Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam:) amamen, no nie mów, ze nie wiesz, ze złość piękności szkodzi?:D:D:D Nie lubię środkowych dni tygodnia:( znaczy wtorku, środy i czwartku, bo Robert wraca dopiero po kąpieli Julki z pracy:O:O A wczoraj to juz w ogóle jakiś super dzień było:O Najpierw mi Julka wymalowała granatowym pisakiem drzwi do łazienki (chwała bogu, ze ich nie obklejaliśmy, tylko sa takie białe zwykłe, więc jakoś udało mi się to usunąć), a potem jakimś cudem udało jej się zrzucić laptopa:O:O No i chyba sie trochę popsuł, jak go Robert wieczorem włącvzy lk, to stwierdził, ze mu się jakiś ustawienia poprzestawiały:O:O:O, no a potem dorwała połówkę bułki i z wielką radością i okrzykiem \"BUŁA\" zaczęła ją \"jeść\" tak z dużym rozmachem w pokoju, gdzie jest granatowy dywan:O:O:O Ale potem z równie wielką radością pomagała mi odkurzać:D:D:D Jakoś nie potarfię się rozdwoić, albo i roztroić, jak z nimi jestem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to bez sensu. Chyba wszystkie wolimy to forum, a piszemy tam :O Z drugiej strony, ja np o mężusiu tam piszę bardziej otwarcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mateusza po nocnym rzyganiu boli brzuch i nie poszedł do przedszkola:O pojęcia nie mam, co mu się mogło stać, bo nic podejrzaego przecież nie jadł:O:O Całe szczęście, ze odwołali bal karnawałowy w przedszkolu, bo byłby bardzo zawiedziony, ze nie może pójść:( Wprawdzie ten bal miał być jutro, ale nie wiem właściwie co mu jest:O:O A odwołali, bo strasznie mało dzieciaków chodzi do przedszkola:O Sylwek, u Ciebie też tak jest??? U Mateusza w grupie jest ich aż pięciu:O Pani się śmiała, ze dziewczyny od dwóch tygodni się do balu pewnie przygotowują i dlatego nie chodzą do przedszkola:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie pomysłodawczyni wcale się nie pokazuje...czyli malgonia...pewnie zawalona robotą.....mnie się tam nadal nie podoba....wiem ze tam możecie pisać o wszytskim ale ja i tak tutaj pisałam o wszystkim i nawet zostałam skrytykowana:O ale w dupie to mam...czy tam czy tu i tak zawsze pisałam co myślałam...więc mi obojetnie mąż nadal obcy......jakis podmieniony czy coś......nie poznaje go zupełnie:O:O:O chyba sie przeniose na erotyczne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ja dziś zajrzałam na erotyczne i tam na topie był temat gościa, który znalazł rano roboala ni sisiorze:D:D:D:D:D to jak chcesz..... Wlazł do mnie włąsnie przed chwilą ten niby-szef i znowu jakąś głupotę mi kazał szukać, ale na szczęście uwierzył, ze tego u mnie nie ma;) oczy mnie bolą tak, ze ledwie patrzę:O Zostało mi jeszcze trochę kropli po zapaleniu spojówek Mateusza, to sobie zakrapiam;) A Mati ponoć własnie usnął i nic nie jadł dzisiaj:( Jejku, ja nie chcę iść z nim znowu do lekarza😭😭😭 no przecież co tydzień ostatnio jakaś wizyta wypada😭😭 MAm nadzieję, że mu przejdzie...kupię jeszcze po drodzę smektę...i sama nie wiem, co mu jeszcze mogę dać:( i skąd mu się to wzięło:O A Julka ma ponoć jakieś plamy na policzkach:O:O W ogóle nie kojarzę, co oni mogli wczoraj zjeść:( nawet na podłodze nic podejrzanego nie leżało:O:O:O Amamen, mam nadzieję, że Nadii też szybko przejdzie:O Matko, to chyba urok jakiś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:( smutno mi , mam doła, nic mnie nie cieszy 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Nadii już lepiej, to na zęby ta sraka....ale widze ż ena topie jest rzyganie:O:O:O:O Miłosz od kaszlu, Mati ???nie wiadomo od czego i Nadka od czeresni.......biedne dzieciaczki....... :O:(:O:(:O:(:O:(:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu oprócz nas aya jeszcze zagląda?????? cieszę się że u was układa się dobrze, mąż mnie tez jak zwykle całuje...tak normalnie......ale jak ja się wyrywam to ma to utrudnione....:D:D:D:D:D.....ALE O RESZCIE TO NAWET SZKODA GADAĆ.... Aha a z tym erotycznym żartowałam aya ;)i co ja bym tam biedna sama robiła? hmmmm :D ide już pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, no jak sobie wyobrażę, jak się wyrywasz:D:D:D To on ma litość, bo pewnie przy odrobinie wysiłku z jego strony, to byś mu nie umknęła, jakby Cię chciał przytrzymać:D:D:D:D:D Mati się tylko martwi, czy w czasie jego nieobecności w przedszkolu ten bal karnawałowy się czasem nie odbędzie:O ale pani obiecała, ze będzie dopiero po feriach, a on już do wyjazdu (w środę albo w czwartek) do przedszkola nie pójdzie, zeby czasem nie zniweczyć planów wyjazdowych jakimś choróbskiem;) Amamen, nie wiesz czasem do jakiej gazety jest dodatke z grą nową Papatki??? bo Mati oglądał jakąś reklamę, ale nie wiedział, ze trzeba znać tytuł gazety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aya nie wiem jaka to gazeta:O:O:O ale na szczęscie mój maż nie jest brutalny:O bo pewnie jakby chciał mnie przytrzymać ,to nie dałabym mu rady, chociaz starałabym się ze wszystkich sił:D:D:D:D teraz już niby lepiej, bo jak przyszedł z pracy to zaczął gadać normalnie....jakis znajomy ten facet się w koncu robi....dawny Misiu mój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tu jestem sama????? 😭 😭 ja tak lubie to forum....ej baby przyjdźcie tu któraś !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Też lubię to forum. Amamen może zarządź jako Komisja, że Klub Seniora tutaj wraca, co? No wiesz, po prostu rozporządzenie i bez dyskusji tu wracamy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤💤 Mam dość:( Julka jest chora, Mateusz jest chory, a ja zwariuję chyba w końcu:(😭😭 Mateusz ciągle prawie nic nie je i wczoraj wieczorem znowu zwymiotował wszystko, bo mu Robert nosa przed snem nie wysmarkał, bo sobie zapomniał A przecież go prosilam, bo Mateusz się potem dusi, kaszle i ...no właśnie tak się skończyło😭 Za to Julak od kilku dni ma srakę:( nie tak co chwila, ale ze trzy, cztery razy dziennie robi kupę taką...no wiecie;) A dziś w nocy miała temperaturę i dopiero, jak zrobiła takie wielkie kupsko, to jej zmalała, do 37 rano:( Kompletnie nie wiem, co mam z nimi zrobić:( tym bardziej, ze w czwartek mają wyjechać z moimi rodzicami w góry:O:O Daję Julce laci...coś tam, takie co się rozpuszcza w małej ilości wody i ma smak truskawkowy, ale jakoś nie pomaga:O:O Wczoraj popsuł na się junkers:( w ogóle nie reagowł, jak się puszczało wodę:O tak, jakby go nie było:O No i przywióżł teściu takiego naprawiacza junkersów i chyba facet ma jakiś dar, czy co, bo jak tylko on wodę odkręcił, to zadziałało wszystko:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za mamo fasolki!!!!!:D bo przeniosłyśmy się z powodu małgoni własciwie a ona nie zagląda do nas ostatnio wcale od dwóch tygodni chyba:O:O:O:O więc piszemy tu!!!!!!!!! a tam tylko to co zabronione co???????...koszmar ja tam nienawidze pisać!!!!!!! chodźcie tu ok?????????bo rzeczywiscie tu mi jest lepiej a wam???????? wiec komisja zarządziła:D czekam na opinie wasze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się tu:D:D:D nawet bardzo🌻 i można se serce narysować❤️ i kwiatek🌻 i poryczeć też sobie można😭 i usmiechac się można szeroko:D:D:D:D:D:D i serdecznie:):):):):):) i byc smutnym można :(:(:(:( no a jak nas mąż wkurzy to w pełni oddaje nasz nastrój ten wyraz twarzy albo jak tylko troszke nas wkurzy to tak można być wkurzonym i widzicie że