Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam emilka tak prawie sama chodzi po domu, jak spadnie to od razu się podnosi i idzie na dwóch nogach:D nadrobiłam wczoraj:P to mnie komisja nie wywali, ja to walnieta jestem ledwo zyje wieczorem, a mąż wrócił o 22 i zanim pogadalismy to troche zeszło i poszlismy spac chyba o 23, a potem jakos tak wyszło.... ale numer ten Sebastian odstawił super:D emilka poszła spac jak zwykle, ale taka padnieta była ze mało zjadła butli i chyba będzie dzisiaj wcześniejsza pobudka:O a teraz zjem sobie pyszniutką kolacje, zrobiłam pizze te na spodzie gotowym co wam mówiłam mniam, mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia właśnie napisła sie Coli.. :O chyba nic jej nie będzie, co? A teraz jeździ samochodem, tzn. tak go rączką prowadzi po podłodze i mówi brum.... :O Czy to nie miał być chlopak? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mówimy na emilkę chłopoczysko, ciągle wyciąga roberta srubokrety i sie nimi bawi, a wgórach jak bylismy to bawiła sie otwieraczem, ze to autko i bum, bum, to mój tata jej kupił autko i sie nim bawiła po coli chyba jej nic nie bedzie:D, emila macza palce w piwie i bardzo jej smakuje, dwa razy jej sie zdarzyło:O chciałam dac jej butle teraz na spiacy, ale ona wogóle nie chce otwierac ust, chyba musze poczekac oglądam m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje viola że nic jej nie będzie.... Ale mi Sylwek apetytu narobiłaś.... Nie przeżyję...... Ciągle myślę o pizzy :O:O:O A nie zrobię....bo nie mam pieczarek.....A pizza MUSI mieć dla mnie pieczareczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamozuzi przesyłam taaaaaaaaaaaaaki duzy kawał pizzy:D:D:D:D telepatycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, pieczarki to podstawa:D:D:D no już jem, bo nie lubie tak na raty robert sie smieje że ja jak burek jestem, jak jem to mi nie przeszkadzać bo ugryze, ja kocham jeść:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozarłam... a teraz biore sie za pisanie planu na przysły miesiac do przedszkola, ale tak mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia jest taka ożywiona, nie wiem - może po tej Coli... :D jeszcze sie nie kąpała bo ciągle się bawi... Ale już czas idziemy kapu i spaciu. Ja mialam druga serię rybek smażonych więc na pizzę nie mam dziś ochoty ;) ... wyjątkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam bułkę z polędwicą i pomidorki... Jedyne co dobre to to, że się nie przejadłam... Bo kanapka zwykła, żaden rarytas...a przy pizzy bym się nie opanowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to taka niska frekwencja wieczorami? ;) Ciśnienie spada i wszystkim chce się spać? Nawet Amamen od dwóch dni nie zagląda... Ciekawe jak Nadia, czy już jej lepiej? Idę zrobić sobie kawę, popracuję i wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja zadowole się herbatką:0 Ale ta pizza też mi chodzi po głowie:D:D:D Jak Oliwka zasnęła? Bez komplikacji? Ale chyba odrobinka coli nie powinna mieć wpływu na jej ożywienie wieczorne:o:o Chociaż ponoć na dzieciaki wszystko działa mocniej:o Mcdzia, świetny ten Sebastian:D:D:D Babcia musiała wykazać się nie lada sprytem:D:D:D Amamen, no i co z Nadią, bo nie pisałaś? Byłyście u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uśmiałam się z Sebastianka :D:D no i z Cyprianka Oliwia zasnęła zaraz po kąpieli. Dostała wczoraj szczepionkę, więc tym bardziej się dziwiłam że zamiast być marudną, była wesoła i taka żywa. Śmiała się w głos bo ją tata na kolanach ganiał ;) A pielęgniarka kazała mi sie zaopatrzyć w czopki przeciwgorączkowe :O Dobrze że obyło sie bez nich ;) Oliwia soczków i herbatek nie chce za bardzo pić, ale jak widzi że ktos pije ze szklanki to ona też chce, obojętnie co by ona nie zawierała. A wieczorem w łóżku zaczęłam się śmiać w głos i to do łez, bo przypomniał mi się skrót AMD - no i musiałam Pawłowi powiedzieć co mnie tak rozbawiło - Akurat Miętolę Dydola :D:D:D Dobre to było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też ze szklanki, albo z kubka, z którego ktoś pije, wypija wszystko, a ze swojego jakoś nie:o I jeszcze lubi wypijać przez słomkę:D:D Tak jej zawsze bobovit daję, zeby od razu wypiła:D:D:D Nieźle się musiał poczuć Twój mąż zanim mu wytłumaczyłaś z czego się śmiejesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą słomką, muszę zobaczyć czy Oliwia by tak piła ;) Paweł też się zaczął z tego smiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłałam Wam maila pt.