Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaagubionaaa

Tombak-czy ktos wie...

Polecane posty

Gość a co w przypadku
słuszna uwaga, skonsultuję się dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 2 ksiązki Tombaka (mieszkam za granicą) stosuje sie do pewnych jego zaleceń i jest OK ogólnie rzecz ujmując zgadzam sie z jego poglądami i jestem zadowolona z zastosowanych kuracji powiedzcie mi jak mogę znaleźć jego ksiązki przetłumaczone na j. angielski może jakis link lub tutuł w j. angielskim ? nic w googlach nie znalazłam :( z góry dziekuję 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerksa
Jak można się skontaktowac z Tombakiem , proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerksa
Jak można się skontaktowac z Tombakiem , proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haritka
mozead sie przez www.tomabak.pl lub w Spale podczas turnusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancewithme
Wujaszek Adas, w pierwszym linku nie ma nic do sciagniecia, drugiego ebooka sciagnelam, ale nie moge otworzyc, bo pojawia sie komunikat o jakims bledzie. Czy mozesz jeszcze raz zaladowac te ksiazki??? Moze ktos inny ma ksiazki Tombaka w wersji elektronicznej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arus
ja stosowalam nalewke czosnkowa jest bardzo pomocna przy slabym krazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam jego ksiazki... jego myslenie jest dla mnie momentami nielogiczne. Mimo wszystko przyznaje, ze niektore rady podawane w ksiazkachTombaka mimo, ze przesadzone, sa dosc sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
zapisałam się na turnus prof.Tombaka na pażdziernik, może ktoś się z Was się wybiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
no to jest właściwy adres bo dla uczestników turnusu jest zapewniony pakiet rekreacyjny,basen,sauna,kąpiel perełkowa i komnata solna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbinnkas
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
szkoda,że ODSTRESUJ SIĘ usunęła swoją wypowiedz bo terez moja o spa wygląda jak reklama turnusu ,a nie taki był cel. Pozdrawim wszystkich ,,tombakujących,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Ojciec calkiem niedawno stosowal kuracje cytrynową na dne moczanową, niestety dwukrotnie nie pomogła.. Za to ja jestem osobą z delikatną nadwagą mialem drobne problemy z wątrobą (otłuszczenie). Postanowilem przetestowac metodę z sokiem jabłkowym, przez 3 dni non stop nic tylko jabłko. POMOGŁO !!! Muszę sobie jeszcze raz ponowić tą motodę, na pewno mnie wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
mam pytanie do AIDING, kupowałeś sok tzw. jedniodniowy czy sam wyciskałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Oczywiście w sokowirówce na świeżo robilem sok. Taki z kartonu to jest g**o wart. Ja czekam aż jabłka potanieja i ze 100 jablek trzeba miec i chce ponowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
AIDING, dzieki za odpowiedż. Teraz jabłka są rzeczywiście za drogie. Ale jak piszesz metoda warta spróbowania, więc spróbuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteraam
Witam!!! przypadkiem szukając kuracji Tombaka przy chorobie nowotworowej dla bratowej natknęłam sie na wasze watpliwosci Otoż ja 6 lat temu stosowalam kuracje Tombaka poslugujac sie tylko jego ksziażkami. wazylam wtedy 73 kg przy 161 cm mialam wieczne bole glowy stluszczenie watroby i co i raz lezalam w szpitalu kolezanka podsunela mi te ksziazki czytalam je powoli 2 miesiace po czym podjelam decyzje: tycie, albo zycie!! lewatywe zrobilam sobie 2 razy,a potem oczyszczanie, ktore jest poto aby udroznic nasz system trawienny potem wybralam sobie te potrawy i soki ktore lubie weszklam na rozdzielna diete nigdy nie bylam glodna, bo nie moge zero slodyczy, schabowych itp. poza tym jadlam na sniadanie czarny chleb ze smalcem i kiszonym ogorkiem chudlam po tygodniu sredni 1-1,5 kg/ tydzień po 4 niesiacach wazylam 49 kg, bez zwisów itp w lato bez probl;emu nalozylam kostium dwuczesciowy malo tego moja watroba ozdrowiala, mam na to usg lekarze tylko ostro sie dziwili teraz od tamtej mija 6 lat nie stosuje rygorystycznie diety, ale kilku spraw nadal pilnuję A JESZCZE B. WAŻNE JADLAM BARDZO DUZO KIELKÓW KTORE SAMA WYCHODOWALAM KIELKOWNICE SĄ NA ALLEGRO ZA 25 ZL. pOZDRAWIAM MARIOLA BOCHNIA Z PŁOCKA 609830225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Ja wlasnie dzisiaj zacząlem kurację jablkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
Hej AIDING miałeś poczekać aż potanieją jabłka. A tak poważnie gratuluję konsekwencji i silnej woli. Napisz o rezultatach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Hehe, no jabłka u mnie w sklepie po 1,49 zl wiec jak najbardziej warto ;) Ano silna wola jest byla i będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trammpolinka
chodzi ci o ta kuracje: 1 dzien kefir i sucharki, 2 nastepne dni sok jablkowy??? Skad bierzesz te sucharki z ciemnego chleba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Nieee. To jest kuracja na oczyszczanie wątroby... Pije się tylko sok jabłkowy. TYLKO. Nic nie je i nie pije innego. 8:00 - 1 szklanka 10:00 - 1 szklanka 12:00 - 2 szklanki 14:00 - 2 szklanki 16:00 - 2 szklanki 18:00 - 1 szklanka i 20:00 - 1 szklanka I tak przez 3 dni. Raz mnie ta kuracja juz pomogła, dlatego ponawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
A u mnie po 3.50 , może przyślesz skrzyneczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Poszukaj w sklepie Inter Marche jak masz mozliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×