Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agap

wywabianie plam

Polecane posty

Gość milaamilosc
czym usunac sylikon? maz kupil garnitur i moj majserkowicz nowiutki garniturek wypacka sylikonem, czym czyscic? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaamilosc
czym usunac sylikon? maz kupil garnitur i moj majserkowicz nowiutki garniturek wypacka sylikonem, czym czyscic? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmooooon
Witam otóż kupiłem sobie czarne spodnie... i moja genialna mamuśka wyprała je w proszku do białego i w taki o to sposób na moich spodniach pojawiły się białe "podłużne plamy" ;/ Czy da sie to jakoś usunąć ?? HELP ! czekam na odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena200180
Czy ktoś wie, jak usunąć plamy z długopisu ze skóry ekologicznej na narożniku? Bardzo proszę o odpowiedź. Kupiłam go dwa dni temu i mój synuś zdążył mi juz zmajstrować niezłe graffiti. Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArluśs
PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!!!!!!! JAK USUNĄĆ PLAMĘ Z MARKERA NA WYPOCZYNKU ?????????????? BŁAGAM POMÓŻCIE !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNati
siostra pobrudziła mi bluzkę jabłkiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everlast3
jak usunac male male slady markera pernamentnego (otworzyl mi sie w kieszeni z powodu zlej skowki i pobrudzila mi sie cala kieszen ;/) ze spodni bojowek z bawełny boje sie zeby nie zniszczyc spodni ;/ mam wanish oxi action multi ale nie wiem czy zadziala na taka plame ;/ i nie wiem czy nie uszkodze dzianiny bo na metce napisane jest nie wybielac i nie czyscic chemi... i jestem w potrzasku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everlast 1908
jak usunac male male slady markera pernamentnego (otworzyl mi sie w kieszeni z powodu zlej skowki i pobrudzila mi sie cala kieszen ;/) ze spodni bojowek z bawełny boje sie zeby nie zniszczyc spodni ;/ mam wanish oxi action multi ale nie wiem czy zadziala na taka plame ;/ i nie wiem czy nie uszkodze lub nie zniszcze dzianiny bo na metce napisane jest nie wybielac i nie czyscic chemicznie... i jestem w potrzasku ;p co mam robic jak mam prac zeby ladne spodnie nie poszly na smietnik ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1235
witam:)czy ktoś wie jak wywabić plamę z fluidu,poplamiłam dzinsy i plama nie chce się sprać,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1235
plamy z jabłka-rzecz uprać a potem polać wodą utlenioną i pozostawić do wyschnięcia,tak można likwidować większość plam z owoców,natomiast palmy z tuszu,markera długopisu spróbować spirytusem-polać,odczekać chwilę i potem wyprać,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volontariuszka
na adidasach ze skóry nowe dżinsy zostawiły mi niebieskie plamy! nie wiem w jaki sposób pozbyc sie tych plam.. pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winry
żółta torba ze skóry ekologicznej zafarbowała mi się od czarnego płaszcza. Macie może jakieś pomysły, jak ją wyczyścić? Niektórzy mieli tu podobny problem, chociaż z meblami... help, help!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę mi doradzic jak wybawic plame po vanishu,polałam go na spodnie i zostawiłąm,jak przyszłam to się załamałam,plama była such i żółta!nie mogę tego doprać!co robic doradzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka098wp.pl
jak usunąć nachlapaną kropelkę z drogich.drewbianych mebli???pomożcie bo ojciec mnie zabije jak to zobaczy!!! i jeszcze jak odeprać plamę z markera(malę dziecko dorawało się do markera i zostawiło go na bluzce błękitnej,no i on takjakby "wsiąkł"w bluzke)no i jest plama o średnicy ok.2cm:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkono
jak usuwać plamy z jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobas
A kto mi poradzi, co zrobić z plamą od PROSZKU DO PRANIA? Tak, wiem, to dziwne. Ale najpierw pobrudziłam sobie białą sukienkę czekoladą, ledwo co zeszło (i tak nie do końca) i właśnie miałam prasować, kiedy z tyłu zauważyłam wielką żóltą plamę! Pewnie od odplamiacza... Włożyłam sukienkę do wody, na to wsypałam proszek i teraz jest pełno niebieskich śladów... Nie mogę tego domyć, szorowałam nawet szczoteczką i nic :(((. Taka ładna sukienka, a ja nie wiem co z tym fantem zrobić! Miałam ją tylko dwa razy na sobie ;(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_312
Plama po żółtej serwetce...jak ją usunąć z białej spódnicy?? Nie chcą co wyprałam spódnice z serwetką w kieszeni i są 2 duże plamy:( A spódnica jest nowo kupiony i szkoda mi jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_312
Ech...złe w takich forach jest to że nie można usunąć/edytować posta, źle we wcześniejszych @ wpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaktosia
a czy sposób na plamy z żelazka (z posypywaniem solą) sprawdza się też na kolorowych rzeczach? Bo się boję, że zamiast tej plamy będę miała białą (na zielonej bluzce)... z góry dzięki pozdro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalaa111111111111
Granatowe jeansy pofarbowały mi biała bluzke . Czym to usunąc? Próbowałam juz vanisha, i domestosa ( bluzka zrobila sie snieznobiala, ale plamy zostaly). POMÓZCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaa
jak usunąć plamę z lilli?? plis pomóżcie.... anwoy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia do dziobasa
miałam ten sam problem ze spodniami. W końcu wyprałam je w pralce, wsypałam proszku do białych rzeczy i dodałam vanish z wybielaczem i zeszło :)))bo też byłam przerażona i zdziwiona, że proszek może farbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeska
witam!!! pobrudziłam swoje spodnie siadając na ławce świeżo pomalowanej lakierem i została po lakierze zaschnięta brązowa plama. jak ją usunąć? z góry ogromnie dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDemien
Szukam pomocy,bo nie wiem za guzik jak usunąć plamy po antyperspirancie na ksozulce,moze nie rzucają się one jakoś w oczy bardz ale mi za to przeszkadzają i chciałbym ise ich w koncu pozbyc,czy ktoś może miał podobny przypadek z plamami i wie jak ich sie pozbyć,prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDemien
Szukam pomocy,bo nie wiem za guzik jak usunąć plamy po antyperspirancie na ksozulce,moze nie rzucają się one jakoś w oczy bardz ale mi za to przeszkadzają i chciałbym ise ich w koncu pozbyc,czy ktoś może miał podobny przypadek z plamami i wie jak ich sie pozbyć,prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDemien
Czy ktoś mogłby mi powiedziec jak usunąc plamy po antyperspirancie na koszulce,uzywałem nawet Vanisza ale i on nie dał rady a podobno usuwa najtrudniejsze plamy ,moze miał ktoś podobny problem i wie jak sie rozprawic z takimi plamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna0212
Jak usunąć czarny tusz do pieczątek z białej marynarki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktos z was wie jak usunąć z takiego materialu jak sztruks plamę po długopisie? proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×