Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość minori
helooł czy mogłabym otrzymać odpowiedź na moje ostatnie pytanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis musialam wstac z rana wczesnie ide do lazienki , a tam co ..... OKRES jest dostalam :) az tancze :) po 34 dniach ale te ostatnie dni byly dla mnie mordenga. Pozdrawiam wszystkie Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
"bianka' jak napisalam jestem kobietą dorosla i doświadczona , lekarka przepisala mi postinor jako środek antykoncepcyjny a były to lata osiemdziesiąte i byla to nowość ,ponieważ na ulotce było napisane wogóle co innego niż w tej chwili a potem okazalo się 4 tableteczki za 30-40 zl.wierze postinorowi i nigdy mnie nie zawiódl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ DZIEWUSZKI TROSZKE TU NIE ZAGLADALAM BO MIALAM PROBLEMY Z KOMPEM!!! BOZE ILE WAS TU NOWYCH ALE TO SUPER ZE SOBIE POMAGACIE TRZYMAM KCIUKI BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE JA TO ZASZALALAM 2 RAZY POSTINOR W CIAGU MC GAPCIO 19 STKA CO Z TOBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
siemanko! Wiec dziewczyny u mnie jest oki.Najadłam się takiego strACHU JAK JESZCZE NIGDY!!!nie mogłamnic napisac mo miałam cos netem przez dłuższy czas.A u mnie jak narazie jets oki.Aktulanie jestem po okresie.U mnie sytuacja przedctawia się tak ze mam co 25-27 okres i trwa 3dni ale ostatnio miałam na wawet 2 dni.Ale i tak jestem bardzo spokojna.Naprzykład teraz dostałam 9 a skończył mi si e11.a te wczesniejsze co pisałam to mysłalam ze padne,bo była zrobiono mi usg i wyszło ze jest jakiś pęcherzyk,przeraziłam się wiec poszłam do innego a on stwierdziłe ze jest oki i nie ma ciązy, przynajmmiej on tak widzi. Wiec chyba nie mam co sie martwic. Pozdrawiam I sorry ze tak długo się nie odzywałam spróbuje to nadrobic:-) Trzymajcie się ciepło,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jAsienka
Witajcie dziewczyny! Coz... niestety swoja historia prawdopodobnie nie podbuduje was. Ale po kolei. 19 dzien cyklu przy cyklach 28 dniowych, teoretycznie dni nieplodne, prezerwatywa zawiodla..., postinor zazylam po 3-4 godz. po 12 kolejna dawke, nie bylo nieprzewidzianych krwawien ani nawet tych przewidzianych po 10 dniach od spodziewanego terminu wystapienia miesiaczki test, potem drugi - oba pozytywne. Coz swiat sie nie zawalil. W tym tyg ruszam do gina. Mam nadzieje ze z bobasem ok, chyba bym sobie nie wybaczyla gdymy postinor zaszkodzil. Trzymajcie sie. Zycze powodzenia w wyczekiwaniu. PS. Sue odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh a mi został jeszcze tydzień nie cały do spodziewanej miesiączki ale jak przeczytałam ten wcześniejszy komentarz to już sie całkiem załamałam :( ja też nie miałam żadnego krawienia postinorowego :( i jeszcze od wczoraj chodzę częściej sikać :(:(:( okropnie sie boję że to ciąża jednak . Dzisiaj ide kupić test musze wiedzieć bo sie skończe z tych nerwów . 3majcie za mnie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka**********************
heh dziewczyny pomimo że miałam miesiączke od pewnego czasu strasznie mnie mdli ale nie rano ylko wieczorem tego już sie nie da wytrzymać, nie potrafie spać bo wszystko wskazuej na to ze jestem w ciąży. Wiem że musze zrobić test ale tak się strasznie boj ewyniku i nie wiem czy sie odważe. Jestem poprostu załamana:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
nie dramatyzuj. Dostalas okres przeciez. Zaczelas brac te tabletki anty?? Jak tak to masz powod tych mdlosci. Te mdlosci moga byc tez od stresu. Na serio. Niepotrzebnie panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka********************
no tak dostałam okres ale tabletek anty jeszcze nie biore postanowilam brać je od lipca. No a mdłości mam i bardzo czesto głowa mnie boli, nie jestem przekonana że z powodu stresu może mnie mdlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowany
