Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość lolala
Do agusia 18 i co byłaś? Ja dostałam od ginekologa cyclolamine na to krwawienie.I trwało też ponad 2 tygodnie A tak wogóle to powiedzcie czy ginekolog i dwa testy mogą się mylić?Czekam już 10 dzień na okres i nic.Na 2 dni przed planowaną miesiączką zrobiłam drugi test i ginekolog zrobiła mi usg.Powiedziała , że na ciąże jej to nie wygląda.Ale może to wszystko było za wcześnie - początek 4 tygodnia po wpadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAKTERIE W MOCZU
NIE FAŁSZUJĄ WYNIKÓW TESTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18
byłam u ginekologa przepisał mi tabletki antykoncepcyjne ale takie co zmniejszą krwawienie i ureguluja mój cykl. Po krwawieniu już prawie ani śladu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sue
Do lolala: Słonce! Ty sie wg. mnie nie masz czym martwic! Rozumiem, ze testy Ci wyszły negatywne? Ja bylam w trzecim tygodnu jak mialam dwa postywne testy, a potem mi lekarka potwierdzila (wlasnie przez USG) i stwierdzila "typową ciąze". Myśle wiec, ze jesli bylabys w ciązy- to juz bys o tym wiedziala. Glowa do gory!Wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Do Sue Dzięki za pocieszenie napisz mi jeszcze tylko w którym tygodniu ginekolog stwierdziła po usg że to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sue
lolala!! Nie byla pewna, bo mowila ze tojeszcze bardzo wczesnie, ale z obliczen wyszlo, ze to byl 3-ci tydzien:) Bedzie dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
POMOCY !!! mam problem kocham sie z moim partnerem bez zabezpieczenia i zdaza sie rowniez ze kochamy sie w dni plodne ;( krwawienie u mnie trwa juz 10 dzien a nie przyjmuje zadnych lekow antykoncepcyjnych co to oznacza ??? pomozcie czekam na szybki odpis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
dziwczyna ja dalej nie mam okresu :( napiszcie jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze po postinorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka*********************
DO Ewela : moze lepiej by bylo jak bys poszla do lekarza a jezeli nie chcesz to na stronie www.wpadka.pl mozesz napisac do gin ai on ci odpowie na meaila. ja krwawienei mialam okolo 5 dni. życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze powiedzcie mi co o tym myśleć wziełam postinor po raz pierwszy 3 dni temu gdzies tak po ok 35 h po stosunku. (wpadka była w 8 dniu cyklu)Lekarz niewiele mi powiedział o jego skutkach ubocznych o rozregulowanych miesiączkach czy nawet plamieniu, ja po zażyciu tych tabletek byłam jedynie bardziej zmęczona i senna i żadnego krwawienia czy to dobrze?? czy to oznacza, że mój organizm nic sobie \"nie zrobił\" z powodu zażycia tego leku. Do spodziewanego okresu zostało mi jeszcze jakieś 2 tygodnie ale okropnie się już boje. Prosze odpowiedźcie mi jak to jest z tym postinorem na własnych przykładach...Dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bianka : ja wiem tyle co czytałam z różnych forów i co dziewczyny piszą , niektóre brały postinor nawet po 50-60 h od stosunku i wszystko skończyło się dobrze a nie którym ponoć okres nie pojawił się przez ponad miesiąc a nawet dłużej co nieoznaczało ciąży ja myślę , że za dużo stresu , bierzesz antybiotyki i w dodatku postinor, który ma dużą dawke hormonów mógł tak zadziałać na Twój organizm . Nie martw się naprawde moim zdaniem ciąże możesz wykluczyć bo już dawno została by ona wykryta 3maj sie cieplutko i nie denerwuj sie tak bardzo ( chodź wieł łatwo sie mówi :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka**********************
