Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a u nas w Bielsku otwarli niedawno Lidla i pojechałam dzisiaj z ciekawości zobaczyć; koleżanka mówiła,że tam są dobre i tanie pieluchy dla dzidków, kupiłam dzisiaj dwie paczki- zobaczymy czy rzeczywiście takie dobre, bo tak na pierwszy rzut oka wyglądaja jak huggiesy była rozerwana paczka to sobie pooglądałam:) ciekawe czy będą dobrze wchłaniać:) miło by było, bo u mnie tego idzie od groma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie na zime kupić kozaki, chciałam czarne na niewysokim obcasie i wiecie co to co zobaczyłam w sklepach to dla mnie szok, nie ma butów po pierwsze na niskich obcasach, same szpile i dotego te ceny same buty powyzej 250 zł, moze to głupie co pisze ale nie wiedziałam ze kozaki są takie drogie, moze dlatego ze dawno nie kupowałam, przeciez to jest nie normalne zeby buty tyle kosztowały, a w jakich cenach sa u was buty? moze ja poprostu przesadzam? a propo obcasów, bardzo mi sie podobaja takie wysokie, ale ja nie dam rady w takich chodzić, bo mnie od razu kręgosłup boli, a wogóle to ja szybko chodze i napewno bym sie w takich zabiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja smigam na wysokich cały czas, bom kurdupel straszny i tak mi wyżej chociaż trochę:) jak pochodzisz troszkę to się przyzwyczaisz:) a cenki u mnie też niebotyczne.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewnomamuniu przy dwóch dzidkach:Oale ja czytaałam gdzies topik o pieluchcach tych z lidla i dziewczyny pisały ze są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem niska 160 cm:O ale na obcasy to ja musze miec czas, tzn. powoli chodzic, bo inaczej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie buty tez strasznie drogie, niestety, a kozaki to albo szpile, albo zamszowe widziałąm, ale te zamszowe, to chyba nie na nasze roztopy, których nikt nie usuwa z chodników:( Też sobie musze jakieś kupić, ale nic nie znalazłam:( Chyba mama fasolki pytała o tampony na basenie: ja ich używam, ale nie bardzo rozumiem o co chodzi, przeciez nie da się pływac z podpaską:D:D:D:D:D:D Julce ropieją oczy, bo sie ode mnie zaraziła, tak jak się bałam, tej ciężkiej nocy:( Tylko takie mam krople, niestety, bo nikt z nas nigdy nie miewał zapalenia spojówek:o W takim razie będę częściej zakrapiać;) Ale się dziś wydepilowałam i jestem gładziutka, jak pupa Julki:D:D:D wszędzie;) nogi robiłam depilatorem, a resztę tą pastą cukrową i idzie mi coraz lepiej i nawet wyczaiłam, na czym polega jej przewaga nad woskiem: bo woskiem się duże kawały z włochami odrywa, a tą pastą mniejsze, więc ból tez troszkę mniejszy;) No i zrobiłam jeszcze murzynka na jutro dla chłopaków, jak wrócą:) Acha, pościel Julce zmieniam tak mniej więcej co dwa tygodnie;) Dużo zdrówka dla Violkam🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No i szczęścia dla przyszłej mamy:)❤️ Mcdzia, super te zdjęcia z gwiazdami:) ale Kamel zdecydowanie lepiej wygląda na wizji niż w realu;) Przynajmniej, takie odniosłam wrażenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tak mi sie zdaje,że im właśnie się przebijają:( pewnie będą teraz marudne, chociaż z pierszymi i drugimi nie było źle:) takie mają fajne te zębiska, a Mimi szczerzy do każdego zdjęcia jak tylko widzi aparat:) na pewno sama widziałaś:) no i mam hiciora:) mój mąż po kąpieli ubierał Dominisię i ja patrzę .. co to jest? a dziecko ma ubrane pajacyka... i na to body??????? ja się pytam o co w tym chodzi, bo nie kumam, a on na to że to wersja fittness..:( no zapomniał jej ubrac to body, to potem założył na górę... ja nie mam siłki... wyszłam za mąż za wariata.. no sama bym nigdy na to nie wpadła:( rano Wam zrobię fotkę i wys,lę, bo najgorsze było to,że ona taka juz była śpiąca,że nie zdążyliśmy przebrać, bo zasnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dobre z tym body:D:D:D koniecznie prześlij zdjęcie;):D:D:D Nigdy nie wpadłabym na taką opcję;) ten mąż Twój to odkrywca prawdziwy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, bo nigdy nie wiem, co noc przyniesie;) więc wolę się wyspać przed akcją, jakby co;):D:D Dobranoc wszystkim i przespanej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz superowego meża mamuniu:):):):)świetny pomysł, ja też bymna to nie wpadła ze mozna tak ubierac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcz mi się przypomniała, tak a propos pieluszek, ze w biedronce ciągle nie mam dużych opakowań dada, a te małe już się tak bardzo nie opłacają Objeździliśmy kiedyś wszystkie biedronki i nic:( Jeszcze słyszałam o pieluchach z rossmana, może tam spróbuje kupić;) to idę, pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam aya, ze wolę isćwczesniej spac bo nie wiem co mi noc przyniesiejaka akcję emilka zgotuje;) dobranoc asiu, spokojnej nocki bez akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już też powoli spadam, jeszcze muszę dzidkom jakąś kaszkę wcisnąc na spaniu i zabki umyć:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzięki za życzonka! Imieniny się udały, nie mogłam wczoraj zajrzeć, bo od rana goście, dosłownie od rana! Widzę że mi komputer sam czas przestawił, a ja całkiem zapomniałam o zmianie godziny :( Paweł wrócił w piątek i od razu wyrabialiśmy normę ;) Wczoraj już nie, bo po sprzątaniu po gościach położyliśmy się i zaczęliśmy oglądać Skarb Narodów. Doszłam do połowy i zasnęłam, Oliwia tylko raz w nocy domagała się mleka. Ja też muszę sobie kupić kozaki i oczywiście mam wielki problem, bo zamszowe odpadają, no i zastanawiam się nad spilami :O:O:O Bo na niskim mam z tamtego roku, a mam zostać chrzestną na święta więc chciałabym ładnie wyglądać. Może się skuszę na te szpile bo bardzo mi się podobają, najwyżej będę autem do pracy jeżdzić :D:D Mam urlop jeszcze jutro, dzwoniła do mnie koleżanka z pracy, ta z pokoju mojego i powiedziała że mi jakąś nagrodę przyznali, tylko nie chciała powiedzieć za co - no i mam problem, bo mnie ciekawość zżera za co, dopiero w środę się dowiem. Może wy mi powiecie, no bo za staż mi się nie należy, dopiero 2 lata pracuję w tej firmie, za tą inwentaryzację? no bo nic wyjątkowego nie zrobiłam... tak mi się wydaje. Napiszę Wam w środę jak już będę wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki --> dziękuję :) uspokoiłam sie, bo z przerazeniem myślałam o tych bólach krzyża! Zamęczam Cię pytaniami, ale fajnie jest wiedziec ze jest blisko ktos kogo moge zapytac o sowje problemy... :) A jak ze współzyciem?? Mogę czy nie powinnam?? Przyznam sie ze wczoraj sie skusiłam, nawet dwa razy... ale tak bardzo delikatnie, nie pozwoliłam na zadne szaleństwa.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hit tygodnia z tym ubraniem fittnes:D:D:D:D:D FAJNY TEN TWÓJ MĄŻ MAMUNIU.......hihiihihihiihih dla violi spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego nja naj naj 🌻 🌻 🌻 a ja kupiłam juz zamszkowe kozaczki na szpili:(:(:(:O:O:O ale na moje chodzenie to mogą być......:) mam z tamtego roku ze skórki też na szpili.:O i oczywiście też z tamtego roku zapierdalanki -kozaki na niskim......:) na szaleństwa na śniegu i szybkie chodzenie:D wczoraj miałam zapieprz.......przywieźli meble....mąż zawieszał półkę, jakieś lampki itp. ja dzis albo jutro muszę je odkurzyć porządnie i przetrzeć pronto . bo kurzu cała masa.....mam dosć juz tego zakichanego pokoju całe 1,5 miesiąca to już trwa a męża nie ma ciągle ostatnio .....:( :O:O:O dziś na giełdzie od rana jest.....kupuje jakieś pierdy do auta.....po prostu za dużo rzeczy naraz robi:O a że praca odpowiedzialna i długo siedzi w tej robocie do 17.30 to potem za mało czasu na wszystko zostaje:O uciekam.....aha dziś ponoć przeniesiemy kompa do pokoju Niki..........UFFFFFFFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ta wersja fitness:D:D:D Ale w sumie sobie poradził;) Tylko niech trochę poćwiczy, zanim dziewczyny pójdą do przedszkola:O:O:O:O Ja mam dziś lenia straszliwego:o Nie chciało mi się gotować, bo myslałam, że Robert wieczorem wróci, no i Julce dałam spaghetti ze słoiczka a sama miałam coś tam z jeść z lodówki, a tu sie okazało, ze Robert zaraz przyjedzie...no i zamówiłam pizzę w telepizzy;) Ależ ze mnie troskiliwa żona:O:O:O No ale w końcu przeciez jetsem chora;) Mam jeszcze pewne obawy, że wieczorem trzeba b edzie iśc do teściów, bo teść chyba dziś z Niemiec wrócił na długi weekend, a tak mi sie nie chce😭😭 i w dodatku nie mogę się pomalować przez te oczy i pewnie będą pytać, co mi jest, bo kiepsko wyglądam😭😭 Ale może nie pójdziemy... może teść będzie zmęczony po podróży:O No tak, właśnie teść zadzwonił, zebyśmy przyszli:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, a te pieluch z rossmanna to w podobnej cenie do dada, czy raczej, jak pampersy?? Jak są takie jak dada, to wypróbuję;) o ile są duże opakowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi......😭 ja się nie maluje ,aby na większe wyjścia........czasami musi mi się chcieć żeby pomalować się jak idę na spacer:O na imprezy typu wesela , wieczorki to tak.......i jeszcze ostatnio jak jadę na basen:p;););) Nadia jest niegrzecznawszystko wywala mi z szaf::O:O:O:O:O....dziś ją mogę komuś sprzedać....chce ktoś??????:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę, amamen, bo mam swojego rozbójnika;) Julka dziś najpierw, jak sprzątałam po śniadaniu, powywalała wszystko z szuflady w kuchni (wybrała tę z największą ilością szpargałów), a jak to potem sprzatałam, ona poszłą powywalać ksiązki z półki u Mateusza, a jak sprzątałąm książki, to zajęła się szafką z garnkami w kuchni, ni i tak w kółko:O Mam już trochę dość:O:Oteraz dosiąga do klawiatury:o acha, jeszcze uwielbia sól fizjologiczną, jak tylko dosięgnie otwartą fiolką, to na hejnał wysysa, zanim do niej dolecę:O:O Dobrze, ze Mati był w górach, bo ja jakos opóźniony zapłon w ten weekend miałam i Robert by mnie po powrocie musiał odkopywać chyba spod rupieci, gdybym była z dwójką:O:O Acha, po powrocie raz jeden zaliczony! Może powalcze dziś o platynowego;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aya wreszcie.....:D ROBERT NIEDAWNO WRÓCIŁ...HMMMMM I JUŻ ZDĄŻYLIŚCIE NORME WYROBIĆ....HOHOOHOHHOHOO??????????a dzieci to gdzie były co??????????????????????????????????????????? :D:D:D:D:D:D:D JA JESTEM DZIŚ BEZ ŻYCIA...... Nadia cały czas sciąga paputy ma na rzepy i cały czas je ściąga..... mam dość!!!!!!!! a rojbruje jak nie wiem co wściekła się dzisiaj czy coś:O:O:O:?????????????? już nie mam sił na nią......nadal jest promocja dizs na nią....:O może się jednak któraś skusi./.......?????????:D I JĄ KUPI????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! chyba godzinę usypialam malą 😠 jutro wysle Wam nowe fotki Oliwii Aya te pieluchy z Rossmanna duża paczka ok 31 zł kosztuje, jeśli dobrze pamiętam Amamen a jak z Twoją normą? :P To ci ten ratownik fest zawrócil w głowie, co??? ;););) uciekam bo Paweł zrobił zapiekanki :D 🖐️ a mi się dziś normy chce!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emila tez szaleje aleza to w nocy, budzisięco pół godzinyjuż mam dosyc tego wstawania:O, wypiła w nocy diwe butle po 150 z kaszką ibutle herbaty .......z z tym wywalaniemz szafek to u nas też juz norma, ciągleino układam chowam i na nowo:O:O:O jutro idędo pracy:O a tak mi się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłam na kilka norm dzisiaj, ale chyba nic z tego:( bo Roberta po tej pierwszej głowa rozbolała!!! niesamowite:O:O:O A teraz był u nas mój brat i siedział, siedział i już mi sie odechciało:O:O a teraz się Robert rybkami zajmuje, znaczy wodę im dolewa, bo wyparowały niby 4 centymetry przez te trzy dni, co go nie było:O:O Cud chyba:O:O A ponieważ najpierw ją uzdatnia, a potem grzeje przy kaloryferze i robi to po troszku, to jeszcze trochę potrwa:( A,amen, to widać Nadia ma dziś swój dobry dzeń;) czyli jutro może być już tylko lepiej:) Violkam, fajnie masz, bo mi to Robert najwyżej kanapki może zrobić, jak mu dokładnie wytłumaczę z czym chcę:O:O Acha, amamen, Julka spała, a Meteora jeszcze nie było;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ale Cię na amen przechrzciłam:D:D:D Julka dziś spała ale do 2-giej jedynie, potem co pół godziny musiałam ja przekonywać, ze jeszcze nie czas wstawać, bo jeszcze jest noc:O:O Wykańczają mnie te nocki, ale co Ty dopiero masz powiedzieć, sylwek, skoro jeszcze dajesz jeść i pić Emilce:(:( Zdaję sobie sprawę, ze to już długo nie potrwa, w porównaniu z tym ile już trwa, ale i tak wymiękam podczas takich nocy i nie mam sił:( Ciekawe, jak będzie dzisiaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×