Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

mamo zuzki ja tez to przed chwilą robiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D własnie umyłam się a mąż poszedł się napić...hihihihhihihi taki spragniony...... hahahahahahhahaha no nie mogę z nas:D:D:D:D PENISA NIE DOSTANIESZ!!!!!!!!!!!! bo musiałybyśmy go przekroić na pół...:D:D TO PA..........mam zadyszkę:(:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pierwsza! jak juz ayi nie ma w pracy to nia ma kto podnieśc tematu:( mamo zuzki taka wykończona jesteś:p??????????/ ja wstałam rześka:D ZAWSZE TAK TO NA MNIE DZIAŁAznaczy się sex.......:p mam dziś tyyyyyyyle roboty że nie wiem czy się wyrobię:O Nadia przed chwilą otworzyła pieluchę zużytą:O....z zawartością treściwą:O i wołała am am am am .....:O:O:O do czego to doszło:O ale na szczęście się nie umazała.......:O:O:O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta ja dziś wyjątkowo druga;) Byłąm u lekarza, zeby mi wypisał zwolnienie, bo wczoraj nie miałam poterezbnych numerków, ale dziś to \"tylko\" godzinke trwało:O:O Już prędko na pewno nie pójdę MASZ RACJĘ, AMAMEN, z tym chorowaniem: lepiej być zdrowym i bogatym:D:D:D Julka mi się dziś w nocy budziła co 20 minut z wielkim płączem:( Nawet zasnąć przed pobudkami nie zdążyłam:( A zgadnijcie ile razy Robert do nie wstawał??? ZERO, oczywiście😭 Właściwie, to nie o to wstawanie mi chodzi, tylko o to, ze boję się, żeby się ode mnie nie zaraziła, a przecież nie mogłam lecieć przed każdym wzięciem jej na ręce do łązienki, zeby umyć łąpy:O:O:O Nie wiem, skąd te pobudki:( Mam nadzieję, ze to taka wyjątkowa noc była... No i że jej nie zaraziłam:O:O Teraz mama wyszła z nią na spacer i zaprowadzić Mateusza do przedszkola, bo dziś mają mieć badanie przez logopedę, tak to by jeszcze nie poszedł, ale następnego terminu nie będzie:O Nie pisałam wam chyba, ze dwa albo trzy dni temu padły nam dwie rybki:( Najpierw jedna, a za jakieś 10 minut druga, to były takie czerwone mieczyki, a dziś rano Robert znalazł kolejną nieżywą i w dodatku z rozerwanym ponoć brzuchem:O:O Nie wiem, co im może być:( Mam nadzieję, ze nie będą tak po kolei wszystkie odchodzić:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, mamoZuzki, zę tak łątwo z tą opiekunką poszło, no i trochę zazdroszczę wam wyczynów z mężami, bo mój się do mnie nie zbliża, bo zarażam, a i tak mnie już posądza, ze go zaraziłam, bo go boli migdał😭😭 Ale już pojechał do pracy, znaczy go zawiozłam, bo samochód zostawił mi, jakby co:O No i wróci dopiero w niedzielę po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wice co ta dla mnie teżkawałęk tego penisa skoro nie cały ;) norma wyrobiona, ze hoho:) A teraz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm nadzieję, ze poprzednia wypowiedźjest zrosumiała bo jak przeczytałam to mam wątpilwości ehhhhhhhhhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam z pracy, przytaszczyłam chyba z 20 kg zakupów i wyrobiłam normę ze HOHOHOHOHOHOHOza wszzystkie czasy, a teraz popijam sobie winko i odpoczywam, bo mam już weekend:):):):) winko przyniosła tesciowa, takie swojskie robione więc musiałam spróbowac emilka śpi, a w nocy wstaje do niej robert czy świat nie jest czasami piekny:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya z tego co pisałasto welonek już nie masz,bo wiem ze welonki lubiązjaac innerybki:(, a może z temper. coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje Elcik dla Miłoszka że już chodzi no i fajnie że się odezwałaś. Ja wczoraj jak na złość od wieczora nie miałam dostepu 😠 A dziś byłam w mieście, ale załapałam doła i nic nie kupiłam 😭 zostawiłam