Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

zdecydowanie czwórki, przynajmniej u nas:o Idę już na szczęście, bo nikogo chetnego dziś nie ma:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć aya! ja nie wiem które zęby gorzej:( wydaje mi sie że zależy to od dziecka, Nikola ząbkowanie przeszła bezobjawowo!!!!! zupełnie!!!! a Nadia miała temp....więc nie wiem...u nas są wszystkie czwórki brak trójek;) ale zaczątki już są:) znaczy sie niedługo wyjda chyba... ok uciekam miłego gorącego popołudnia paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - Amamen mam nadzieje, że wkrótce do nas wrócisz i że to odłączenie od sieci nie potrwa długo ? A to dziwne że czwórki wychodzą szybciej niż trójki.... Ale to tak jak u Oliwii - najpierw górna dwójka dopiero potem jedynki :) Pa pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś ciężki dzień, straszna bieganina. Obiecuję że wieczorem będę na kafe. Ostatnio mam tyle spraw, głównie z pracą i z opiekunką, że Was zaniedbuję. Nie mogę pisać bo Michał się obudzi od klikania a tak, jeszcze choć parę minut pośpi. Jakieś 15 minut temu zjadłam dopiero śniadanie. Uuuuuuuufffff Chwilka spokoju, oby jeszcze pospał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Melduję się...Jestem tak wściekła, że chyba zaraz wyjdę na balkon i będe wrzeszczeć. Nasza ekipa remontowa zrobiła nas w ,,karolka''. Po prostu nie zadzwonili, żeby potwoerdzić remont, a jak Jacek do nich dzwonił to nie odbierali telefonu.Jak zadzwoniłam ja ze swojego telefonu to o dziwo odebrali, ale jak tylko usłyszeli, że to my to się rozłączyli. Zadzwoniłam raz jeszcze, wtedy facet po prostu powiedział że to pomyłka, że kupił telefon z numerem i nie ma pojęcia o co chodzi...Ludzie przecież to żenada, brak honoru, niepoważne zachowanie. A wcześniej nic na to nie wskazywało. Byli u nas dwa razy, zrobili szczegółową wycenę, byliśmy obejrzec ich pracę itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezły kanał, Mcdzia:o Tacy ludzie to chyba rozumu nie mają:( Ani wyobraźni:( i po co truli dupę? nie rozumiem:o:O Robert dostał antybiotyk, ale lekarka mu powiedziałą, ze mu przepisuje, ale nie jest pewna, czy go powinien brać:o:o No i on się mnie pyta, czy powinien a co to ja jestem niby? ale mu powiedziałam, zeby go na razie nie kupował, bo może przejdzie bez, skoro ona nie wiedziała;) Julka właśnie po raz setny ogląda teletubisie, bo mamy tylko dwa filmy: jeden z kasety, a drugi ten co był w jakiejś gazecie na płycie. Elcik, a co z tym \"czerwonym kapturkiem\", fajny jest, wart kupować te bajki? bo one sporo kosztują, niestety, jak na to, ze inne można gratis do gazety dostać:o Ja dziś wieczorem będę dla odmiany prasować, ale postaram się do was zajrzeć:) Ciekawe, jak mamaZuzki, pewnie się witają i witają, czy on już przyjechał? bo mmnie pamięć zawodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, to nic dziwnego, że Cię szlag trafił :( A swoją drogą, o co im chodziło? Po co zawracali głowę? Przecież to nie miała być wyświadczona Wam przysługa, tylko praca za sporą kasę. Z czego ta firma się utrzymuje jak oni takie numery robią. Beznadzieja! I teraz musicie szukać nowej ekipy i remont się przesuwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Własnie zdołałam pozmywać. Jacek robi rundki wokół bloku z Jaskiem. Od dwóch dni Jasiek nie ssie cyca i staramy się, żeby tak już zostało. Zresztą chyba nie mam juz pokarmu, bo nie czuję, żebym miała piersi obrzmiałe:) Dziś na obiad mieliśmy jedzenie od teściowej. Ja nie wiem jak można tak tłusto gotować. Sos do kluch śląskich wyglądał jak tłuszcz w którym pływa zawisina z