Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

violkam maż jak ogladał mecz to darł sie na pół domu, myslałam, ze zaraz obudzi emilke, ale mnie tez sie to udzieliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak zapatrzył się na laski na plaży to nie mógł patrzyć na Nadię ;) To rzeczywiście wczoraj przesadziłaś, skoro do tego doszło że zwymiotowałaś :O Mysia Pysia, jak zważysz i zmierzysz Martynkę to nie zapomnij nam napisać :) Muszę wypróbować tą kaszkę co Ty :) A czy Wasze dzieci jedzą drożdżówki albo paluszki? Bo moja od pobytu nad morzem to sie bardzo nimi zajada;) (paluszki bez soli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka chodzi. jak to nie chwaliłam sie jeszcze. niemożliwe. jak konczyła rok to po 2 kroczki. a teraz to ładnie chodzi po domu. na dworzu jej nie puszczam samej. za raczke trzymam. wczoraj w TESCO ją puściłam to poszła za małym chłopaczkiem, a on za nią. oboje brali kaszki z półek. ona jedną wzieła i tak maszerowała. dobrze, ze kolezanka byla z nami, bo by mi jeszcze martynka zginela. nic bym nie mogła kupic. no ale pewnie bym jej nie puscila, jakbym sama poszła. :) oglądałam nocniki. musze jej kupic bo jeszcze nie ma co sądzicie o nocnikach z pozytywką, i po co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sam mi powiedział :) znaczy sie że przyznał mi się......wielce kochający mąż sie zrobił ....z tego co pisał....hhihihihihiihihih a tak na serio to aby mu ryby w głowie....no szału mozna dostać...mogłaś sylwek go opierniczyc za te ryby, niech wie ze za dużo jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek jak tacy z nich \"mistrzowie\" to sobie zasłużyli na to żeby nie wejśc do ligi. Grali wczoraj kiepsko to co tu dużo wymagać... 😠 Ale sie wymądrzyłam ;) jak bym sie na piłce znala :D Super że będziesz miała pracę, ja też bym wybrała tą co na dłużej, bo co zrobisz po 4 miesiącach - będziesz szukać, jak tam będzie już ktoś inny. Ale decyzja należy do Ciebie. Dojeżdżać zawsze możesz. Gratulacje dla Martynki! My mamy nocnik bez pozytywki, a ona jest po to żeby zainteresować malucha, bo jak leci siusiu to włącza się muzyczka. Tak mi mówiła pani w sklepie. Ale wolałam nie kupować takiego, bo jeszcze zrobi siusiu i wszystko wyleje bo będzie ciekawa gdzie to gra np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz bardzo chciałam alu go ochrzanic, ale nie wiedziałam jak ty zareagujesz na to, bo mojemu tez by sie taki ochrzan od kogos przydał za spanie ale on napisał ze nadrabia seksem, za te ryby, więc chyba dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach viola! a co to za laski.......jak na moje oko to była tam tylko jedna......:) JA!!!!!!!!!!!!akurat nie było na co patrzeć same babcie były dookoła.....:( ale on taki roździwiaty i z tego Nadia się wywróciła pozytywka jest po to żeby jak dziecko siusiu zrobi ,ładnie grało :Otylko że one sie psują i trzeba wycierać do sucha bo jak zostanie troszkę wody na dnie to gra i gra...:O szału można dostać...więc odradzam zakup takiego nocnika..!!!!!! albo można tez baterie wyłozyć potem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ponoć Ty nie narzekasz na męża :O a teraz mi się przypomniało że zwasze o te ryby masz pretensje ;):P My też naszych mężów wychwalamy, ale trzeba czasami ponarzekać, żeby im za dobrze nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle ze 1 już w czwaretk, a napewno bede musiała jechac pare dni wczesniej, zeby sobie sale przygotowac, to jakos mi sie nie chce, tak mi dobrze w domciu z mała chociaz daje nieraz popalic, no i z wami nie bede mogła rano gadac, a ja sie juz tak uzalezniłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i weź tą pracę sylwek na dłużej......koniecznie! będziesz pewna ,że przez cały rok masz pracę i pieniążki a tam??? na 4 miesiące???