Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Moja córa też prawie wszystko je, no p[oza smażonym i tłustym bardzo, no i parówek tez jej razcej nie daję;) A mleko modyfikowane pije i je jogurty, serki, sery żólte (sporadycznie), owoce wszystkie i jarzynki też, surowe, albo gotowane. A co do rybek, to zapomniałam napisać, ze Robert po którychś tam zakupach w zoologicznym, dogadał się z gościem, ze mu przyniesie te welonki i dostanie za nie inne rybki, no i tak też zrobił i dlatego już ich nie ma;) A w ogóle to już wczoraj nie miałóąm szans na kompa, bo Robert, jak co wieczór i kazdej wolnej chwili w ciągu dnia, czyta różne strony o rybkach, akwarystyce i w ogóle:O:O:O Pasjonat jeden:O:O Idę ogarnąć mieszkanie, bo wysłąłam Roberta na spacer z Julką, no i nie mogę tego czasu spędzić przed kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam jeszcze zdjęcia od Mamuni:) Śliczne są bliźniaczki i mają takie niebieściutkie oczęta:) I na prawdę bardzo wyrosły:) Jakoś po Julce nie widzę takiej różnicy, pewnie dlatego, ze ją widzę na codzień, ale wasze dzieciaki strasznie szybko rosną:D:D:D Acha, Julka jakoś nie pasjonuje sie liściami:O No chyba, ze o chodzenie po liściach chodzi, bo one tak super jej szeleszczą:D:D:D ale ich nie zbiera; zbiera za to kasztany i od razu wędruje łapką do buzi:O:O A mnie serce staje na ten widok:O nie mogę jej zostawić na metr w parku, bo mogłabym nie zdążyć interweniować, taka jest szybka:O:O Idę na razie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnielismy zabrać aparat na wesele😭 było szybko i w ekspresowym tempie ,więc nikt nie miał głowy na myślenie o aparacie:O:O:O szkoda:O a tak pięknie wyglądałam....:p...... fajnie że wzięłyście sie za normy;) specjalna pochwała dla violi .......;) bo nocne godziny;) no i dla mamy fasolki:) ja jeszcze nie mam zdjęć od was:O :(:(:( na weselu było fajnie , ale wcześniej wróciliśmy, ok. 2.30 bo Nikola była śpiąca już:p wytrzymała do tej godziny!!!!!!!!!:D miała paru adoratorów ...to pewnie dlatego nie chciała się dać odwieźć do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę powrócił temat imienia Nikola:D Ja się tam juz kiedyś wpisałam........nie sądziłam że pochodzę z niższych sfer...hahahahahahaha...ludzie są jedank durnowaci:D OBRAZIŁAM PEWNIE MAMĘ ZUZKI BO napisałam tam że jest to oklepane imię....ale w naszym przedszkolu było tyle panien z tym imieniem że uznałam je za oklepane.......:(:(:(:(:( sory mąż śpi, Nikola na łajzach , babcia wzięła mi Nadię uffffffffff i mogłam się wyspać dziś:classic_cool: ale juz tęsknię za nią i idę do niej już;) nudno tu strasznie na tej kafeteriii.......albo to okres tak na mnie działa:(:O:O:O dziś mam @#$%&%$#&^*#@%....na wszystko i wszystkich:O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam fotki, ilość mnie zadowoliła:) dziewczynki sa śliczne ,te oczy błękitne....szok !!!!! rzadko takie piękne oczka się ma:D i usta mają ładnie wykrojone:D:D:D TAKIE LALECZKI! .....a jakie sa duże już....no po prostu śliczne masz córy mamuniu! a sesja jesienna w parku jest super aya!!!!! Julka śliczna a Mateusz mógłby byc małym modelem:) to z Mateuszem zza drzewa podobało mi sie najbardziej i to gdzie siedzą w liściach i Julka wcina liść:D akwarium ładne a jakie czyste!!! w porównaniu do naszego:(:D TRZEBA BY TEJ GNÓJ TYM RYBOM WRESZCIE WYGARNĄĆ:o:o:o:o naszym rybom oczywiście;):O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak mogłaś nie zabrać ze sobą aparatu 😠😠 :P A tak chciałam Cię zobaczyć... ;) Zdjęcia dopiero odbieram, zaraz oglądnę. Sylwek, my Oliwię zabieramy co niedzielę do kościoła, ale musimy ją nosić na zmiane na rękach. Teraz przez 2 tygodnie nie była, w związku z tą anginą, i dziś była strasznie marudna, bo było duzo ludzi i ani nie chciała być na rękach ani chodzić, więc Paweł w środku mszy z nią wyjechał. Oliwia strasznie lubi tańczyć, ledwo co sie nauczyła chodzić a już obraca się w kółko, albo chce żebym z nią tańczyła. Dziś spacerowaliśmy z małą po mszy i chcieliśmy porobić zdjęcia