Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smerfik12

zmywarka - czy się opłaca proszę o wypowiedzi

Polecane posty

Gość anusza1
Dokładnie. A niektóre zmywarki to mają specjalne programy do dezynfekcji promieniami UV tak jak te nowe LG mają, to już w ogóle można spokojnie zostawić naczynia nawet na noc i mieć spokojną głowę jeśli chodzi o bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliśka
Teraz jest o wiele więcej rozwiązań, które dają nam możliwość bardziej perfekcyjnego dbania o nasze rzeczy. Jak miałam starsze modele to nie było takiej wygody. Teraz jestem bardzo zadowolona z szóstego zmysłu mojej zmywarki whirlpool;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrka
Ja też mam zmywarkę od whirlpoola. Bardzo dobrze się sprawdza, naczynia są świetnie umyte i odkażone. Funkcji z Steam z parą używam bardzo często:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tymi bakteriami??? Odstawcie leki na schizę albo wypijcie setkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrka
Raczej każdemu powinno zależeć na tym, żeby na tym, na czym je nie było niczego niepotrzebnego. Więc nie ma nic dziwnego w usuwaniu bakterii najlepiej, jak tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że po myciu w 60 stopniach, w silnej chemii ma coś szansę przeżyć? nawet bez opcji odkażania? Bez przesady z bakteriami, Co roku spędzam urlop pod namiotem, jeszcze żyję, bakterie mnie nie tylko nie zjadły a nawet mi nie zaszkodziły. Na działce płukam naczynia w zimnej, nie przebadanej wodzie i też żyję. Bez sensacji zołądkowych. I nikt z nas nie ma alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrka
No właśnie problem w tym, że ja jestem alergikiem. Może dlatego jestem przeczulona na punkcie czystości, ale zawsze jak kupuje sprzęt to tylko z programami antybakteryjnymi. Wolę mieć pewność, że zostały usunięte. Każdy wybiera swoje zakupy pod własne potrzeby i przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że dla alergika jest bardzo dobra pralka, która eliminuje prawie 100 procent bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffa332
Ja uważam, że whirlpool robi bardzo dobry sprzęt, w mojej kuchni jest właściwie wszystko tego producenta i też zawsze patrzę na opcje antybakteryjne, bo chociaż nie zdajemy sobie czasem z tego sprawy jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfka
Jestem tego samego zdania. Ja z whirlpoola korzystam już od bardzo dawna i nigdy nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffa332
Jeszcze nigdy nic mi nie nawaliło, dlatego kiedy coś kupuję nowego to zawsze najpierw sprawdzam ich ofertę. Jest co wybrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek011
Oglądałam i Whirlpoola i LG i jeszcze paru innych producentów, ale ostatecznie chyba zdecyduję się na Mastercooka http://www.niezawodne-agd.pl/zmywarki . Zastanawia mnie tylko jedno, jak w praktyce działa oszczędzanie wody w zmywarce? Bardzo podoba mi się ten pomysł, tylko czy rzeczywiście przynosi oczekiwane efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do poprzedniczki- tylko nie whirpool bosh jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufinna
Ja to zdecyduję się na LG bo ta parowa zmywarka radzi sobie nawet z przypalonymi garnkami.Bez problemu zmyje też przesuszone resztki także warto w taką zainwestować...mniej problemów, więcej oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawwska
Dlaczego tylko nie whirlpool? Ja nigdy nie miałam problemu ze swoim sprzętem właśnie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azikk
Myślę, że ta parowa zmywarka od Lg zrobi furorę, bo usuwa nawet zaschniete zabrudzenia i przypalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta28
Ja nie mam męża i jakoś poradziłam sobie sama z zakupem zmywarki. I wcale nie uważam, że ktoś, kto ma zmywarkę jest głupi. Wręcz przeciwnie, żeby kupić sprzęt trzeba wszystko przekalkulować czyli pomyśleć żeby dojść do wniosku, że jest bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty masz małą główkę jak takie rzeczy Ci się w niej nie mieszczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widać, że nie miałaś/eś nigdy porównania zmywania ze zmywarką lub bez. To jest bardzo proste - jednym się opłaca innym nie. Przy dużych rodzinach jest to ogromna oszczędność ale ja przy nawet dwóch osobach zobaczyłam różnicę. Możliwe, że dlatego że mam obsesję na punkcie czystości i nie wystarczy dla mnie przejechanie po talerzu szmatką.. ale nawet abstrahując od tego jest też kwestia czasu.. nawet gdybym miała trochę dopłacać to jednak dla mnie to ogromna oszczędność czasu a wiem co mówię bo przez zakupem porównałam sobie ze stoperem ile czasu zajmuje mi zmywanie ręczne a ile taką samą ilość naczyń wkładałam i potem wyjmowałam ze zmywarki u rodziców, 15 minut do pół godziny dziennie to aż dwie i ponad godzin tygodniowo! Wolę w tym czasie poczytać sobie książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zambaa
Oglądaliśmy z mężem kilka sprzętów, różnych producentów i po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na LG ze względu na ekonomiczny i skuteczny program parowy i regulowane kosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetowwa
Maya bardzo mądrze napisałaś. Ja nie miałam wątpliwości, od razu wiedziałam, że zakup zmywarki to dobre posunięcie. Wcale nie potrzeba mi do tego dobrze zarabiającego męża, po prostu szanuję swoje pieniądze i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka29
W dzisiejszych czasach posiadanie zmywarki opłaca się bardzo, bo oszczędza nasz czas, którego mamy mało. Sprzęt ma takie programy że z łatwością zaoszczędzimy tez pieniądze. A więc czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 999
A gdzie te zmywarki kg true steam mozna kupic i jakiej cenie? Szukam wszędzie i zero informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domownik
Zwróć uwagę na zużycie prądu i wody ważne by była oszczędna . Co do wybory zmywarki jest to na prawdę w brew pozorom ciężka sprawa . Polecam Ci serwis http://pozmywani.pl/ na którym prezentowane są opisy i recenzje zmywarek, serwis cały czas aktualizowany o nowe testy i opisy. Bardzo pomocne w wyborze nowego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobom, które nie są przekonane do zmywarek polecam zapoznać się z tym artykułem - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/czy-warto-inwestowac-w-zmywarke-832.html dobrze przedstawia wszystkie zalety tych urządzeń ;). U siebie w kuchni zmywarkę mam dopiero od roku, wcześniej upierałam się, że jest ona niepotrzebna, ale myliłam się. Lubiłam myć ręcznie, ale korzystanie ze zmywarki nie tylko oszczędza nasz czas, ale także i wodę, więc jak najbardziej jestem na tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się - oszczędzasz bardzo dużo ... czasu. To jest tak samo jak z pralką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot co ! Pralka pierze ubrania, a zmywarka - naczynia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze zmywarka sie naprawde bardzo opłaca. Na poparcie moich słów macie tutaj coś specjalnego - bardzo pożyteczny artykul http://www.finish.pl/multimedia/artyku%C5%82y/zmywarki-triki-i-porady/korzy%C5%9Bci-%C5%9Brodk%C3%B3w-do-czyszczenia-zmywarki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też długo zastanawiałam się nad zmywarką, ale w końcu kupiłam. Drogo, ale jestem zadowolona. Nie muszę każdego dnia tracić pół godz. n zmywanie. Wkładam do zmywarki wszystko, co ma być umyet i tyle! Wybrałam drogą zmywarkę (http://www.rtvagd.sklep.pl/hendi/do_naczy_elektroniczna_8211_231753_69534.php5), ale służy mi długo. A dodatkowo jest cicha i dobrze zmywa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×