Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a tak wogóle to mąż dziś wyjeżdża i do piątku abstynencja :O:O:O Mamo fasolki ja też bym się wkurzyła na tą panią ze sklepu 😠 Od jutra urlopik !!! Posprzątam sobie, bo w sobotę mam imieninki i spodziewam się gości. Przyjedzie m.in. koleżanka ze studiów z Z. Góry :):):) Kończę bo koleżanka zaraz wraca. Aya - nie odzywasz się, poszłyście na noże o ten smród w pokoju??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skoro fasolki maja okres....to Platynowy Penis wędruje do violi :D:D:D no muszę pomyśleć....najlepiej zrobić tak:dostaje ta co najczęściej wyrabia normę :D TAK BĘDZIE NAJPROŚCIEJ!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo się cieszę ;):D:D:D wreszcie mnie komisja doceniła :D:D:D Muszę wracać do pracy :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma wyrobiona o 5 rano ale tak nie zupełnie bo budzik zadzwonił :( ehhhhhhh a wieczorem Ola zasypuiała z NAmi w łóźku i za nic nie chciła do siebie wracać. Zrobiła awanturębo chciała spaćw bucikach i za nic nie mogłam ich zdjąć. A Aya to naprawdę biedna z tym śmierdziuchem, zdjęć nie ma bo wczoraj nie mogłam sie dostać do komputera ale jak wyśle to hurtem zatem cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to nie ma nikogo? Amamen a Ty coś się nie chwalisz czy norma wyrobiona;) czyżby Wysoka Komisja się opuściła w wyrabianiu normy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szukam \"mamy fasolki\" Na innym topiku dowiedziałam sie ze jestes lekarzem. Słuchaj mam pytanie do Ciebie... jestem w 7 tygodniu ciąży, leżałam pięć dni w szpitalu poniewaz miałam straszne bóle brzucha takie na @. W ostatni dzien ordynatorka zrobiłą mi usg i powiedziała tak: nie widze prawidłowego echa płodu, jest pęcherz ciązowy alenic nie widze.... głupio jakoś.... a w sumie jak tu spojrzysz (pokazała mi) to ten pikający punkcik to jest serce. Wpisze w pypisie ze jest dobrze, ale konieczeni musi Pani zrobic usg za tydzien. Co myślisz na ten temat???? Bo mi z wrazenia zabrakło języka w gębie i o nic nie zapytałąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem w domku. Widzę pytanie do mnie :) Zawiązki serduszka powstają już 3 tyg po zapłodnieniu. W 6 tyg ciąży zrastają się takie rurki tworząc serce, w 7 tyg wykształcają się komory i przedsionki. Wszysko to dzieje się bardzo szybko. Nawet jeden dzień to ogromna różnica w rozwoju takiego maleństwa. Trudno powiedzieć o co chodziło lekarce, nie widząc USG, ale myślę, że o to, że nie było wykształconych tych 4 jam w serduszku (przedsionków i komór) Jeśli to USG było parę dni temu to być może już serduszko jest w porządku. Dlatego kontrolę zleciła za tydzień. Jeśli przed ciążą miałaś cykle dłuższe niż 28 dni to owulacja i zapłodnienie mogło być później niż w dniu 14, a nie zostało to uwzględnione w obliczaniu wieku ciążowego, czyli ciąża jest w rzeczywistości młodsza o parę dni. A jeszcze raz podkreślam, że w przypadku tak maleńkich kilkunastomilimetrowych dzieci :) kazdy dzień ma ogroooomne znaczenie. NIe martw się, na pewno drugie USG wykaże że już jest w porządku :) W ciąży nie wolno się niepotrzebnie stresować ;) Życzę dużo zdrowia Tobie i małej fasolce w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, faceta nie zrozumiesz :( Facet i jego samochód to jest to :D :D :D Masz rację, trzeba wyluzować, niech kupuje nowy ;) Mam nadzieję, że Aya nie zaczadziła się od smrodu :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki --> dziękuję :) troszkę sie uspokoiłam ale