zasmażki...ble! A zanim zaczęłam odgrzewać to zebrałam z 5 łyżek tłuszczu z wierzchu. Zupę przecedziłam, bo pływała w niej zawisina ze śmietany i tłuszczu. Mi to żołądek po takie porcji wysiada. Wczoraj musiałam zjeść, to potem miałam rewelację przez kilka godzin. Aż dziw, że teść ma cholesterol w normie, bo teściowa nie może tego jeść, tylko tak gotuje. Normalnie pół kostki margaryny do fasolki szparagowej na 4 osoby.Nie wspominając juz o nagminnym rozgotowywaniu wszystkiego-zwłaszcza warzyw, ryżu i kaszy. Ja to własnie lubie wszystko ,,al dente,, nie lubię maziowatych warzyw. Jasiek jest niesamowity, Dzisiaj nauczył się wyrzucać śmieci:) Ja mu daję papierek i mówię ,,be wyrzuć do kosza,, i on leci do kosza i wyrzuca krzycząc beeee!!!Najgorsze, że wrzuca tam nie tylko śmieci tak mu się to spodobało:) Podziwiam Was dziewczyny, że nie boicie się tych zjeżdzalni na basenach. Ja kiedys byłam w Lesznie i tam jest taka długaśna, pełna, w środku czarna i ja o mało nie dostałam palpitacji serca. Czułam się jakbym zjeżdzała jelitem do światełka...Okropność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc co do czerwonego kapturka to książki nie zdołałam obejrzeć bo Miłosz nie daje a co do płyty to czyta Magda Umer i mi i Miłoszowi się podoba uspokojł się jak słuchał . A dziś pomagał mi w ogrudku cebule na rabacie sadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja też kupiłam Dziecko z książeczką i uważam, że jest bardzo fajna. Bajka jest inaczej opowiedziana, ale wszystko jak u braci Grimm czyli wilk połyka babcię i Kapturka, a nie związuje i zamyka jak w disneyowskich wersjach. Ja osobiście wolę bajki w tradycyjnym brzmieniu, a nie ocenzurowane niby dla dobra dzieci. Miałam kiedys świetne zajęcia na studiach o terapetycznej roli baśni dla dziecka i od tej pory nie znoszę cukierkowych wersji bajeczeg w kolorze pink:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nie wiem od czego zacząć :) Zakupy się udały. Kupiliśmy kanapę Beddinge w końcu z najdroższym materacem. Śpi się na niej świetnie, nic się nie rozsuwa. Poza tym kupiłam takie rózne duperelki do uprzytulnienia mieszkania: lampkę, takie ładne pojemniczki na świeczki, szklaną miseczkę itp. Byłam dziś w szpitalu załatwić pracę. Myślałam, że sobie pójdę do działu kadr, 10 minut i koniec, a tymczasem od 9 do 13.30 się tułałam. Śniadanie zjadłam o 14 :D Muszę na razie kończyć, bo zamowiliśy pizzę i właśnie przywieźli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzięki wielkie za porady:D:D:D:D:D mała spała dzisiaj od 12 do 15.15 szok, ale moze dlatego ze w nocy nie spała kupiłam jej ten nasiwin i jej dałam oprócz tego maść majerankowa troche mi sie udało sciagnac tego kataru gruszka, ale jest bardzo gęsty, wysmarowałam ją tym pulmexem i nie byłam u lekarza mam nadzieję ze jej to przejdzie, a co ty radzisz mamo fasolki jeszcze, proszę o pomoc!!!!!!!!! aha herbatke z sokiem malinowym pije cały czas, sok zrobiłam w górach jak byliśmy, smam uzbierałam malinek i zrobiłam, ale nie myslałam, ze tak szybko bedzie potrzebny:O zobaczymy co będzie w nocy a teraz mamofasolki o mnie mam pytanie: mnie tez zchodzi taki gesty katar i tak boli jak go wwydmuchuję, tzn. głowa moze to zatoki? i bola mnie troche dzisasła ale tylko chwilami, a jak teraz myłam głowe pod goracą woda to mi było lepiej, a wiem ze na zatkoi działa dobrze gorący okład, wiec moze to nie zeby (bo akurat tu mam zdrowe, gdzie mnie boli) przepraszam ze tak haotycznie napsałam, mam nadzijeę ze mnie zrozumiałaś, prosze poradx mi, bo ja do lekarza chodzę tylko w ostatecznosci a co do chodzenia, to emilka sama chodzi, czasami