moje drogie Panie... mam pytanie, ktre strasznie nurtuje mnie i moją Dziewczynę... moja Druga Połówka zażyła pierwsza tabletkę POSTINORU DUO klika godzin po 'niebezpiecznym stosunku z prezerwatywą' problem polega jednak na tym że zażycie kolejnej tabletki obydwoje przespaliśmy o ok. 6h :( czy to ma wpływ na skuteczność tych tabletek..? pomóżcie plizz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak: bzykacie się dziewczyny jak króliki, nie zabazpieczacie się a później łykacie świństwo takie jak POSTINOR za (może skałamię) 50-60 zł, który totalnie rozregulowuje Wasz organizm na długie miesiące. Myślę, że to odbije się również na zdrowiu - kto wie może również przyszłego potomstwa (oby nie!). I jeszcze jedno - niejestem purytaninem i jak każdy normalny facet kocham sex, ale jak czytam wypowiedź 25-latki, która bierze już 3 rodzaj tabletki (od ok. 7 lat jedzie na tabletkach) to jestem przerażony. Ja swojej dziewczynie nie pozwalam na branie tabletek. Gumki to jest to - zdecydowanie mniej szkodzą na organizm o ile tylko są dobrej jakości (są różne gumki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gail
a ja wziełam postinor 22dnia cyklu.. na wszelki wypadek.. bow koncu owulacja wystapila z 10 dni wczesnej.. ale i tak sie denerwuje bo brzuszek boli ojojoj:( i ciekawe jak to bedzie ztym okresem... bo własciwie to termin przypada mniej wicej teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
cześć dzis kupiłam sobie test i go zrobiłam wyszedł negatywny na ulotce pisalo żę można go wykonac o każdej porze dnia dlatego też zrobiłam go ok godz 18, a teraz czytam i wszyscy mowia że trzeba go wykonać rano i mam wątpliwości co do wiarygodności tego testu :( jak wy uważacie? Już sama nie wiem co mam myśleć:( doradżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gail
do bianki mysle ze wymik miarodajny.. a test robi sie rano bo wtdey jest najwieksze stezenie hormonów..ale u ciebie od twgo wydarzenia minelo juz troche czasu wiec jak mialby wyjsc pozytyny to by wyszedl.. ja zamartwiam sie dalej..w zyciu nie czekalam tak na okres ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jest najwieksze stezenie hormonu ale jezeli jestes w ciazy to wynik wyszedlby nawet gdy robilas test o 18, teraz testy sa tak skonstruowane ze mozna je robic o kazdej porze, wynik mogl byc jedynie dlatego negatywny gdyz zrobilas test za wczesnie albo poprostu nei jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka*********************
dzieki za porade.:) ale to co mnie niepokoi to to iż brzuch mi sie troche powiekszył i siei zrobił dziwnie twardy, nigdy tak nie mialam! I dlatego mam wrażenie że jednak jestem w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Może zwariowałam ale naprawdę się boję.Zrobiłam trzy testy ciążowe - pierwszy 7 dni po zażyciu postinoru, drugi na 2 dni przed planowaną miesiączką i trzeci 10 dni po planowanej miesiączce.Wszystkie negatywne.Ale okresu dalej nie mam.Co robić.Acha po 3 tygodniach od postinoru ginekolog wykluczyła ciąże teraz mii się wydaje że jej diagnoza była za wczesnie.Po postinorze miałam krwawienia , które wystąpiły w czasie planowanej miesiączki trwały jakieś dwa tygodnie ale nie wiem co to było czy okres czy krwawienie.Poradźcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gail
lolala jak zrobilas trzy testy to raczej jest ok.. ja dzis gadalam z moja gina i owiedziala ze nie jes powiedziane kiedy nastapi okres.. moze sie spoznic..czasami jest wczesniej .. zalezy od organizmu ale dla pewnisci zrob sobie hcg .. ten tescik jest wiarygodny od 7 dni...j atez czekam na porzdany okresisko ..i tez sie boje jak szlag chociaz to sie stalo w 21 dniu i raczej nie mam wtedy podnych ale strach jest... a ha gina mi powoedziala ze te wszystkie objawy to nasza psychika.. tak sie boimy ze pos\dswiadomie nas mecza rozne objawy..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
to raczej nie psychika ale kurcze czy 3 testy mogą się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gail