nie moge sie juz doczekać mojej czwartkowej wizyty u lekarza. Mam jeszcze pytanie: czy takie bóle w podbrzuszu jak na okres to się we wczesnej ciązy zdażają czy powinny byc powodem do niepokoju?? Bo mnie od czasu do czasu łapie taki skurcz jak na @. Do tego bolą mnie jajniki, na prawej mam torbiel. Biore duphaston 3 razy dziennie i nospe 3 razy dziennie. I strasznie swędzi mnie całe ciało!!! Ciągle sie drapie :( Przepraszam ze tak zamęczam, ale mam taki kociołek w głowie ze szkoda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo Fasolki....jesteś sławna!!!! :):):) Ja dziś jestem słaba jak słabeusz....:( Wczoraj temperatura mi rosła z minuty na minutę.... Tak od razu mnie wzięło. Ale już wiem co mam grypę jelitową...co chwila biegam do kibelka....innych obiawów nie mam! Nawet temperatury chyba też nie ale może to po tabletkach.... Ufff ile trwa taka grypa? Ja nie lubię być taka słaba i biedna :(:(:( Aya....rzeczywiście??? Gdzie jesteś? Martwimy się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle brzucha zdarzają się we wczesnej ciąży i to wcale nie tak rzadko. Bierzesz lek podtrzymujący ciążę więc będzie dobrze :) Przepraszam, że tak krótko odpowiadam, ale Michałek juz nie spi niestety no i .... zobaczysz sama juz za niecałe 8 miesiecy :) Będę wieczorem na kafe jak mi mąż da komputer ;) MamoZuzki to fatalnie :( Oby Zuzia nie podłapała :( Kuruj się nam, wracaj do zdrowia szybciutko :) Gratulacje dla Violi z powodu penisa :D Muszę kończyć bo Michał skończył jeść śliwkę ;) MOże mu dam drugą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komisja dostała okres przecież w sobotę ae cały czas normę wyrabiamy;) jakis taki okres na sex mamy:) .....podziwiam mojego męża...hhihihihi ale stwierdził że długo tak nie pociągnie i mam opuścić poprzeczkę:(:(:(;😭 a ja myślałam że on się rozkręca:(:(:( aya zaczadziła się na śmierć:(:(:(:(:)........gdzie jestes ????? odezwij się bo wzywamy policję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamo fasolki widzisz jaka sławna jesteś?????:D:D:D i masz racje :samochód i facet to jest to:D....nawet nie obeszło mnie to, że chciał jechać dziś na ryby....a niech jedzie.....mam dosyć tego po co sie wkurzać???????????? i tak tego nie zmienię........ALE ZMIENIE MU ZASADY!!!!!!!i ograniczę mu tę wolnośc już niedługo......po prostu ja zacznę wyjeżdżać........ zemszczę się!!!!! idę bo muszę jechać dziś na basen.....muszę się wystroić jeszcze ;)i dzióbek pomalować.....dla ratownika muszę być piękna przecież:D:D:D:D HIHIHIHIHIHI mąż mnie zobaczy aby jak wrócę....niech mu to da do myślenia !!!! a co!!!!!!!!! to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywaliło nas na drugą stronę :(:( Ale podniosłam nas do góry :) Ufff....u mnie trochę lepiej...ale i tak słaba jestem... Zuzia ma aż całe usta sine...tak mocno przygryza wargi.... Wszystkie zabawki wpycha sobie od razu do żołądka...aż mam stracha żeby jej cokolwiek dać do zabawy....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w domu, bo byliśmy z Matim o ortopedy, no i nie miałam dostępu Juz wczoraj po południu nas głĄBY odcięli Idę teraz na basen, więc dopiero jutro się odezwę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze mamo zuzki ze ci juz lepiej :) Ciekawe jak Amamen na tym basenie?;) Ja zostałam sama :( aż do piątku 😭 Oliwia właśnie zasnęła. Tak ją wymęczyłam a ona mnie, bo chciała tańczyć. A te 9 kg na jednej ręce to trochę ciężko :O Oglądam M jak miłość, potem idę sprzątać kuchnię. Zjadłabym coś ale ostatnio 2 kg