Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grajaca

Kto zagra w pokoje?

Polecane posty

Gość mocna
najpierw podnosnik wsadz pod samochod i wyciagnij stamtad wizytowke, zadzwon pod ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karotki----- tam, gdzie utknelas... gdy ogladasz ten filmik patrz na lewa strone. Przy rece tanczacego pojawia sie krzyzyk. Gdy skonczy sie pokaz, kliknij w tym miejscu kilka razy i pojawi sie sejf. Pozdrawiam. Jak bedziesz miala problem pomoge dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plisssek teraz musisz kliknac w ten krzyzyk, on Ci wyskoczy wtedy taki duzy na caly ekran i beda na nim ponumerowane pola, wstawiasz w nie karty z pokoi. prawidlowa kombinacja to 0-niebieska, 1- zielona, 2- pomaranczowa, 3-czerwona,4- fioletowa, 5- szara;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssek
karotka dzieki wieklkie:) bede wiedziala co robiv tylko ja tej pomaranczowej karty nie umiem znalezc w R4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA01
Ja chyba jestem jakaś nieprzytomna, bo podnoszę auto podnośnikiem, coś jest pod spodem, ale nie mogę tego wyjąć bo coś wyskakuje że coś tam z wodą. Grrrr 😠 Kto mi wyjaśni co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA01
dziekuje Ci dobra duszyczko (POMOCNA DLON), za to że chcialo Ci sie napisac i w ogole , buziaki dla Ciebie :*:*:*:* w co teraz gracie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA01
dziekuje Ci dobra duszyczko (POMOCNA DLON), za to że chcialo Ci sie napisac i w ogole , buziaki dla Ciebie :*:*:*:* w co teraz gracie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssek
Poddaje sie :( Free Willy błagam..podaj mi rozwizanie bo zwariuje :0 jestem na górze gdzie sa tylko okna o drzwi, brakuje mi jednej czesci listu :0 jak gra sie konczy? Ja sie juz nie zabieram ze te gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
w co teraz gramy? Bo kurcze nie jestem w tamacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety juz gralam w wiekszosc gier, czekam az zacznienie grac w cos nowego czego nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
no wlasnie ja juz tez chyba we wszystkie te gry gralam :( Jak cos znajde ciekawego i fajnego to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noooo
dajecie linki czy nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA01
ale panny, podałam Wam tyle linków na tej stronie u góry ;) wybierzcie coś, a ja z Wami zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojotka 78
hej ludziska pomocy gram od kilkunastu minut w garfielda i nie wiem gdzie szukac klucza do czerwonego pokoju, no i gdzie ten sejf do ktorego mam kod ? ;) pomozcie plisssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ wszystkim
Please , gra ktos w scoobydoo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuuuu
Nie chce mi się załadować garfield 2 ani scoobydoo i jeszcze kilka innych! Co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
ja juz skonczylam grac w scoobiego. W razie jakichs problemow chetnie pomoge, bo faktycznie, mozna sie troche pogubic w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
ratunkuuuuuu- zwroc uwage czy jak laduje ci sie strona to w adresie na koncu jest nawias a w nim chyba br%20 (lub podobnie). Jak tak, to skasuj ten nawias a wtedy powinna ci sie otworzyc strona z gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa fanka pokoi
do aparatki : dzieki!! własciwei to juz mam problem nasamym poczatku , nie wiem czy bede w to grac ,ale moze dalej bedzie fajniej,hihi .NO wiec powiedz jak po prostu ogladnac to gazete co to jest za wysoko i za ciemno :))) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×