droga Wystraszona: ja wzielam postinor po 3 godzinach od stosunku> nie przejmuj sie ze plamnienia niemasz ja mialam gdzies po tygodniu pozatym innych skotkow uboczynych oprucz tego ze bardzo dlugonie mam okresu i wydajemi sietez ze piesi mi sie powiekszyly nieznacznie. ale jak czytalam ulotke to sennosc zmeczenie moze byc tez skutkiem uboczynym tych tabletek aha i nie zawsze wystepuje krwawienei ono moze byc ale nie musi to zalezy od organizmu.:) ja w przyszlym tygodniu kupie sobie test ciazowy i zobaczymy ale na sama mysl to sie tak boje ze szok, bo ja nie moge byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Do bianka Nic nie bój ginekolog mi powiedziała że po Postinorze okres może przyjść w bliżej nieokreślonym terminie ja zrobiłam 3 testy ciążowe okres spóźnia się już dwa tygodnie ale jestem spokojna bo te hormony to naprawdę poważna dawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka dziekuje za słowa otuchy :)) juz troszke lepiej mi choć wiem co to znaczy czekać na okres...i ile nerwów się z tym wiąże...i te testy ciążowe ale nie martw sie o nic napewno jest wszystko porządku a przynajmniej życze Ci tego żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. A mi nie pozostaje nic innego jak czekać na upragniony okres ale i tak chyba przed nim zrobie test :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
pomozcie mi !!! nie wiem czy wpadlam czy nie ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewela : podaj więcej szczegółów co ile masz miesiączke w którym dniu cyklu to wypadło (stosunek) i czy był to stosunek z zabezpieczeniem czy też bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
bez zabespieczenia jakies 5-8 dni przed krwawieniem i krwawienie zawsze trwalo do 5 dni a teraz juz 11 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie napisałaś jak długie są Twoje cykle ale równie dobrze mogły to być dni płodne..no i czy był to stosunek przerywany czy też nie...jednak pojawienie się okresu to już jakiś plus tylko, że trwa ono zdecydowanie za długo najlepiej będzie jeśli wybierzesz sie do ginekologa, który Cie zbada i powie co jest nie tak , że trwa ono tyle czasu, nie zwlekaj bo to mogą być jakieś zaburzenia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
napisalas do gina na www.wpadka.pl i odpisal mi ze jest to na pewno jakies powazne zakarzenie chorobotworcze :-( w poniedzialek do lakerza boje sie ... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam pytanie; Miesiączke dostalam2maja(cykl trwa u mnie30dni, miesiaczka zas 5)14maja podczas stosunku pekla prezerwatywa jakies 8godzin pozniej zazylam postinor kolejna tabletke wedlug zalecen 12godzin pozniej, po5dniach dostalam krwawienia,trwalo ono normalnie5dni jak zwykla miesiaczka, teraz nie wiem kiedy powinnam dostac nastepnej, czy 1dzien krwawienia popostinorowego mam liczyc jako1dzien nowego cyklu.prosze o odpowiedz.pozdrawiam;]+-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka**********************
do Fiona 33: krwawienie po postinorze jest zwykle skutkiem ubocznycm tych tabletek wiec radzilabym poczekac na nastepne krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka**********************
do Ewela: nic sie nie bojjestesmy z Toba:) heh dziewczyny ja już nabieram podejżeń że postinor nie zadzialał w moim przypaddku bo miesiaczki jak nie mam tak nie ma jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tez zazylam postinor 4 maja, byl to moj pierwszy i ostatni raz wziecia tego leku. Po 5 dniach dostalam krwawienie, ktore zbieglo sie z moim okresem, bylo bardzo bolesne i dluzsze niz zazwyczaj mam miesiaczke. Obecnie jest 28 dzien od tego krwawienia i czekam na 2 miesiaczke, jestem juz troche zdenerwowana czy wszystko jest dobrze :( i kiedy dostane ten okres. Od paru dni pobolewa mnie bardzo krzyż, oraz lekko piersi. Mam nadzieje ze to oznaki nadchodzacego okresu. Martwie sie czy jestem w ciazy czy tez nie. Wsumie u mnie postinor byl wziety profilaktycznie, gdyz byl po 8 dzien po okresie i nie bylo pelnego seksu ale zawsze cos moglo byc. Prosze napiszcie mi ile moze spozniac mi sie okres, bo juz chciala bym go dostac mam nawet juz recepty w szufladzie na anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