przytyłam, więc dziś dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya zabierz mnie na basen 😭😭 ja też kcem!!!! Ale macie fajnie, chcialabym sobie popływać, ale tylko wanienka 1,2 m mi została 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam dobra i taka wanienka! Ja mam prysznic....ale chyba Bóg mnie stworzył do kąpieli w wannie..... Ale uległam w czasie remontu...wzięła mnie ekonomiczność na miejsce...i pluję sobie w brodę!!!!!! Jaka ja głupia :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj chciałam popoisać ale nie miałam dostępu i dzisiaj popołudniu tez:( u nas wojna z męzemwiadomo o co .......w nocy emilka budzia się caly czas, jakastaka nie spokojna wogóle nie spałam w nocy, a o 5 musiałam wstac, a robert oczywiście nie słyszałtylko raz wstał...:( w przedszkoludzieci juz nie płacza i nie smarają:) mamozuziwracajdozdrówka:)i oby Zuzinka sięnie zaraziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek...małą MUSI ominąć....!!!!! Ze mną juz lepiej...tylko w brzuchu co jakiś czas coś jeździ.... Ale gorączka spadła.... A za tydzień wracam do roboty!!!!!!!! Kurka...aż strach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeez epsuli coś tu i można było wejść ja wróciłam z basenu i nadal ON mnie peszy muszę coś na niego wymyślić....czuje się jak gówniara przy nim:O:O:O:O:O:O kurcze...........:D aya chwała Bogu że żyjesz!!!!!!!!!!!! dostajesz opiernicz za to że byłas w domu i sie nie odezwałaś......aaaaaaaaaaa nie miałas dostępu....hmmmmm ...no chyba że....;) i za niewyrabianie normy....komisja cię czujnie obserwuje bo ostatnio leserujesz sobie....a to nie są żarty!!!!!!!!!!!! wiesz- za brak normy wylatujesz...i kropka.....:D:D:D:D:D MAMO ZUZKI WRACAJ DO ZDRÓWKA!!!!!! viola ty to pożyjesz....chociaż ja bradzo nie lubie jak PIOTRUSIA NIE MA W DOMKU::(:(:(:(:( teraz robi ryby a ja sama tu siedze i się nudzę.............ożarłam się jak bąk:O na basenie zjadłam zapiekankę zjadłam hot-doga, frytki dwie porcje i byłam w sąsiadki jeszcze na rocznicy ślubu:O:O:O ok 22......i zjadłam kolację i placka sie nawpierniczałam:O:O:O a potem dziwie się że mam odstający brzuch ja na serio jestem gupia na co? po co? ja tyle żrę?????????:O:O:O:O:O ide wlecę potem -pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen - gdzie ty to mieścisz????? I taka laska z ciebie :) chyba mnie coś straszy:O - zerwał się silny wiatr, zaczęło lać, że tak powiem: piździ jak na Uralu, na dodatek coś stuka mi w parapet, chyba ten deszcz, ale nigdy tak nie stukało 😠😠 A ja tu sama 😭, Oliwia śpi w najlepsze, pewnie ją zaraz to stukanie obudzi😡 ...Chyba wskoczzę do wyrka i zasnę pod kołdrą zlana potem :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D D mam nadzieję, ze jakoś dotrwałaś do rana, Violkam;) Ja też tak mam, jak jestem sama, to aż normalnie zenujące, jak o tym pomyślę w biały dzień:O:O ale w nocy nie moge nad tym strachem zapanować:O:O Ja zostaję sama z Julką na weekend, już właściwie w piątgkową noc:O:O Bo Robert jedzie na jakieś szkolenie koło Poznania, a Mati jedzie z rodzicami w góry:( Co ja sama pocznę? chyba sie upiję, zeby nic nie widzieć i nic nie słyszeć:O:O Amamen, normy znowu nie wyrobiłam, bo cos mi się wydaj, ze Robert, jak już ma osobną kołdrę, to jest to dla niego bariera nie do pokonania, a ja oczywiście zasypiam, zanim on wlezie do wyrka:O:O:O Ale obiecuję poprawę!!! Powiem mu, ze w końcu członkostwo zobowiązuje i żeby się jakoś sprężył!;) Acha, Mati ma tylko stópki jeszcze nie w porządku, reszta już jest ok na szczęście;) Muszę