jak sie spieszy to idzie na czworakach madziu bardzo ci współczuje tej ekipy, niestety tacy ludzie sa beszczelni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, idź lepiej do lekarza, bo to mogą być zatoki. A jeśli tak to bez antybiotyku sie nie obejdzie :( Koniecznie idź bo po zapaleniu zatok mogą być okropne powikłania. A boli Cię głowa jak się schylasz? I spróbuj sobie tak dość mocno (ale bez przesady) pouciskać czoło na środku i twarz między oczami, nosem a górną wargą. Boil Cię tam przy usicku? Jesli tak, to koniecznie do lekarza :( Michał też ma katar 😭 Mój niepoważny brat cioteczny przyjechał do mnie parę dni temu z przeziębioną dwuletnią córką, no i wystarczyło Wiedziałam, że tak będzie, ale co? Miałam ich wygonić, jak z Łowicza przyjechali? Nic więcej na katar nie doradzę ponad to co dziewczyny już napisały :) Aha, mnie oczywiście boli też gardło, bo mnie zawsze Michał zaraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki amofasolki:D:D:D:D zrobiłam tak jak mówiłaś, ale mnie nie boli, wiec to moze zwykły katar, zobaczę jak bedzie jutro jak cos to i tak sie przejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szpitalu najpierw czekałam ponad 20 minut na kobietę bo ta polazła na ksero Potem dostałam obiegówkę i tak: do pana od BHP, potem do lekarza zakładowego(godzina czekania), ktory dał mi skierowania, do magazynu po stempelek, że się zgłosiłam i przyjęłam do wiadomości, że szpital nie ma dla mnie fartucha, do laboratorium na pobranie krwi, na rentgen płuc, potem znowu do pana od BHP, potem do kobiety na dole i na dziś to był koniec. Muszę jeszcze iść na szkolenie przeciwpożarowe i z ewakuacji szpitala , do pana od Obrony Cywilnej (podobno pier....li przez godzinę 😭 ), z wynikami znowu do lekarza, do sanepidu, do dyrektora szpitala z podaniem o pracę, do kobiety w kadrach podpisać umowę i jeszcze pewnie się dowiem, że coś trzeba załatwić. A ja jestem tylko biedną mamą fasolki :D Tak w ogóle pojechałam tam samochodem, zaplanowałam trasę, jadę sobie na luzaka, a tam zakaz skrętu w lewo, no i mnie wyniosło na najgorszą ulicę w Łodzi i żeby zawrócić - same skręty w lewo, przepuszczanie tramwajów i w ogóle koszmar! Zatrzymałam się nawet, żeby się uspokoić i zadzwoniłam do męża, żeby mi powiedział jak jechać. No cóż jestem tylko biedną mamą fasolki :( Violkam dzięki za radę co do umieszczenia kwiatka ;) Już mi działa link do pajacyka :) Amamen, a u Was też komplikacje z remontem :O Będę miała pytanie do pań prawniczek takie z prawa pracy :) ale już nie dziś, bo jestem tylko biedną mamą fasolki i mam dość. Była wczoraj jedna kandydatka na opiekunkę (dziumdziowata strasznie) a dziś druga ( dużo lepiej, emerytowana przedszkolanka, ale taka jakaś, że się boję, że włączy sobie TV a Michał będzie wył gdzieś pod stołem). Ale przesadzam na pewno. Może ją zatrudnimy. Raczej już idę od komputera bo jestem tylko biedną mamą fasolki i chyba się nie nadaję do życia. Dziwne, że mnie przyroda i ewolucja nie wyeliminowały bo w sumie geny już przekazałam. Michał ma geny biednej mamy fasolki :O Nie przejmujcie się mną, ja mam po prostu jeszcze okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki nie martw się jutro będzie lepiej:D:D:D:D:D: na początkuto wszystko przeraża, ale będzie dobrze i póxniej będziesz się śmiała z tego:):):) trzymaj sie i powodzenia zyczę;) a najlepiej wyluzowac sie teraz z mezusiem pod kołderka, to ci szybko rpzejdzie i jutro bedziesz miała lepsze podejscie do zyciaa🌼:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Biedna mamo fsolki, tym razem przez ciebie obsmarkałąm nieomal mój służbowy