Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agap

wywabianie plam

Polecane posty

Gość rade
czym można zmyć plame na spodniach od farmy do włosuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika -14
mam sliczne krótkie jeansy i na nie spadł mi pędzelek od lakieru zielongo próbowałam zmywaczem i trochę zeszło ale ja nie chce tych plam! pomocy prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia3101
proszę o szybką pomoc jak wywabić plamę z jarzębiny... pilna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia3101
pliss pomóżcie co zrobić z tą plamą po jarzębinie na niebieskiej bluzce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio9 serdunio9wp.pl
ja kiedyś pobrudziłam markerem podłogę i genialnie schodzi "dezodorantem" możesz spróbować spodnie ale lepiej sprawdź na szmatce potem na spodniach powinno zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2582
mam pytanie, może ktoś wie jak usunąć z dłoni sok z zielonych skorupek orzecha włoskiego? mam całe brudne ręce i nic nie pomaga, już nie wiem co robić, ani jak to zmyć, a próbowałam chyba wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULCIA3101
NIE DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaaga33
błagam pomóżcie! na ulubione dżinsy wylałam trochę super glu, jak to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaaga33
błagam pomóżcie! na ulubione dżinsy wylałam trochę super glu, jak to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia2410
Ludzie pomocy moja corka ma plamy na kurtce od tego czym sie smaruje dachy i nie wiem czym to usunac z nowego jej plaszczyka. pomocy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia2410
Ludzie pomocy moja corka ma plamy na kurtce od tego czym sie smaruje dachy i nie wiem czym to usunac z nowego jej plaszczyka. pomocy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancia
mam proble mój synek popisał mi sofe ze skóry czarnym mazakiem juz paru sposowób próbowałam ale tylko kolor wyblakł a plama wciaz jest pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunta
blagam pomocy jak wybawic plame po dlugopisie na skorzanym obiciu kolor eckri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGA26
Witam Parę miesięcy temu córeczka mojej koleżanki popisała mój drewniany stół różowym mazakiem. Nic nie pomagało do dziś. Kupiłam w drogerii Rossmann gąbki do usuwania plam o nazwie MAGICZNA GĄBKA - SCOTCH BRITE (2 sztuki za 6zł) i wszystkie plamy od mazaka zeszły bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGA26
Witam Parę miesięcy temu córeczka mojej koleżanki popisała mój drewniany stół różowym mazakiem. Nic nie pomagało do dziś. Kupiłam w drogerii Rossmann gąbki do usuwania plam o nazwie MAGICZNA GĄBKA - SCOTCH BRITE (2 sztuki za 6zł) i wszystkie plamy zeszły bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADWIGA26
Witam Parę miesięcy temu córeczka mojej koleżanki popisała mój wspaniały drewniany stół różowym mazakiem. Nic nie pomagało aż do dziś. Kupiłam w drogerii Rossmann gąbki do usuwania plam o nazwie MAGICZNA GĄBKA - SCOTCH BRITE (2 sztuki za 6zł) i wszystkie plamy zeszły bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduśka.
Wie ktoś moze czym moge zmyć tusz od długopisu ? Wylał mi sie dlugopis na skurzaną torbe..? Pomozcie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostami
witam prałem spodnie ręcznie (czarne dresy bawełniane) i zle przepłukalem i teraz pojawiły sie wielkie fioletowe plamy nie wiem co to jest i co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniul3Q
hej wszystkim moim problemem jest kilka plamek z pisaka-mazaka-flamastra na kurtce skórzanej czerwonej. nie mam zielonego pojecia jak je usunąć:/ prałam w mydlinach,wybawialam zmywaczem, gliceryną, dezodorantem,spirytusem,kwaskiem cytrynowym i NIC!!! błagam pomocy!! nowa kurtka i aż żal ją wyrzucić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniul3Q
hej wszystkim moim problemem jest kilka plamek z pisaka-mazaka-flamastra na kurtce skórzanej czerwonej. nie mam zielonego pojecia jak je usunąć:/ prałam w mydlinach,wybawialam zmywaczem, gliceryną, dezodorantem,spirytusem,kwaskiem cytrynowym i NIC!!! błagam pomocy!! nowa kurtka i aż żal ją wyrzucić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel87
Cześć, ostatnio przez przypadek ubrudziłem moje czarne bawełniane spodnie pastą do zębów, po wypraniu ich w zwykłym proszku pozostały białe smugi w miejscu plam. Czy ktoś wie jak mogę się ich pozbyć ? Bardzo zależy mi na tych spodniach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krykasia
za pleśniał mi stół bilardowy ,nie wiem czym to usunąć bo spód jest z płyty pilśniowej czy coś takiego,poszycie jest zielone i boję się użyć wody utlenionej . jak myślicie czy jest na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ansia
Kupilam sobie biala bluzke z bordowym napisem. Po jakims czasie przepralam ja recznie. Niestety na plecach od napisu porobily mi sie jasno-bordowe plamy. Moje pytanie: Czy da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
Witam.Ja dostalam owcza skore ,taka ktora mozna polozyc na fotek.Ofiarodawca chcial mi zrobic niespodzianke i z tylu napisal dedykacje dla mnie mazakami .Efekt jest taki ze te mazaki sie rozmazaly .Powstala jedna wielka plama.Jak mam to usunac????????????????????????????? POMOZCIE JAK WIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
Moze bedziecie sie smiac ,ale ja niektore plamy ,jak od herbaty ,czy sokow owocowych ,usuwam plynek do WC.Pomaga.Nie wiem natomiast jak to dziala na rozne materialy.Wiec jak ktos chce sprobowac na swoich plamach ale prosze zachowajcie ostroznos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZ
mam wielki problem :( jak pozbyć sie plam po wódce ze stolu?? chodzi mi raczej o takie jasne przebarwienia... wie ktos jak sie tego pozbyc?? prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniara76
plamy od długopisu i pisaka na tkaninach skóro podobnych spryskajcie lakierem do włosów i mocno wyszorowac .powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ska-kanka
Pobrudziłam nowy strój kąpielowy żywicą. Jak mogę to zmyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×