oliwię u mamy i przyszlam coś zrobić w domku ale najpierw muszę zrobić listę zakupów, i iść ją zrealizować. Chętnie oddam platynowego penisa w inne ręce, ja już się nacieszyłam, mimo abstynencji od 3 dni, ale od jutra mam nadzieję że będę nadrabiać. Bo Paweł dziś późnym wieczorem wraca. No to uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy teraz neonki, jakieś takie dwie, co nie wiem, jak sie nazywają, dwa danio pręgowane, czy jakoś tak i do dziś rana były dwie kosiarki; te ryby się zachowują normalnie, pływają i są żwawe, więc nie mam pojęcia:o ale jedna roślinka jest cała pokryta czymś brązowym i na żwirku też się robi brązowy nalot:o Temp. chyba w normie, bo Robert już chyba wszystkie możliwe strony o akwariach przeczytał, ale powodu dla którego one zdychają nie znalazł:( Już jakieś tabletki wrzucał do akwarium, które miały ponoć pomóc, ale nie wiem:O Mam nadzieję, że nie będę musiała zwłok odławiać teraz co rano:O:O:O Tego penisa, to ja chyba nigdy nie zdobędę:O:O Sylwek, a wy śpicie w osobnym pokoju niż Emilka? Tak? I Robert tak sam sie budzi, bez kopa???:D:D Jestem pełna podziwu;) Oby tak dalej. Mam nadzieję, ze z Julką wszystko ok, bo jest dzis strasznie płaczliwa i już prawie zasnęła, a zwykle zasypia między 15 a 16:O:O Ale muszę odpukiwać, odpluwać i inne czary czynić, bo gdzie ja teraz lekarza znajdę w taki piątek przedświąteczny:O:O MUSI być dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie śpi w osobnym pokoju i zupełnie sam wstaje, czyli da się a jak do niedawna tweirdził ze nie slyszy, tacy wygodniccy nasi panowie sa idę robicobiadek a może to jakas choroba przyniesiona z roślinkami ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze nie...ale jakby to byłą prawda, to trzeba by wszystko od nowa robić:( Tylko dziwne, ze te rybki nie zdychają wszystkie na raz:O:O Może uda mi się zdrzemnąć, skoro Julek zasnął;) Bo ciężka noc za mną i nie wiem, jaka przede mną:O:O Sylwek, ale to jednak prawda, ze oni wcale nie są ułomni, tylko wygodniej im udawać, że nic nie słyszą, nic nie rozumieją...ech, faceci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się pomału zbieram do domku, pa pa kochane do środy bo ja w domu bez netu. Normy wyrabiać , ja też będę i odpoczywać a po wolnych dniach zdjęcia będę wysyłać. Przespanych nocek sobie i Wam życzę, do miłego kafowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce ale chociaż firanki wyprałam i zawiesiłam. Co jaki czas zmieniacie pościel dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny co Wy tak chorujecie? Jak nie jedna , to druga :( Aya, może Julka tez jest po prostu niewyspana po tej nocy i dlatego marudzi i się pokłada. A jak u niej z ząbkami? Pisałaś chyba, że już wszystkie ma, ale nie wiem. Może piątki jej rosną. Michałowi rosną czwórki juz trzeci tydzień po kawału i co parę dni jest cykl nieprzespanych nocy 😭 Więc rozumiem Cię. Oby dziś noc była lepsza, bo Ty biedna do tego chora i męża nie ma do pomocy :( Violkam nie potrafię Ci odpowiedzieć co ile zmieniam pościel :O Chyba co 2-3 tygodnie :O u mnie to jest tak, że jak piorę jasne rzeczy Michała, to przypomina mi się, że może jeszcze by pościel wrzucić i wrzucam. Jak mi sie przypomni tak robię :O U nas dzis taka akcja miała miejsce: Przychodzę z pracy, a opiekunka waruje pod drzwiami prawie gotowa do wyjścia, mówi do mnie \"pani Paulinko ja już lecę, bo bardzo się śpieszę\" i już jej nie ma. Bardzo dziwnie to wyglądało, była w dużym stresie. POza tym, jak to się śpieszy? Miała być do 14 a ja wróciłam wcześniej ok 12.30. Patrzę leżą klucze od naszego mieszkania, nie wzięła ze sobą a zawsze brała. Odezwała