Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Violkam...no Zuzia się sama tak nauczyła.... Pierwszy raz to pieluszkę spod główki wyciągnęła i na buzią założyła... I pieluszki sobie zabrać nie da za nic... Chyba, że mocno zaśnie. Nie sądzisz chyba że ja próbuję dziecko podduszać?????? I sama się dziwię jak ona tak może.... Staram się jej nosek odkrywać chociaż... Ale zakrywa się z namiętnością....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam a co z tą nową wersją gadu??? Trzeba mieć tylko słuchawki do pogadania.... Hmmm....chyba zacznę kombinować zaraz. Mała śpi jak susełek to mogę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty mamoZuzki, tak nie myślę! :D Ale spotkałam kiedyś u lekarza mamę z takim małym chłopczykiem który robił to samo, za nic nie chciał bez pieluszki na głowie zasnąć. Ale musiałybyście widzieć jego twarz :( była cała w krostach. Nie wiem - czy to uczulenie od proszku było czy co, dlatego radziłabym uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem MamoZuzki, bo dopiero zainstalowałam i tak myslę że chyba tylko słuchawki sa potrzebne. Tutaj nie sprawdzę, bo nawet głośników nie mam, a w domu mam słuchawki. Może popróbujemy? Tylko nie dziś bo do wieczora mnie dzis i jutro raczej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pomału zbieram, miłego popołudia i wieczoru.Amamen za NAs normę dzisiaj wyrabia to My mamy wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja też sprzedawałam różne rzeczy na allegro, może z tymi ciuszkami by coś wyszło? Moja sukienka nadal jest w pralni chemicznej. Musze ją odebrac i złożyć sprawę do sądu polubownego. Tyle, że na razie nie mam na to czasu. W trakcie remontu, będę siedziała w kole to się sprawą zajmę... Jedziemy zaraz na zakupy, bo lodówa zionie pustką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiliśmy Oliwii uszka. Ja też myślałam że będzie gorzej. Oczywiście płakała ale chyba bardziej ze strachu niż z bólu, jak wyszliśmy i włożyliśmy ją do samochodu to przestała. I zapomniała ze cokolwiek się stało. Jak będę miała fotki to prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyślij koniecznie zdjęcia Oliwii w kolczykach....... hmmm podrywał cię viola....a to świntuch jeden:D ....szkoda że mnie dziś nikt nie chciał poderwać:( ale kto wie jakby to się skończyło.......;) no dziś nie odpowiadam za siebie........całkiem mi odbija....:D:D:D:D:D JAK BĘDZIECIE WIEDZIEĆ CO Z TA ROZMOWĄ NA GADU TO DAJCIE ZNAĆ:D aha viola założy słuchawki....z a ł o ż y......a włoży coś innego..... a jak nie to sama sobie włożę.....:D:D:D:D:D E IDĘ BO NIE MAM Z KIM ŚWINTUSZYĆ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba viola włożyć te słuchawki do odpowiednich gniazd......:D TAK MI TU JEDEN WYTŁUMACZYŁ.........buhahahahahahahahah ja zaraz podchwyciłam temat a on dalej o gniazdach.......łeeeee tuman jakiś:D:D:D HIHIHIHIHIHI ide bo mnie brzuch boli od tego jego tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba viola włożyć te słuchawki do odpowiednich gniazd......:D TAK MI TU JEDEN WYTŁUMACZYŁ.........buhahahahahahahahah ja zaraz podchwyciłam temat a on dalej o gniazdach.......