własnie w liściach i przy słonku, ale Oliwia cały czas spała i niebo było zachmurzone, więc poczekamy na lepsza pogode z tymi zdjęciami. A tak to też ona się liśćmi nie fascynuje. Czy wasze dzieci zgrzytają zębami? Bo Oliwka strasznie, aż mnie ciarki przechodzą :O W tym tygodniu od środy biorę urlop, bo Paweł wyjeżdża do Warszawy na 3 dni i chcę pobyć sobie z Oliwą, zwłaszcza że 2 razy będę do niej w nocy wstawać, to napewno do pracy bym zaspała. Aya to nie z desperacji było ;) Ot tak jakoś wyszło ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, mamunia - zdjęcia super! Ale od Małgoni nie dostałam :( Aya - co do tej tabeli przewidywania płci dziecka - mi też sie sprawdziło ;) i większości moich koleżanek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie zgrzyta zębami:D:D:D ale za to coś jej się dzieje z oczkami:( Tak mruga co chwila, jakby regulowała ostrość widzenia:( Myslałam na poczatku, ze to może zabawa taka, ale ona to już ze dwa tygodnie robi i wcale się z tego nie cieszy i w najróżniejszych sytuacjach😭😭 Muszę ić po skierowanie do okulisty😭😭 mam nadzieję, ze to nic poważnego:o Robert twierdzi,z e to przez to,z e jej sterimalem do oczu czasem psikam:O:O Znaczy, bo tam psik jest taki długi, ze ona mi się zawsze zdąży odsunąć, jak jeszcze leci:O:O Mamo fasolki, mozebne to??? chyba nie, bo to przecież coś, jak sól fizjologiczna i nie powinno na oczki szkodzić:( Mati z kolei skarżył się dziś na ból ucha:O:O Ale mu dałąm ibum i przeszło:O Nie wiem, ale pewnie mnie jutro wizyta u lekarza czeka z nimi:O:O Na kogo głosowałyście??bo ja jestem wsród przegranych:O:( Amen, trudno, zakłądaj kreacje i rób te zdjęcia na sucho:p Było pamiętać, a tak co? zostawiłaś nas na lodzie i się nie możemy delektować Twoją pięknością:( Mężowie szczególnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Uff...my znowu w rozjazdach. Byliśmy dzisiaj u rodziny, Zuzia poznała swoją kuzynkę 1,5 roczna Klaudię. Naśmiałam się z nich niesamowicie. Klaudia mały diabełek była zachwycona małą Zuzia. Zakładała jej skarpetki i głaskała po główce, dawała buzi....No...paść można było! A Zuzia taka zdziwiona...o co chodzi :D:D:D Zaraz lecę pooglądać fotki... Postaram sie wysłać też te dzisiejsze dwie panny.... Amamen...no cos Ty? Ja się nie obrażam co do Twojej wypowiedzi odnośnie imienia...i nie czuje urazy. Imie dla dziecka wybierają rodzice przecież i to im powinno sie podobać! :D:D:D No bo dziecko niestety wpływ ma niewielki.... Mnie się podobały Joanna, Agnieszka lub Izabela...ale akurat te już mamy w rodzinie więc padło na Zuzannę :) Po prostu jak się urodziła i pierwszy raz ja zobaczyłam to wiedziałam że to moja Zucha będzie i już :):):) Aya...akwarium to mała lokata kapitału co???? Wszystko tyle kosztuje...ostatnio kupiliśmy pokrywę...głupi kawałek plastiku a kosztował ponad 100 zł....nie wspominam o roślinkach...bo mała zielenina często kosztuje ponad 10 zł....a prawie jej nie widać i często nasz żarłoczny welon traktuje je sobie jako przystawke przed daniem głównym i zjada szybciej niż zdążymy zauważyć...:O:O:O Oooo i slimaka leniwca mamy....jak się przyssa...to moment wciąga całe liście :O:O:O Ma taka paszczę...że kapustą bym go nie zapchała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion, to nie wiem dlaczego, ale oba wybrałąm oklepane:D:D:D Jak byłam z Matim w ciąży, to na wszelki wypadek wybrałam imię Julia, jakby się urodziłą dziewczynka, a tak to wybieraliśmy dla chłopaka głónie i nie mogliśmy do końca dojść do porozumienia:O:O Ale jak go zobaczyłam, jak się urodził, to to imię samo przyszło:O:O A Julia została dla Julki:D:D:D A ja wcale nie kierowałam się jakąkolwiek modą, chociaż tak po cichu myślałam, ze Julia to trochę Sara:O Ale to najwyżej do trzech razy sztuka:D:D:D Jak w ogóle zrozumiecie, o czym ja bełkoczę, to gratuluję:O:O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Robert z lubością lokuje ten kapitał:O:O:O Którego zresztą nie mamy:O:O:O Pokrywy jeszcze nie mamy, bo to taki większy wydatek na jedną