Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Elcik................Miłosz.........26.07............10.04 kg...........82cm Mysia Pysia........Martynka.......27.07.................kg..............cm Violkam..............Oliwia...........30.07...............8,4 kg........74cm Amamen.............Nadia...........31.07............10.8 kg...........78cm Sylwek..............Emilia............22.08.............8.2 kg...........71cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Fasolki ja to Oliwię podziwiam że tak dzielnie zniosła podróż, w jedna stronę jechaliśmy o 4.30 i rzeczywiście spała, ale w drugą stronę to w dzień i tylko spała 1,5 godziny na 5,5 godziny podróży. Zabawiałam ją, karmiłam i jakoś zleciało. Dobre Sylwek!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wyjezdzaliśmy rano o 7 wtedy co były takie upały i stalismy godzine w korku:O, ale emilka to dosyc zniosła i nawet nie płakała zdrzemneła sie 40 min. miałam mokra pieluszke w reklamówce to ja wycierałam, główke raczki i nózki i duzo picka a jeszcze wiecej zabawek zeby sie czyms w czasie jazdy mogla zajać, ale wtedy to było strasznie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fasolki........Michał...........22.07..................kg............cm Elcik................Miłosz.........26.07............10.04 kg...........82cm Mysia Pysia........Martynka.......27.07.................kg..............cm Violkam..............Oliwia...........30.07...............8,4 kg........74cm Amamen.............Nadia...........31.07............10.8 kg...........78cm Sylwek..............Emilia............22.08.............8.2 kg...........71cm teraz jest ok z kim gadałas ?z moim mężem? sylwek hm hm masz rację mamo fasolki niedługo sie przetasujemy:D z mężami! a ty na pewno weźmiesz sobie Roberta Aśki....hihihihihhihihiihhihizgadłam??????:O:):):):) podróż przebiegła spokojnie w nocy mała spała przebudziła sie i znowu spała więc spoko.......oooo mamo fasolki to jedziesz w moje strony? a gdzie jeśli mogę spytać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fasolki......Michał.........22.07........... kg........... cm Elcik................Miłosz.........26.07..........10.04 kg........... 82cm Mysia Pysia.......Martynka.....27.07............. kg........... cm Aya................Julia............28.07............. kg........... cm Violkam............Oliwia.........30.07..............8,4 kg............74cm Amamen............Nadia.........31.07............10.8 kg............78cm Sylwek..............Emilia.........22.08.............8.2 kg............71cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dalej jesć zaraz przyjdę.......Jezu ja normalnie nie mogę za siebie:O żrę jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, Tarnowo Podgórne. To na północny zachód od Poznania. A Ty skąd dokłądnie jesteś bo nie pamiętam? :) Wiem Viola, że nie wpisałam ale nie znam aktualnych danych. Jutro mamy szczepienie ale przełożę z racji wyjazdu na przyszłą środę to będę wiedziała ile waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z małej miejscowości według np. Poznania....hihihihihihihhi z okolic Gostynia, a dokładnie z Pępowa:D:D:D mieszkam w samym pępku Polski:D nie znam tej miejscowosci gdzie ty jedzieszz:( a jak tam kupy Michałak> a chodzi juz on? no napisz coś o nim? oj ja tez chciałam zarezerwować sobie Roberta ale jak Aśki jest już twój, to wezme sobie Roberta Sylwii....a co:O hihihihihhihihihihihi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sylwek co???? o czym sie tak gadało z moim mężem co??????????? ...hmmmm ale jak on wlazł na moje gg...pewnie zapomniałam wyłączyć a on hasła nie zna...hmmmmmmm.....dziwne....grzeczna była ta rozmowa? przyznaj mi się tu....... a Robertowi podziekuj za to serduszko:D BARDZO MIŁY TEN TWÓJ MĘZUŚ.......:p taki ....no.....to potrafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał jeszcze nie chodzi. Kupy lepiej jakby, ale nadal zdarzają