monitor!!!:D:D:D:D Ale dałaś czadu:D:D:D Przypomniało mi się moje przyjmowanie do pracy i własnie to załatwianie, które wydawało mi się, ze potrwa z godzinkę, a trwało prawie całą dniówkę:o:o Wczoraj nas oczywiście pozbawili dostepu, dobrze, ze robert zdążył na allegro wylicytowac dresiki dla dzieciaków;) Ale dla Julki miał być taki śliczny różowy, a Robert się zagapił i ktoś mu go sprzatnął sprzed nosa no i kupił taki pomarańczowo - błękitny:0 Zaraz Wam wkleję linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65780230 to taki dla Julki, ale kupiliśmy rozmiar 86/92 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64424604 a ten dla Meteora Ciekawe, jakie będą w rzeczywistości:o Zakupy przez internet bardzo mi się podobają, szkoda tylko, ze nie można podotykać i poprzymierzać:o A wczoraj połaziłam chwilę po sklepach, jak Mati był na angielskim i tak mi się smutno zrobiło, bo jest tyle pieknych rzeczy:o Zakochałam się w takich długich, mięsistych spódnicach z falbanami, były w orseyu i w indyjskich sklepach, ale kosztowały ok.200zł i były przecudne:) Bardzo chciałabym się tak ubierać, ale musiałabym cała garderobę zmienić:( Szkada, ze nie mam kasy, ale pomarzyć zawsze można:) Pewnie pomyślicie, że jestem nienormalna (ale to przecież prawda;) ), ale czasem, jak nie mogę zasnąć (czyli ze dwa razy w roku:D:D ), wyobrażam sobie, ze wygrywam sporą kase (nie koniecznie w totka) i planuję, co bym sobie za to kupiła:D:D:D I ile bym nie założyła, ze wygram, zawsze mi na coś brakuje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, sprawdziłam Julce zębole i ma wszystkie do czwórek włącznie, a nie jestem pewna, ale chyba piątki i szóstki wychodzą dużo później;) A gdzie wy w ogóle jesteście???????????? Dalczego piszę sama do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Biedna mama fasolki :) musiałaś się rzeczywiście nabiegać wczoraj, najgorsze jest to załatwianie formalności. A z badaniami to jeszcze dobrze że ci wszystko na miejscu zrobili. A teraz kolej na moją wczorajszą przygodę z autem :O Wzięłam do pracy samochód po potem miałam zawieźć moją babcię na cmentarz. Zabrała się ze mną koleżanka no i jedziemy. Skręciłam w jedna z głównych ulic na dodatek jednokierunkową, a tam ruch jak cholera. Przede mną zatrzymał się maluch, więc zahamowałam, patrzę a samochód mi zgasł. Przede mną samochody ruszyły, a ja kręcę, kręce i dupa! Stoję, za mną rząd samochodów, włączyłam awaryjne i debatuję co się stało. koleżanka pyta a masz paliwo? Ja jej na to że chyba tak, wskaźnik nie wszedł jeszcze na czerwoną kreskę więc chyba tak.... a może.... się popsuł? No i tak stoimy, chyba dobrze że to jednokierunkowa była bo samochody mogły mnie wyprzedzić. Podchodzi jeden gruby gościu i mówi że wygląda na to że paliwa nie ma, i zaproponował że mnie popchnie, żebym mogła zjechać z głównej ulicy na jedną z bocznych. I tak zrobił. Podziękowałam mu i zadzwoniłam po teścia żeby mi paliwo w kanistrze przywiózł :O W międzyczasie zadzwoniłam do Pawła i go opierd.....am że mnie tak urządził, bo jak mu kazałam zatankować to powiedział że jeszcze jest paliwo 😠 Sylwek, mam nadzieję że to tylko katar i przez to jestes taka obolała... Mcdzia nie zazdroszczę Ci takiej ekipy co to robi ludzi w bambuko... Ale zaliczki żadnej nie daliście im, mam nadzieję?... Aya to niezła ta lekarka, która nie nie jest pewna czy pacjent powinien brać antybiotyk czy nie.... Czyli dała mu wolna rękę... żadnej odpowiedzialności, ja panu przepiszę a pan zdecyduje czy chce pan brać czy nie... Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, mi się tak kilka razy zdażyło z samochodem! przez przemądrych facetów, oczywiście, którzy mi wpierali, ze tam jest jeszcze dość paliwa, a ja potem musiałam gdzieś na gwałt szukać miejsca do parkowania i modlić się, zeby mi się do niego siłą rozpędu udało dojechać Już miałam taki \"ulubiony\" parking między Sosnowcem a Katowicami koło jednego z hipermarketów, bo on był trochę w dole, więc się jakoś dokulałam, a potem musiałam się przesiadać na autobus i zazwyczaj jechać na gapę Oczywiście zawsze mi się toprzytrafiało w drodze do pracy:o:o A lekarka na prawdę super: lecz się na swoją odpowiedzialność:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya dresiki prześliczne, napewno w rzeczywistości będą jeszcze piękniejsze! Ja godzinę pisałam posta, bo co chwilę czymś innym się zajmowałam. No i musiałam posprawdzac wyniki wyborcze, bo z naszego miasta dostał sie poseł na sejm na którego głosowałam ;) U nas choróbsko nie postepuje, Oliwia nadal ma lekki katarek ale tylko z jednej dziurki :O Mi wczoraj leciało troche z nosa, potwornie bolała mnie głowa, w stałam z zpchana kichawą ale już jest ok. Na wszelki wypadek wezmę ten gripex, mama fasolki przesyłała kiedys taki link do strony z informacjami o lekach, dawkowaniu, nie zapisałyście może? Bo nie wiem jak sie dawkuję gripex, kupiłam tylko jeden listek i oczywiście bez ulotki... Z Oliwii wczoraj sie nabrechtałam, bo chciałm jej zakropić nosek tą solą morską, która jest w sprayu i najpierw nie chciała, ale udało mi się do tej jednej dziurki jej wkropić, to potem do ręki mi włożyła tą buteleczkę, bo chciała sik sik do drugiej dziurki :D:D Potem mi zabrała i sama próbowała do noska włożyć, a jak się przy tym śmiała... a ja z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle Aya :D:D:D i jaki wniosek - nie wierzyć facetom!!!! Acha - jak zadzwoniłam do Pawła to pierwsze co spytał - po co jechałaś??? 😡😡 No a jakbym musiała z dzieckiem do lekarza pojechać to już tego nie przewidział 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... widzę że mama fasolki miała małą depresyjke...no cóż tak bywa.....:) ale pewnie dziś już lepiej no nie?????? a mcdzi współczuję takiej pojebanej ekipy:( niepoważni ludzie kompletni idioci!!!!!!! no jaja sobie robią ja zrobiłabym im opinie za takie olewatorstwo... u nas remont sie już nie komplikuje...tylko płyty odpadły przecież :(:(:O:O...wiadomo : umiesz liczyć ,licz na siebie:(:(:( dobrze że u nas robi to mąż , przynajmniej problem nie mam problemu z ekipami;):):):):):):) ładne te dresiki aya, tylko ciekawa jestem jak będzie po praniu???:O no i super przygoda z tym autem viola ....nie zazdroszczę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj też miałam depresje...więc poszłam do sklepu i kupiłam sobie taki ładny sweterek i spodnie........:O a co!!!!! i jeszcze ładną torebkę bym chciała, i kazałam odłożyć w sklepie, ale nie mam jak ofifnąć Piotra z kasą, wszystkie zaskórniaki sie pokończyły:O:O:O:O bo on teraz nie pozwala mi kupować tylko po remoncie ale jak teraz jest ta torebka to teraz muszę kupić prawda??????? ale on nie rozumie..:O:O:O ma któras pożyczyć:O:O:O:O:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Amamen za link :) szybko dziś wstałaś ;) A Nikola nadal z Wami śpi tak? Bo jeśli tak, to nie dziwię sie że kruchutko z wyrabianiem normy :D:P:P Wydaje mi się że nie powinny zmienić się po praniu te dreski, fajne są! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty viola???? Nikola szła dziś na rano, dlatego jestem:p a śpi z babcia i dziadkiem...oni już normy nie muszą wyrabiać tak jak my przecież:O:O:O:p hihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×