Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

podnoszę, bo spadłyśmy na drugą stronę:O Ale czuwam;) Czy wy wszystkie śpicie??? Bo żadnej nie ma:( Idziemy na zakupy:o w taką pogodę psią😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam szukać nas na drugiej stronie:( tragedia dla dziecka z tego co piszesz mamo zuzki:(:(:( smutne musi mieć dzieciństwo ten chłopczyk:( żal mi go i to bardzo 😭...to się nazywa chore ambicje starych...pewnie ma już zaplanowane całe życie:( najdroższe przedszkole(co wcale nie oznacza że lepsze) szkoła prywatna i studia pewnie gdzies za granicą:(:(:(:( biedny mały:( ja zaszalałam z tymi butami :( już drugi raz..raz sandały kupiłam za 250 chyba:(:(:(...bo tak do 150 to jeszcze można dać, ale Niki teraz też ma z Bartka na jesień i są nie do zajechania:D ale jak dla Nadii i Nikoli mam kupować to chyba zbankrutuję:O:O:O:O i tu podziwiam mamunie, bo ona pisała ze wszystko kupuje dzieciom z firmówek a one sa dwie przecież:O ja zaraz idę do sąsiadki na kawę imieninową:) znaczy się na dobre żarcie:)paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Heeej...Ja od wczoraj siedzę z teściową. Mam doła i jestem tak wściekła, że bym coś chętnie rozwaliła! Porysowałam lusterko w samochodzie teściów wyjeżdzając z garażu. Szwagier mi zastawił wyjazd z garażu i oczywiście porysowałam...Cholera!!!! Jestem beznadziejna w manewrowaniu autem! I jeszcze nie mogłam otworzyć drzwi do garażu, coiągle się zamykały, nie mówiąc jużo wrzuceniu wstecznego!@!!!Czy naprawdę każdy samochód musi mieć inne ustawienie biegów? Poza tym się nudzę. Jasiek zachowuje się świetnie, rozrabia na całego. Wczoraj bawił się z kuzynkami. Mam nadzieję, że się nie zarazi, bo one obie kaszlące i zakatarzone. Póki co nie ma objawów choroby. Teraz się zaśmiewa bawiąc się z moją siostrą. Wyrżnął mu się wczoraj pierwszy trzonowy ząb, na szczęście bezboleśnie. Trochę marudził, ale myślałam, że to z braku smoczka. Muszę Was poczytać bo maam zaaaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś byłam w pracy na inwentaryzacji magazynu :O Liczyłam śrubki, kolanka, uszczelki i Bóg wie jeszcze jakie rzeczy, i wiecie co? -miałam wypadek - wpadłam nogą do kanału :O:O:O Bo jest między regałami przykryty deskami, no i jednej brakowało 😭😭 a ja sierota nie w porę wypowiedziałam zdanie że brakuje deski i można wpaść, no i wpadłam 😠 Mam zarysowaną nogę, wielkiego siniaka na stopie, i siniaka na obojczyku bo walnęłam w regał :P Oliwia jest zdrowa, też gada po swojemu, wszystko rozumie i odpowida na pytania, ale jak do tej pory wszystko jest na \"nie\". Tak fajnie kręci głową jak się o coś pytam. Postaram się wysłać wam filmik jak chodzi. Bo chodzi i to coraz lepiej :) Dziś kuzynka poprosiła mnie żebym została chrzestną Oskarka :) Bardzo się ucieszyłam, bo pierwszy mnie ktoś poprosił o to a dzieciom się nie odmawia przecież, no i w święta będą chrzciny. To na razie tyle, Paweł kąpie małą idę ją wycierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś byłam dłuzej w pracy, bo jedna kolezanka poszła na zdrowotny i jeszcze nie przyjęli nowej, ja ty chyba pracocholik jakiś jestem:) o tym dziecku co pisała mama zuzi to rzeczywiscie przegięcie i współczucia dla dzieciaczka i jego rodziny:( na klatce juz mniej śmierdzi, bo sprztaczka myła , tyle mi sąsiadka powiedziała, ale akurat wnosialm wózek wiec nie miałam sił narozgadywanie się mąż dzwonił ze bedzie na 1, a jak dobrze pójdzie to na 22, szok od 7 rano, oni chyba zgłupieli, zamiast przyjać kogos to tyle muszą siedziec kupiłam