Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

A ja dziewczyny poznałam dziś cudownego mężczyznę :-) Niestety pozostało mi tylko porozmawiać i popatrzeć w oczy. Jest to nowy nauczyciel korepetycji mojej corki z ang. Dużo młodszy i zajęty. Za to córka jest zachwycona :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny poranek :) Pora na kawke ;) a popołudniu jakiś spacerek.... Miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna_
Witam, mam na imię Marianna i mam 40 lat, mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na kirmaszu rozmaitości i nalodach z córką,cudownie. Teraz idę rozpalić grilla. Brak mi tylko towarzystwa.:-( Pozdrawiam Mariannę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja bym sobie też rozpaliła grilla.... Ale chyba na balkonie :/ i zaraz bym miała panów ze straży miejskiej na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bo przynajmniej jest jakiś kontakt ;) Ja na razie lece... Będe później , życze miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z podkarpacia. Wszyscy sa daleko ode mnie. Ale grill był udany. Dołaczyli do mnie rodzice ,a po chwili goście przyjechali. Za dużo zjadłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie często jest smutno. Takie życie. Nie smuć się. Dziś jest tak ,a jutro będzie lepiej. Głowa do góry ! Jestem dostępna na gg jeśli chcesz porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda każdemu się zdarzają raz lepsze raz gorsze dni... Głowa do góry , jutro będzie lepiej ;) A dzisiaj zmykam do spania bo trza wstać o 4 ej 😭 Dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, pewnie, że się zdarzają. Oczywiście, że jutro będzie lepiej. Dobrej nocy margaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy dzień...niestety... Idzie znowu jesień :( brr jak ja tego nie lubie... Miłego popołudnia życzę :) a ja lece sie zająć papryką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret to wiele nie pospałaś. Ja na pierwszą zmiane wstaje 4.20. Do 12.00 jeszcze kojarze potem już nie za bardzo. Marianna jak dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeju dzisiaj to chodze i śpie...na stojąco, a w pracy to była masakra...fakt mam troche zaległości w spaniu ale żeby aż tak :o No co ja poradze że mnie teraz tak do tej kuchni ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×