Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Violkam, a co będziesz robiła z tymi włosami? znbaczy jaki kolor u tego fryzjera? wiesz już, czy zdasz się na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, ale jesteś ślicznie opalona:) Czy Ty masztaką skórę po prostu trochę ciemniejszą? Bo ja jestem ciągle sino - blada i popadłam właśnie w depresję, jak Cię zobaczyłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, tylko Cię podziwiać! Wykończona po basenie i jeszcze sexik, no to ile Ty kalorii musiałaś spalić ??? :D:D Pewnie dziś nie obędzie się bez zakwasów ;) Fajnie że Mati tak się cieszy z pójścia do przedszkola. A to nie sa perełki tylko dżeciki ;) włożone w taki maleńki złotopodobny kolczyk ze stali chirurgicznej. Mogłam zrobić większe zbliżenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE... to pewnie ja mam kiepski wzrok;) Na jednym zdjęciu wydawało mi sie, ze to takie perełki, ale potem już nie miałam pewności;):D:D No własnie nie mam zakwasów:o A spodziewałam się, ze rękami dziś nie rusze wcale:o dziwne:o Ale w sumie to dobrze;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką śniadą cerę, szybko się opalam, ale szybko mi ta opalenizna też schodzi. Już jestem bledsza niż na tych zdjęciach. A u fryzjera będę robić ciemnym brązem. Bo jak już Wam kiedyś pisałam miałam czerwone pasemka, ale już mi zrudziały i od marca robię sobie tym właśnie kolorem. Zawsze robiłam sama w domu, ale mam dość, ręce bolą, niedokładnie sobie nałożę więc wolę iść do fryzjerki. Nie mówiąc że ściany, lustro i inne łazienkowe rzeczy były pochlapane od farby :O W przyszłym roku w kwietniu szykuje mi się wesele to może znowu zrobię sobie pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane, ja tylko na momenta wpadam,żeby Wam powiedzieć, że żyję i jestem tylko w domku mam urwanie głowy, a w pracy zamknięcie miesiąca, buuuu..... zdjęcia doszły:) Mała Królewna w biżutach wygląda bombowo, ale teraz musisz dbać i bardzo uważac, żeby się dobrze zgoiło:) pozdrawiam Was i odezwe się jak sie troche odkopie:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Amamen, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu:) Dużo, dużo miłości i szczęścia❤️ Mamuniu, to pracuj \"szybko\", żebyś mogła wrócić do nas:D:D Violkam, nawet nie wiesz, jak masz dobrze z takim kolorkiem skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya gratulacje!!!!!! nono proszę zaszaleliście :) komisja pełna podziwu!!!!!!:D:D:D.....a viola szybko na dywanik ale w sumie ta wątróbka.....cię usprawiedliwia......:O:O:O ja miałam cudną noc.....ach .....ja nie wiem......ale mogłabym dziś znowu ...już ..zaraz.. teraz......:O.....jejka \'\'walczyliśmy\'\' do 3:D taki mały maraton....hihihihiihi witaj mamunia.....!!!!!!wracaj do nas bo ostatnio nas zaniedbujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Norma wyrobiona:) to mnie nie wyrzuci komisja z klubu. Zdjęć nie mogę otworzyć bo mi outlook padł:( tzn. nie odbiera poczty ehhhhhh. Praca mnie porywa, odezwę sie pozdrowionka dla wszystkich. Wczoraj jakiś sexowny wieczór był ;) wszystkie szalały, no violkam spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie zdrowie.... Amamen, do 3-iej i już na nogach? Aya a za co Ty jesteś zla na Roberta? za to samo, czyli że na kompie siedzi? No wybacz mu już, oni wszyscy mają jakieś pasje, albo ryby albo komputer.... ach..... No jak jeszcze mama fasolki sie pochwali to ja się załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zła za to picie w weekend;) ale już mi przeszło...dzięki kumplowi - Alzheimerowi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Amamen masz dziś rocznicę? Jeżeli tak to gratulacje!! Wszystkiego dobrego dla Was obojga! ❤️🌻 A Mamunia ma urlopik, że w domku siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ten raz i to z teściem, żeby z kumplami bez Twojej wiedzy.... :D:D:D Ten kolega to czasami przydaje się ;) Dobrze że juz jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak viola do 3!!!!!I i to dwa razy!!!!!!!!!!:D, a wstać musiałam bo Niki do szkoły na 7.20( WCZORAJ TEŻ).....ale śr czw i piat na 11 więc luzik:D OLIWKA ŚLICZNA W KOLCZYKACH!!!!!ale ona ma chyba podobne kolczyki do Nadii ,nie? i w ogóle wszystkie zdjęcia super są!!!!!!!!! Ładnie Oliwię ubierasz, wszystko ma takie wycackane i dobrane! po prostu mała ślicznotka~! z niej!!!!!...no cóż się dziwić jak mama ładna to i córcia musi być ładna:D Zuzi smakowało chociaż???????? mamo zuzki?????? fajne zdjęcia! a ta pani co trzyma małą to twoja mama? czy tesciówka? no i wspólczucia z powodu boleści , chyba jedziemy na tym samym wózku, ja tez mdlałam przy @ ale po porodzie jak ręka odjął....pogotowie i zastrzyki to była norma.....no i utrata przytomności.....to był szok!!!! dobrze że mi już przeszło!!! a tobie bardzo współczuję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzięki za życzenia! tak dokładnie 8 lat temu braliśmy ślub...jejka jak ten czas leci......a właściwie zapier........