mi się schiza, że ukradła nam pieniądze (bo poprzedniego dnia jej płaciłam i widziała skąd brałam). Sprawdzam: są. Myślę sobie coś z dzieckiem, lecę do pokoju: Michał śpi. Więc wyluzowałam, idę do kibla, spuszczam wodę, nie leci. Patrzę, zakręcona zimna woda :O odkręcam, leje się z kibla jak z kranu. Mąż jak przyszedł to naprawił i po krzyku. I wiecie? Ta kobita chyba z tego powodu się tak zestresowała i zwiała bez żadnej rozmowy. Bo myślała, że nam spłuczkę zepsuła :D :D :D Zamiast powiedzieć normalnie... przecież to nie jej wina. Nie rozumiem tego :) Ona w ogóle jest extra. Nie może przyjąć do wiadmości, że ja mam na imię Karolina i ciągle mówi do mnie \"pani Paulinko\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Cześć Kochane...nareszcie mam dostęp do świata. Od dziś będę miaszkać u rodziców, bo teść wraca z Wawy i mogę korzystać z kompa. Ale się uśmiałam z tej spłuczki. Nie ma co pani Paulinko-udana opiekunka. Wy tu o normach piszecie a ja to mogę mieć co najwyżej sny erotyczne. Jacek daleko a ja samiutka:( A wczoraj Jackowi wycinali tłuszczaka i terz bidulek tylko na brzuszku może spać...mam nadzieję, że do poniedziałku będzie lepiej. Jasiek odzywskał apetyt,dziś mój syneczek zjadł samodzielnie obiad. Trochę się pobrudził,ale zjadł zupę i drugie danie i byłam z niego baardzo dumna. Dziś pół dnia spędziliśmy z jego kuzynkami (2 i 4 lata) i stewierdzam, że póki co Jasiek jest najgrzeczniejszy. One są nie do opanowania i absolutnie się nie słuchają. Babcia się zachwycała jaki to Jaś usłuchany, ciekawe kiedy mu przejdzie?:)Łep mnie boli, chyba sobie dziś wieczorem zrobie wielkie czytanie...bo mam z 15 stron zaległości... Przesyłam fotki z Kammelem i Dowbor...Jak zgram to prześlę nowe foty Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madziu:)fajnie ze jesteś, zdjęcia tez fajne z takimi gwiazdami:) gratulacje dlaJasia że juz jest takisamodzielny:) pani Paulinko niezła ta histria z opiekunką:)ale się uśmiałam, tylko jak ty weszłas do domu to Ci chyba do śmiechu nie było;) amamen a kiedy wreszcie przeslesz nam pokój niki????chcemy zobaczyć jak wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, w jakim towarzystwie Ty się obracasz... No no :D :D :D My jakiś filmik obejrzymy chyba i dopiero kolację robimy. Z norma beznadziejnie bo okres jeszcze mam, ale jutro kto wie... :D Dziewczyny czy używacie tamponów, a konkretnie chodzi mi o to czy zdarza Wam się pływać w czasie miesiączki. Musze zapytać ginekologa co o tym mysli. Bo ja się nie mogłam wczoraj powstrzymać i polazłam na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wyślę wam fotki wyśle........poczekajcie , cierpliwości kobietki kochane.... mamo fasolki no ubaw mam po pachy z tej babki:D:D:D........a \'\'pani Paulinka \'\'to najlepsze jest:D:D:D:D to przypnij sobie taką plakietkę:D TO SIĘ NAUCZY WRESZCIE!!!!!!!!!:D:D:D:D sylwek super że masz dziś taki dzien ze winko popijasz i mąz ci wstaje do Emilki:) aya nic się nie martw rybami.....nasze też zdychały w odstępach czasowych:( a nalot to może są glony...a glonojada macie????????? to normlane że na roślinach i kamieniach są glony.....a jak im świecicie to tym bardziej one rosną( te glony:) )w końcu dokupowliśmy a i tak niektóre pozdychały jeszcze nam:(:(:( to są uroki akwarium.......neonków mieliśmy np.22 a zostało 14....fajnie wyglądają w akwarium bo pływają taką ławicą, no nie????:):):):).... aaaaa i widzę że owocna w sex była wczorajsza noc;) komisja bardzo chwali takie poczynania:p hihihihihihi fajnie dziewczyny ze tak się sexicie:p:):):):):):) zmykam bo jestem już padnięta ........paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę,żeście