Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Przeczytałam wszystkie dzisiejsze posty. dołączam sie do waszych podlizywań:D;) i jeszcze od siebie dodaję: Gratulacje dla Oliwii. lada dzien i sama pójdzie. ta kobitka od liczników to ma duże kłopoty z wyrazeniem tego co chce powiedzieć. dałam to posłuchać mojej mamie to powiedziała, ze ktos powinien ją sprawdzić czy dziecku (jesli je ma) krzywdy nie robi. a co to jest to co ona ma trzy a dziecko dwa bo ja to nie kumata jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problemy z jej rozszyfrowaniem - 3 borda :O i ona jest po białym... Aya, a Ty coś z tego zrozumiałaś? Może Tobie bliższe są terminy których używała ta pani? :O I co ma przetaczanie krwi do tego, dziecko ma być czyste... :O:O:O Dzięki wszystkim za gratulacje, ale dla jasności - ona chodzi tylko z pomocą ;) Amamen - nadal sprzątasz? Daj sobie już na luz kobieto :D Mysia Pysia a jutro nie możesz pójść do przychodni? a do kiedy masz neta? żebyś zdążyła nam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jestem:D ale amamen ma dzisiaj wene do sprzątania hohohoh;) przebiłam emilce dzisiaj uszka, i to wcale nie jest takie strzaszne jak sobie wyobrazałam:) prawie wogóle nie płakała, tak inoo ciut, ale teraz slicznie wygląda taka mala dama:D:D:D, ale sie chwale hihihih a ten meczyk był rewelacyjny, szkoda ze takich sytuavcji na zywo nie puszczaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś walczyłam na ogrodzie ,taki zapuszczony był ręce mam zielone:O bo nie umiem za bardzo w rękawiczkach :O jakos mi nie wychodzi:) więc pół dnia w ogródku poodkurzałam, pościele ubrałam ...ale jeszcze okna mi zostały ale to w poniedziałek planuje;) znaczy się od poniedziałku bo w jeden dzień nie wyrobię z tą ilością okien:O:O:O......i jeszcze resztka prasowania:(:(:( nieraz wolałabym mieszkac w bloku:O aby mieszkanie i sru...a tu ogródek ,okien 150:O schody\'\' dwie pary\'\' no załamać się można:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych wczasach mam wszystko zapuszczone:Onormalnie szok! nie miałam dziewczyny wcale weny tylko gaj na ogródku i brud w chaci mnie zmusił:(....:):):) Nadia nie chce sama zasypiać:O muszę do niej iść bo robi cyrk....tzn drze się z całej siły:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NO WŁAŚNIE JUTRO NIE MOGE I DLATEGO PRZEPRASZAM. PRZYCHODNIA dla dzieci zdrowych od wtorku do czwartku tylko funkcjonuje. przez to ze wakacje to tylko do 13.30, a ja sobie przypomniałam przed 14. taka ze mnie gapa. a neta mam do jutra.................😭 😭 😭 😭 [😭 beksa] 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak masz do jutra neta to powinnaś tu być mysiu:(:(:( jak nikogo nie ma to ja też pójdę:O wiecie co? dobrze że nie myłam dziś tych okien ,bo się rozpadało jak nie wiem co:( po prostu leje:) okno mamy otwarte w sypialni i jest taki miły chłodek;) a mąż robił dziś takie zabiegi;).... różne.....hm hm hm ...kolację zrobił....jak się kapałam to zaraz przyleciał chętny do mycia plecków...jakbym miała niewiadomo jak brudne:D:D:D hihihihihihih i.......tak gada :chodź bo nie chcę usnąć....nie mogę spać...... ale pachną te pościele, no chodź poczujesz........Jezu!!!!!! jak dziecko normalnie:O:O:O przecież ja je już wąchałam :O:O:O........a ja dziś nie bardzo na sex jestem :O i co mam zrobić??????? siedzieć tu tak długo aż uśnie??????:O:O:O eeeee powiem mu wprost, że dziś nie:O eeee bo numer z bolącą głową nie przejdzie:O .....nie ma was, a na pewno byście mi coś doradziły:O:(.....albo może skorzystam???????:) w końcu stara już jestem i muszę korzystać ile się da:D:D:D NO TO IDĘ.....niech się dzieje co chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ DOCZYTAŁAM ...PAMIETAJ SYLWEK ŻEBY JEJ PRZEMYWAĆ spirytusem, wtedy najszybciej sie zagoja uszka:) ...ja na wacik przechylałam butelke i potem ściskałam wacik nad kolczykiem i tak pokapało troszkę i wytarłam i było ok ...najlepiej jak piła mleko:) wtedy mogłam jej przemyć;).... na pewno Emilka ślicznie wygląda , tak słodko....chociaż nasze panie obecne tu na kafe......są przeciwne temu:(:D żeby uszka przebijać, no