jednak zwariowałam????????? przez was!!!!!!!!:O:O:O:O:O:O tak już źle ze mną a wy nic...zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sa 💤 eee jak to było????? ❤️ 🌼 widzicie juz zapomniałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nadal ja!!!!! stara poczciwa amamen:O:O:O mogę jak chcecie nawet was pocałowac👄 👄 👄 ogólnie to tu jest :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: ;););););) :p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem!!!!!!!!!!!!!! ......hura!!!!!!! kolega wreszcie se poszedł......;) i sobie przypomniałam:p ej no same widzicie że jestem obłąkana wiec zlitujcie się nademna!!!!!!!!!! dobra ide sobie a jutro chce widzieć wpisy wasze...zobaczymy kto tu zagląda i się wszystko wyda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! Ja zaglądam;) Dzisiejsza noc mi nawet spokojnie upłynęła(nie musiałam co godzinę zmieniać Julce pieluchy), mam nadzieję, ze jakoś pomału wyzdrowieją. Dziś Robert idzie rano do lakarza z tym swoim okropnym kaszlem:O:O:O Wygląda na to, że tylko ja jakimś okazem zdrowia być muszę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komisja pytała się o coś pani ayu!!!!! nie udzieliła pani odpowiedzi.......proszę dostsowac sie do poleceń komisji bo w naszym klubie ilość miejsc jets ograniczona i.....zreszta pani sama wie jakie groża za to konsekwencje!!!! nooooooo :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież tu przylazłam i chcę tu być:D:D:D chyba, ze Komisja mnie pytała o co innego:O:O To przeoczyłam:O:O:O:O:O Ale chyba Monika też tam woli być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze aya widzę:D:D:D;D ALE MI CHODZIŁO O WYPOWIEDŹ GDZIE WOLISZ BYĆ .....SAM WPIS NIE MUSI O TYM ŚWIADCZYĆ PRZECIEŻ:o:o:o:o:o:o wiec z musu piszemy tam tak?????? mama zuzi tez ...bo taka ma pracę że woli tam być;O:O:O 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 chyba mnie coś połamało, bo boli mnie głowa z mdłościami w dodatku i ten cholerny kręgosłup też mnie zaczął boleća😭 Mam tylko nadzieję, ze jakoś wytrwam do jutra, bo chyba rano rodzice zabiorą dzieciaki w góry, a wtedy, po powrocie z pracy położę się (albo posadzę - zależy na co mi pozwoli kręgosłup) do łózka i będę mieć wszystko w nosie:p:p Z musu, mamamen, z musu:D:D Nie chcem, ale muszem:D:D:D:D:D:D Julka już chyba ozdrowiała:) Mati też pomału dochodzi do siebie, bo jakoś większą kolację zjadł, bo do wczoraj zadowalał się ćwiartką kajzerki:O:O a wczoraj zjadł 3/4, więc jest postęp;) Sylwek, ja nie byłam u ortopedy, bo zawsze zapominam o skierowanie poprosić, bo zazwyczaj idę z dwójką i jakoś tego wszystkiego nie ogarniam:O:O zawsze coś mi umknie:( Ale może następnym razem będę pamiętać:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@#$%^&*&^%$#@$#%^%$#*&^@ jestem zła na mojego męża!!!!!!!! ja tez tam pisze zmusu....ale przynajmniej moge tam wam się pożalić na wszyskich i wszystko!!!!! to pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei jestem smutna:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( a nawet 😭😭😭 Ale nic to:classic_cool::classic_cool: W końcu co mnie nie zbije, to mnie wzmocni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było naprawdę fajne forum. Lubiłem tu kiedyś wpadać. Można się było czegoś dowiedzieć o dzieciach, o ich wychowywaniu, o problemach, o pierwszych ząbkach i pierwszych słowach. Czasami było śmiesznie czasami smutno. Bardzo mi się podobało. Teraz widzę, że to już koniec. Pozdrawiam 😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piorun 🖐️ Nie martw się jeszcze co jakiś czas będziemy tu wpadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×