Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goskasos

Zapomniana tabletka, pomóżcie dla mojego świętego spokoju

Polecane posty

Wiem ze do 12 godzin - bierzesz \"zapomnianą\" i o stałej porze następną tabletkę, a powyżej 12 godzin - pomijasz \"zapomnianą\", bierzesz normalnie następną, zabezpieczasz sie przez 7 dni... A co sie stanie, jak po 24 godzinach, gdy sie ocknelam ze zapomnialam poprzedniego dnia tabletki, wzielam 2 naraz, i w kolejne dni bralam juz wszystko zgodnie z \"rozkladem\"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
przede wszystkim nawet jezeli minelo 12 godzin nie pomijasz zadnej tabletki, ale bierzesz zapomniana i planowo nastepna!! I koniecznie zabezpieczenie przez 7 dni. Jezeli minely 24 godziny to bierzesz 2 jednoczesnie, plus zabezpieczenie przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiura
zgadzam sie z przedmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak
Dobra, wiem że to juz było maglowane tysiąc razy, ale upewnijcie mnie!:( Jak zapomniałam wczoraj tabletke, która biorę o 19 to teraz mam wziać 2 tabletki? :O Z nerwów to sie gubie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez zapomniałam
Nie zawsze jest tak, że się bierze dwie na raz tabeltki jak zapomnisz .. ja jak zapomniałam w 1 tygodniu (minely 24 godziny)lekarz kazał mi wyrzucic te zapomnianą tabletke i dalej brac tak jak zawsze + zabezpieczac się dodatkowo przez tydzien ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×