emilce te kozaczki co wam pisałam, bo mi sie nie chciało chodzic juz i szukać innych, bo strasznie zimno sie zrobiło, kupiłam rozmiar 22, a teraz chodzi w 20, wiec moze wystarczą na cała zime jak znajdę w necie to wam przesle, takie wrzosowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z imienin:D oczywiście ożarta jak bączysko:O Nadia coraz lepiej bawi sie z innymi dziećmi tylko o książeczki ,w których były zwierzątka rywalizowały z Kasią:):) było tam 9 dzieci więc sobie wyobraźcie (w wieku od 9 lat do 14 miesięcy);) koszmar;):( mcdzia wypadki się zdarzają a porysowane lusterko???? drobnostka;) nic się nie martw:D viola aż chce się napisać , że roździwie tak mają;):D że wpadają do kanałów:D:D:D:D ale będę grzeczniejsza i powiem tylko : uważaj na siebie;):D:D:D sylwek to chyba nie trup tak śmierdzi ,skoro już przestało wonić;) na szczęście;) ja planowałam kupić Nadii butki z CCC mają świetną kolekcję w tym roku:) ale póki co musi wynosić te co ma:) przeciez mrozów i tak jeszcze nie ma na szczęście:D mąż zamiast wnieść wyro do pokoju Niki ,to jeździ i ogląda jakieś durne auta!!!!!!!!!! przemówcie mu do rozumu!!!!!!!! biorę rozwód!!!!!!! idę na tv już nie wiem kiedy ogladałam ostatnio i zapalić pójdę :O bo mnie tak mój mąż denerwuje ....biorę nawet Persen ostatnio:O:O:O tak ze mna jest juz źle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D rzeczywiście - ale ze mnie rozdziw Amamen ;):P i pomyśleć że jeszcze kilka dni tam spędzę, bo nie skończyliśmy liczyć... No postaram się uważać na siebie. Aha wczoraj wyrobiłam normę, że ho ho - walczę o statuetkę ale doszłam do dwóch razy. Dziś poprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, bardzo ładne te kozaczki, a one mają w środku kożuszek? Bo ja kupiłam Oliwii buciki z firmy Gufo, kiedyś Wam pokazywałam, ale one za bardzo ocieplane nie są, raczej takie jesienne i chyba na zimę będę musiała jeszcze kozaczki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mają taka owczą welnę, takze mi sie wydaja ze beda ciepłe no i ta cena 59 zl, to mało w stosunku do tego co widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, dobrze, że nie było tylko jednej deski ;) Bo cała byś wpadła :O A tak poważnie nie możesz tego zgłosić jako wypadek przy pracy? MOże odszkodowanie dostaniesz ;) Tylko trzeba by udokumentować urazy :) Załamałam się dziś. Łaziłam po sklepach szukając kombinezonu dla Michała i w całej Łodzi znalazłam (w przystępnej cenie) tylko dwie pary ocieplanych spodni Granatowe obie 😭 A ja nie chcę granatowych. Na allegro jakoś tez nie mogę wybrać, zresztą boję się, że zły rozmiar kupię. Niby podają wymiary ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :O Znalazłam za to sklep z przecenionymi (nie wiem z jakiej przyczyny) o ponad połowę kurtkami dla dzieci firm takich jak Coccodrillo, Quadri Foglio i innych. I tam chyba kupię . Tylko co z tymi spodniami... 😭 A u Was są? Widziałyście takie na szelkach ocieplane, nieprzemakalne spodnie sprzedawane oddzielnie? Amamen, w tych sklepach samo badziewie jest, prawda? :D Nic nadającego się dla nas tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te butki Sylwek :) Viola, ja też muszę zimowe buciki kupić. Długo nasze dzieciaczki nie pochodziły w tych jesiennych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zamieraz wybrać się po jakąs kurtke i spodnie, to zajrzę czy cos takie go sprzedają, tzn. pojedyncze spodnie, ale myśle ze sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwek :) Chyba się załamię jak u Was będą :O Bo już któryś