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy podobne do Nadii, bo na zdjęciach mało co widać. Ja to sobie inaczej wyobrażałam je, myślałam że to takie kuleczki a kosmetyczka dała mi różnokolorowe dżeciki do wybrania, więc wybrałam białe, bo najbardziej mi się podobały. Kosmetyczka mówiła że nie trzeba niczym przemywać tylko ruszać nimi, a jak Wy robiłyście Amamen i Sylwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przemywałam spirytusem i chyba raczej trzeba bo jak ropka sie pojawi i jej zaschnie to jak bedziesz jej poruszała na sucho, to ja będzie boleć przecież:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi się zawiesz to badziwiaste gadu do d..... jets..tamto przynajmniej sie nie zawieszało viola nawet odpisac ci nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z takim długim stażem małżeńskim Amamen i Aya, nie popada się w rutyne w łóżku? Ja mam na razie 4 letni staż i teraz jest jakoś lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wrażenie, ze sie popada, ale czasem jest super;) Więc chyba noprmalnie, tak jak wcześniej:D:D:D Zależy bardziej od nastroju, i to mojego w dodatku:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie takiego przytulania i czułości na co dzień mi czasami brakuje:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też Aya, kiedys było więcej czasu na to, mniej zmartwień, mniej spraw na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Komisjo! Norma wyrobiona! My wczoraj do 1.30 tylko ale za to po raz pierwszy wypróbowaliśmy pozycję z kamasutry pt \"ławica ryb\". Myślałam, że to bardzo męczące dla faceta no i mało wygodne dla kobiety a wcale nie! Polecam! Chociaż Wy mężatki z długim stażem już to macie pewnie wypróbowane :) Tylko ja gówniara taka jestem :D ALe fajnie było! NIe wiem co się porobiło, ale Michał już drugi dzień spał prawie do 8. Dziś za 20 się obudził, wczoraj za 10. A jego normalna godzina wstawania mieści się między 5.30 a 6.30. Tak całe wakacje wstawał i wcześniej też. Oczywiście bardzo się cieszymy z tego :D Żeby mu tak zostało. Wczoraj tak mnie wkurzyła teściowa, że szok! Ale chyba nie będą o tym pisać bo się znowu denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki gratulacje! dla wyrobionej normy ;) masz jakiś link do tej pozycji, bo może i jej próbowałam ale z nazwy to ciężko sobie wyobrazić ;) A Michałek to chyba z Oliwią się umówili bo ona tez o tej godzinie się obudziła ;) równe 12 godzin spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo kobietki zaczęły mój ulubiony temat:D to super mamo fasolki........:D:D:D ja tez nie kumata jestem z nazw......ale bardzo lubię eksperymenty w łóżku...oj bardzo......no własnie dlatego viola żeby nie wiało nudą:D:D:D:D CHOCIAŻ CZY JA WIEM CZY W ŁÓZKU MOŻNA SIĘ NUDZIĆ?????????????:D:D:D:D:D...ja bardziej obawiam sie tego czy życia mi starczy na wypróbowanie wszystkiego :D a za stażem jest tak , że znamy sie juz na wylot i np. w łóżku nie potrzeba słów bo on zna moje potrzeby i na odwrót:D a i w życiu codziennym człowiek pokornieje;)...chociaz ja myślę, że to zależy od dwojga ludzi, jacy są i czy są ze soba naprawdę szczęśliwi... idę z małą na szczepienie na 12.30 a Niki muszę odebrać o 13:O więc jak ja mam to niby zrobić:O nie zdążę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co wy opowiadacie? przytulania wam brakuje? przeciez w pracy teraz jesteście:D a w domu ja zaraz się gramolę jak mały dzidziuś mężusiowi na kolana:D W końcu nie po to jest taki duży żebym mu nie mogła na kolanach posiedzieć:D A JAK FILM OGLĄDAMY TO TEŻ SIEDZĘ! eeeee a może ja już dziecinnieję na starośc co? :O:O:O a wy nie siedzicie swoim mężczyznom na kolanach???? mój to taka przylepa i nieraz mnie wkurza jak przychodzi do domu i wiecznie łazi za mną i mnie..obmacuje:O nie mogę narzekac bo jak jest w domu to się przykleja do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nieraz jak coś robi to sie nie przytula:O bo jak tu cos zrobić z takim przyklejonym do siebie facetem:O:O:O:D ale w locie zawsze to robi ;) a najlepiej lubię jak podchodzi od tyłu i ....wiecie.......on to gupi jest..........i robi to wszędzie na dworze ,na ulicy......:D....hihiiihhihiihi to taki trik.....ale fajny......i zawsze się z tego śmiejemy , szczególnie jak zobaczy nas jakaś obruszona babcinka:D.....eeee to pod zboczeństwo można podciągnąć????? chyba nie co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×