Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja planuje iść tak końcem lipca przebić uszka a jak one się potem goją czy nie ma z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mno właśnie disaj dałam jej do kapieli tetrówke, ale strasznie się na niej twardo lezy, chyba ją to nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze co do kolczyków to jakie są lepsze wkręty czy takie normalnie wiszace? ja dzisja same pytania zadaje haaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek teraz to takim pistoletem przebijają i tylko wkręty muszą byc...:) Niki akurta się goiło super, trzeba przemywać spirytusem i będzie miejmy nadzieję ok :) ale Nadia to siedzi raczej w kąpieli, a jak chce ją położyć to podkładam rękę np. do spłukania włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D pewnie sylwek :) SŁUCHAJ seniorki....hihihhihihhihihihhi dobrze ci radzę...no wiesz z racji mojego wieku ;) hihihihhihihi porady moge dawać :p a wy jak dajecie małym pić np. mleko czy sok, to też trzymacie do odbicia? bo ja jeszcze tak.....ale Nadia na szczęście szybko \'\'beka\'\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pewnie sylwek masz dupkę jak dwa ziarenka pieprzu.......( tak mawia mój tata hi hi hi) i nie masz kompleksów! zazdroszczę ci :) 😭 gdzie sie podziały te zboczki? nie wiesz przypadkiem sylwek? pewnie jak zwykle świntuszą i zaliczają rekordy....:0:0 nie to co ja....poszczę...:( 😭 bo męża znowu niema.....ale niedługo skońzy tą robotę i zacznie normalnie przyjeżdżać do domku :) tzn. ok 17.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą dupą to kiedyś tak było a teraz troszke się powiększyło :):):) oprócz tego że chciałabym byc wyższa, mieć większe cyce, i swoje kręcone włosy to reszta moze być hahahahaha ja czekam tylko jak jej się po mleku odbije, ale nieraz mi sie nie chce czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert tez bedzie dopiero po 22, ale zato dzisiaj przed pracą......do tego wszystkiego zrobiłam sobie odcisk na nodze i musiałam zakleic plastrem bo tak bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego wam większe cycki???????????????????? no nie rozumiem:0:0:0 ja też miałam kiedyś kręcone włosy ale od tego farbowania to....szok! mąż do dziś nie może przeżyć tych moich włosów :0 że tak je zniszczyłam... ty świntuszku....a ja nic....dzisiaj jeszcze...:(:(:( jaka to niesprawiedliwość na tym świecie panuje..........:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki nie tylko dla samopoczucia ale lepiej niektóre ciuchy lezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gadajcie ze mną!!!!!!!! gdzie żeście polazły???????...... bo jak nie przyjdziecie tu,to pójdę po piwo i będzie na was ze wpadłam w alkoholizm..:0 aha spacerówkę muszę teraz to na serio kupić, bo hamulec....zaczął się poluźniać i jak jadę z małą to słychać takie \'\'\'\'trak trak trak...\" jakbym traktorem jechała :0 i nie można tego zrobić:0 załamać się można :0 ale ja nie wiem jaką bym chciała , bo męża nigdy nie ma ....a on stwierdził że ja nie umiem wózka kupić.........:0 :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie że ja bluzki \'\'obciślaka\'\' nie mogę sobie kupić, która mi sie podoba , tylko w którą wejdę....:0 a właściwie w którą mi cycki wejdą :( tragedia....... i co płaski brzuch ,a tu u góry cycolina tak? nie nie sylwek nie chciej mieć dużych doniczek , bo to bezsensu....a tak kupujesz co chcesz.....bo wszystko pasuje:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nikogo nie ma rano to są wszytskie jak ja jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nigdy nie będę miała duzych bo operacji sobie nie zrobię w przedszkolu dziewczyny mają nową zabawę wkładają sobie lalki pod bluzki i chodza w ciązy, a potem się kładą krzycza i rodza tą lalkę mozna sie usmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra daję wam jeszcze jedną szansę...idę się najeść...jak wrócę i żadnego wpisu nie będzie to się z wami policzę........oj wy niedobre....