Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venus-87

Moje piersi.... Pomóżcie!

Polecane posty

Gość venus-87

Mam do was ogromna prośbe: piszcie mi wszystko na temat tabletek antykoncepcyjnych a ich wpływie na wzrost piersi. Prosze piszcie pełne nazwy tabletek oraz jak je mozna dostac(czy są na recepte, ile kosztują).... mam 18 lat i zero biustu, mam nadzieje ze po tabletkach troche mi urosna... Błagam odpisujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka33
Hej:) Też mam 18 lat i podobny problem. Tzn. nie mam zero biustu, ale uważam,że moje piersi są za małe jak na mój wiek. Ja od niedawna biore Mercilon i niestety nie zauważyłam żadnych zmian w ich rozmiarach, chociaż podświadomie na to liczyłam:(Ale jeszcze czas na nas i na pewno nie mamy sie czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *m*
1. Po tabletkach piersi wcale nie "urosną" -- jedynie mogą napuchnąć (pigułki powodują zatrzymanie wody w organizmie). 2. Jeśli napuchną Ci piersi, to brzuch też (i możesz wyglądać jak w ciąży - serio, ja tak mam). A spuchnięte piersi mogą oznaczać ciągły ból (ja tak reaguję). 3. Piersi mogą też wcale nie zareagować i nie powiększyć się ani trochę -- są dziewczyny u których nie ma żadnej zmiany. 4. Nawet jak się powiększą, to nie jest to trwały efekt -- odstawiasz pigułki i piersi wracają do normy. Zawsze. 5. Branie hormonów TYLKO po to, by "powiększyć" piersi, jest niemądre -- jest tyle skutków ubocznych (od żylaków po rozwaloną wątrobę). Hormony to nie dropsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek606
A ja mam za duze i jak widac taki ten swiat juz jest, chetnie bym wam torche oddała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek606
A ja mam za duze tz tak uwazam i chetnie troche wam bym oddała, jak widac ten swiat juz taki jest ze sie ludzie nie akceptuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×