raz nie mogę u siebie znaleźć różnych rzeczy, a u Was są. Gdzie ja mieszkam? Myślałam, że Łódź to duże miasto i takie no ... miastowe :D :O :O :O Moze teraz jest moda na jednoczęściowe kombinezony, bo tego w sklepach zatrzęsienie :O A może ja nie umiem zrobić zakupów 😭 Cóż, jestem tylko biedną mamą fasolki :( A w szpitalu trochę ciekawiej się zrobiło. Mamy już dużo pracy, ale jak zrobimy wszystko, to wychodzimy wcześnie. Więc jest super. Jest już dużo więcej dzieci. Czasem mi sie płakać chce jak widzę niektóre mamy i sytuacje rodzinne i w ogóle różne patologie społeczne. Jest na przykład 18 letnia mama z rocznym dzieckiem z zapaleniem płuc ( to jej drugie dziecko). Są z domu samotnej matki. Albo leży chłopczyk z domu dziecka... sam... Albo dziś dwie teściowe kłóciły się o miesięczne dziecko, to znaczy chciały się nawzajem wyrzucic z oddziału. Aż jedna wtargnęła do pokoju lekarskiego z awanturą, że ona nie ma do dziecka dostępu :O Jkby to była nasza sprawa... Jest też mama 19 lat z nawet nie dwutygodniowym noworodkiem z zapaleniem pępka (okropnie zaniedbany ten pępuszek). Myśleliśmy, że to tez jakaś z tych co się dzieckiem nie interesuje, bo pierwszego dnia jej nie było, ale teraz jest, Całą dobę siedzi przy dziecku, karmi piersią i okazało się, że to taka biedna, wystraszona dziewczyna była i po prostu nie umiała się tą dzidzią właściwie zająć. Teraz się ośmieliła, zadaje pytania i każdy chetnie jej pomaga. To jest trochę pociaszające... Nie jest najgorsze to , że takie rodziny zyją w biedzie, ten chłopczyk będzie szczęśliwy ze swoją mamą, ale jak matki (tak jak ta z domu samotnej matki) podchodzą do tych dzieci w lodowaty sposób. I jeszcze pewnie się hamują i starają z dobrej strony pokazać w szpiatlu. A jak zostają same z dzieckiem to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się napatrzysz mamo fasolkina te biedactwa:( wspłczuje takich widoków, człowiek wydaje sie wtedy taki bezradny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię mamo fasolki żebym za siniaki i obdartą skórę dostała jakieś odszkodowanie :O Nie stało mi się (na szczęście! ;) ) nic poważnego. Ja też ci współczuję tych widoków w szpitalu. Ciekawe czy ja bym tak mogła pracować, bo kiedyś chciałam. Sylwek nie mogę znaleźć linku do tych Oliwii bucików. Ale jeszcze poszukam. Żadna mnie nie pochwaliła za normę, buuuuu....😭 A ja się tak starałam, chyba ponad godzinę, a tak się spociłam jak by mnie ktoś wiadrem oblał... ;);):P:P No ale komisja zażyczyła sobie 4 razy... 😠 to juz chyba nie ten wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim! Ja dziś zaspałam, Paweł obudził mnie o 6.25, ale dobrze że jest autko, przyjechałam równo o 7.00 do pracy. Tylko że jeszcze spię 😴 Oliwii chyba ząbki wychodzą bo marudzi w nocy i jej smarowałam dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - normy nie było :( bo mój mąż stwierdził że jest....CHORY.... A boli go na razie gardło, no i dziwię się że nie chciał się rozgrzać. Uśpił mnie drapaniem po plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie dziś noga :( tam gdzie wczoraj ją sobie obiłam 😠 A założyłam takie buty zimowe wręcz - za kostkę, bo nie chce dziś zmarznąć w tym magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik dostałam, super Oliwka chodzi:) I jaka zadowolona z siebie:) Buciki tez piękne i te z ccc jesienne (rzeczywiście mają ładną kolekcję) i te, co Sylwek dla Emilki kupiła:) Tylko ja w tych bucikach zimowych z ccc nie widziałam korzyszka w środku, tylko gąbkę:o dlatego zdecydowałam się na inne;) Ale