rzecz, a roślinki tez na raty kupujemy:O Ale rybek już więcej nie będzie, bo i tak będzie za dużo, jak urosną:O A w dodatku jedne chyba złożyły jajeczka:O Ale na razie nic się nie wykluło, zobaczymy, czy coś z tego będzie;) Robert na początku był przeszczęśliwy, ale teraz jego entuzjazm opadł, bo nie mamy grzałki, a ni filtra do drugiego zbiornika, znaczy kuli, gdzie by trzeba było przenieść maluchy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyjeżdżajcie, mamoZuzki:D to w końcu na razie nie koniec świata;) Mam nadzieję:O:O:O Chociaż z drugiej strony, gdybym miała możliwość pracy za granicą, to sama bym wyjechała:O:O:O Idę coś pooglądać, nie program powyborczy, zaznaczam;):D:D:D Pa, bo już pewnie dziś nie będę zaglądać, w końcu Robert nie przejżał jeszcze wszystkich stron o akwariach:O:O👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wśród przegranych :( za to mój mąż się cieszy. A Wy głosujecie zgodnie jako małżeństwa? Czyli zamieniliście te rybki Aya :) bo już myslałam, że mały zgon się przydarzył ;) Zapomniałam zupełnie o tym napisać. Mnie się ta tabelka nie sprawdziła. Albo jestem tak tępa, że nie zrozumiałam :O Jeszcz raz link: http://www.jolmys.webpark.pl/ Przez całą ciążę miałam 24 lata (ur 29.08), dziecko poczęło się w listopadzie (28 dokładnie ;) ) a urodziło 22.07 miesiąc przed czasem. Czyli wybieram w tabeli 24 i listopad? No i córa :D wychodzi jak nic :D Ale skoro tylu babkom się sprawdza, to ja to wykorzystam również przy planowaniu drugiej dzidzi. Bo chcę dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego wieczorku Aya :D:D:D A...jeszcze o akwarium. My założylismy rok temu....kupilismy duuuużo rybek...i wszystkie nam zdechły!!!!!!!!! Bo w sklepie mieli temperaturę 29-30 stopni!!!!!!!!!! A my daliśmy im taka normalną 24...... Więc wszystko kupowaliśmy jeszcze raz!!! Ale teraz odpukać....na razie się trzymają i nie zdychają..... I tak sukcesywnie coś dokupujemy.... Ech te fishe..... Ja chyba polecę coś zjeść.... Ale zajrzę jeszcze...jak się dopcham bo Krzysiek płodzi pracę magisterską, przez wyjazd do Anglii nie zdążył się obronić i jakoś teraz będzie...ale ciągle coś ulepsza w swej twórczości....:D:D:D Ma chłopak łep bo ja nic nie kumam z tej jego pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki...dla mnie to też chyba za trudne bo wychodzi mi syn.... Cóż dla mnie czasami to trzeba zastosować łopatologię.....:D:D:D Taaaaa....my zgodnie :D:D:D Ale to samo z siebie wyszło! Nie przeciągaliśmy się na swoje strony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze się wszystkie pojawiły:)jak ja siedziałam to nikogo niebyło:O ja jestem wśród wygranych;) mamo zuzia z jakiej dziedziny twój mażpisze prace?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki, to wg mnie w chwili poczęcia miałaś jednak 23 lata:O:O Bo tam się rocznikowo patrzy:O:O Ale może się mylę:O:O My wyjątkowo zgodnie głosowaliśmy, znaczy na prezydenta, bo w parlamentarnych, to nie bardzo;) Ale nie przeciągamy się na swoje strony:D:D:D 💤💤 ale ciemno i chyba zaraz zasnę💤 W pokoju czad, ze aż mi wstyd, bo ktoś jeszcze pomyśli, ze to ja:O:O:O BLE... aż w gardle drapie:O:O Chyab muszę innej pracy poszukać:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wśród przegranych, senna jak diabli bo Ola o 2 przeszła do NAszego łóżka;) czytam od rana ale tak napłodziłyście, zędopiero skończyłam. Zdjęcia super aya, dziaciaki w tych liściach wspaniałe, ja teżwczoraj byłam z Oląna spacerze muszę koniecznie Wam wysłać. Bliżniaczki mamuni cudne i te oczki niebieskie, a mojej Oli zieleniają to po mnie:D Amamen popraw sie szybciutko bo tak chciałam te Twoje zdjecia zobaczyć. Aya Ty tego śmierdziucha wywietrz porządnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a już myślałam, ze sama tu będę:O Dobrze, ze jesteś Małgoniu:) Ja się poważnie zastanawiam nad zmiana pracy:(:( przez te zapaszki, bo mnie głowa boli od tego, a to jest problem z serii nierozwiązywalnych:(😭😭 Wietrzę, wietrzę i mi zimno tylko, a \"zapaszek\" ciągle