do Viktoria: heh okres po posynorze moze ci sie sporo spóżnić wiem to z autopsji bo ja tez na poczaku maja wzielam postionr i jak narazie nie mam okresu i sie już tego boje że moge być w ciąży:( a skąd wiesz ze miesiączka pokryła ci się z krwawieniem po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
do Viktoria83: miesiaczka po tych tabletkach może ci sie sporo spóżnic bo to jest duża dawka hormonow i moze znacznie zabużyć ci cykl. a skąd wiesz że krwawienie po postinorze pokryło ci sie z miesiączką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bianki : wiec poczatkowo slabe mialam krwawienie , a pozniej bylo mocniejsze i pytalam sie pani w aptece , a po drugie zgraly mi sie daty troche, bo i tak nie mam okresu regularnego. Bianka a ile Ci sie spozni juz okres ? , mialas krwawienie po postinorowe ? Wiem tez ze sa leki na wywołanie okresu i sie zastanwiam nad nimi, bo w ciazy to chyba raczej nie moge byc, bo do zblizenia nie doszlo postinor wielismy z partnerem na wszelki wypadek. Chociaz juz sama nie wiem co jest grane - zwariowac idzie z tym wszystkim. Jak tylko dostane okres wracam do anty wtedy czulam sie pewniej a nie jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka*********************
do Viktoria83: heh u mnie to jest skomplikowana sprawa bo ostanio okres mialam w marcu. W kwietniu bylam u gina ale stwierdził że przez stres może mi sie spózniać i po badaniu stwierdzil że wszystko jest oki zapisal mi tabletki anty i mialam czekac na okres> ale na poczatku maja pekla nam prezerwatywa no i bylam zmuszona wziasc postinor wzielam go 3 godziny po wpadce.krwawienie wystąpiło jakies 5 dni od wziecia tabletek,żadnych skutków ubocznych nie mialam po nich. no i do tej pory nie dostałam okresu, i sie martwie jak cholera. do lekarza nie moge isc bo jest na urlopie:( przez ostanie dni o niczym innym nie moge myslec, to jest poprostu tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bianki : faktycznie Twoja sytuacja jest dosyc skomplikowana, ja dzis weszlam na serwer www.wpadka.pl i rozmawiałam z konsultantem co zadalam mu jakies pytanie to mowil mi ze mam zglosic sie do swojego lekarza, to ja sama wiem. A wracajac do Twojej sprawy to dziwne ze jak nie mialas juz wczesniej okresu ze Ci lekarz nie podal zadnych lekow na wywolanie, sa zastrzyki (jednorazowe przynajmniej ja kiedys taki dostalam jak po anty nie mialam okresu) sa tez tabletki nazywaja sie Luteina i reguluja miiesiaczke jesli sie je bierze w okreslonym dniu cyklu i przez okreslony czas, ja juz tez to przerabialam. Bianka ile masz lat jesli moge sie dowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA postinor wzielam jakies 26 h po stosunku drugie po 12 h to byla sroda a pozniej w poniedzialek dostalam to krwawienie. Bianka a robilas test, bo ja nie jakos tchorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka***************
do Viktoria83: no właśnie nie robiłam testu bo sie boje wyniku:( ale chyba w tym tygodniu zrobie bo już dłużej tego napięcia nie wytrzymam:( wtedy jak bylam u lekarza to okres mi sie spoznial jakies 7 dni a ja mam tak czesto ze pod wplywem stresu mi sie spóznia więc lekarz sam stwierdził że to może być powód. mam jeszzce jedno pyatnei do ciebie moglabys mi pwiedzieć ile kosztuje ten zaszczyk wywołujący miesaczke?? heh a możesz powiedzieć mi po co ci mój wiek uważam że ty sie nie masz czego bać, sama powiedzialaś że postinor wziełas tylko profilaktycznie więc głowa do góry:) w twoim przypadku będzie wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×