresztą, ale to chyba mniej wygodne:o A jak się kłócicie z mężami? No, amamen, to wiadomo: nie odzywa się do niego, a wy?? U mnie jest zawsze tak, że jak się pokłócimy, to ja po kilku godzinach juz zapominam o co chodziło, a Robert jest nabzdyczony przez tydzień, albo lepiej A ja wcale nie reaguję na te jego dąsy, bo mi się to śmieszne wydaje,żeby się facet tak zachowywał:o Poza tym, jak on się do mnie nie odzywa, to ja po jakimś czasi tez przestaję się do niego odzywać (no bo po co?:O); aż w końcu któregoś dnia mu przechodzi:) Ale tak z boku patrząc, to jakaś farsa jest dla mnie, bo jak tak możan? W ogóle najgorsze i najmniej sensowne jest dla mnie to nieodzywanie się, bo uważam, ze lepiej sobie wszystko wygadać i przynajmniej jest potem spokój; Być może, gdybym to ja się \"nabzdyczała\", uważałabym inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka otworzyła sklep z ciuszkami Happy Kids. Bardzo fajne rzeczy ma ta firma. Sprawdziłam na stronie internetowej że najwięcej tych sklepów jest w woj. śląskim, mazowieckim i łódzkim, czyli pewnie u Was też są. Spotkałyście się już z tymi rzeczami? Kupiłam małej taką czapeczkę z kwiatuszkiem - jest na tej stronie: http://www.happykids.pl/oferta_hk.htm za 13 zł (w innych sklepach podobne są od 17 zł w górę). A czy kupujecie ubranka z Sofiji? Bo ja z niektórych jestem zadowolona, ale niektóre to tylko do wycierania okien się nadają. Np. kupiłam ostatnio dwie pary body z krótkim rekawem z Sofiji (takie same, tylko 2 kolory), po wypraniu jedno pozostało bez zmian, a drugie wyblakło i się rozciągnęło 2 cm... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link, mamo fasolki:) To dobrze, ze wzięłam rano, zanczy;) Tylko ten wskaźnik Pearla mnie trochę przestraszył:( Czyli, ze moge zajść w ciążę mimo wszystko:o Ale przecież los nie byłby tak okrutny;) Też uwielbiam słodycze, violkam, szczególnie przed okresem;) A co do facetów, to na pewno nie chciałabym mieć takiego, jak na fotkach (przynajmniej nie na stałe;):P), ale popatrzeć to lubię, oj lubię:D:D:D KaJek, postaram Ci sie wysłać jakieś zdjęcia, których nie mam w stopce:) Ale teraz już muszę znikać, bo mam robotę, ale tylko na jakiś czas:) Kupiłam jej kapelusik z sofiji, i do momentu wyprania był super:o za to zupełnie nie potrafię go wyprasować, żeby wyglądał, jak przed praniem:( A czasem kupuję coś z happy kids i są fajne teubranka z reguły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...dopiero 30lat:P:P:P Dobrze choć, że o tym nie pamiętam na codzień;):D:D:D I wcale tego nie czuję:D:D:D Ale i tak was lubię🌻🌻, mimo mojej starości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya u mnie to jest bardzo różnie, ja najpierw mówię po dobroci i chcę rozmawiać jak człowiek, mąż w tym czasie układa sobie w głowie litanię i potem z nią wyjeżdża, a jak mi tak nagada to ja się przestaję odzywać i go to bardzo wkurza. W tym czasie ja sobie układam litanię i jak on jest już wytrącony z równowagi przez to nieodzywanie się to ja mu zaczynam nawijać i wychodzi na to że jednak miałam rację. I wtedy się godzimy. Ale u nas to czasami z takiego małego głupstwa potrafi wyjść wielka kłótnia i nie mogę sobie tego darować, bo generalnie to nie lubię się kłócić. Chyba że mój mąż przegina, np. siedzi godzinę przed kompem jak coś jest do zrobienia w domu. Mamo fasolki, tacy modele mają przeważnie pustki w głowie, jak spotykałam jakiegoś przystojnego faceta, to zazwyczaj miał on duże mniemanie o sobie, był pewny siebie - jaki to on ładny i w ogóle i w szczególe, dlatego u mnie też tacy w grę nie wchodzą (a raczej nie wchodzili, bo mam już męża ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilkam, w jednym się zgadzam