Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaagubionaaa

Tombak-czy ktos wie...

Polecane posty

Gość bettti
Poszukam, dzięki za podpowiedz. Zazdroszczę Tobie silnej woli , jak wytrzymujesz te trzy dni bez jedzenia ? Ja próbowałam dziś rozpocząć kurację oczyszczającą, rano wypiłam sól gorzką ( ohyda ) , potem przygotowałam mieszankę do picia ( sok z grejfruta , pomarańczy , cytryn + woda ) i do dzieła. Do 15 tej było OK , nawet nie byłam głodna. A potem musiałam dać dzieciom obiad i ..... po kuracji . DziS robię przerwę a jutro znów spróbuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti do panteraam
Mariola , może napiszesz od czego zaczęłaś drogę do zdrowia i figury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komedia
No właśnie , napisz coś , ja też chętnie poczytam bo oprócz nadwagi mam mnóstwo dolegliwości i nie wiem jak się z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aiding, ja też jestem ciekawa jak poszło Ci z trzydniówką jabłkową. Napisz jak to zniosłeś i jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiding
Zrobilem ? Normalnie, jakos poszlo. A efekty są oczywiście, polepszenie pracy wątroby oraz mniej nieprzyjemnych bólów brzucha ktorych mialem dosyc czesto po jakims obfitym jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozioma 31
czy ktoś wie jaką metode tombaka zastosowac aby skutecznie schydnąc. pomóżcie jestem po dwóch ciążach i chce wrócic do dawnej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guru78PL
Witam i pozdrawiam wszystkich...propagatorow zdrowego myslenia i odzywiania. Uprzedze na poczatku iz jestem plci meskiej, hehe Przeczytalem wszystkie watki uwaznie, niektore dwa razy i co moge powiedziec...3 lata temu sam rozpoczalem "kuracje Tombakowska" i powiem ze działa, jest super. Najwazniejsze iz schudlem w ciagu 20 miesiecy 48kg.Brzuszek plaski, skora gladka, zero zwisow.Ogolny stan zdrowia super.Zero gryp, katarow, stanow zapalnych. Porownywalem ja z kilkoma kuracjami proponowanymi przez innych z grona leczenia sposobami naturalnymi ale - tak jak Tombak pisze, kazda z jego pozycji nalezy przeczytac kilkukrotnie.Tak aby po 2,3 razie miec dobry zarys toku myslenia Tombaka a potem kazda kuracje ukierunkowac na siebie i to jest bardzo wazna i istotna sprawa, bo kazdy z nas jest inny, organizm kazdego z nas funkcjonuje troszke inaczej. I tak jak na tym forum, tak i na innych forach sa osoby ktore skarza sie ze im albo znajomym jedna kuracja nie pomogla, druga nie dziala a jak ktos napisze ze kuracja sokiem z jablek oczyszczajaca watrobe pomogla to wszystcy kupuja jablka i chca robic takie oczyszczanko i przy okazji chca pozbyc sie nadwagii ktora uzbierala sie przez cala zime -od tak!!! Ludzie kupcie 2 pozycje(z 4 dostepnych na rynku), przeczytajcie je 2-krotnie,tak zeby zrozumiec i czesciowo przestawic sie na tok myslenia prof. Tombaka. Przeanalizujcie co jest nie tak, co chcielibyscie zmienic w waszym sposobie odzywiania. Po tym kolejnie czytacie ksiazeczke "pod wlasnym katem". I uwiezcie iz za kazdym razem gdy ja bedziecie czytac bedziecie odkrywac na nowo rzeczy ktore wczesniej przeoczyliscie i ktore akurat w danym momencie sa jak najbardziej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawajską
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakus
Przeczytałem książki Tombaka i zastanawiam się od czego zacząć? Może ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Ktos z Was tu wybieral sie na turnus z Tombakiem -jestem ciekawa wrazen i opinii.Mam ochote oczyscic się teraz na przedwiosniu i myslę intensywnienad metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKAAKNI
WITAM, W JAKI SPOSÓB NAJLEPIEJ PRZEPROWADZIĆ OCZYSZCZANIE JELITA GRUBEGO - CZY TZW. "MIĘKKIE" SPOSOBY SĄ SKUTECZNE??????????? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam czytać książkę -mam dwie, Moi rodzice już stosują ale bez szaleństwa. Moja mama zbiła cholesterol , i chudła 12 kg , tato odzywiał sie zawsze dobrze, a książka tylko go uczuliła na pewne kwestie-Ja zaczynam, Ktoś też na wiosnę zaczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinimini8
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moge przeslac ksiazke
przez internet na poczte jak ktos chce piszcie jak wam idzie,bo ja na razie tylko lewtywy stosuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxy
Ktoś stosuje Tombaka????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteraam
Witam 6 lat temu stosowalam sie scisle do niektorych zalecen Tombaka, glownie po to by odtluscic watrobe. Slodzilam miodem, jadlam kielki w duzych ilisciach i czywicie dieta rozdzielna!!!! przed snem cytryna i kes bialka, w dzien pilam ok szklanki soku z kaousty swiezej i duuuuzo wody pilam. Nie chodzilam glodna, jadlam 3 razy dziennie np czarny chleb nawet ze smalcem i ogorkiem kiszonym itp. schudlam stosujac niektore jego zalecenia przez 4 miesiace 21 kg, bedac najedzona!!! do tego uratowalam watrobe. Mariola z Płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.michal-tombak.pl
www.michal-tombak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulencja
Moze tutaj ktos pomoze dowiedziec mi sie czy mozna sposobami Tombaka wyleczyc stwardnienie rozsiane boczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
niedawno wypowiadala sie jakas lekarka ,ktora wyleczyla sie dieta owocowo-warzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałam zapytać i bardzo prosić o kontakt, osoby, która była na turnusie dr Tombaka. Rozpoczęłam oczyszczanie organizmu, ale mam kilka pytań. Być może w ksiażkach dr Tombak nie opisuje wszystkiego. Czytałam i nadal korzystam z książek Tombaka, jednak nadal nasuwają się pytania. Wierzę, że osoba, która była na takim turnusie, choć nie jest pewnie lekarzem :) będzie mogła odpowiedzieć na moje pytania. Z góry dziękuję za miły kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŹabaM Podaj adres email to Ci odpowiem na Twoje pytania, co prawda ja nie byłam na takim turnusie , ale była moja sąsiadka może będę mogła pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Mój adres to tworek7@wp.pl Napisz coś do mnie, po czym wyślę kilka pytań. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie kupiłam kurację sokową i piję soki 5 x dziennie. Nigdy nie zjadłam takiej ilości warzyw i owoców w ciągu dnia. Po 7 dniach mam prawie 3 kilo mniej:)). W sumie to nie o kilogramy chodzi ale o samopoczucie. Jestem taka oczyszczona i lekka. Uważam, że to pyszne i zdrowe;)). Na pewno powtórzę. Polecam Wam stronkę kuracjasokowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_Robert
Turnusy z prof. M. Tombakiem są fantastyczne. Byłem na trzech i wybieram się w następnym roku ;) Odzyskałem zdrowie, a wraz z nim powróciła radość i chęć życia  Schudłem- tak przy okazji tego odzyskiwania zdrowia- ponad 20 kg (bez zwisającej skóry!!!) Link do bloga Pana Profesora – tu są zawsze aktualne informacje o turnusach: http://michaltombak.pl/blog/ Polecam wszystkim. Na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś przykładowe menu, nie sokowe tylko zwyczajne niełączenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×