Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

i tez tak pokazywało ale obeszłam to i jednak okłamali nas bo wątek nadal jest mcdzia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide kąpać małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:0 mi też pokazuje się komunikat, ze strona na gazecie nie istnieje:O:O ale może to i lepiej;) tu jakoś szybciej i przejżyściej:D dziś wcale nie miałam czasu:O jakoś tak mi dzień ekspresowo przeleciał:O:O i Julka przycięła sobie palce w drzwiach od łązienki...znaczy włożyła je między drzwi i futrynę😭 no i nie mogłam ich uwolnić:(:( bo w jakąkolwiek stronę drzwi ruszałam, to jej ściskało coraz mocniej 😭😭 w końcu wyjęłam jakimś cudem te drzwi z zawiasów i chyba miałam siłe supermena przez chwilkę, bo potem już te drzwi ani drgnęły, jak je chciałam wsadzić z powrotem:O:O:O no w każdym razie na małych zaczerwienieniach się skończyło...ufff zmykam na razie ugotować barszcz ogórkowy na jutro, bo idę rano do przedszkola na dzień matki, a jeszcze przed tym chciałabym okno umyć (uwaga mieszkające blisko: na pewno będzie padać!!!) no to znikam i dzięku sylwuś za życzenia❤️❤️, bo teraz dopiero doczytałam, bo wcześniej nie wchodziłam na kafeterię:) miłego wieczoru wszystkim życzę🌻 acha i norma wyrobiona wczoraj na sto dwa:D:D:D:D:D może dziś będzie ciąg dalszy...:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje Asia normy:D zdołowałaś mnie własnie bo ja o swojej normie napisałam na gazecie:(:(:(:(:(:(:(:(:(.......no i sama widzisz w domu czas leci tak szybko że hej:O..... ide bo na nic nie mam czasu i mam treme przed tym zabiegiem:O:O:O:O....paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co się dzieje z Gazetą? Nie mogę wogóle znaleźć strony, jak któraś wejdzie, prześlecie mi link? Myślałam że to u mnie problemy, ale to chyba coś z tym portalem? Pozdrawiam, wszystkiego dobrego dla wszystkich mam! 🌻 Ciekawa jestem jak Paweł się zachowa, czy złoży mi chociaż życzenia w imieniu Oliwii? Czy czeka mnie zawód w tej kwestii? ;) Lecę do mamy, pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) tak sobie podniosę, bo znowu na którejś stronie musiałam nas szukać:( znowu zalatany dzień:O:O zaraz jadę do sklepu jescze poszukać prezentów dla dzieciaków; na razie kupiłam tylko taką książeczkę: pierwszy albym dziecka czy coś takiego dla juniora, bo kompletnie nie wpadłam na nic co możen kupić dwutygodniowemu maluchowi na dzień dziecka:O:O ubranek ma full i zabawek też, a zresztą jaką oryginalną zabwkę można kupić \"na teraz\"? no i wpadłam na ten album i mam nadzieję, ze nie mają jeszcze takiego... za tO dla moich dzieciaków nic nie znalazłam:( kurdę, samo badziewie... były takie pchacze na kijkach dla Julki...ale plastikowe i jakości takiej, jak kiedyś u ruskich na bazarach możne było kupić:O:O:O okropność:( a gadżetów spidermana w ogóle nie było:O:O oj...nie będzie łatwo:D dobra, znikam i miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jutro jak pojedziemy, o ile pojedziemy... też chciałabym się rozejrzeć za czyms dla dzieci :)....aya zalatany dzien jak każdy:O....jakoś te dni się skróciły czy coś:O:O ja już sama nie wiem:O...ciągle biegiem ciągle mało czasu...wy tez tak macie??????? czy ja tak źle zorganizowana jestem czy co?????:O:O eeee juz sama nie wiem... na dzien dziecka klasa Nikoli pojedzie do kina a ja dodatkowo kupiłam wszystkim dzieciom piłki:classic_cool:...wymysliłam prezent....:D bo kazdej mamy jak się pytałam to one nie bardzo wiedziały co....no ja tez nie wiedizałam przeciez i z tego się pytałam.....ale