całkowicie: ja też mam zawsze rację;):D:D:D:D cóż mogę zrobić, tak wychodzi, po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dopiero dokładnie wszystko co pisałyście wczoraj i dziś. Violkam, ja jestem bardzo zadowolona z bucików i też kupiłam rozmiar 20, są trochę za duże, ale dla dzieci chyba tak się powinno kupować. Bardzo dobrze trzymają stópkę i są mięciutkie. Jeśli chodzi o pazurki, to raczej nie ma problemów. Nie boi się tego, tylko raczej niecierpliwi, często obcinam mu w pozycji stojącej ;) Michał stoi przy np. stoliku, na którym leżą różne rzeczy, jedną rączką próbuje po nie sięgać a drugą ja się zajmuję ;) A czym obcinacie? Bo ja takim obcinaczem dla dzieci, nożyczki mam też z zaokrąglonymi czubkami, ale nie wyobrażam sobie jak ich użyć na takie małe łapki. Michał to nawet chyba lubi obcinanie. Mówię mu \"cyk\" i zaraz naciskam obcinacz i wychodzi takie \"cyk\" a on się smieje :D Aya, piskorz to taka ryba, bardzo śliska :D :D Sylwek, współczuję tego kręgosłupa. Oj znam ten ból :( Muszę połozyć Michała spać i zaraz wracam do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd skończył mi się urlop, Oliwia niespokojnie śpi w nocy, ale chyba przez to że idą jej kolejne ząbki, bo dziś w nocy na przykład smarowałam jej 2 razy dziąsełka i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaJek, właśnie Ci chyba wysłałam zdjęcia;) Ja obcinam takimi nożyczkami do skórek, zwykłymi, tylko, ze one nie maja zaokrąglonych końcówek:o Kupiłam kiedyś takie specjalnie dla dzieci, ale one są takie grube, że chyba Julka zadrapałaby sie na śmierć prędzej, niżbym jej takimi obcięła paznokieć:o A jej się strasznie wyłamują te paznokcie, jak ma ciut dłuższe:o i zadzierają:o Też tak mają wasze dzieciaki? Sylwek, strasznie wspólczuję, bo ja przez dwa tygodnie ostatnie chodziłam z bólem w szyji:( Okropność, a skoro aż poszłaś do lekarza, to Ciebie dopiero musiało boleć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie znam tych firm Happy Kids i tej drugiej :O Jeśli chodzi okłótnie z mężusiem to odkąd Michał się urodził kłócimy się częściej :O To chyba ze zmęczenia wynika. Oczywiście ja mam zawsze rację :D :D :D Wyglada to tak, że ja tracę cierpliwość i zaczynam mówic bardzo ostro, a mój mąż zachowuje taki pozorny spokój, który mnie na maksa wkurza. W końcu on też się wkurza i on albo ja wychodzimy z pokoju. Za kilka, kilkanaście minut się godzimy. Raczej nie ma takiego obrażania się tygodniowego. Najgorsze jest jak mi odbija przed okresem, bo widzę wtedy, że on wie, że to zespół napięcia przedmiesiączkowego i to , że on wie i ta jego wyrozumiałość wkurza mnie najbardziej Napiszę teraz o Michałku :D Duże postęy, coraz więcej rozumie :) Do powtarzanych przez niego czynności dochodzi \"bach\" , \"tetetete\" Jak mu się to powie to powtarza :D Nie pamiętam czy pisałam o książeczce z postaciami z kubusia puchatka. Na jednej stronie jest wierszyk w stylu \"kto się schował za tym krzaczkiem, kto jest tym rozbrykanym zwierzaczkiem?\", na drugiej namalowany tygrysek, ale żeby go zobaczyć trzeba odkryć krzaczek. No i Michał jak czytam, sam sobie odkrywa, cieszy się, a jak powiem \"zrób puc z tygryskiem\", to dotyka główką namalowanego tygryska. I tak ze wszystkimi postaciami. Ostatnio sam znalazł tą książeczkę , na podłodze, otworzył, odkrył \"miodu garnuszek\" i robił puc z puchatkiem :D Poza tym próbuje wkładać wtyczkę od telefonu w gniazdko, myślelismy, że to przypadek ale powtarza to nawet jak mu się wtyczkę połozy daleko od ściany z gniazdkiem. Podobnie próbuje zapinać pasy od krzesełka do karmienia :D Tylko ma takie nieporadne łapki i nic z tego mu sie nie udaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×