ale........;) ja jej jutro założę już kołeczka, o ile mi się uda:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już zmykam mysiu:( dziś się napracowałam;) więc ide spać.......albo się sexować...okaże sie w sypialni;););) no co ktoś musi normy wyrabiać no nie????? jutro komisja czeka na raporty w tej sprawie;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje słońce śpi wreszcie. uuuuuuuufffffffff miałam wam napisać ze ja tez wysłałam zdjecie Martnki.Towarzyszy jej Oliwia. wczoraj zjadła spagetti ze słoiczka, zupe ogórkową, a niedługo potem pojadła jeszcze makaron z białym serem. cuda jakies ona JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi prosze taką rzecz. czy kupowałyście cos kiedys na allegro, mozna zaufac i wysłać najpierw kasę. chce kupic wózek spacerówke, bo tam jest wiele taniej, ale nie wiem czy mnie ktos w butelke nie nabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia poczytaj najpierw opinie o sprzedającym;) ]Ja kilka razy już kupowałam i było ok;) Amamen, z przykrością stwierdzam, ze nie wyrobiłam normy, bo....usnęłam na filmie:o potem poszłam się umyć i kontynuowałam w sypialni:O Właściwie to nie wiem, co się ze mną dzieje:o Przecież nie wstaję już na tak długo w nocy do Julki: tylko kilka razy, zeby jej dac smoka jak płacze, albo przykryć, bo się wierci:o A wieczorem odpływam po prostu:o I nawet myślałam, ze wczoraj coś ciekawego będzie, poprosiłam Roberta o umycie podłóg, jak czytałam Mateuszowi, zeby było szybciej... no i nic:o:O Może to starość??? Ja jeszcze nie chcę!!!:(:(:(😭😭😭 Acha, przypomniało mi się, ze ja miałam nadżerke przy poprzedniej kontroli (kilka miesięcy temu) i miała się nią zająć pani doktor teraz właśnie, a tu jej już nie ma:) Brałam takie globulki z propolisem na takie dolegliwości i o dziwo pomogło:D No i mnie troche wystraszyła, mówiąc, że muszę się kontrolować co jakiś czas (u niej znaczy;) ), czy nie jestem w ciąży:O Ale potem pokapowałam, ze to pewnie dlatego, ze nie mam miesiączki, a żadna metoda nie daje 100% gwarancji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to super że nie ma żadnej nadżerki. Ja musiałabym też iść się przebadać, ale ostatnio trafiłam w Internecie na naszym regionalnym forum na opinie o moim lekarzu - ponoć dużo kobiet wychodzi od niego z gabinetu z \"brzydkimi nadżerkami\" Już jedna nowosolska przychodnia ma złą opinię po tym jak w telewizji ukazał sie repotaż o lekarzu, który wmawiał dziewczynom że są w ciąży, po czym proponował prywatne usunięcie. Ja chodziłam kiedyś do tej przychodni i inny lekarz powiedział mi że mam nadżerkę, po czym zaproponował zamrażanie. Jednak poszłam na konsultację do innego lekarza i okazało się że nic nie mam :O Oliwia chyba dołączy do grona kolczykowatych ;) Postanowiłam jej przebić za tydzień w piątek. Jestem tylko ciekawa jak zacznie płakać przy jednym uszku to czy da sobie przebić drugiego...? Sylwek napisz ile to trwa? Aha - Oliwia już jest na tej stronie: www.kobieta.byc.pl i Martynka też ;) Ja jeszcze okresowa jestem więc się nie biorę za wyrabianie normy, choć wczoraj miałam chętkę... ale trudno, trzeba poczekać. Poszliśmy spać o 22.00 (jak nigdy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dziewczynki:) Nie miałam wieczorem internetu i nie mogłam nic wysłać:( Violkam, akiedy miałas robiną cytologię? Bo powinno siechyba co roku, a ja miałam chyba z 4 lata temu:o Jak Ci powie, ze masz, to i tak trzeba iść do innego skonsultować;) czy aby na pewno:o Zrób koniecznie Oliwce zdjęcia z tymi kolczykami, jak już będzie miała, i Ty Sylwek też przyslij Emilkę:) Ja jednak poczekam, na decyzję Julki;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak się skusiłam:) i normę wyrobiłam ;)...ach... viola te balony sa przerażające;;;;brrrrrrrrr.................. aya no nieładnie nieładnie, jednym słowem wykorzystałaś męża ,on zasuwa i podłogi wyciera, a ty...nic:O :D:D:D:D:D:D .... viola to wiadomo, a reszta?????????;) gdzie te raporty???????????? idę na kawusię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, skąd Ty bierzesz siły, co?? Przyznaj się??? Albo lepiej sie podziel, tak