że nam piłka zgineła ,to pomysł sam się wymyslił:D:D:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł się wymyslił...TO TAK JAK TO \'\'LERZY\'\' AŚKI....HIHIHIHIHIHI :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł amamen ;) Czy Wy też nie widzicie \"buziek\"? czy tlko ja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam JA pracuje, Miłosz jakoś rade daje pod opieką dziadka i cioci. a tak to nic konkretnego się nie wydażyło no może to że Miluś wydoroślał!!!!! Robimy mu pokojk i powoli go tam przeprowadzamy!!! niedługo znowu się odezwe pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj elcik!!!!!!!! fajnie ze wpadłas...pamiętamy o tobie i jakbys mogła to przyślij jakieś fotki ok?????? dziś mam mało czasu.....i cos miałam napisac ale już nie pamietam co:\"O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam o tym forum a dlaczego wy nie?????/co?????:O:O:O:O:O:O dziś znowu mało pogodnie u nas........obrzydła mi taka pogoda....nic tylko połozyć się i spać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, ale coraz rzadziej ;) zaprosiłam na to forum mamę o ksywie \"lakie\" zobaczymy czy się wpisze. Jakby co to zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, ale coraz rzadziej ;) zaprosiłam na to forum mamę o ksywie \"lakie\" zobaczymy czy się wpisze. Jakby co to zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, ale coraz rzadziej ;) zaprosiłam na to forum mamę o ksywie \"lakie\" zobaczymy czy się wpisze. Jakby co to zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka viola ale się sklonowałaś........:):):):):):):):):) no czekamy na nową mamusię...prosze, prosze wchodzić ,nie krepowac się, zapraszamy......może kawkę albo herbatke:):):):):) ale dzis mi odbija.........okropna pogoda ...no nie moge sobie dac rady...spać mi się chce i jeszcze co rusz siadam przed komputerem w nadziei ze mi przejdzie...a tu klops....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nikt nie przyszedł:O pewnie nikomu nie chce się pic.......;)...... żartuje....moje dziewczyny w kąpieli dopiero....ide zaraz przyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeellllooooooo!!!!! :) całuski i buziaki od mamuni:) widziałam że na stronie macierzyństwo ktoś założył topik o bliźniakach:) :) jeju jak dawno mnie nie było!!! ja już pędzę spać, może jakiś seksik po drodze:) widzę,że temat NORMA dalej aktualny hehehehehe no nic sie nie zmieniacie:) dalej wyjątkowo sprośne he! dobranocka i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mamuniu ze do nas wpadłas:D:D:D:D:D:D:D odwiedzaj nas czesciej;) ja tez czekam na nowa mamusie:D:D:D:D:D jutro ide do pracy na 9 do 16:O bo jedna kolezanka mnie prisła zebym przyszła godzinke wczesniej a druga zebym została dłuzej, jaka ja uczynna jestem;) teściowa stwierdziła ze jeszcze wytrzyma miesiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zapominam, amamen, tylko w domu zapominam sobie do zakładek dodać i mi się strasznie długo szuka, a że czasu ciągle brak, to tylko gazeta pozostaje:) ale już jestemw pracy i tu mogę szybko znaleźć;) Kupiłam w końcu Mateuszowi takie klocki (chyba lego czy coś) za spidermanem... ale ja chyba już o tym pisałam na gazecie:O:O:O Zaniki mam czy co?? no w każdym razie wybaczcie:D:D:D Nawet nie wiedziałam że w przedszkolu dzieci dostają prezenty na dzień dziecka:O:o ale Mati i tak nie pójdzie, no bo ciągle jeszcze jest chory. Jedyna pozytywna strona tych chorób, to to, ze Julka się przekonuje do tych różnych syropków:D wczoraj tak jej flavamed zasmakował, ze koniecznie chciała mi