łeeeee tuman jakiś:D:D:D HIHIHIHIHIHI ide bo mnie brzuch boli od tego jego tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co kobiety? Spokojny wieczorek? Zadnej oczywiście nie ma co??? Ja dzisiaj pogadałam z mężem! Nawet sie widzieliśmy :):):) Ale szanowna Amamen...to pewnie za mało co? hihihi Cóż biorę co mogę...tyle nas w końcu kilometrów dzieli..... U Was seż tak ciepło??? Lato normalnie nadrabia jak może.... W mieście betony się topią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro muszę zdać raport komisji więc idę popracować. Ale nie obiecuję że będzie to owocna praca... Oliwia śpi od..... 20.00!!! Ciekawe jak długo ??? dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam fotki...pierwsza zupka Zuzi... W piątek p. doktor powiedziała żeby powoli wprowadzać... To spróbowaliśmy... Na początku nie bardzo...ale potem coraz lepiej :) A upaprała się jakby tone zjadła.......:( A to tylko 5 łyżeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, oj, Amamen, widzę, że żądze bez reszty Cię opanowały :D ;) A co takiego sama sobie włożysz? :D Zgwałcisz męża, czy coś innego miałaś na myśli? ;) Mój mąż robi sernik :classic_cool: WIęc na razie mu nie przeszkadzam, ale też planuję jakieś miłosne igraszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serniczek..mniam, mniam.... Ja mam drożdżówke ze śliwkami...ale taka niemrawa coś wyszła..... I spaliłam ją lekko...bo mam stary piec jak świat...i muszę uważać...ale zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy u kuzyna......mąż robi podchody , bo jak mnie widzi to..............mówi ,że aż żal że ja się tak dziś marnuję:p:D:D:D no viola pracuj pracuj........:D no i reszta też........ja już nie wiem , serio się tu robi jak klubie rolnika ....albo seniora.......:(:(:(:(......żadnych hiciorów........ja już nawet myślę , że wtedy na początku to wy zmyślałyście bo teraz tak ucichło:(:(:( wiecie z czym.......z tym sexem.....teraz jak stare babule normalnie:( nawet normy nie wyrabiają....co to się porobiło..:O:O:O komisja jest zawiedziona:(:(:( 😭........bedą dyscyplinarne zwolnienia jak tak dalej będzie się działo!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D MAMO ZUZKI to pierwszy obiad macie za sobą.....fajnie jak tak dziecko mlaska i smakuje nowy smak no nie????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo mamo fasolki......no to bruk ci nie grozi......:D:D:D SERNICZEK....hm mniammmmmmmmmmmmmmój to sie szorował i szorował w tej łazience.......ja dzis chce być obsługiwana ...ja dzis gram główną rolę....nooooooooa nie on na co sie tak piękni?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Amamen...jak mała śmieszmie cmokła... I tym języczkiem mieliła na potęgę :) Hihi ja miałam ubaw po pachy. A malutka była zdziwiona z czego jej durna matka tak się śmieje.... A potem jak my jadłyśmy obiad to sledziła nasze widelce wędrujące do buzi i sama otwierała bo myślała że ona też dostanie... Ale niestety....na wątróbkę to jeszcze za wcześnie.... No kobitki...popiszcie coś o tym seksie...to poczytam chociaż...bo moja przymusowa abstynencja trwa już ponad miesiąc...:(:(:( Nawet ochoty staram sie nie nabierać...bo jeszcze muszę poczekać ponad 20 dni!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Amamen na co sie tak piękni?????????? Dla Ciebie!!!!!!!!!!!! I żeby mamaZuzki mogła sobie choć poczytać!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... pokażę wam.... z dzisiejszym apetytem, to da się zrobić.....:D:D:D..... aaaa jeszcze idę na lekką kolacyjkę i winko mąż kupił...........hmmmmmmmm...zaznaczam lekką...:D:D:D no ty mamo zuzki to masz order odemnie za ten post:(:(:(...BIEDNA TY............ale już widzę jak sie dopadniecie........normę wyrobisz pewnie za całe dwa miesiące:D:D:D DO PRZODU........ jeju kto tu tak caly czas o tym sexie gada?????.....zboczone baby z was.....paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że do mnie???????/hihihihihihihihih........idę bo już jest zły woła mnie czwarty raz ............ no to idę..........:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Amamen ja wiem jaka biedna jestem :(:( Teraz to już mam z górki i tylko czekam...no niech tylko wróci..to zobaczy :):):) No to napisz coś MamieZuzki...poczekam, kolację nawet odpuszczę.... ja to jestem zbereźnica....ale się trzymam no nie?? Inna to by po ścianach już po takim czasie chodziła.... A ja? wieczorem do łóżeczka czytam Chmielewską :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już tak się spokojnie do łóżeczka położyłam.... Z Chmielewską oczywiście..... I dostałam @!!!!!!! Pierwszą od czasu ciąży.... I tak mnie boli brzuszek!!! Ech ja to zawsze miałam przeboje bólowe...ale mówili,że po urodzenia dziecka przejdzie! Mi najwyraźniej nie przeszło... Jaka ja biedna jestem...a mężuś tak daleko! Buuuuuu...buuuuu.... Teraz to już nie zasnę...jak tak zawsze mam! Pokręcona jestem i byłam z tym moim okresem...ale juz nie nawiedza mnie pogotowie....a i tak bywało.... Matko jak boli....zjadłam już 2 apapy...i nic innego nie mam.... Przetrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja to się chyba nie będę wypowiadać..:O..... bo mnie zjecie..... Wieczorkiem włączyliśmy sobie film....... oczywiście leżąc już w łóżku....... i jeszcze Paweł zaczął mnie drapac..... :O po 10 min zasnęłam :D:D:D Ale powinnam być usprawiedliwona, bo wiecie co, ja się ostatnio źle czuję i podejrzewam że ma to związek z wątrobą lub jej okolicami. Boli mnie tam jak bym kolkę złapała, ale cóż - diety żadnej nie stosuję, może za dużo tłustego jem... Jeszcze w tym tygodniu albo w przyszłym idę na usg, a potem do lekarza który robił mi laparoskopię, bo już dawno planowałam a tak odwlekam w nieskończoność... Ale Wy drogie koleżanki napewno normę za mnie wyrobiłyście, więc ja innym razem się postaram :D Oliwia śpi od wczoraj od 20.00, ciekawe o której się obudzi. Miała przeżycia dziewczyna ;) Ale nie żałuję że jej przebiłam, tak szybko zapomniała i tylko chwila płaczu, oby teraz się dobrze zagoiło i nie paprało. Ale serce to mnie tak zakłuło, bardziej to przeżywałam niż przy szczepionce. No ale już po wszystkim. Fajne zdjęcia Zuzi ;) pierwszą marcheweczkę ma juz za sobą ;) My zaczynalismy od jabłuszka i Oliwka też miała podobną minkę :) Mamo Zuzi, mi tez nie przeszły boleści miesiączkowe po ciąży, ale są trochę mniejsze. Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na basenie!!!:):):) Ale się pochwaliłam:) Uwielbiam pływać, a nie robiłam tego już wieczność:O Cudownie było i wróciłam po 22-giej (bo poszłam na 21) i miałam dość wszystkiego i ręce mnie bolały jak nie wiem co:o Ale Robert się potem postarał i BARDZO wyrobiliśmy normę, bo miałam stan przedskurczowy lewego pośladka i uda:D:D:D Mam nadzieję, ze komisji poszło jeszcze lepiej:D:D Za to dobudzić się dziś znowu nie mogłam i znowu biegłam do pracy:o A jeszcze Mati wstałzaraz po mnie i chciał, zebym mu śniadanie robiła i kubek na szczoteczke i pastę podpisywała i w dodatku chciał, zebym go zaprowadziłą do przedszkola, ale żebym wcześniej zadzwoniła do mamy, zeby sie nie martwiła, jak przyjdzie a jego już nie będzie:D:D:D Na szczęście łaskawie się zgodził, zeby go jednak dziadziuś zaprowadził, bo już było za 20 siódma, a ja od 7-mej zaczyna m pracę:o:o Mam nadzieję, ze ten katar (już wczoraj biały a nie zielony;) ) nie przerodzi się w coś gorszego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, ze z tego zmęczenia po basenie zapomniałam, ze byłam zła na Roberta:D:D:D ŚLIcznie Oliwka wygląda w kolczykach:) To sa takie małe perełki, tak? Za to Zuzia ma bardzo zdziwiona minkę po tej marchewce:D:D:D To zaczął się dla Was czas zmian w menu:) Ciekawe, czy jej się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×