Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość południe

Nocne marki.....idziemy spać!

Polecane posty

aha. dzieki. (rozejrze sie, sprawdze, czy tu pasuje) a co do tych poważnych niektórych- to może dlatego, że dla nich całe życie jest rozrywką- więc poważne elementy też są podkategorią rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli... dopiero po przebyciu internetowych wertep (jak to sie pisze?) i zdobyciu doświadczenia w wirtualnym świecie, dochodzi sie do wniosku, że tu nie jest miejsce na poważne sprawy, tylko na zabawe? czyli, sugerujesz, że powinno sie do tego wynalazku podchodzić zawsze z przymrużonym okiem (albo i dwoma)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typ Osobowości? Może brak... perspektywy (poczucia humoru)? Może desperacja- chęć naprawy swoich własnych problemów, lub problemów świata? Niby to ma sens, ale przecież każdy chyba człowiek czasem należy do tej kategorii- każdy bywa chyba poważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, dzis pierwszy raz jestem na tym forum, ale tą Piotrkową historie czytałam już gdzieś. Niechciałam rozczarowywać tam ludzi.. no ale cóż. Może tu nie zajrzą, a ty mi wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym sie nie zdziwiła, jakby takich Piotrków pełno było. Wręcz setki, żeby nie powiedzieć tysiące. Poziom informacji i poziom etyki w niektórych osobach tego gatunku jest naprawde wstrząsający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale zaraz muszę spadać gdyż mój brat chce wejśc na kompa:-( ale życzę wszystkim miłej i przyjemnej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Jesteści jeszcze? Kto pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Dlaczego lubicie noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zapomniałam że cokolwiek jadłam :-) a jak tam Kirus masz kaca po wczorajszej wirtualnej imprezce? Nikt dzisiaj nie zagląda na nasz alkoholowy topik. Pewnie potruliście się wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Co robicie najczęściej w nocy? Uważam że noc jest zajebistą porą dla przemyśleń. Mam wiele fajnych pomysłów. Jak jest z wami? PS> Tez bym coś chlapnęła ale puchy w chacie! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus, Nocjana - bardzo proszę whisky nawet z lodem ;-) Jak to powiedziałeś? OBY NAM SIĘ DZIECI SAMOLOTÓW NIE CZEPIAŁY. Jeżeli zaś chodzi o jakieś głębsze przemyślenia.... to ..hm powiem tak jak już jestem zmęczona właśnie takimi przemyśleniami zaglądam na ten lub podobne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Chlapne herbatki. Topik bardzo relaksujący nie powiem, następnym razem lepiej się naszykuję jeśli idzie o procenty. Na innych rozmowniach zawiwa nudą. mam do was pytanko: Jak zdobyć 20 tyś. Jak najszybciej się rozumie. Totek odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcąc niechcąc coś w tym jest. przed chwilą popadłam w zadumę. Przeczytałam opowieść o żonie i Danielu. Najpierw się zastanawiałam po co taki wkręt. Później - a może to prawda a facet nie wie jak sobie z tym poradzić . Następnie- może on chciałby aby powstała taka sytuacja (dewiacja). w rezultacie myślę sobie NO CHYBA JESTEM NIENORMALNA ŻE WOGÓLE SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM. Noc właśnie skłania do przemyśleń nieco głębszych. Zdrowie , mam nadzieję że się nie upijemy \"na smutno\" DOŚĆ TYCH ROZWAŻAŃ NOCNĄ PORĄ. Kirus zapodaj jakiś następny tekst ten o dzieciach i samolotach wykorzystam z pewnością (ale zabłysnę) to teraz za co pijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dna wypijmy. Nocjana chlapnij sobie i nie zamartwiaj się po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Ja mam w domu suszenie głowy za siedzie po nocach, nie potrafią zrozumieć że inaczej nie mogę. Dla mnie doba zaczyna się ok.22 i wtedy zaczynam funkcjonować jak człowiek. Wasze zdrówko, choć herbacianym napojem. Poprawie sie - obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak za mało JEEP GRAND CHEROKE ale co mi tam można jeszcze narobić długów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
RP jest the best. Gorzej posranego kraju słońce nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Dobrze ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Patrząc za okno za 20 tysiów pojechałabym w ciepłe kraje, ba nie do jednego, albo w jednym ale konkretnie - balety oporowo. Myśle że zasłużyłam. Zdrówko na łódce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Z wielbłądów raczej bym zrezygnowała - Śmierdzą niesamowicie - wiem z autopsji. Proponuje przenieść myśli nad gorącą tropikalną plażę przy czystym błekicie oceanu, gdzie opalając się na mięciutkim leżaczku popijamy drinole z parasolkami. To jest niezłe. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
NIe wiem. Streść kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
onnna dobre, choć bez foni i języka nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Nachlałeś sie już, napisałam że wielbłądy odpadają, pinakolada jest wporządku, i może być z parasolką. Osobiście czystej nie lubię ale z soczkiem egzotycznym mniaam, co ja wypisuje dzisiaj to i czysta by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus na boga i jeszcze miałabym wydać tyle kasy . Niedoczekałabym finału umarłabym na zawał już przy pierwszych emocjach. Pomysł dobry ale scenarusz trzeba zmienić. Kurcze nie wiem dlaczego nie masz fonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×