/ hm ja bym też wzięła tą pracę na dłużej:):):) jejka jakie my obliczone viola.......hihihiihihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam az emilka zacznie sama chodzić to wtedy sprawie jej nocniczek, bo czytałam ze nie mozna wprowadzac wielu umiejetnosci naraz, ale jeszcze zobacze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm mały kłopot wczoraj konfigurowałam Outlooka z tlenem a teraz wszystko przychodzi na tlen a dopiero po kilku minutach przerzuca wiadomości i wyskakuje informacja, zęjest błąd dostarczenia. A wczoraj wszystko było ok:( może ktośma podobny kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, będzie nam Ciebie brakować, ale ja nie wiem co ze mna będzie bo od września też mam przejśc do innego pokoju, jednak chyba napewno będę zaglądać na Kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówiłam, że nie narzekam wcale, tylko wczoraj jakoś specjalnie nie narzekałam viola:D ALE O RYBY BĘDĘ MIAŁA WCIĄZ PRETENSJE NO BO NIE ROZUMIEM TEGO:O:O:O NO NIE ROZUMIEM JAK TAK MOŻNA SIEDZIEC I PO PROSTU SOBIE ŁOWIĆ:o:o:o:o:o:o:o :D:D:D:D więc wiadomo że mam rację że za często jeździ i będe wciąż zła jak pojedzie noooooo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wychwalania mężów to Violkam pierwsza zaczeła chwalić swojego Pawła, a później to juz lawina pochwał. Oni powinni to przeczytać, bo zazwyczaj faceci czują sie nie doceniani przez nas kobiety. no, chyba,ze u was to wygląda inaczej. Aya fajnie ze miałas udane urodzinki. ja jutro ide do przychodni, to moze ją od razu zaszczepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy urodziny ma Meteor i Niki, bo nie wiem czy pisałyscie otym? ale ja NAPEWNO bede pisac z wami, kiedy tylko będe w domciu, NAPEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu a dzieje się tak jak odbierasz pocztę czy jak wysyłasz? Myślę że trzeba wejść w Narzędzia/Konta/Właściwości/Serwery i tam wybrać opcję: Serwer wymaga uwierztelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na bilans roczny trzeba isć od razu jak dziecko skonczy rok? bo ja sie wybieram ale chciałabym od razu zaszczepic, ale nie wiem czy nie za wczesnie, jakos tak nie moge sie zebrac, a przychodnie mam przed blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, teraz rozumiem Amamen :D:D:D;) Mysiu Pysiu, bo ja zaczęłam najpierw narzekać, ale potem musiałam go też pochwalić, co by nie było że ona taki zły jest :D. No bo dobry jest, tylko często zakręcony, taki rozdziw, jakby powiedziała Amamen :D Ja mu powiedziałam że najlepiej to on się zna na swojej pracy bo na mnie to prawie wcale (a o tą wyrozumiałość podczas @ mi chodziło ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BILANS 1 - LATKA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ja w ogóle zapomniałam o czymś takim. to jak jutro pójde to juz wiem , ze to moze dłużej potrwać. dzieki Sylwek za poinformowani, choć nie taki miałaś cel. nie wiem czy to tak od razu trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ja miałam się stawić właśnie na roczek na szczepienie, a bilans miałam na 9 miesięcy a teraz będzie na 2 latka. Więc chyba nie jest za wcześnie jeśli teraz pójdziesz. Póki do pracy nie poszłaś lepiej to sobie załatw. A gdzie Aya się podziewa? Znowu ją do sądu wygonili? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, mi tez się w głowie nie mieści, ze to juz koniec wakacji:o Myslę, ze powinnaś być trochę egoistką w sprawie p[racy i wybrać tę oferte, która jest lepsza dla ciebie;) Przeciez koleżanka zrozumie;)No bo co ci po 4 miesiącach, przecież lepiej mieć pewność pracy przez cały rok:o No chyba, ze po tych 4 miesiącach masz jakieś szanse na przedłużenie umowy;) Amamen, spodobało mi się: bliźniaczki: Julka i Nadia:D:D:D Acha, i za każdym razem, gdy będe prasować koszulki Roberta, pomyslę o tym, jaka ty jesteś biedna z koszulkami Piotra i na pewno będzie mi lżej:D:D:D:D A Julka jak już ma sobie zrobić krzywdę, to nie wiem czemu, zawsze przy tacie:o:o No i on nie wie nigdy, jak to się stało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Julce żadnego bilansu nigdy nie robili:O Napiszcie choć, jak to wygląda:o Zresztą Mateuszowi też nie:( On się urodził 18 kwietnia 2000r, a Niki chyba w marcu 1999? tak, Amamen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMALNE AYA ŻE KRZYWDA SIE ZROBI DZIECKU PRZY TATUSIU!!!!!!! a więc Martynka też już chodzi.......a ja taka gapa nie wiedziałam...:O sylwek urodziny ma Nikola 31 marca jest Barankiem jak mama;) a Nadia 31 lipca hmmm że też mężowi zawsze skapło tak, że na koniec miesiąca to wyliczył...:D:D:D:D a imieniny ma Nikola 6 grudnia a Nadia 15 września:D a właśnie kiedy urodził się Mateusz??????? i kiedy ma imieniny????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fasolki......Michał.........22.07........... .....kg..................cm Elcik................Miłosz.........26.07..........10.04kg.............. 82cm Mysia Pysia........Martynka....27.07.................kg.................cm Aya..................Julia..........28.07........... 10,8kg...............78cm Violkam.............Oliwia........30.07.............8,4kg...............74cm Amamen............Nadia.........31.07............10.8kg...............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2kg...............71cm Mamunia...........Dominika Mamunia...........Kamilka Małgonia...........Ola Mcdzia.............Jaś Mama Zuzki.......Zuzia jak pomyliłam jakieś imiona to przepraszam. bo ja taki lekki rozdziw też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5tak aya 31 marca 1999 roku :D OOOOOOOO to MATEUSZ TEŻ BARAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........a małe Lwice kiedy maja imieniny????? Oliwka Julka Martynka Ola????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fasolki......Michał.........22.07........... .....kg..................cm Elcik................Miłosz.........26.07..........10.04kg.............. 82cm Mysia Pysia........Martynka....27.07.................kg.................cm Aya..................Julia..........28.07........... 10,8kg...............78cm Violkam.............Oliwia........30.07.............8,4kg...............74cm Amamen............Nadia.........31.07............10.8kg...............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2kg...............71cm Mamunia...........Dominika.....08.06.............10...................74 Mamunia...........Kamilka..:) tak samo...........10,8.................74 Małgonia...........Ola Mcdzia.............Jaś Mama Zuzki.......Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje bliźniaki spod znaku... BLIŹNIĄT:) a imieninki obie mają w lipcu u nas same dziwne daty urodzin ja 06/12 czyli w Mikołaja dziwuchy urodziły się dzień przed naszą rocznicą ślubu:) a mój mężulo- BARANEK ale wcale nie potulny, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ja po bilansie na 9-miesięcy zmieniłam lekarkę małej. Nie pamiętasz jak pisałam że ta durna spytała ile ma zębów? - ŻADNEGO, a stoi? NIE STOI, to trzeba badania krwi zrobić bo to nie normalne jest. Więc po takich tekstach zrezygnowałam z jej usług, na dodatek jeszcze do dziecka podejścia nie miała tylko dziwiła się że mała płacze, wychodziła od zdrowych dzieci do chorych, towarzyszyła jej wiecznie przeziębiona pielęgniarka - no już gorzej nie mogłam trafić! 😠 Teraz mam super lekarkę i jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×