jest😭😭 Dobrze,z ę nie jestem w ciąży, bo jakoś wzrasta wtedy u mnie wrażliwość na wszelkie bodźce węchowe:O Wtedy na pewno musiałabym być na L4, bo jakos sobie tego nie wyobrażam:O:O Małgoniu, przyślij koniecznie zdjęcia:) Takie w plenerze super wychodzą:) O wiele łądniejsze niż w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę, na pewno ale mąż \"zrzucił \"mi zdjecia do domego komutera i muszę je zabrać do pracy bo z domu przez modem to nic nie wyślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero pooglądałam fotki... Jesu....u mnie to wszystko tyle czasu się otwiera....no pół dnia normalnie.... Fotki super. Dziewczynki porosły....aż zaniemówiłam :D:D:D Na tych zdjęciach które dostałam kiedyś od Amamen to były malutkie....i jakos mi w głowie utkwiły jako malutkie dziewczynki....a tu kobitki że hej :D:D:D Aya a Ty masz talent do robienia zdjęć....mnie to jakoś nie wychodzą takie efektywne...nawet w plenerze....muszę się poduczyć. Najładniejsze jest to na którym Mati z Julką siedzą w liściach...posyłaj na konkurs :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Aya przepraszam Cię bardzo, że nic nie odpisałam o tym sterimarze, zapomniałam bo jak zaczęłam wczoraj pisać do was to mi się przypomniało, że zapomniałam również o tej tabelce napisać 😭 Chyba kolega Alzheimer u mnie teraz gości :O CO do tabelki to miałam w chwili poczęcia skończone 24 lata i rocznikowo tak samo, bo urodziny mam w sierpniu a dzidzia w listopadzie tego samego roku się poczęła. A z tymi oczkami Julki to bym jeszcze z tydzień poczekała. Od Sterimaru to nie jest na pewno, bo sól fizjologiczną można do oka w nieograniczonych nawet ilościach stosować. No chyba, że to miałoby być takie ciśnieniowe uszkodzenie gałki ocznej , ale chyba tak jej do oka nie psikasz? Tzn. chodzi mi o duże ciśnienie tego sprayu. Poobserwuj ją i jak nie minie za tydzień to ewentualnie do lekarza. ALe ja stawiam, że to jednak taka zabawa, bo Michał już mnie parę razy zaskoczył takimi różnymi wyglądającymi na głęboką patologię objawami :D I też nie zawsze się cieszył :) Bardzo dużo chorych dzieci na oddziale. Na początku października było 7 a teraz wszystkie prawie łóżka obłożone. A połowa to noworodeczki. Uważajcie na dzieciaki, nie przegrzewajcie przede wszystkim, bo naprawdę okropnie duzo tych dzieci i to głównie ciężko chore z zapaleniami płuc leżą. TA pogoda taka zdradliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mało czasu dla Was bo w środęta rozprawa mnie czeka i ciągle pracuje nad wystąpieniem ale powoli, powoli do celu;) Ola ma sukieneczkę dzinsową, tak Jej się spodobała, ze rano chciała ją koniecznie ubrać;) FAjne te maluchy NAsze już swoje zdanie mają:D acha norma niestety kiepsko ale się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie napatrzysz, na takie biedne maleństwa, mamo fasolki:( Nie, no przeciez jej tak nie psikam:D:D:D tylko końcówka tego psiku, jak ona głókę odsunie i wg mnie to wcale do oka nie dolatuje, tylko Robert mi taką paranoję zapodał;) Ale pogoda jest rzeczywiście zdradliwa:O ja zawsze ich naubieram na cebulkę, a potem rozbieram na spacerze:O:O:O A co do ubranek, to Uulka wszystko chce na siebie zakłądać:D:D jak tylko jakiś ciuch jest w jej zasięgu to zaraz kombinuje, jakby go założyć:D:D:D I tak chodzi potrm dumna z siebie z np. majtkami mateusza na głowie, bo je ze stosu do prasowania wyciągnie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya...to taka paradująca Julka musi baaardzo ciekawie wyglądać :D:D:D Małgonia czy Ty wysyłałaś jakieś zdjęcia???? Bo ja jeszcze nic od Ciebie nie dostałam!!! Chyba nie masz mojego adresu.... Buuu....ja nie widziałam Oli...ani Ciebie..... Buuuu.....poproszę o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciąg dalszy załamki z szukaniem spodni na zimę dla Michała 😭 Julka musi świetnie wyglądać z tym majtami na głowie :D :D :D Aya, a nie możesz tej koleżance powiedzieć, że śmierdzi od niej? Tak jakoś delikatnie w miarę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×