Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

aha zapomniałem dodać że volume UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka...troszke bo nie było za duzo czasu, a raniutko przeciez do pracy... Ostatnio kiepsko u mnie z czasem wolnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) podobno zima się zbliża !!! Aż strach się bać. Z mnie chłodnica przecieka w moim złomku. Jastem ciekawa co jeszcze przed świętami wyskoczy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ksawery nie chce opuścić mojego terytorium. Nadal wieje jak diabli i cały czas pada śnieg. Jeszcze trochę i nas zasypie. Margaret zapracowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ....tak , ja jak zwykle w biegu ;) ...i mam dylemat bo u nas będzie jutro koncert Jerzego Połomskiego i nie wiem co zrobić, bo co prawda nie przepadam za Nim ale mysle czy nie pójść i nie posłuchać na żywo, zwłaszcza że wstęp wolny ;) ....a tego wiatru już mam dość.... Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - byłam ....ale sie nie zachwycam ;) ....tłok byl straszny, duzo emerytów...i nie moje klimaty Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądacie tu już? Ja znowu miałam awarię:(Na szczęście coś jeszcze dało się zrobić. Wesołych Świąt życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja zaglądam :) ale głupio pisac samej z sobą ;) Juz jestem odrobiona nawet nie było zle :) Życze wszystkim zdrowych , spokojnych i radosnych Swiąt :D 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Margaret kamień z serca:D Ja dopiero wróciłam z pracy. Usiadłam z kawą, Bez niej chyba długo bym nie pociągneła. O siedemnastej wybywam. Jeszcze raz wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo napisać:DTyle zachodu a już po... Muszę się przyznać, że wczoraj przesadziłam i dziś niestety odczuwam skutki co tu dużo mówić obżarstwa. Nie mogłam jednak się opanować. Bratanek upiekł tak smaczny sernik, że jadłam i jadłam i jadłam...A swoją drogą w życiu bym się nie spodziewała, że on potrafi takie rzeczy. Byłam dziś w końcu u okulisty, dostałam zlecenie na okulary. U optyka się dowiedziałam, że dostanę dofinansowanie z NFZ - całe 14 zł:DNie ma co, wysilili się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie pojadłam za duzo w Swięta bo mnie dopadło zapalenie gardła....cóż zdarza sie Miłego dnia życze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuję Margaret. Ja odpukać trzymam się chociaż pod tym względem;)Weekend miałam wolny, pogoda fajna także czas spędziłam aktywnie. Będąc w lesie przypomniał mi się tekst Poniedzielskiego: ' Nie boi się pani taka sama po lesie... Nie...w wilki nie wierzę...seks nawet lubię...':D A jak Twoje plany sylwestrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany sylwestrowe? W domu przed tv ;) u nas ma byc dosc duzo wykonawcow dlatego trudno cos zobaczyc w rynku z powodu tłumów , a na tvn będzie transmisja więc zobacze więcej i z bliska ;) poza tym ostatnio tęsknie za wypoczynkiem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja julka, pod nickiem mi spamuje, też mam taki plan Margaret, życzę miłego wieczoru i do popisanai w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mamy...:)Mam nadzieję, że będzie dobry. Właściwie...żebym tylko była zdrowa to z resztą gdyby co jakoś sobie poradzę. Jakieś postanowienia na nowy rok poczyniłaś? Ja nie choć coś tam by się znalazło. Skoro jednak brak silnej woli...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowienia to u mnie troche za duze słowo ze wzgl.na brak czasu ale kilka rzeczy chce zmienic w swoim życiu i będe sie starac tego trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kuzyna który jeżdził jak świr. Raz tylko wsiadłam z nim do samochodu. Oczywiście gaz do dechy a lało jak z cebra, dosłownie ściana wody, nic nie było widać. Cud, że dojechaliśmy cali. Skończył jednak źle. Któregoś dnia tak przywalił w drzewo, że nie było co zbierać. Miał 24 lata jak poszedł do piachu. Ten długi weekend masz wolny? Ja jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wolne od wigilii do 6 stycznia....ale siedze w domu i sie dalej kuruje bo ciągnie mi sie to bardzo dlugo....wiesz jak sie mozna leczyć chodząc do pracy....? Co jest lepiej, to za chwile znow sie pogorszy..i tak w kółko....więc teraz korzystam z wolnego i musze sie do konca doleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×