Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agap

wywabianie plam

Polecane posty

Gość abstrakcyjnie
Córka na bazgrala mi na gumolicie dlugopisem.. probowalam juz chyba wszystkiego zeby to zmyć... moze wy wiecie jak sie pozbyc tego malowidla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstyla
Witam, proszę o pomoc- czym wybawić plamy z wosku pszczelego które powstały na obrusie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolar
na białych koszulach powstały żółte plamki niewiadomego pochodzenia co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gumę do żucia najlepsza jest benzyna,zamrażanie i kostki lodu to jedna wielka bujda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś będzie wiedział, jak wybawić plamy z atłasowej czarnej sukienki - powstałe w wyniku zalania czerwonym szampanem. Zostały białawe plamy. A to jest moja ulubiona sukienka. Może w ostateczności zafarbować ją na czarno, ale czy farba \\\"weźmie\\\" plamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkaczykb
Czy ktoś wie jak usunąć z bluzki plamę z mazaka? Prosze o jakieś porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik424
Witam! Wie ktoś może jak pozbyć się wyświeconych miejsc od żelazka na czarnej bluzce? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jp1906
Słyszałam, że salmiak skutecznie usuwa plamy po antyperspirancie. Może ktoś wie jak on wygląda i gdzie można go kupić ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek.kuczyskineostrada.pl
moja corka zabrudzła białą bluzkie mazakiem czarnym nie mogę jej niczym wywabić,proszę pomuszcie.bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jućtynkia
Może ktoś wie jak wybawić plamę po antyperspirancie. Powstała ona przy zakładaniu bluzki. Jest w okpolicy pepka po boku. Bluzka jest zółta ale jednak widać. CO ZROBIĆ!! BLUZKA JEST NOWA! POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
Plamy po długopisie trzeba potrzec spirytusem najpierw sie rozmarze ale po dalszym tarciu zejdzie , plamy z krwi najlepiej polac wodą utlenioną i dopiero zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwy mlecz
hejka!!!mieliscie kiedys swinki morskie niestety one jedza mlecze...:( maje koszulki nie wygladaja pieknie morze wiecie jak pozbyc sie czarnych plam???please please please piszcie na adres e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania00
jak wywabic z sukienki plamę z farby do włosów (plama ma już pare dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanyia
a może wiecie jak wywabić plamy z żywicy?Usiadłam na ławce i mam takie plamki ,które "przejechałam" zelazkeim :/ kurcze a to nowe spodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anobotak
plamy z zywicy uderzać tamponikiem z gazy umoczonym w terpentynie a następnie prać w wodzie z mydłem. Ja prosze o pomoc w usunieciu plamy z sosu do ryzu i makaronu. niestety plamy maja juz kilka dni, jedna jest na bialej bluzce druga na zoltych spodniach.. pralam juz ciuchy 2 razy i teraz leza namoczone w zimnej wodzie. Podobno pozna usunac rozpuszczalnikiem, ale czy nie zniszczy sie kolor? pozatym czy jest inny sposob? jestem za granica i neisttety nie omge nigdzie zanelsc rozpuszczalnika. Dziekuje z gory za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem z usunięciem plamy z dlugopisu z zew. warstwy torebki. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka24
czesc! mam problem! wypralam spodenki z pralce z zielona bluzka, no i niestety na spodenkach sa zielone palmy!!! pomozcie mi!!!!!jak je usunac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDFQ
POROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU SPOSOBU NA WYWABIENIE PLAMY KTÓRA POWSTAŁA NA NOWEJ KANAPIE ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ PO TYM JAK PEWNA OSOBA USIADŁA NA NIEJ W CZARNEJ BLUZCE I OKAZAŁO SIĘ ŻE BLUZKA ZAFARBOWAŁA.NA KANAPIE ZOSTAŁO TAK JAKBY ODBICIE TEJ BLUZKI. NIESTETY PRÓBY DELIKATNEGO ZMYCIA WODĄ Z MYDŁEM LUB PŁYNEM NIE DAŁY REZULTATU. BŁAGAM, -POMÓŻCIE. KANAPA JEST KOLEGI I JEST PRAWIE NOWA,KUPIŁ JĄ MIESIĄC TEMU. Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI. MÓJ MAIL: mdfq@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samila
Ostatnio pisałam list, na łóżku. Zasnęłam z otwartym piórem w ręku. Rano zobaczyłam olbrzymią plamę na pięknym materiale. Jak się tego pozbyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samila
ta plama to z atramentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
plamy z atramenty czy długopisu to kwaskiem cytrynowym albo cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
aaa i istnieją takie odplamiacze dr Beckmana na rózne konkretne przypadki - podobno skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1229
ewelka no to przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1788
Czesc !! Maz kupil nowa koszulke. Niestety poplamił ja klejem " Cyjanopan ". Czy wie ktos jak pozbyc sie plam i zarazem nie uszkodzic koszulki ?? BARDZO PROSZE O POMOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek77k
pomocy.jak pozbyć sie plam z balsamu brązującego na białej bieliznie.prałam w proszku do białego i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka
no cóż.. pewnego pięknego dnia smażyłam kotlety bez fartuszka. Efektem są 2 duuże plamy tłuszczu na pomarańczowej bluzce.Jak to sprać? płun do naczyń nie zadziałał. No ijeszcze jedno: plama ma prawie 3 miesiące ...Ratuuuujcieeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIUQ
a jak pozbyć się gumy do życia z tapicetki w samochodzie ? - przeciez nie zaleje całej kanapy gorącą wodą bo pewnie bedzie tydzień schła POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×