Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Regulamin Forum Prywatnego Gazeta.pl 1. Użytkownicy Forum Prywatnego założonego zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu zobowiązani są do przestrzegania jego treści, jak również postanowień Regulaminu Forum Gazeta.pl. 2. Do zakładania Forum Prywatnego w ramach portalu Gazeta.pl oraz zamieszczania postów na jego stronach uprawnieni są wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu Gazeta.pl. 3. Zarejestrowany użytkownik portalu Gazeta.pl może przy pomocy swojego konta w portalu założyć wyłącznie jedno Forum Prywatne. 4. Założenie Forum Prywatnego następuje przez wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego w sekcji portalu Gazeta.pl pod nazwą \"Forum prywatne\", w szczególności poprzez określenie nazwy Forum Prywatnego, wybranie kategorii katalogu forów prywatnych oraz określenie rodzaju założonego forum. 5. Administratorzy serwisu tematycznego Forum mogą zmienić wybraną przez założyciela Forum Prywatnego kategorię. 6. Założyciel Forum Prywatnego może określić rodzaj założonego przez niego forum jako: a) otwarty - gdzie każdy zarejestrowany użytkownik portalu Gazeta.pl może umieszczać posty, a opublikowane posty są dostępne dla wszystkich użytkowników portalu Gazeta.pl; lub b) zamknięty - gdzie umieszczać posty mogą wyłącznie zaakceptowani przez założyciela zarejestrowani użytkownicy portalu Gazeta.pl, a opublikowane posty są dostępne dla wszystkich użytkowników portalu Gazeta.pl; lub c) ukryty - gdzie umieszczać posty i czytać zamieszczone na forum posty mogą wyłącznie zaakceptowani przez założyciela zarejestrowani użytkownicy portalu Gazeta.pl 7. Korzystanie z serwisu Forum Prywatne jest nieodpłatne. Założyciel Forum Prywatnego nie może uzależnić uczestnictwa w dyskusji w ramach założonego przez niego forum od jakichkolwiek korzyści materialnych. 8. Jeśli temat zakładanego Forum Prywatnego ma dotyczyć treści niestosownych dla osób niepełnoletnich, założyciel ma obowiązek określić jego rodzaj jako ukryty. 9. Założyciel Forum Prywatnego otwartego może zmienić jego rodzaj na zamknięty lub ukryty, założyciel Forum Prywatnego zamkniętego może zmienić jego rodzaj na otwarty lub ukryty. Założyciel Forum Prywatnego ukrytego nie może zmienić rodzaju forum. 10. Założyciel Forum Prywatnego zamkniętego i ukrytego może nadawać prawa dostępu do założonego przez niego forum użytkownikom portalu Gazeta.pl. W przypadku forum zamkniętego założyciel nadaje użytkownikom prawo do publikowania wiadomości na założonym przez siebie forum, zaś w przypadku forum ukrytego założyciel nadaje prawa do publikowania i czytania wiadomości na tym forum. 11. Założyciel może w każdym czasie odebrać przyznane wcześniej uczestnikom prawa, jak również usuwać z założonego przez siebie Forum umieszczone tam wątki i posty. 12. Założyciel Forum Prywatnego jest zobowiązany do usuwania umieszczonych na stronach założonego przez niego forum treści sprzecznych z prawem oraz innych treści naruszających Regulamin Forum Gazeta.pl. 13. Założyciel Forum Prywatnego jest zobowiązany do zapoznawania się z treścią poczty elektronicznej przesyłanej na jego konto pocztowe w portalu Gazeta.pl przez administratorów serwisu Forum oraz do stosowania się do zaleceń w niej zawartych. 14. Jeśli w ramach Forum Prywatnego łamane są postanowienia Regulaminu Forum Gazeta.pl lub niniejszego Regulaminu Forum Prywatnego, Agora S.A. może takie forum zamknąć, to jest usunąć zawarte na jego stronach treści z serwera portalu Gazeta.pl. 15. Agora S.A. może również zamknąć Forum Prywatne w przypadku długotrwałego braku aktywności na stronach tego forum. 16. Założyciel Forum Prywatnego, które zostało zamknięte z powodów opisanych w pkt. 12 traci prawa do ponownego zakładania Forum Prywatnego. 17. Założyciel Forum Prywatnego może zamknąć założone przez siebie forum ze skutkiem usunięcia zawartych na jego stronach treści z serwera portalu Gazeta.pl. Może on również przekazać prawa i obowiązki wynikające z założenia Forum Prywatnego na rzecz innego zarejestrowanego użytkownika portalu Gazeta.pl. 18. Do Forum Prywatnego o charakterze ukrytym nie stosuje się punktu 10 Regulaminu Forum Gazeta.pl. 19. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Agora SA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja to chyba nie musze pisac jak bardzo jestem za hasłowaniem forum:O poczytałam was i humor mi sie wisielczy zrobił:( ja mam umowe do 15 lutegoo, a co po tem??? koszmarnie sie ten rok zaczał, ale to dpoeiro poczatek, moze ułozy sie wszystko lepiej;) byłysmy na szczepieniu, ostatnim:):):), bo zapomniałam za hib miała dwa razy i to koniec, wazy 9400, mierzy 80 cm, lekarz stwierdził ze dobrze wazy, a mnie sie wydaje ze mało, chciałam pogadac co z ta alergia, ale najwidoczniej nie miał czasu, dalej dawac nan ha i nie dawac czekoladek i raptem tyle pogadał:O a na zdjeciach moze widziałyscie jakie ma raczki, takie właśnie podrapane i co sie to zagoi to znowu, moze przez te cukierki z choinki, ale juz nie ma na choince bo robert zjadł te z dołu, a wyzej nie siegnie pamietacie jak emilce zakladam pajaca i na to body, juz wie jak i to mozna sciagac, najpierw body jednym pociagnieciem, a potem pajac, i spi taka rozkopana:O:O:O violkam zycze powodzenia w wieczornym spotkaniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, to zakładaj, bo ja się niczego niepokojącego nie doczytałam w tym regulaminie;) tylko daj nam potem prawa dostępu do tego forum:D:D:D Sylwek, no właśnie widziałam te łapki Emilki:( A jak Ci się umowa skończy, to co? Wraca ktoś na Twoje miejsce? bo już nie pamiętam, jak to było:O:O Czy może jest szansa, ze Ci przedłużą umowę? MamoZuzki było tego cał 5 tys brutto;) ale podzielili nam na raty, zebyśmy się nie zachłysnęli chyba:O:O no i się rozeszło:O:O ale okna mam przynajmniej wymienione, choć na wszystki cztery nie starczyło i tata mi sponsorował połowę:O:O:O ech...szkoda pisać:( ale jakże to było medialnie rozdmuchane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też załozyłam sobie konto jako agvt76... I chyba w razie co będę występować pod takim nickiem zamiast mamaZuzki. :O Ale poczekajmy, rzeczywiście, zobaczyny co nam odpowie moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jest debeściara :D Jak ona to robi??? no nie mogę z niej :D ściąga body? nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zatrudniona za kobite która jest na urlopie zdrowotnym i ona wraca:(:(:( ja tez mysle ze poczekajmy co odpisze moderator, a potem zadecydujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffff Aya to kamień spadł mi z serca. Dobrze że podzielili bo jakbyś się zachłysnęła to byśmy nie odżałowały:D:D:D:D:D:D A tak na serio to dla zwykłych ludzi z reguły nie ma cudów. Może jakiś prezesik z dupencją gdzieś wysoko dostał coś porządnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chyba się połoze spac, a co, wszystko mam zrobione, a reszta moze poczekac, dzis wstałam o 4 bo emilce mleko dawałam, wiec juz nie usnełam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek a tak nie podpytywałaś jaka jest szansa na cały etat dla Ciebie? Pisałaś kiedyś że strasznie ciężko w przedszkolu bo osób nało zatrudnoinych.... Violkam to powodzenia życzę!!!!!!! Odezwij się jak najszybciej do nas z wiadomościami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak zwykle, szaraczkom tylko zamknąć buziunie;) a to tylko kropla w morzu tej kasy, co popłynęła;) Sylwek, jak ja Ci zazdroszczę:) że masz choć cień szansy na drzemke dzisiaj, bo mi normalnie powieki opadają co chwila i muszę się bardzo koncentrować na tym co piszę:O:O znaczy w pracy;) żebym tego jutro nie musiała poprawiać;) nie wiem dlaczego akurat dziś mam taki śpiący dzień:O:O:OAle jeszcze 20 minut i znikam;) Sylwek, a ta pani może jeszcze nie wrócić do pracy??? jest jakaś szansa? no chyba, ze już kimasz, to poczekam na odpowiedź do wieczora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka to ok było do założenia topiki??? I dlaczego nie wiesz czy zdążysz bo pracę kończysz niedługo??? Bo ja to odczytałam że już idziesz do domu :O Piszę szybciej niż myślę....