może, amamen, u Ciebie będą jeszcze jakieś inne:) Violkam, ja Ci bardzo gratuluje wyrobienie normy, szkoda, ze się mąż rozchorował i przepadł Ci penis:( Ja już chyba nigdy normy nie wyrobię:( przynajmniej nie z moim mężęm, który mnie do szewskiej pasji doprowadza ostatnio. Ostatnio mażę o tym, zeby sobie kupić kołdrę, ja dostanę wypłatę(już chyba kiedyś pisałam o kołdrze:O ), bo Robert zabiera mi tę co mamy wspólną i jeszcze się wkurza, ze nie odkręcam na noc kaloryferów na full, bo on marznie:O:O a jest popnad 20 stopni w nocy! Ja nie chcę, zeby było cieplej, bo wtedy mi w nosie wysycha i w buzi i dzieciakom pewnie też, no wiecie, jak to przy kaloryferach. No, a na mój pomysł z kołdrą powiedział, ze jak już sobie kupie osobną kołdrę, to mam sie do innego pokoju wyprowadzić spać, tak jakby mi ku!@# łaskę robił, ze mogę spac z nim! Może go chcecie jeszcze, co??? Beznadzieja po prostu:P:P:P:P a kołdrę sobie i tak kupię:P A w ogóle to śmiać mi się z jednej strony chce, ze można mieć tak durne problemy i jeszcze samemu je stwarzać:O:O:O Znaczu, ze on takie stwarza i to całkiem na serio:O:O:O Zupełnie, jakby to nie był mój mąż😭 Może mi go ktoś podmienił:O:O:O Mamo fasolki, bardzo współczuję takich widoków, bo ta bezradność jest straszna:( To prawie tak, jak na tych programach \"pokochaj mnie\", na których ryczę, jak bóbr, jak już prtzypadkiem coś takiego sobie włączę:O Ale zetknięcie się z tymi sprawami na żywo musi być jeszcze gorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podejrzewam, że będzie problem z zakupem samych spodenek, mamo fasolki:( Już wczoraj w carrefourze rozglądałam się, ale nie było: albo kurtki, albo jednoczęściowe kombinezony:( Ja chyba kupię na allegro o ile cos znajdę ciekawego i nie osiągnie to nie wiadomo jakiej ceny:O Czy ja tu sama jestem dzisiaj?? Violkam pewnie dalej naraża zycie na magazynie, ale reszta?? co z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D AYA ZARAZ SIĘ posikam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D walka o kołdrę:D DOBRE a właściwie obrażenie się o zamiar kupienia kołdry!!! w zyciu nie słyszałam nic śmieszniejszego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo fasolki jak to bym się popłakała jak bym takie biedne dzieciątka widziała codziennie:( straszne, szkoda, ze nie ma nikogo z rodziny kto by pomagał takim młodym dziewczynom w opiece nad dzieckiem. Aya a dla Ciebie mam tylko jedną radę pewnie to nie nowoość ale mój mąż jak tak sie zachowuje(a bywa że jest właśnie taki nieznośny jak Twój) to trzeba koniecznie NORMĘ WYROBIĆ innego sposobu na mojego nie ma;) Zresztą mój mąz zawsze twierdzi, zęfaceci to bardzo prości w obsłudze tylko jedno dźwignia:D. Wierz mi, jak ma dzień to każda drobnosta urasta do rangi problemu ehhhhhhhhh A do mamy fasolki mam pytanie nie wiesz gdzie można kupić czaszkę dla studenta medycyny(mojego braciszka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NA SZCZĘŚCIE MAM JUŻ KURTKĘ I SPODNIE dla Nadii :) spodnie są fajne bo mają odpinany dół nogawki ,rozmiar 92 więc na ten rok jej odepnę a na przyszły będę w sam raz:) skoro mówisz że CCC nie ma ocieplanych butków, to kicha:( a co do spodni czy kombinezonów to mamo fasolki są, pełno tego!!!! ,ale przeważnie drożyzna:(:(:( ja np. za ten komplet kurtka i spodnie zapłaciłam 200zł:(:(:(:( a wy macie jakieś wyprzedaże więc kupujcie !!!!!!!!!!!! sylwek! ja cały czas do tej pory kupowałam dla Niki z tej firmy kozaczki:) są co roku ładne kolekcje! dobry wybór!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×