Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grajaca

Kto zagra w pokoje?

Polecane posty

Gość ratunkuuuu
Sorry, w adresie na końcu nie ma kropki. Ale i tak nie ładuje mi się gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa wielbicielka pokoi
=>aparatka: :)) to co w ogole tzrba na pocvzatku zrobic>???? im moze polecisz ajkas fajniesza gre , zaczełam pink room ale to jets nie za fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
SCOOBY :) http://www2.warnerbros.com/scoobydoo2/games/escape.html z tego swiecznika ktory jest w pokoju w ktorym sa te lancuchy i lustro musisz wziac jedna swieczke, isc z nia do tego holu, ten duch po lewej stronie (jak sie nacisnie na guzik kolo niego) zapala czaszke ktora ma w rece, wiec musisz zapalic swoja swieczke, wrocic znowu do tego swiecznika i zapalic swiecznik... duza podpowiedzia bedzie to, ze pod stolikiem w pokoju sa pedaly :) Wiecej na razie nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka
jak wejsc za biblioteczke w garfieldzie 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa fanka pokoi
DZiekuje m,aparatka:)) zauwazyłam pedały (heheh ta wprawa w wym,acywaniu)ale nie domysliłm sie ,ze trzeba wrócic do 1 pokoju, no coz , niezle to o mnie swiadczy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
nowa fanko pokoi, nic sie nie przejmuj, czasem ciezko wpasc na to co trzeba zrobic w tych grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
ja tu jestem caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.minijuegos.com/juegos/jugar.php?id=3048 gram w ta gre ale niestety nie moge otworzyc zadnych dzrwi (poza tymi gdzie jest kanapa, telewizor i plaszcz na wieszaku). Mam karty do pokoi ale nie wiem jak ich urzyc za kazdym arzem jak klikne na drzwi to mam infomacje ze sa zamkniete. Jak przeciagne karte na dzrwo tez sie nei otwieraja - buuu utknelam na samym poczatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.minijuegos.com/juegos/jugar.php?id=3048 gram w ta gre ale niestety nie moge otworzyc zadnych dzrwi (poza tymi gdzie jest kanapa, telewizor i plaszcz na wieszaku). Mam karty do pokoi ale nie wiem jak ich urzyc za kazdym arzem jak klikne na drzwi to mam infomacje ze sa zamkniete. Jak przeciagne karte na dzrwo tez sie nei otwieraja - buuu utknelam na samym poczatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsMiEcHnIeTa 16
hej:) macie moze jakies nowe gry? bo ja tamtej co podalam to nie potrafie przejsc...zatrzymuje sie i nie wiem kompletnie co robic:/ a scooby doo(czy jak tam to sie pisze:P) juz przeszlam stanowczo to za krotkie:/ najfajniejszy byl dla mnei garfield:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
free Willy, nad tym sarkofagiem sa zwierzeta: swinia, pies, sowa, jakis ptak i kot. Jak wlozysz plyte cd to uslyszysz odglosy zwierzat. I musisz w tej samej kolejnosci podnosic te zwierzeta- otworzy sie sarkofag i przejdziesz na nastepna plansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaaaaa
w tej samej kolejnosci w jakiej te zwierzeta beda wydawaly z siebie dzwieki na cd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może free
Willy zamiast grać w gierki pukniesz się w czołko razem z innymi które tu graja, wy nic nie robicie tylko gracie w te chore gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wejsc za biblioteke
w garfieldzie 2??? pomozcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoczynajaca
zaczelam grac, ale jest trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa
nie moge otworzyc sejfu w pokojach help!!!!!!!!!! mam zdjecie ale nie wiem jak wpisac!!!! juz tyle kombinacji wyprobowalam ze rece opadaja plizzzz, powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kod do sejfu byl SCAPE? Wiec szyfr jest 72273 --> tak jak te literki sa na klawiaturze telefonu komorkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej no jak sie
wchodzi za ta biblioteke w garfildzie 2???? powiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookatme
dziewczyny , gram w The Doors . znalazłam już prawie wszystkie elementy, także krzyżyk. Brakuje mi jeszcze, katry z symbolem, jednej kostki i kawałka kartki. Utknęłłam w jakiejś kuchni ........ POMOCY!!!,PLIS !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Kitchen - the last card is on the empty shelves to your right - If you close the open pantry door and click on the shelves behind it, you will find the last cube, dissassembled. Each symbol (on the doors and the cards) corresponds to a single room. Go back and take notes of what rooms you end up in when you pass through a door with a symbol, and then just arrange the cards in the order you were able to access the rooms :) If you\'re REALLY a lazy bum, here it is: 0 - blue 1 - green 2 - orange 3 - red 4 - purple 5 - gray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookatme
aparatka! serdeczne dzieki, udało mi sie dojść do świetlistego pokoju po schodach, i to już chyba koniec...........? czuję niedosyt! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lie
garfield 2 -jak wejsc za szafe? bo juz sie denerwuje ,ze utknelam w miejscu. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
dobra, nie umeim znaleźć pierwszej kostki (mam 2,3,4) jest napisane, ze koło radia w 1 pokoju, ale gdzie dokladnie?! proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×