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam na forum Dziecko -> Rodzice o temacie Mamy dzieci z lipca 2004 ale ma pojawić się on za godzinę. Ja już dziś nie mam czasu, od jutra będziemy się wpisywać. Chyba musicie założyć sobie tam konto wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo.... To teraz wyszło. Wiola napisała że mamy pisać na gazecie.pl A ja że nie będę już pisać bo się nie wysławiam dobrze. Ale tylko dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? już tak całkiem się stąd wynosimy?????😭 a jaka jest odpowiedź moderatora??????? hmmm ja tam się nawet wpisac nie umiem:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKA JA SIĘ POŁAPAĆ TAM NIE MOGĘ :o:o:o PÓKI CO BĄDŹCIE TU JESZCZE I MI WSZYSTKO MUSICIE WYTŁUMACZYĆ OK???????? narazie spadam bo musze prasować......to nalezy odpowiadać na ostatni wpis???? czy jak????:O...a nie zakładać nowego wątku???? o tam chodzi??????:O:D:D:D NIESTETY MACIE TŁUKA AMAMEN I WSZYSTKO MUSICIE MI WYTŁUMACZYĆ DOKŁADNIE......BO JA SIĘ NIE POŁAPIE TAM:D:D:D:D ratunku!!!!!!!! hihihihihihihihihihihihhih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen spokojnie jakby co to za rączke Cię poprowadzę :D:D:D Tylko ciekawe która mnie pociągnie....:D:D:D:D Myslę że damy radę. Takie kobitki jak my? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle tu jeszcze:) jakoś lubię, gdyby nie zagrożenie czytactwem bliskich:p chłopaki pojechali do dentysty, to mam chwilkę przed prasowaniem obejrzę ten nowy link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiła mnie koleżanka z pracy na parapetówę w dzień babci i Robert o dziwo nie miał nic przeciwko i nawet powiedział, zebym go nie prosiła, zeby ze mną szedł, bo nie ma ochoty poznawać nowych ludzi:D Chyba ja pójdę, bo to zawsze jakaś odmiana od codzienności;) Już nie pamiętam, kiedy gdzieś byłam... no we wrześniu na pieczonkach z pracy,ale wtedy byli wszyscy z wydziału, a teraz będą tylko niektórzy;) Ci właściwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam się na tamtym forum, ale dla niepoznaki zmieniłąm nick:p:D:D:D to ja, na prawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co najgorsze, nie ma tam buziek:(😭😭 może się jednak moderatorzy z kafe zdecydują dać nam możliwość zakłądania prywatnych forum, jak w gazecie? przynajmniej nie byłoby problemów z podszywaczami i innymi takimi:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprasowałam:) dziś to był ekspres, bo nie wszystko wyschło;) za to chłopakó ciągle nie ma:o wcięło ich u dentysty:O:O mam nadzieję, że zaraz wrócą, bo obiecałam Mateuszowi, ze pójdzie jutro do przedszkola, ale jak on rano wstanie, to nie wiem, bo zwykle już o tej porze śpi:O:O najchetniej, to poszłabym się już umyć i spać:O:O taka jestem jakaś do d..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani tu was nie ma, ani tam:(:( to sobię idę, zanim się ta strona skończy przeze mnie:O:O:O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie tam zalogowac, ale co wpisze longin i hasło to wychodzi ze niepraawidłowea wymyśliłam juz chyba z 10 longinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tez tak robiło że niby hasło miałam nieprawidłowe.....:( ale za którymś razem wskoczyło:O aya co za kalina??????????????????????????????????:D:D:D i już na dzień dobry mnie zmyliłas ....ja się nie przyzwyczaję do kaliny!!!!:p najlepiej zebyście miały swoje stare nicki.......więc sylwek zostań sylwek!!!!! jak ktos przez cały rok był zdzisiem to jak może nagle stać się czesiem???? no jak????????? ja już się prz6zwycziłam do was i waszych pseudonimów........ mamo fasolki tu tez się wpisz........i co? gupie troche to tamto forum no nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo głupie:Otu jest lepiej czuję się jak \"w domu\", wpisałam sie tam, ale.............a co z tym moderatorem??? nie dał znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek nie ma cie tam:O:O:O:O jako kto sie wpisałas osatni wpis nalezy do mamy fasolki z 21.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×