mu tylko buciki memo kupić do przedszkola i kazać chodzić po domu na piętach, na palcach i na bokach stóp i chwytać palcamiod stóp różne przedmioty;) Przynajmniej nie kazała ćwiczyć z nim codziennie 15 minut o stałej porze, jak poprzednia lekarka, bo to w jego wykonaniu nierealne, bo się nudzi:( Widać ta ma dzieci i wie, jak to jest, wię tylko zaleciła, zeby on tak przy okazji przemieszczania się po domu trochę pochodził;) Julka już przestała mrugać, więc może to nic nie było poważnego;) Za to ja jakimś cudem zgubiłam dziś soczewkę między myciem buzi w umywalce i myciem się pod prysznicem:O:O:O No i musiałam włoązyć okulary😭 a ona tak mnie ostatnio wkurzają przy tej fryzurze, bo mi się włosy z grzywki na nich wywyijają i jak wypłosz wyglądam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dzisiaj mam katar;):D:D:D Więc jakoś przeżyję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miałaś straszną noc viola.............:( aya sama viola sama ....słomiane wdowy:(....ja nie lubie być sama......😭 wszystkie sie świecą na gadu a żadna tu nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie na pewno nie świecę;):D:D:D Ale mam dziś zapieprz A Małgonia ma dzis chyba tę rozprawę z kablami:O:O Ciekawe, jak jej idzie? Amamen, no i zauważył Piotrek makijaż??? Był zazdrosny choć trochę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Amamen, tylko jem cebularza ;) i Was czytam na razie. Ja też nie lubię być sama w nocy :O Czasem czuję się zwyczajnie nieswojo a czasem po prostu się boję :O Ale nie zawsze tak mam, czasem jestem normalna ;) Na drugi dzień rano nie mogę uwierzyć, że byłam taka głupia. Niby człowiek dorosły, a jednak... Dawno już nie nocowałam bez męża. Powinnam się wziąć za zupę dla Michała ale tak mi się nie chce... Dziś chyba rekord wczesnego wychodzenia z pracy pobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zapomniałam wam napisać........odwaliłam się i pojechałam....i jak weszłam to zapytał dla kogo się tak ubrałam.....hihihihiihih a ja na to że dla nikogo...... a on patrzy na mnie i mówi: no powiedz przecież tak się nigdy na basen nie ubierałas.......i za duży dekold masz przy tej bluzce......dla kogo?powiedz..... myślałam że padnę...... a jednak.........hihihhiihihhihihihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOWOWOWOW to on jest jednak mąry, amamen:O:O:O I chyba ma spore mniemanie o sobie, co??? To i tak, ze Ciebie tylko peszy, bo ja bym sie chyba utoipiłą, jakby mi tak powiedział:O:O ChociaŻ MOGŁAS ODPOWIEDZIEĆ OTWRCIE, ZE DLA NIEGO, CIEKAWE, CZY BY TO PRZYJĄŁ ze stoickim spokojem;):D:D:D:D A ja własnie zjadłam drożdżówkę z budyniem:O Jedynie się pocieszam, ze dziś też mam basen w planach, ale jak tak dalej pójdzie, to ja będę grubsza od bratowej, której jakoś brzusio się nie pojawia i będą myśleć, ze toja zaciążyłam:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeee aya!!!!!!!!!! mąż mi tak powiedział jak przyjechałam z tego basenu do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ratownik.....????? hm hmh hm hm....stwierdził że ładnie dziś wyglądamy..........wiecie co? wkurzył mnie właściwie wczoraj......bo patrzy się na moje cycki ......:O:O:O gupi.......i mnie peszy.......i mówi zostańcie ja zaraz wyjdę z szatni.......i jak wychodzi to patrzy tak wiecie jak......i za dużo nie mówi.....zboczeniec jeden!!!!!!!!! aya ty masz dziś ale apetyt taki jak ja wczoraj:O:O:O jadę do sklepu....coś by sie przydało na obiad ugotować to pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×