loala mysle ze nie .. ja jak zaszłam z moja corcia w ciaze to wynik pozytywny byl juz ze trzy dni po ozonieniu.. uszki do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
dzięki gali - wiesz nie chcę już robić czwartego testu a głupio mi będzie przed moją ginekolog przez tą panikę.A najśmieszniejsze jest to , że mam już 2 letniego synka a zachowuję się jak bym nigdy wcześniej nie robiła testów i temat ciązy był by dla mnie zupełnie obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
ale to nie zmienia faktu , że ciągle się zastanawiam nad czwartym testem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka***************
do lolala: powiem ci że j ateż zwariowałam poprostu caly czas mi si ewydaje że[ jestem w ciązy pomimo tego iż dostałam okres i test wyszedł negatywny. Mam wrażenie że nieznacznie brzuch mi si epowiekszyl i jest taki twardy w dotyku jak nigy> Boże jak ja sie boj ejak nigdy!!! Już nei wiem co mam zrobić aby się uspokoić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Do Bianka Myślę , że czas na wizytę u ginekologa i to nie dlatego , że mam wątpliwości co do Twojej ciązy ( której na 100% nie ma!!!!!!!!) tylko lekarz wreszcie cię uspokoi bo jemu to już będziesz musiała uwierzyć.Pozdrawiam Cię serdecznie :) a ja chyba zrobię to samo chociaż to już będzie po raz drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skromna osoba
witam was drogie panie. śledze wasze wypowiedzi odkad zaczełam swoja przygode z postinorem.7 czerwca myslalam ze oszaleje-pekla nam guma.do wszystkich panstwowych gabinetow byly ogromne kolejki a ja nie mialam czasu,kazda godzina byla dla mnie cenna.na drugi dzien poszlam do gina prywatnie.i tak dobrze ze babka sie zgodzila bo akurat w ten dzien nnie przyjmowala.przepisala mi postinor i kazala zazyc druga tabletke po 8 godzinach.zdziwilo mnie to troche bo na ulotce pisalao ze po 12 no ale zaufalam jej.od stosunku minelo 20 godzin a bylam w 7 dniu cyklu.babka powiedziala ze nie ma sie co martwic ale wolalam wziac \"na zapas\".przepisala mi jeszcze marvelon zeby juz sie podobnych cyrkow nie bylo i zalecila brac od 2 dnia miesiaczki.po 4 dniach zauwazylam krwawienie ale niczym to nie przypominalo miesiaczki wiec ich nie bralam bo uznalam ze to nie jest ta \"prawdziwa\" miesiaczka.trwalo to 3 dni,teraz mam niewielkie plamienia ale czytajac to co piszecie to zaczynam wnioskowac ze to wszystko dopiero sie zaczyna i moga sie dziac niezłe cyrki:/:( teraz tylko czekam na prawdziwa miesiaczke i zaczne wreszcie brac tabletki bo drugi raz nie chce tego przechodzic.pozdrawaim was wszystkich serdecznie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
dziewczyny mam pytanie od którego tygonia ciąży brzuch się nieznacznie powieksza?? bo według moich obliczen j abym , byla w 6 tygoniu ciąży i mam takie wrażenie że jest inny niz zwykle! dziekuej za odpowiedzi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Bianka uspokój się!!!!! Jak byłam w ciąży z moim synkiem brzuch powiększył mi się dopiero w czwartym miesiącu a wcześniej to nawet schudłam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skromna osoba
do bianka: w 2-8 tygoniu po zapłodnieniu jest rozpulchnienie macicy i szyjki, a w 8-12 dopiero powiększenie brzucha i macicy.ale to wcale nie musi byc ciaza,moze to byc inna przyczyna np.guz albo jakis miesniak.lepiej sie zbadaj u gina.3 maj sie cieplo.bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak zrobiłam test ciążowy Quick View dwa tygodnie po tym stosunku a jakieś 12 dni po postinorze to czy wynik morze być wiarygodny czy raczej jeszcze nie ?:( Ja czekam na okres ale okropnie sie denerwuje i boje, że postinor niestety nie zadziałał :( Do bianka: Moim zdaniem to za wcześnie, na to żeby brzuch sie powiększył...Poza tym miałaś okres naprawde się nie martw !!!A jak nie to zrób test lub idź do ginekologa przynajmniej będziesz spokojniejsza choć nie masz sie czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×