po koleżeńsku:D:D:D:D Jak tam Nadia? zasnęła w końcu?? Może to też zębole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, uświdomiłam sobie, ze przez półtora miesiąca nie miałam już @ i mam nadzieję, ze tak zostanie:) Suuuuuper! Amamen, a Ty byłaś w końcu w sprawie antykoncepcji, czy dalej idziesz na żywioł;):D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tatuś jednak do niej poszedł i ją uspił...od wczasów nie chce sama zasypiać w łóżeczku , tylko na naszym łózku, mam nadzieję że jej to przejdzie:O:O:O:O:O chetnie aya dam ci troszkę energii;) żeby stare kościska rozruszać:D:D:D:D:D:D.... mój taki rozochocony był że , musiał iśc na komp bo nie mógł usnąć:O posiedział do 3!!!!!!!!!!! i przyszedł i wiecie...hmmmmm......ale niewiele z tego pamiętam....hihihhihihihihihi bo byłam bardzo śpiąca......:D:D:D idę na kawę ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie nie wywalaj z klubu jeszcze:o acha, a Twoje dziewczynki śpią w jednym pokoju, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia z nami w sypialni, niby w łóżeczku:) a Niki sama w pokoju.....tuż obok...:):):) a jak u ciebie? mati z Julka będą mieli wspólny pokój?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku. Noc miałam okropną. Mała zasneła około północy. o 3 zaczeła marudzic, to dostała pić, ale nie pomogło. marudziła nawet nie wiem jak długo. wzięłam ją do siebie, ale robiła takie figury ze nie za bardzo mogłam oko przymknąć. w koncu zasneła przybierając figure, której nie da sie opisać. przełożyłam ją do łóżeczka, zeby znowu o 6 dac jej pic ( tym razem dałam samą wode, i już), ale nie pomogło i znowu marudziła długo. jak juz zasneła to na krótko, bo znowu o 7.30 powtorzyła akcje, ale wtedy to juz mleko dostała, bo pomyslałam , ze ona głodna a nie spragniona, ale to musiało byc co innego bo dalej marudziła.no i zaraz wstała na całego z wielkim wrzaskiem i tak noc sie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja wczoraj miałam jakiś dołek Ola nie mogłą zasnąć, rozrabiała do 23, chociaż po kąpieli wydawała sie padać ze zmęczenia. W związku z tym siedziałam z Nią w pokoju os 19.30 brrrrr. Zaplanowaliśmy w sobotęrandkę, Olkę zostawimy z dziadkami, ciekaw czy się uda. Nie wiem może to ta pogoda koniec lata tak na mnie działa. NA szczęście dzisiaj piątek, chociaż mój mąż siedzi w pracy do 20, koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu, to może one wszystkie taki okres trudny przechodzą:o Raz jedna, raz druga:o Ale jeszcze nie cały rok i powinno sie unormować;) Jeden już za nami:D:D To z górki;):D:D:D Amamen, Julka też śpi z nami w sypialni, a Mati w pokoju za ścianą:) Julkę mam zamiar przenieść dopiero może na wiosnę:o Jeszcze nie jestem pewna:) Z jednej strony zazdroszczę, bo tak fajnie iść na całość;) ale z drugiej to zdecydowanie podziwiam za odwagę, bo jakoś nie wyobrażam sobie teraz trzeciej ciąży:O Ale pewnie Opatrzność nad Wami czuwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o metody antykoncepcji...................................................... to jest jedna;) skuteczna w 100%. i ja ją stosuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, Małgoniu, randka piszesz:) Też bym tak chciała:) Ale na razie nierealne:( Rodzice wprawdzie zabierają Mateuszka na weekendy, ale jeszcze jest Julka:o No i nie mam serca jeszcze nia ich obarczać, skoro mama i tak cały tydzień się nimi zajmuje:o Szkoda, ze teściowa nie chce się nimi trochę pozajmować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! łaziłam, pracowałam, byłam u prezesa i szefowej, dzis sie wszyscy uczepili moich włosów :O Ja też podziwiam Amamen, skąd ona na to siły bierze :D Aya, fajnie masz taka bezokresowa ;) ja już się swoje przemęczyłam i może od jutra popracuję nad tą normą, bo jeszcze mnie z klubu wyrzucicie. A tak czytałam kiedyś że kobiecie z wiekiem to przychodzi większa ochota na seks... Ciekawe czy u mnie też tak będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomniałam, Mysiu Pysiu:D:D:D:D:D:D:D:D Ty to jesteś rozsądna:D:D:D:D I nie ponosisz ryzyka;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×