Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Mi się najbardziej podobają te :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen strasznie się cieszę, że zdał:) ale przecież nie mógł nie zdać;) mam nieodparte wrażenie, że się seksoholik pomylił, ale sympatycznie się pomylił;):D:D zresztą dobrze trafił, bo u nas to taka komedia pomyłek:D idę na razie, bo mnie jUlka wzywa, tak, ze chyba w całym bloku słychać:D Ja też stąd nie odejdę całkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, a o jakim motylku??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nawet nie wiem, że coś wiem:O:O Idę teraz Mateusza kapać, ale jeszcze tu wrócę:D A co do seksoholika, to ja dziś liczą na udany wieczór, no chyba, ze Robert nie wróci, aż zasnę ( ałatwość zasypiania mam dużą:D), bo pojechał po narty z moim bratem na jutrzejszą giełdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z kim gadałm aya z twojego konta????????? na GG OCZYWIŚCIE:D:D:D ja myslałam ze to ty:O:O:O ale jak to nie ty , to juz sama nie wiem i pytałas mnie o motylka:O:O:O:O:O:D:D:D mnie tez tu dobrze........Boze jak się cieszę....!!!!! że zdał::):):):):) ale wy nie wiecie że postanowiłam sie z nim nie kochać żeby mu dac nauczkę???aaaa wiecie....no więc komisjama teraz od wtedy.....więc prosze mnie godnie zastępować normami;) w swich małzenskich łóżach rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka niby tam są ale ich nie ma:D TO GDZIE JA MAM BYĆ????? viola wysłałam ci maila z propozycjĄ HASŁA PRZECIEŻ NO I NIE MÓW ŻE NIE JEST ŁATWE.......:o:o:o:o to nasz propozycja moja i małgoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, a jesteś pewna, ze to z mojego konta? a o której godzinie? wprawdzie Robert był chwilę sam z dziećmi w domu, bo poszłam na zakupy, ale nie sądzę, zeby się podszył:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje to gadałam z tobą od 17.08 do 17.20 i pytałam wyraźnie czy ty to ty....i mówiłaś przecież że ty:O:O:O:O:O:O:O:O:O no tak się nie robi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, ze nie tylko ja mam rozdwojenie jaźni:D:D:D ale nie mogę się rozstać z kafeterią. Szkoda, ze nie można tu zakłądać tych prywatnych tematów, a raczej szkoda, ze niektórzy nie potrafią uszanować prywatności innych:( i nie mam tu w żadnym wypadku na myśli przemiłych czytaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... A ja też mam miłą wiadomość. Krzysiek dostał dzisiaj pracę :D:D:D:D:D:D:D:D:D Za ludzkie pieniądze i na miejscu u nas w mieście :D:D:D:D:D Boże niech wszystko będzie ok!!!!!!!! Przez ostatni czas pracował w punkcie z akcesoriami do telefonów. Ten co go wtedy z kumplem rozkręcał. Wszystko fajnie ale jak przyszło co do czego to ani umowy ani pensji normalnej...500 zł :O:O:O Tyle mu ten kolega zaproponował a reszta to prowizja od obrotów. Tylko że jak przyszło do wynagrodzenia to się okazało że ta prowizja to jest tylko od jednego rodzaju artykułu :O:O:O Z z reszty nie. A dzisiaj był na drugiej rozmowie i zadzwonili później że proponują mu pracę.... To jedna ze spółek w której ja pracuję.... Opłacone składki, premie świąteczne....... Mam nadzieję że to nie jest sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@#$%$#@%^%$$# amamen, prześlij mi tę rozmowę teraz, co? bo jak się okaże, ze to on, to się tak @#$^%$@% obhasłuje, ze mu bokiem wyjdzie%$$^&( dzieciaków wszak nie podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluj e, mamo Zuzki:) jednak wcale się źle nie zaczyna ten rok;) mam nadzieję, ze u sylwek też się ułoży z pracą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam za wami jak szalona :D:D:D:D Już mnie ręce bolą :DS:D:D Ale co tam... Aaaa i mam nowo odkryty przycisk do odświeżania to sobie klikam co chwile. Jeszcze nie mogę wyjść z podziwu jak to fajnie działa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie przeczytałam was tu, a tam to mi sie jakoś nie chce wchodzić:O gratuluje