Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ale potem, jak się bawili i rzucał w nią taką wielką poduchą ze skłądanego fotela, którą widać na zdjęciach, bo była ściana łodzi, i mu zwróciłąm uwagę, że tata nie robi tak swojej córeczce, to po nawet się nie skrzywił mówiąc, ze on dopiero od jutra tatę jej zastąpi, bo musi sie z tym oswoić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:D:D:D:D mati jest mój ulubieniec...z tymi słodyczami do grobu to był numer i teraz jako zastępczy tata:D:D:D:D:D do mnie żadne zdjęcia jeszcze nie idą...a wysłałas mi też???:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:D:D:D:D mati jest mój ulubieniec...z tymi słodyczami do grobu to był numer i teraz jako zastępczy tata:D:D:D:D:D do mnie żadne zdjęcia jeszcze nie idą...a wysłałas mi też???:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam, wysłałam, ale jeszcze sprawdzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak Cię pominęłam:( ale wybacz, wzrok już nie ten:O:O Wysłałąm Ci właśnie, to pewnie zaraz dojdą, bo zmniejszyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie, bo już prawie dziesiąta, a nie wiem, co mi noc przyniesie:O:O Do poczytania jutro:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm czemu się dubluje???????...hmmmmm własnie ida:) cos mi necik cienko chodzi....denerwuje mnie...nie śmiga tak jak powinien zaraz się tu zdenerwuje na klamoty..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałam sobie całe 1,5 godzinki:), bo emilka też spała dalej chora, jutro idę do lekarza, bo poszlam dzisiaj popoludniu, ale juz nie było, miał być o 19 ale to za późno, nie chciało mi sie wychodzic z domu 9przychodzni 10 m od klatki) Mati jest superowy:):):)ma swietne pomysły, z tych słodyczy do grobu to się ciągle smieję, a etraz doszedł jeszcze zastępczy tata:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki pa aya zdjęcia super....moje na szczęście jeszcze takich budowli nie robią;0 ale już może niedługo:O:O:O:O a ty Julce nie spinasz włosków....w taką kitke na czubku???? mojej wchodza w oczka i muszę..... widac że im sie bardzo to odoba a najbardziej Julce:D no ale skoro zastępczy tata jej takie cuuudo wybudował......:D:D TO MUSI JEJ SIE PODOBAĆ WIESZ CO? I LEPIEJ ŻE WCHODZA TAM DO TEJ DZIURY A nie na tą konstrukcję;)...bo nie byłoby weseło ....:D ja tez uciekam....mąż woła zrobił kolację i obiega mnie dzis jakbym była obłożnie chora albo co??????czuję podstęp.....idę do niego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam etraz film na drugim taki stary \"kogel mogel\" uwielbiamy go z robertem, teksty znam na pamieć, ja to wogóle lubiestare polskie komedie:) a do tego wieczorku bez dzieci tez sie dołaczam:)ale fajnie bybyło jakbyśmy sie spotkaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że byłoby fajnie;) mój mąż dlatego był taki miły......bo za 4 godziny wyjeżdża na ryby.....no durne dziadziskojednak miałam nosa......i teraz ten sex.......było cudnie;)...mówię wam;););) ale zła jestem....bo po co takie podchody...ja nie jestem przeciez żadna zołza no nie??????:O:O:O idę spać.....bo ...dzis nie wstanę....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spryciula, ten Twój mąż, amamen;):D:D:D A jemu nie jest zimno na tych rybach???? Ja bym nie mogła tak stać i stać i marznąć:O bo to chyba nie jest emocjonujące:O:O czy tez może on co chwila jakąś wielkąrybe łapie?? JUlka nawet się dziś specjalnie nie budziła, ale za to, jak zawsze w takich sytuacjach, mogłam liczyc na Mateuszka, którego dziś bolały nogi i chciał, żebym z nim troszkę poleżała, jak mu już dałam lekarstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Aya ja nie dostałam zdjęć:( U NAs nocka spokojna ale musiałam Olinkę przebierać bo przesikała wszystko ehhhhhhhhhh na szczęście się nie zbudziła. Dzisiaj powinnam mieć więcej czasu to będę do Was zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya oni maja łódkę i pływają....ale sam fakt siedzenia w tej mgle, w tym zimnie......szok!!!!!ok 6 jeszcze jest ciemno przecież....bezsensu wymyslił se hobby...no nie??? i jeszcze mówi mi że widuje małżenstwa tak stoją albo łódką pływają...i to niby takie fajne...a ja nie chcę z nim jechac i jestem z tego powodu niedobra żoną.......:O:O:O:O:O rozwalił mnie ostatnio tym stwierdzeniem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, nie wiem dlaczego nie dostałaś, bo ja tylko amamen pominełam za pierwszym razem:O:O wysłałam Ci ponownie;) Amamen, na łodzi to jeszcze gorzej, no chyba, ze