się takie rzadkie i zielone :O Z nowych umiejętności Michałą: pokazuje jak syczy żmija, jak robi sowa, jakie ma kłopoty, jak wyganiał kurki i indyki, na kurke mówi \"ko\", pokazuje gdzie w domu jest pralka i inne takie :D Ja juz muszę uciekać bo jeszcze muszę sprzątnąć żeby rano nie było syfu bo się nie wyrobimy. Może jutro zajrzę, ale jakby się nie udało to pa pa pa, niedługo wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szerokiej drogi Mamo fasolki:D:D:D amamen myslałam, ze przeczytałas naszą rozmowe;) był zdziwiony skad wiem ze jego hobby to rybki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaj wracaj szybko do nas? a do kiedy cie nie będzie? ciekawe jak tam wieczór u państwa Z???????? ja na serio ciekawska jestem:o.......pewnie sam sex......:D sylwek jestes ? ide jeszcze pojeść teraz ide na wędzonego węgorza która chce? mniammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze w archiwum........albo niech sam mi powie łajza jedna.......ja mu dam podrywać moje e- koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki. ja to mam jeszcze 3 strony do nadrobienia.;) a to sie naprodukowałyscie gaduły. podobno mam zapchaną skrzynke hi hi . zanim zaczełam z wami gadac nie mogłam narzekac na nadmiar maili.:D:D:D zaraz sprawdze ale nie wiem czy wszystko sprawdze. powoli zapisuje w kompie wszystkie wasze fotki. jak bede za wami tesknic to sobie pooglądam. ja tez chce zdjecie Mamuni. czy któraś mi podesle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadłam ..... ale jeszcze mąż mi zrobi sałatkę z pomidorów...lubicie? bo ja uwielbiam....mniam mniam węgorza chętnie ale już zjadłam:O więc nie starczyło dla ciebie sylwek :p innym razem ok?:D JA NIE WIEM JAKIŚ WILCZY GŁÓD MAM...ostatnio:( kiedy ja zgubie te kilogramasy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee poszłas sobie sylwek.....:(:(:( ale ty jestes.......:( witaj mysia........oglądaj oglądaj:D JJA CI WYSLĘ MAMUNIĘ ZARAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy baby jestescie. od rana narzekałyscie na swoich facetów, a póżniej nagle jak Wiolkam zaczeła chwalic swojego, to nagle lawina pochwał. ach te baby no no. ja miałam dzis okropny dzien. nie dogaduje sie z mamą od dłuzszego czasu. powinnam znalezc dobrą prace-( tylko gdzie) i wynająć sobie mieszkanie, no a mała do żłobka i juz. chyba nie bedzie innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa konflikt pokoleń mysiu:) ale trzeba to przeżyć:) my mielismy się budować, ale mama moja stwierdziła ze po co i takie tam przeciez komu zapisza ten dom...no i niby jest ok, ale jak słyszę niektóre komentarze to mnie krew zalewa. Generalnie jest wszystko ok, ale wolałabym sama mieszkać:) robisz co chcesz i masz wszystko gdzieś:) np. mama spytała po co drugi raz wyjeżdżamy nad morze. lepiej byście zaoszczędzili i takie tam :O i mnie szlag chciał trafić........no moja kasa , to moja sprawa......ale lepiej jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić:) ja się już przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice są kochani (ale tata bardziej kochany bo jestem jego córeczką a mamy córką jest Hania moja starsza siostra), ale zawsze jest jakieś ale......mama chce dobrze ale nie chce albo nie może zrozumieć że ja nie chcę jej rad i mam już swoją rodzinę:) a męża ja chwaliłam cały czas.......aby potwierdziłam że oni juz tacy są.....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee mysiu jestes na gg a wcale nic tu nie przyjdziesz do mnie:(:(:( widzisz że one wstają o świcie i jak ja zrywam sie ok 10:p to one tu w najlepsze juz gadają:)...a teraz chrapią już na pewno aha sylwek tak tak państwo Z to aya i Robert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myslicie ze Emilka i Oliwia są najmniejsze to sie okarze dopiero w czwartek, jak zwarze i zmierze moje malenstwo. ona to dopiero kurczak nieopierzony. taki mały kurczczek hi hi .:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×