😭 macie u mnie minusssssssssssss!!!!!! oprócz Sylwii ;) wy też tak macie że tak dużo jecie? ja to dosłownie żrę!!!!! :0 zamiast nie być kaban i się odchudzić na lato i być trendy...to ja na odwrót.......:( niedługo będę wieloryb jak tak będę jeść:( ale nie mogę się powstrzymać....a jeszcze koleżanka (35 lat) powiedziała mi , że po 30 gorzej jest się odchudzić i utrzymać linię.....hmmhmmm...ale ja inaczej nie potrafię...:0 jeszcze nigdy się nie odchudzałam dobrz idę .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen gdzie jestes poszłaś po piwo?:) ja tez brdzo lubię piwko i nie pomyslę sobie ze jestes a.... ale teraz jak jest emilka to mam mniej okazji zeby się napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen gdzie jestes poszłaś po piwo?:) ja tez brdzo lubię piwko i nie pomyslę sobie ze jestes a.... ale teraz jak jest emilka to mam mniej okazji zeby się napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś też dzisiaj nie mogł zasnąc, zrobił to dopiero przed chwilą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen to nie tak ze mam z nimi złe stosunki, tylko oni nie potrafią zrozumiec ze młodość rządzi sie innymi prawami. Oni licza dzień wg tego ile, kto i co zrobił a ja mam trochę inne poglady.Teściowa potrafi obrazić się o byle co, coś sobie pomyśli i już cały dzień się nie odzywa i jeszcze do Bartusia z tekstami typu: jestes niedobry/, nie lubie cie itp wyjeżdza, a ten niczemu nie winny.Szkoda poprostu gadać. jakoś tak nie składnie napisałam:(ale mam nadzieje ze zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek to ci wspłczuje, my od początku mieszkamy sami, więc nie wiem jak to jest naprawde zyć z tesciami, najwazniejsze jest zebyście się wy dogadali i maz nie trzymał strony mamusi, bo wtedy bedzie ci ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no,no, ale się rozpisałyście! A ja wtedy prasowałam😭, bo Robert kompa zajmował, ale mi chociaż zdjęcia pozgrywał z aparatu i zaraz wam wyślę;) Idziemy dziś do kina wieczorem:) Jak ja już dawno nigdzie nie byłam:o Julka tylko raz się w nocy obudziła, ale za to na dłuuuugo:( Więc teraz śpię na siedząco💤 Ale cieplutko:) A wczoraj to była niezła burza; ledwie zdążyłam do domu ze spaceru wrócić:o Przy czym przekonałam się, jaka ja już stara jestem:o Niosłam Mateusza spory kawałek, bo to był długi bardzo spacer i on już nie miał sił, a potem nie miałam sił, żeby wyjść z Julką na to czwarte piętro:(:O Normalnie tak mnie bolały kolana, ze szok:O Pierwszy raz w życiu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie że wczoraj nie dołączyłam do Was, ale zaczęłam Was czytać i jak chciałam odpisać to mąż stwierdził że idzie coś zjeść, więc musiałam zająć się małą, bo jeszcze nie spała (ostatnio standard - zasypia 22.30 - 23.00 ) a siedziała na łóżku, więc oka nie moglam z niej spuścić, ale zaraz jej się zachciało spać i zasnęła. A my zaczęliśmy oglądać film \"Zebra z klasą\" niestety po 10 minutach zasnęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya a na jaki film idziecie? Mąż mi powiedział ostatnio że poszedłby na \"Gwiezdne wojny\" mimo że widział ten film chyba 3 razy na komputerze, ale dla tych efektów... Powiedziałam mu że może iść sam, bo ja nie lubię takich filmów. W ubiegłym tygodniu oglądałam dobrą komedię \"50 pierwszych randek\" - polecam każdemu, przez cały film płakałam na przemian to ze śmiechu to ze wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na \"Gwiezdne wojny\" właśnie:o I w dodatku chciał iść z dubbingiem, żeby nie musieć czytać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×