Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Fajnie Margaret, że jesteście zadowoleni. Też w końcu muszę się ruszyć bo coś ostatnimi czasy zasiedziałam się. Calineczko jak leci? Idę już spać bo jutro do pracy. Kolorowych zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lec**** japońsku,czyli jako-tako :-) Bez zmian. Terz będę tu częsciej gościć bo zima za pasem i wieczory samotne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D U mnie pogoda paskudna, ciemno i pada deszcz :o A jutro znów na koncert :) w czwartek kolejny :D a co.... Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Margaret Ci zazdroszczę:DTo są bezpłatne imprezy? Dużo ludzi przychodzi? Muszę poszukać tu w necie czy u mnie jest coś podobnego. U mnie pogoda może być czyli jest jednak jakaś sprawiedliwość na tym świecie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublin men
Witam miłe panie, ja men40lat,sam lecz nie samotny,tak się życie potoczylo że bez swojej polówki po świecie się tułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tak ,raczej bezpłatne a czasami sie zdarza że wstęp tylko kilka złotych.to jest coś w rodzaju domu kultury tylko w takim ładnym dworku :) są też przedstawienia teatralne dla dzieci, i spotkania z podróżnikami itp.....ale nie ma na tyle czasu by chodzić na każde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościa:) Jutro mam wolne to jeszcze się pałętam. Dziś przez przypadek trafiłam w tv na rozmowę z U. Dudziak. Bardzo sympatyczna kobieta. Ma 70 lat. Aż nie do wiary. Jaki wygląd, jaka forma...Twierdzi, że dużo zależy od odżywiania. No i ruch. Na pewno coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie byłam...spotkałam kolege i sie zagadalismy ;) ale szczerze mowiąc to nawet mi sie nie chciało isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można przyłączyć sie do klubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie....nie dość że jestem zasypana pracą to jest mi strasznie zimno, a wieje że hej... Troche żałuje no ale cóż... Jeszcze nieraz będzie... 48 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tylko że skończyłem 50 a to .... z przed dwóch lat jak żeśmy gadali wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecierz nie będę gadał sam do siebie ______ tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wszystkich o lajki dla mojej strony! Strona powstała na zaliczenie przedmiotu na studiach, muszę zebrać 100 lajków, co nie jest łatwe :/ Będę bardzo wdzięczna za pomoc kochani! :* facebook.com/swiatbezkarysmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca Margaret, praca...Co tu dużo mówić, to jest moje być albo nie. A odpędzać odpędzam ile tylko mam sił ale wiesz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala74
hm... jak tzmuzyka jest w czyimś guście to ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala74
skąd jesteś 48? zajrzałam tu, ale nie widzę nikogo... wszyscy gdzieś są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... chodzi za mną od trzech tygodni ta płyta i chciałem sie podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×