\"ZDJĘCIA\" i tam jest taka włochata anielica :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :D:D:D Ja juz niestety jestem po śniadaniu:(😭😭 Tylko jabłko mi się ostało:( Mamo fasolki, a jak tam opiekunka do Michała? przewidujecie jakiś okres próbny? Znaczy, zeby zostawała z nim, a Ty będziesz chwilowo znikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Od rana zasypali mnie pracąale do Was musiłam zajrzeć;) Olinka wczoraj troszkę marudziłą bo tatuś oglądął \"wojnę swiatów\" a Ona nie umie zasypiaćprzt telewizorze, więc musiałam Go wyrzucić;) Naturalnie tatusia Oli i tylko na chwilkę:) generalnie cały proces zasypaiania znacznie sie skrócił od miesiąca, a poza tym od soboty kąpiel w dużej wannie, mała wylądowała na strychu;) Amamen jak NAdia lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a już myślałam że wyrzuciłas telewizor ;) Oliwia tez jest przyzwyczajona do zasypiania bez telewizora. Ale u nas czas jej zasypiania od jakiegoś czasu sie wydłużył, kiedyś zasypiała przy kaszce, a teraz kaszki przed snem nie pije. Nieraz ja pierwsza odpływam, a ona widzi że mama śpi to też usypia. My w dużej wannie kąpiemy Oliwię odkąd skończyła 7 miesięcy. Inaczej w pokoju miałabym powódź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ten sierściuch z Twojego maile zaskoczył, violkam:D:D:D:D Niezła laska:D:D:D Więcej włosów, niż u mnie na głowie:D:D:D Violkam, więc teraz Oliwka je kolację, a potem kąpiel i spanko? Bo ja ciągle daję butlę przed snem:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej walnięte! Nadia już lepiej, nie ma gorączki i kup brak:O:O:O nie pojechałam do lekarza, bo mi sie przypomniało to nieszczęsne winogrono...:O za dużo chyba zjadła i stąd taka sraka:(.....biedna....... zobaczymy dziś.....jak to będzie wygladać wczoraj byliśmy zamówić to wyrko dla Niki ...Jezu ja zawsze jestem niezdecydowana, chcę wszystko przemyśleć czy oby na pewno dobrze robimy i siedzielismy tak długo w tym sklepie:O:O:O wy też tak długo sie zastanawiacie...przyznam że powodem była oszałamiająca cena jak dla mnie:O:O:O:O a wieczorem położyłam się z Nadią i zasnęłam:O mąż mnie przebierał w piżamę na śpiąco:O ani się nie umyłam:O:O:O ale specjalnie fetoru nie było....hihihhiiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to różnie u nas bywa, bo Oliwia jak zje kolację to potem już kaszki nie chce, ale i tak dostaje mleko w nocy.... Chyba że cienko pójdzie jej kolacja to wtedy przed snem kaszkę wmieści. Ale ostatnio coraz rzadziej. I muszę wstac w nocy i jej dać :O A wczoraj miałam się u lekarza spytać o to nocne karmienie, ale przez ryk Oliwii zapomniałam... 😠 Ale Małgonia mnie pocieszyła że jej Ola tez pije, więc nie jestem sama ;) Aha Oliwia waży 8,600 czyli tak jak przypuszczałam Dobrze że Nadii już lepiej. Może nie dawaj jej juz za dużo winogronu ;) A ja, jak usypiam przy Oliwii to potem jak mam się wstać i umyć to jestem taka wściekła 😡 ... głównie na to że sie nie umyłam wcześniej. Ale wolę wieczorem niż wcześnie rano. No i jakby mnie mąż miał ubierać w piżamę to bym się napewno obudziła :) Zresztą on by nawet na to nie wpadł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję rady.....:O jaki kolor ścian powinien być w dziecięcym pokoju????????:O:O:O ja tak myśle i myślę my miałyśmy na zielono przeważnie...ale ta zielonka juz mi się znudziła...:O no czekam na propozycje od was......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya a ty od 9.00 bez śniadania tak wytrzymujesz do 14.00? Bo mi by się chyba żołądek skleił :O Tylko że Ty w razie czego możesz pójść do sklepiku, a ja to sie w Biedronce w wafelki zaopatruję bo codziennie musze zjeść cos słodkiego... No i jeszcze koleżanki o mnie dbają żebym przytyła i ciasto znoszą do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony? a mi dziecinny kolor kojarzy się z jaśniejszym, np. żółtym. Kwestia gustu. Nawet nie wiem jak sie teraz robi pokoje dziecinne, czy maluje, czy kolorowe tapety kładzie :O A Niki to by i różowy pasował ;) Ale ja sie nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×