Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sir morton

opóźnienie okresu po zaprzestaniu brania plastrów EVRA

Polecane posty

Gość sir morton

Witam wszystkich Jestem "facetem" - mam nadzieje w dobrym tego słowa znaczeniu. Moja druga połowa brała plasterki Evra przez 7 miesięcy. Miesiąc temu zdecydowała, że chce zrobić przerwe więc nie rozpoczynała kolejnego opakowania. W tym okresie kochaliśmy się tylko 3 lub 4 razy i zawsze od samego początku z zabezpieczeniem. Zawsze tez punkt kulminacyjny z mojej strony miał miejsce poza uroczym ciałem mojej ukochanej. Raz tylko pod prysznicem pieściliśmy się przez parenascie sekund włącznie z odwiedzeniem sekretnych miejsc jednak trwało to sekunde i wcześniej nie bylem zbytnio pobudzony. Trochę się jednak martwimy bo okres wystepował u mojej partnerki życiowej super regularnie nawet przy sporych zmianach wagi. Tylko raz była półtoradionowa zwłoka jakieś 8 mięsiecy temu jak przestała brać pigułki na miesiąc przed rozpoczęciem brania plastrów jednak to było podczas silnych upałów i możliwe że to miało wpływ. Teraz zwłoka wynosi już ponad 2 dni i się zastanawiamy czy ktoś jeszcze może miał podobne objawy przy przerwie w braniu plastrów evra pod dłuższym ich przyjmowaniu. Jeśli jest jakaś osoba która dysponuje więdzą w tym temacie będę wdzięczny za jakąkolwiek informację. Co prawda chcemy mieć dzieci w niedalekiej przyszłości (za ok. 3 lata) ale zwarzywsyz na fakt, że moja luba ma jeszcze przed sobą rok studiów to wolelibyśmy aby niestało się to teraz. Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki i nielicznych pewnie forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-g
Szukamodpowiedzi na to samo pytanie.. Miesiąc temu odkleiłam ostatni plasterek i powinnam dostać okresu 3 dni temu (nigdy nie miałam problemów z jego punktualnością).. Szczerze mówiąz martwię się trochę mimo, że zawsze mieliśmy zabezpieczenie podczas stosunków.. Powiedzcie, ze to normalne i mamy sie nie martwić!! Pozdrawiam i jestem wdzięczna za odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_21
Witam:) Ja przyklejałam plasterki przez jakies 6 miesięcy. Wcześniej przez dwa lata tabletki. Zawsze okres był regularny co 28 dni. Po odkeljeniu ostatniego plastra na okres musiałam czekac 46 dni, ale na moje szczeście nie miałam powodu do obaw:) Pani ginekolog powiedziała ze to normalne, bo przy stosowaniu Evry do organizu wnika wieksza dawka hormonów niz przy tabletkach i może się on rozregulowac. Pozdrowionka i nie martwcie się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×