Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość południe

Nocne marki.....idziemy spać!

Polecane posty

Gość ani ze mnie piotruś ani tomuś
ale faktycznie wpis był mój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma mi...
Zaczaruj tak, żeby nie wyskakiwała...znasz jakieś zaklęcie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna
wesołego buszowania mondry i kirus sama sie wygnam spać. Fajnie że się pokazaliście. to pa, ale do nimfomanki nie łazić mi tam czasem bo obudzę tego od kloców i będzie wam sr... ALE MNIE TEŻ WKURWIA TEN POP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna
Wiedźma to właśnie ten najinteligentniejszy topik o który pytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma mi...
Coś mi się zdaje, że zaparze Ci ziółek na poprawę krążenia w mózgownicy, moje dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirus> chyba nie. na moje oko to z idei :-D :-P a tak poważnie to czytałem tu gdzieś o programie załatwiania takich wkurwiających niespodzianek. niestety nie wiem jak się nazywa i zapomniałem na jakim topiku to było. kolorowych snów onnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółko to mogę zapalić
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedżma mi...
Wystarczy wejść w narzędzia i zablokować wyskakujące okienka flashu....hihihiiiii, albo sciągnąć z netu lepszą przeglądarkę np.avant browser i zablokować flash. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma mi...
widać bidulku, nie wiesz, co to nowoczesność...gadaj swoje, a przyzwyczajenie swoje. spróbuj chociaż ściągnąć z netu przeglądarkę, o której mówię a problem zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdzki. a zresztą...ja już lecę...pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to spać idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość południe
hej nocne marki..........ja wlasnie zasiadam do buszowania po necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idziemy spać co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze chyba nie
a może tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cool
wy też nie śpicie? ja spinkalam... życzę dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus idź tam na stronę o kumplach anglikach i dokop temu idiocie bo znowu ujada. Aż mi ziewanie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre tematy są urocze i zastanawiam się skąd te pomysły. Np rozbawił mnie temat o bękartach - dzieciach z nieprawego łoża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu wpadłam na niego przypadkiem. Ale nie pamiętam tytułu dokładnie. Głupoty same tam były mnie rozbawiła sama nazwa topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegoś czasu obserwuję fenomen kafeterii , zastanawiające jest to że ludzie chyba tego potrzebują. Wykrzyczeć się zapewne, ubliżyć. Myyślę że to związane jest z trudnościami dnia powszechnego. Facet w domu siedzi cicho bo jest\" pod butem\" w pracy też ma niewiele do powiedzenia a jeszcze niedaj Boze szefem jest kobieta.Sama broję ostatnio na kaffe , pewnie dlatego że jestem normalnie ułożona i nie wypada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest oczywiste, czytałam nie raz o tym. Jednak tak w pełni to zrozumiałam dopiero jak na własne oczy zobaczyłam. Niby takie oczywiste a jednak obserwując cco się dzieje czasami jestem w osłupieniu. Powstaje ambitny topik jakiś ciekawy temat no i za chwilkę jakiś wariat strzela kloce. Albo osobnik który zakłada durny wątek i powiela go 50 razy . Zapewne chce być zauważony, najwidoczniej nikt go nie dostrzega na codzień. Zróbmy eksperyment. Załóż topik z wulgaryzmami pod adresem kobiet. Zobaczymy jaka będzie akkkkkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj ogólne zobaczymy (też wywaliło Cię z kaffe?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirus idę spać wywala mnie z kafe. Miło się rozmawiało. Mój pies mnie zapewne obudzi bardzo rano. Ciekawa jestem jak tam nasz ekkkkksperyment. Napisz tytuł a chętnie prześledzę co się tam dzieje.Mam nadzieje że sie jakoś jutro znajdziemy . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
już wstałam a tematu nie podejmę bo się z nim nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość południe
DzieńDobry Wszystkim:):) Właśnie jestem po obiadku...hihihi..............późno wstałam:) Pozdrawiam mocne marki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus! To niesamowite, jakim cudem nikt w Twoim topiku nie ubliża kobietom? Właściwie jest jest tylko jedno uzasadnienie - przekora; Ale tego chyba oboje nie przewidzieliśmy. Na takiej kafeterii gdzie niemal wszędzie, na każdym topiku są wulgaryzmy pod adresem kobiet, powstaje topik specjalnie na ten cel przeznaczony i cisza. No pomijając ludzi którzy czytają bez zrozumienia (ci oburzeni którzy niezrozumieli Twojego przesłania). Chociaż to eksperyment dopuściłam się małego oszustwa i podniosłam sztucznie temat (sądząc że godzina była nieodpowiednia i został niezauważony) i nic żadnej reakcji. Kirus , zakładam topik pt KOBIETY SĄ KOCHANE I CUDOWNE ciekawi mnie czy idioci \"łaskawie\" ominą ten wątek czy może przyciągnie ludzi którzy właśnie tak sądzą. Nick... no właśnie.. hm.. nie napiszę onnna gdyż mogę być narażona na głupie podejrzenia co do mojej orientacji sexualnej. ;-). moj nick będzie brzmiał KOCHAM KOBIETY. Do dzieła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren nie śpij
jeszcze , nie mogę upilnować tych topików spadają a mi komp. wolno chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×