Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaagubionaaa

Tombak-czy ktos wie...

Polecane posty

Gość do kogoś na wygnaniu
jakie oczyszczanie zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu...
a czy w tombaku jest cos o wzroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogoś na wygnaniu
a jaki to jest miękki sposób ja nie przeczytałam jeszcze tych ksiązek na razie to cytrynopwa kurację profilaktyczna robię pozdrawiam a tak przy okazji to gdzie Cię wygoniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na wygnaniu
To Tombak nazwal ten sposob miekkim - mieli sie rozne suszone owoce itp. Kup sobie najlepiej ksiazke Tombaka bo to sie nie da w paru slowach wszystkiego napisac. W tej ksiazce "Uleczyc nieuleczalne" opisanych jest kilka sposobow i mozesz ty zdecydowac, ktory ci odpowiada. Wygnanie stad ze zyje w Niemczech ale kiedys do Polski wroce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na wygnaniu
Niestety Tombak w ksiazkach nic nie wspomina o wzroscie - pewnie nie ma sie na to wplywu....Pozdrawiam i nie przejmuj sie wzrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogoś na wygnaniu
mam to na eboku ale cięzko znaleźć skoro Tobie pomogło - to daj przepis. No i pozdro z Polski, wiem jak mozna tam tęsknic tez tam byłam ale w pore wróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś linki żeby poczytać bez kupowania książek?Może ktoś podrzuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na wygnaniu
do Mamy prosze cie tez o te linki - chetnie dowiem sie czegos wiecej o Tombaku - moj adres janinamariacyganek@alice-dsl.de - dziekuje z gory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijka
4 lata temu stosując się do przepisów Tombaka przez pierwszy miesiąc schudłam 8kg,drugi miesiąc 4kg a przez cały rok ogólnie 24kg.Jadłam wszystko,lecz osobno przez 4 lata,w ogóle nie choruję nawet grypa mi obca. Teraz przechodzę menopałzę i jestem w ciągłym ruchu bo taką mam pracę i jadam też w locie. Skutek trochę przytyłam i znów wracam do jego książek a są dla mnie ciągle jakbym je miała nowe.Trochę silnej woli i znów świat jest mi radośniejszy.Nawet miłość przyszła dojrzała i cudowna i pielęgnujemy ją już razem. Pozdrawiam i życzę naj, bo ja przedłużyłam sobie młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwały
Cześć, ja kupiłem sobie jego trzy książki, i jestem na pierwszym etapie oczyszczania, czyli na jelicie. Zauważyłem ze większość z Was praktykuje Tombaka jako sposób aby pozbyce sie tłuszczyku i w porządku. Wydaje mi się, że Tombak na pierwszym miejscu stawia na oczyszczenie organizmu, a efektem tego jest zrzucenie wagi. Jeśli ktoś chcę praktykować oczyszczanie to Tombak ustalił odpowiednią kolejność: jelito grube, wątrobę, stawy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwały
Jak ktoś ma jego książkę "uleczyć nieuleczalne" w wersji elektronicznej to bardzo prosze o kontakt!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwa
Właśnie przechodzę menopauzę i jestem na mocnym zakręcie życiowym. Od lat mam problem z nadwagą i stosowałam różne metody, Są skuteczne ale niestety jeśli je przerywałam to wracałam do poprzedniego stanu. Od jakiegoś czasu interesuję się Tombakiem, ale nie mam odwagi znowu zaczynać. Bardzo zainteresoawła mnie wypowiedż Zofijki i chciałabym od Ciebie więcej informacji. Zofijka odpowiedz jeśli możesz. A może ktoś był na turnusach z Tombakiem. Chciałabym pojechać, ale jednak są one bardzo drogie. Muszę wiedzieć czy coś one dają i czy warto na nie pojechać i wydać tyle kasy. Bardzo proszę o odpowiedź. Zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvka
podnosze bo dobry temat. Nic nie robie z jego zalecen ale chociaz wiem co powinnam robic w razie czego.. A co myslicie o jego tajemniczym masazu uszu co rano?? Albo o specjanym oddychaniu aby schudnac? Dla mnie to w pewnym sensie czarna magia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tylko polecić... Moja cała rodzina od jakiegoś czasu stosuje się do zaleceń z książeczki Tombaka. Chudną w oczach, czują się rewelacyjnie!!! Nie chorują. Zauważcie sami jak czujecie się po zjedzonym obiedzie składającym się z białek i węglowodanów a jak po obiadku \"nie łączonym\"... Nie będę się tu rozpisywać bo najlepiej jest poprostu przeczytać tą książkę. Coś w tym jest i to ma sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwa
Ja też stopniowo wprowadzam zalecenia Tombaka i rzeczywiście powoli tracę wagę, czuję coraz lepiej. Najważniejsze wytworzyć nowe nawyki żywieniowe,. Nadal szukam kogoś kto był na turnusie Tombaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haritka
Wlasnie jestem po 3 dniowce grejfrutowej i czuje sie swietnie. Jedyne co zmienilam to sol gorzka zamienilam na wyciag z aloes( bo po soli mialam bardzo podniesione cisnienie) Glodowka jest latwa do wytrzymania tyle ze malo estetyczna dla domownikow.Ja mialam tez wymioty w drugim dniu, wiec nastepnym razem zrobie ja jak bede sama w domu. Polecam wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z prośbą
Kobietki, którą książkę polecacie? Znalazłam w internecie 4. Czy wszystkie sa wazne i warto kupić? Możecie którąś polecić jako tę najlepszą? Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haritka
Ja kupiłam Uleczyc nieuleczalne i na razie zostane przy niej. Czy ktos ma namiar na wczasy z Tombakiem? PLEASE ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haritka
Znalazalm ale nie wiem czy aktualne, bo nikt tam nie odbiera Turnusy Oczyszczania z Dr hab. Michalem Tombakiem w Polsce Organizatorem spotkań w Polsce jest VENUS Zdrowie i Uroda w Warszawie. Szczegółowe informacje i zapisy VENUS Zdrowie i Uroda Towarowa 22 00-847 Warszawa tel. (22) 624 30 33, 652 19 55, fax nr. (22) 624 83 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwa
Moim zdaniem najllepiej najpierw przeczytać książkę: Jak żyć długo i zdrowo. Tam jest o zmianie odżywiania i oczyszczaniu organizmu. A informacja o nowym turnusie jest na stronie: informacja o http://www.tombak.pl/turnus.htm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haritka
Selwa :))) Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w przypadku
kiedy bierze się lekarstwa np. na nadciśnienie i hormony? mozna zacząć którąkolwiek kuracje np. cytrynami albo głodówkę? będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haritka
Ja akurat mam nadcisnienie i problem z hormonami. Ogolnie przez wszystkie lata faszerowania sie lekarstwami ( okropne regularne migreny) stwierdzilam dosc - watrobe mam jedna . Stosuje kuracje cytrynowa i narazie wszystko jest ok. Jesli chodzi o bardziej radykalne sposoby to jesienia chce jechac na turnus Tombaka. Przed kuracja zrobilam sobie badania hormonalne i zrobie je po kuracji. Lekarstwa na nadcisnienie biore jak zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w przypadku
to znaczy że podczas kuracji leki przyjmuję normalnie? czy właśnie odstawić je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haritka
Wszystko trzeba robic z glowa. Najlepiej porozmawiac z lekarzem prowadzącym( hormony, cisnienie) Moj endokrynolog stwierdzil ze cytryny ok moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×