wczoraj do późna poszalały, a teraz się wstawać nie chce:) :) :) ja już dzisiaj miałam pobudkę o piątej rano buuuuu..... :( Pimpek poszedł do pracy, a przy okazji obudził Dziewczyny i było po drzemce:) od razu zasiadły na nowej ciuchci co im wczoraj kupiłam (jak idiotka tylko jedną i Kama ugryzła Mimi, bo ją od tego pociągu odpychała) i jeździły tak sobie po pokoju, a teraz padły:) tak więc mam małą przerwę na kawkę i parę linijek:) a potem śmigam do miasta na jakieś zakupki i jeszcze muszę jakoś niunie u babci ulokować , chyba nie będzie zadowolona, ojjj nie... :( no ale trudno, w końcu to jej jedyne wnuki, nie??? hihihi..... Pani Paulinka to niezły hicior, też mi się podobało:) moja niania czasami przekręca Dominiczko i mówi: Moniczko 😠 ale wybaczam, bo poza tym jest cuuudowna:) u mnie żadnych sexów nie było, bo @@@@@@@ jak cholera, amamen, nonono... z tym ratownikiem:) hmmm..... zaczyna się robić interesująco:) ja też mam takiego jednego mena w pracy,że mi już parę rzy kluczyki z ręki wypadły jak parkowałam rano auto na parkingu przed pracą na jego widok:) (o jesssuuu... ale to napisałam, ale chyba wiecie o co chodzi;) no tak to jest, jak się nam-statecznym mężatkom w głowie powywracało:) i czujemy się jakbyśmy znowu miały po te osiemnaście laaat, hehehehehehe:D a on się tak pięęęęknie do mnie uśmiecha:) zawsze mi się śmiac chce, bo parkujemy zawsze obok siebie (przypadek?????) i ciekawa jestem co by powiedział, jakbym pootwierała z tyłu szyby w aucie (mam przyciemniane) a tam takie DWA bycze foteliki dla dzieci, hehehehe!!!!! pewnie by mu ten uśmiech lekko zrzedł...:) no to pożartowali:) lecę już kochane, dzięki za wszystkie mailiki, ja nic nie wysyłałam w piatek, bo mnie zza biurka nie było widać, może coś kopsnę w poniedziałek, bo muuuszę iść do pracy...:( pozdrowionka i całuski dla Waszych dzieciaczków:) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zapomniałam Wam napisać,że byłam w zeszłym tygodniu z Mimi u chirurga z tym guzkiem i pani powiedziała,że to pewnie włokniaczek mały, ale mamy przyjść do kontroli za miesiąc i jak się nic nie zmieni, to trzeba będzie wycinać:( tyle,że takim małym dziecim, to jedynie w narkozie, jesuuuuu:( nie chiałam tego słyszeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Julka jeszcze śpi:O nie od rana, oczywiście, tylko tak od 10-tej:O:O Ale chyba z nią wszystko ok;) Mam nadzieję, mamuniu, ze nie trzeba będzie wycinać:o Może się wchłonie;) Ale się śmiałam z pani Paulinki:D:D:D i tej spłuczki:D:D To teraz chyba musicie szukać tej opiekunki, bo się może przed wami ukrywać, mamo fasolki;):D:D:D Acha, mamo fasolki, czy ja mogę zakrapiać Julce po kropelcedo tych zaropiałych ślepków sulfacetamidum? I ile razy dziennie, bo tak myślałam, ze może rano, po nocce i wieczorem, przed długim spaniem:o ale moze to za mało:o Bo sam rumianek i sól fizjologiczna jakoś nie pomagaja:( dziś wszystkie rybki na razie żyją;) oby tak do jutrzejszego wieczora dożyły, to ich nie będę musiała wyławiać:O:O Zaraz zobaczę, czy mam zdjęcia od Mcdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamo fasolki --> byłąm na usg, wszystko wporządku z moim malenstwem, to ta Pani doktor w szpitalu niepotrzebnie mnie postraszyła mam pytanie.. od wczoraj bardzo boli mnie krzyż, jak sie rozchodze to jest ok, ale jak leze to tak łupie ze szok :( oczywiscie naczytałam sie ze bóle krzyza mogą byc objawem poronienia i sie denerwuje, bo wiem ze ze mną róznie tym bardziej ze biore ten duphaston i wogóle... co to moze byc?? czy moge sie posmarowac naproxenem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskiego najlepszego dla Violkam z okazji imienin, zdrówka, spełnienia marzeń i wieeeeeeeeeeelu statuetek:P 🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie? sprzatacie??? amamen to pewnie na basenie..... ratownika uczy pływać;) żeby się tylko biedak nie utopił:) bo wstyd będzie:) ale na pewno się już zachłystnął;) niekoniecznie wodą, hehehehehe:D oczywiście się dołączam do życzeń dla solenizantki:) i PRZYSZŁEJ MAMUNI (nie zauważyłam wcześniej) na pewno będzie wszystko oki, nie martw się!!!! własnie jedzie ode mnie czosnkiem jak talala, zrobiłam sałatkę z bakłażana z papryką i tam się daje dwa duże ząbki czosnku i cebulę:) więc dzisiaj buzia na kłódkę:) ale smaczne było mniam, mniam, mniam:) acha, widzę,że zdjęcia jakieś wysyłaliście, zaraz zobaczę, czy i ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Ja zrobiłam zapiekanki i są w piekarniku. Już nie mogę się doczekać ;) Aya, a Julce ropieją oczka? MOże ja nie doczytałam w Twoich postach albo nie zrozumiałam :O Bo myślałam, że to Ty masz problem z oczami :O Możesz jej tym zakraplać tylko częściej, 5 x dziennie. A masz inne krople do oka w domu? Bo lepiej by było gentamycynę albo Floxal najlepiej, ale tego to pewnie nie masz :( Gentamycyna to popularne dość, moze popatrz w lekach. Daga_25 przyzwyczajaj się do bólu pleców :) W ciąży niestety tak jest. Oczywiście może to być obajwem poronienia, ale znacznie częściej to po prostu normalny objaw. Macica powiększa się uciska na narządy miednicy mniejszej i pośrednio na kręgosłup, jeśli była w tyłozgięciu to teraz się prostuje (do 12 tyg). Poza tym zmienia się statyka kregosłupa, wygina się do przodu krótko mówiąc, ale w tak wczesnej ciąży to jeszcze ma minimalne znaczenie. Wszystko w miednicy mniejszej jest przekrwione, tak jakby opuchnięte, rozpulchnione i stąd te bóle. Nie martw się na zapas :) Chociaz to łatwo powiedzieć, a sama się stresowałam wszystkim jak byłam w ciąży. Dobrze, że z dzidziusiem wszystko ok. i że serduszko jest zdrowe. Jakbyś jeszcze chciała o coś spytać to ja tu jestem codziennie ;) Aha, odradzam Naproxen. To bardzo wczesna ciąża i miałaś już jakieś problemy, więc lepiej nie ryzykować. Lecę, bo zapiekanki się spalą i mąż pogania :D :D :D Sorry że tak chaotycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy jesteście????sprawdzam co chwilę i nikogo nie ma:( tylko mamunia pilnuje wpisów:):):) zjadłam sobie kolacyjkę i siedzę sama bo robert poszedł z kolegą na piwko,ale napewno zaraz wróci:) byliśmy dzisiaj na zakupach w realu i znowu troche kasy poszło:Oale mamy za to porządny zapas pampersów i mleka:) a wczoraj kupiłam emilce dwie takie bawełniane bluzeczki w tym sklepie co wam pisałam i zpałaciłam 12 zł za dwie, tam jest wszystko dla dzieciaczków i takie tanie i nawet po wypraniu nic się nie zmienia:) emilka za nim zaśnie to łazi po całym łóżeczku a jak wchodzę do pokoju to kładzie się na brzuchu i udaje ze spi, nawet nie drgnie i nawet udawała ze chrapie, a jak ja stoję chwilę i jej nie ruszam to delikatnie podnosi głowe i sprawdza czy jestem i widzę co ona robi:)normalnie usmiac się z niej idzie, tak to słodko wygląda:):):) a jak sie kąpie to ma w wannie taką plastikowa słuchawke od telofonu i zawsze dzwoni do baby i opowiada czy jest grzeczna, czy nie tak ze ją na pół łazienki słychac tak sie wydziera:) a jak dzisiaj chodziła po sklepie to była w zywiole wszystko chciała z połek sciągac, chyba była w szoku że tak duzo rzeczy;)bo za często to my nie jexdzimy do takich duzych sklepów:O a tak wogóle to wczoraj dostałam@wiec nici z dalszej walki o statuetke:(:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×