Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Ja poproszę poranną kawę !!!! Marzenie :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Tylko,że wstaję o 5.30 :-( Jarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do malowania ścian i innych prac domowych i ogrodowych-najlepiej jak człowiek zrobi sam.Wtedy zrobione jest tak jak należy ( można też rozładować emocje). Polecam,sprawdziłam,to działa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaa
Ja też jestem sama Calineczko....odeszłam z synem i żyję sobie( a czasem nawet lubię tę swoją samotność).....4 dychy to jeszcze nie starość, coś dobrego powinno się zdarzyć czego Tobie i sobie życzę;).....gg 13880441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka dobrze mówisz, człowiek zajęty nie ma czasu na myślenie o tym o czym nie powinien. Margaret to jeszcze jutro i hulaj dusza piekła nie ma:DMiaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem, jak pomyślę swojej samotności, to jakby coś we mnie wstąpiło. Biorę sobie najcięższą pracę i robię do upadłego. Potem prysznic i spanie,a rano nie mogę wstać tak, mnie wszystko boli. Wtedy odechciewa mi się mężczyzny. Taki trochę masochizm, ale jestem typem pracoholika i nic na to nie poradzę. Za to mam piękny ogród itd......W sumie całe to życie jest dd. Cóż. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i idę kosić trawę :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa skoszona,córka na wakacje spakowana. Teraz będę miała wczasy co dzień po pracy przez 9 dni. Tego jeszcze nie było. Co ja ze sobą zrobię ? Kolorowych snów wszystkim życzę i rano zapraszam na pyszną kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaamm
a ja jadę jutro w góry na tydzień....a potem do władysławowa na tydzień:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniiaaaaaa
a ja jadę jutro w góry na tydzień....a potem do władysławowa na tydzień:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,nie mogę sauny. Może wybiorę się do arboretum w Bolestraszycach albo do zamku w Łańcucie. A... może po prostu do kina i na lody ? Nie-wreszcie skończę malować obraz,który zaczęłam jeszcze w zimie. I upiję się ,tak całkiem.Strasznie dawno tego nie robiłam. Co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie możesz do Sauny. Sauna to znakomite odprężenie a szczególnie gdy prowadzone są tam Seanse zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja sie wybrałam na długi spacer ( wyciągłam koleżanke ) i tak nas zeszło, potem jeszcze do niej na chwilke zajrzałam i tak zleciało :) Calineczka Ty malujesz ? Fajnie :) Ja kiedyś rysowałam ale ostatnio z braku czasu już chyba wyszłam z wprawy. Fajne masz te pomysły... ;) zwłaszcza z tym opiciem ;) .....ale ze mnie to marny pijak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jakiś smutek naszedł. W ramach terapii wypiłam lampkę wina, zjadłam paczkę delicji i pomalowałam paznokcie. Lubię jak mi się coś błyszczy:DI muszę zaraz iść spać. Jutro pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka smutek wygoń ....i dopiero możesz iść spać :D ja też ide bo dziś padam ;) Dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka wiosną miała jakieś koszmsry nocne i nie mogła wogóle spać,więc wpadłam na pomysł żeby przed snem oglądała jakieś śmieszne kreskówki w inernecie. Od tamtego czasu problem zniknął :-) A dla dorosłych polecam lampkę wina przed snem,działa. Zresztą koleżanka wcześniej już o tym napisała. Miłego dnia wszystkim życzę i zabieram się za pranie dywanu. Mój gg: 47781563 i zapraszam do rozmowy wieczorem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ja wczoraj sobie zrobiłam pracującą sobote ;) wynajdowałam sobie różne zajęcia bo nie lubie sie nudzić a dziś jak zwykle pewnie pójde na koncert do parku jak w kazdą niedziele albo na jakiś dłuższy spacer :) Ty też sie gdzieś wybierz ;) a na smutki fajne są lody z bitą śmietaną :D ( ja sobie robie taki duży pucharek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, od dawna stosuję słodkie polepszacze nastroju. Całe szczęście, że nie mam problemów z wagą bo inaczej byłabym szersza niż wyższa:DWidziałaś dziś coś ciekawego? Ja byłam w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dziś nie byłam nigdzie bo upał tak mi jakoś dał popalić że zrobiłam sobie letnią kąpiel i poleżałam w wannie :) a na koncert nie poszłam bo jakoś mnie to nie zachęciło ( ukraiński zespół ludowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ciężko znoszę tak wysokie temperatury. Jedyny plus, że będzie co wspominać zimą jak przyjdą siarczyste mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko. Gdzie podzialy sie pierwsze uczestniczki tego topiku z 2005 roku i jego zalozycielka Kinga z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny poranek :D życzę wszystkim miłego dnia, a tym co w pracy by szybko zleciało ;) a ja lece bo mam dziś troche załatwień .... Będe później zaglądać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś ciut chlodniej. Rano przeszła burza i od razu jest inne powietrze. A tak w ogóle jestem już po pracy. Wypiję kawę i idę połazić po sklepach. Są teraz wyprzedaże letniego obuwia, może coś mi wpadnie w oko. A może przy okazji ja komuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×