wyrwać butelkę, zebym jej dała jeszcze:):D Elcik, mam nadzieję, ze w końcu przeslesz zdjęcia:) Wracam do pracy na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze proszę.....mamunia sylwek aya.......niesamowite ze ktos tu jeszcze odwiedza starą amamen:D:D:D:D.... AYA NO JA WIEM ŻE NAS ODWIEDZASZ.... ALE JAK MIAŁ BYĆ MAŁO WYMOWNY WPIS TO NAPISAŁAM PRETENSJONALNY ....DO CIEBIE;)....albo wyrzutny :D:D:D:D:D...jak wolisz ;););).... u nas okropniasta pogoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mnie rozwaliłas aya tym tekstem......: \'\'ja nie zapominam, amamen, tylko w domu zapominam \'\' :D:D:D:D:D:D:D:D.....dobre to to jest :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udało mi się , amamen, coś \"błyskotliwego\" wymyślić:D:D:D:D Dzieciaki sa zachwycone pobytem w domu z tatą:) obiad był super (knedle z truskawkami i zalewajka ), a potem jeszcze Robert zrobił ciasteczka takie z gellwe z torebki kubusiowo puchatkowe z Matim dla dzisiejszych gości:) A mnie boli gardło😭😭 Myślałam, ze nie można się zapaleniem gardła zarazić:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak widzisz można aya:Oalbo jakoś inaczej to to na ciebie przelazło:O u nas normy brak ,czasu brak i ładnej pogody brak:O:O:O właśnie mamo fasolki gdzie sie podziałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, specjalnie zaglądam tu z domu!:D:D:D Szukałam nas dłuuugo:O:O ale znalazłam;) Pogoda straszna i nic się nie chce:( mieliśmy dziś jechać do wesołego miasteczka, ale nici z tych planów😭😭 a i już mi lepiej;) jeszcze nie nadszedł mój czas widocznie;):D:D i jeszcze pożyję;):D:D:D Byle do lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeelllooooo! :) dzidki śpią a ja wpadłam tylko na momenta żeby wam pożyczyć miej i udanej niedzielki i podziękować wszystkim za suuuperowe zdjęcia:) jakie te Wasze Dziewczyny pięęęękne:) no prawdziwe Małe Damy, a chłopaki jak urosły!!!! Zdjęcie na byku superowe, a Jasiek jaki ooolbrzym! :) my dzis jedziemy do Teściów na obiad, a wieczorkiem znowu będę pisać pracę:( duuużo jeszcze mi zostało! trzymajcie kciuki! pozdrowionka i całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki mamuniu!!!!!! a jakże by inaczej!!!!!! moje dziecko na dzień dobry walneło mi pięścią w twarz😭....nie wiem co to za nowa moda na powitanie mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro ja wybieram sie do fryzjera:)....musze zrobic kolor i cos chyba troche podciąć tu i tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam kciuki, mamuniu;) MOCNO;) amamen, jeszcze trochę i będziesz się z tego śmiać, zobaczysz;) ale zdumiewające, ze dzieci takie rzeczy wymyslają, same z siebie:O:O:O ale przypomniało mi się, że Julka też próbowała bić...no i czekałą, jaka będzie reakcja...po ciosie:D:D a ja wtedy najpierw jej mówiłąm, że nie wolno, po czym ją stawiałam na podłodze (no bo z reguły akcja na moich rękach się odgrywała) i sobie szłam i ją zostawiałam... a ona człapała zaraz za mną, patrzyła w oczy i móiwła pojednawczym głosem \"no juź, no juź, juź dobzie\":D:D:D Na pewno odkryjesz sposób na Nianię;) a pieluchy tez nie lubi zmieniać, ani sie przebierać...no chyba, ze w nowe ciuchy:D:D:D no i wtedy muszę niestworzone historie wymyslać, żeby odwrócić jej uwagę... ale to działa, jak ja jestem w normalnym nastroju...bo jak jestem wkurzona, to sama się nakręcam na nie i wtedy nic się nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkretnie gdzie będziesz podcinać??:D:D:D nowa fryzura na pewno poprawi Ci nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×