Piotrowi zdania egzaminu:D:D:D:Di Krzysztofowi zdobycia nowej pracy:D:D:D:D:D ale ja tez sobie pomyslałm zeby tak robic jak zaproponowała mam zuzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie pogadałam z ayą na gadu:D:D:D eee Dziś taki niekumaty dzień chyba:D:D:D:D aya poszła prasować....... mamo zuzi ogramnie się cieszę że Krzyś znalazł prace!!!!! gratulacje!!!!!!! pewnie dziś norma będzie że hohohohohohhohohohoh;) trzeba to uczcic w końcu no nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doczytałam na gazecie że jednak drinkowac będziecie:):):):) mamo zuzi....no jeszcze raz gratulacje!!!! i racja życze już dziś tobie sylwek żeby z ta praca sie przedłużyło ajak nie to chociaz żeby lepsza się trafiła!!!!!!!!!!!!!! Jejka to okropne jest stracic pracę......jak w mieście mieszkasz to ok jeszcze:O ale u nas to tragedia......jak nam tak na chwilę się zdawało że będzie Piotr bezrobotny....to....brrrr szok ! nie życze temu nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się juz pprzyzwyczaiłam do ciąglych zmian, grunt to się nie przejmowac, naprawde, bo to nic nie daje, samo się musi ułozyc, mnie sie wydaje ze z góry mamy wszystko zapisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myślę sylwek.......:):):) maż mnie woła i woła.......chryste nawet se pogadac nie można....ale fakt dzis cały dzień prawie tu siedziałam:O aby rano mnie nie było........jestem wyrodną matką ale dziedkowie moi rodzice dzis zajmowali się głównie małą wiec spoko;) idę sobie zapalic....to paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja nie mogę wleźć na tego linka????? cały dzień próbowałam jeszcze w pracy teraz znowu to samo ciągle mi podaje że nie ma takiego :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a już poszłaś sobie amamen??? Czy mnie ignorujesz znowu ;) żartuję :) Ja idę dać butlę Zuzolowi. I będę jeszcze za moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sparwdzałam pocztę i odświezyłam i co widzę? nowy wpis:D i to w dodatku mamy zuzi ...a drugi raz jakbym cię olała to pewnie nie wybaczyłabys mi:D ja serio idę spać oczka mi się kleją.......mam nadzieje że nie ubzdyngoliłas sie mamo zuzi!!!!!!!! teraz marsz wyrabiać normę no juz! a sio!!!!:D:D:D DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEGIEM MARSZ!!!!!!! A JAK DAJESZ BUTLĘ ZUZINKOWI TO PEWNIE TRZEŹWA JESTEŚ....ŻARTUJE;) łe coę mi się tu wcisnęło jakaś kulfonada:D serio idę paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaaaaaaaa Amamen. Pewnie że trzeźwa jestem. Mi się przynajmniej tak wydaje :D:D:D:D No a tak na serio to czujemy odpowiedzialność za dziecko....to tak na marginesie bo w naszej lokalnej gazecie dzisiaj pisali, że jakaś mamusia zostawiła dwoje dzieci (niespełna 3 letnie i 5 letnie) i poszła na sylwestra. Zostawiła ich samych i wróciła teraz w środę.... No słów mi brak...jakbym taką złapała to @#$%^&*)*^%!@#$%^ Dobranoc dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć:) dla pewności wpisze się i tu, bo zawsze trochę w góóórę:) Dziś u nas piękna pogoda:) po obiedzie mam nadzieję, ze pójdziemy na sanki;) tylko nie bardzoe wiem, jak ich oboje na te jedne sanki zapakuję:O:O zaplanowałam dziś pstrągi na obiad i ciekawa jestem, jak wyjdą, bo to będzie mój debiut;) kupiłam mrożone, bo akurat po swiętyach nie było świeżych, no i mam taką cichą nadzieję, ze przed zamrożeniem zostały wypatroszone:O:O:O bo tego też nigdy nie robiłam, i nie wiem, czy będę w stanie... Acha, nici z seksu, bo Robert długo siedział na internecie i czytał o tych cholernych nartach, co je ma sprzedawać:O mam nadzieje, że choć przynieisie to jakies efekty:) dobra, lecę na razie wziąć się za jakąś sensowną robotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie kumam tamtego forum właśnie się wpisałam na dzień dobry pod dobranoc:O:O:O:O super po prostu;) ale was to znowu nie powinno dziwić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×