adrenalina ich rozgrzewa, ze ta łódź się chybocze i mogą w każdej chwili dać nura do lodowatej wody:O:O:O Ale widać nie jest wyjątkiem, to tylko my jesteśmy takie zmarzluchy, bo mnie by nikt za skarby świata nie wyciągnął w zimną noc(!) na ryby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciepły i słoneczny dzień zreszta też nie;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensu przeciez to hobby jego...:O mówiłam przecież....:O stać i tak tunkać ten kij...albo w łódce pływać....szok normalnie......a co ja bym załozyła na siebie?????jakiś kombinezon chyba puchowy...albo co....ale podejrzewam że i tak bym zmarzła:O:O:O nie rozumiem takich ludzi i jeszcze jak opowiada to jest taaaaaaaaaki rozpromieniony.......:O nie rozumiem....... ale zezłościł mnie takimi podchodami jakby normalnie nie mógł powiezieć.....jak dziecko normalnie......:O Nadia śpi a ja zmykam do sklepu....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dotarły dzięki aya:) Super pomysły ma MAti, zcasem jak patrzę na Olkę jak sie bawi to przykro mi, ze tyle czasu spędzam poza domem. JA to powinnam mieć wolny zwód i pracować w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziś robote głupiego normalnie i tylko siedzę i sie wkurzam, co zobaczę kolejną rzecz do zrobienia😭😭😭 Ja już chcę do domu!!!! Po południu znowu ide na urodziny brata, na których już byłam w weekend, ale dobrego nigdy za wiele:D:D:D Tak naprawdę, to on wczoraj miał te urodziny;) Ale dobrze nawet, ze nie będę sama z dziećmi w domu siedzieć, bo dziś to nie wiem, co można jeszcze byłoby zbudować:O:O Kupiłam Julce właśnie kombinezon na allegro za całe 26 zł:D Nawet, jakby był kiepski,a mam nadzieję, że nie bedzie, to najwyżej upoluję jakiś inny;) A w ogóle to strasznie trudno coś wypatrzeć, bo wszystkie są, jak puchowe kołdry i mam wrażenie, ze dzieci się w tym nie bardzo moga ruszać, a przeciez w zimie to razcej ona będzie dreptac po dworze, albo oglądać świat z wózka, a nie leżeć nieruchomo i spać, bo tylko mąż amamen pewnie byłby w stanie chodzić po mrozie 2 godziny, aż się dziecko wyśpi:D:D:D Amamen, to Ty go może wykorzystaj do tego celu, jako on taki zaprawiony w bojach przez te ryby;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya bardzo fajny oby tylko nie był za mały ja Oli kupowałam ostatnio ubranka na 92 ale pewnie sprawdziłaś dokładnie wymiary. Nie pisałam Wam ale skusiałam się na ten kostium i dzisiaj ma być wysyłana paczka więc pewnie na początku przyszłego tygodnia dostanę:) A swojądrogąto będzie mój pierwszy zakup na allegro i jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki, Małgoniu, zeby był piekny:) Sprawdziłam wymiary i wczoraj wieczorem pomierzyłam dokładnie taką kurtkę Julki w rozm,92 i ten kombinezon jest większy, o ile sprzedający podał dobre wynmiary;) dlatego to chyba nie jest rozmiar 86, tylko 92, zresztą ta dziewczyna chyba nie jest pewna rozmiaru;) A ten drugi tez poprosiłam o przysłanie wymiarów i niestety za mały:( Teraz szukam sukienusi jakiejś na święta dla Julki:) Super jest ubierać dziewczynkę, bo z chłopakami to nie ma takiej frajdy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy kciuki trzymam, żeby ten Twój kostium był piekny;):D:D:D no i żeby pasował jak ulał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zrozumiam, aya:) ja kupiłam Oli taką dzinsowa sukieneczkę bezrękawnik śliczną, własciwie to taki niby dzins ale nawet lepiej bo jest lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, a zakładasz Oli często sukienki?? bo ja to tylko w święta właściwie:O:O no i w lecie jej zakłądałam, ale teraz to chodzi w spodniach na dworze, bo wiadomo, ze zimno, a w domu tez mi wygodniej ją w spodnie ubrać:) No i generalnie, to ja nie mam dla niej sukienek, bo nawet mi szkoda kasy wywalać, skoro jej tylko kilka razy założę:O:O Czyli trzy: w wigilię, pierwwzy i drugi dzień Świąt:O:O a do Wielkanocy to i tak pewnie wyrośnie:O:O No i dlatego na allegro szukam i może coś niedrogiego upoluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA podobnie nie zakładam często sukieneczek, za tą dałam 25 zł szkoda mi przepłącać jak ubiorę Oli zaledwie kilka razy. W domu chodzi w spodenkach i to najlepiej nie za długich bo JEj przeszkadzają , na dwór chodzi też w spodenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbało mi się :( nie odświeżyłam. Poza tym 10000 wpis oczywiscie. Jestem tylko biedną mamą fasolki która chciała mieć 10000 wpis a ma go Małgonia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×