Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość babe
Witam kobietki!!! Przede wszystkim na początku chciałam podziękować ze wszystkie tak otwarcie mówicie o tym trudnym temacie.wszystkim wam dziękuje, bo nieco mnie wasze posty uspokoiły.Od wczoraj mam mętlik w głowie, bo ostatnie krwawienie miałam na początku marca.Niestety, muszę tu sie kajać bo w tym roku pewnie z roztargnienia zapominałam zapisywac sobie wszystkie ważne daty,typu rozpoczęcie i zakończenie miesiączki.jestem zła na siebie bo teraz kiedy potrzebuję odtworzyc dana sytuacje-pustka.25 stycznia odstawiłam plasterki antybaby.po 15 dniach miałam krwawienie i potem znów po pietnastu, w miedzy czasie wzięłam postinor( w sumie nie było ku temu strasznych powodów, ale zeby miec spokojną głowę...)kurde, mam pretensje do siebie o to niedbalstwo....wiec dlatego dziś musze sie wyzalić.prosze pomóżcie mi bo dostaję kręćka!!!!mamy takie plany-chcielismy wyjechac za granice...PLIZ POMóZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do Babe---> ale co się stało dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochane dziś po kąpieli wystątpiła mi taka brunatna wydzielina prawie jak okres bo nigdy podczas cyklu takiej nie dostaje zazwyczja tylko przed samym okresem , minął dokładnie tydzien od zażycia postinoru i nie wystąpiło wczesniej żadne plamienie a dzis jedynie ta wydzielina ktora wcale nie jest okresem i nie prypomina krwi :( boje sie ,że postinor nie zadziałał a w środe lub czwartek zrobie test :( kurcze nie wiem co myśleć :( kochane powiedzcie coś dobrze ,że są tak kochane osoby jak wy ktore chętniew doradzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do maleńka--->może faktycznie ta wydzielina jest tym krwawieniem po postinorze. Nie wpadaj w panikę. Ja tez miałąm raz tak że taka wydzielina wystąpiła u mnie zamiast okresu. Trwało to 5 dni jak normalny okres tylko zamiast krwi była taka wydzielina. Nie martw się. Wydaje mi sie ze to po postnorze. Ale moim zdaniem to nie oznacza że postinor nie zadzia.lał.Więc bądź spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszandra
a czy to prawda ze podczas misiaczki w pierwsyzm cyklu brania tabletek...miesiaczka jets zcasem plodnym????? boje sie.......chyba bezpodtsawnie.......:((((((((maju czy pytalals mamy??? ja biore microgynon 21.....zapytaj blagam bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jeestem kobietka
Moge o cos zapytac?? Dziewczyny po co takie paskudztwa bierzecie. Mam 24 lata, wspolzyje, nie jestem i nie bylam w ciazy i nigdy czegos takiego nie bralam. Po co sobie zdrowie niszczycie?? Przeciez albo trzeba uwazac, albo wspolzyc w odpowiednim wieku z odpowiednim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyberKOndi
Ja z informacja ze Postinor moze opozniac okres ale drugi od tego ktory wystapi po przyjeciu tego srodka. Tak wiec nawet jak okres po przyjaciu postinoru jest w normalnym terminie to nastepny moze sie przesunac nawet o tydzien-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
majka2569 - dziekuje za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe
cyberkondi czy jesteś pewna? moja pani ginekolog to straszna małpa, niedelikatna i jakas taka obscesowa.zeby miała dobry nastrój musze zawsze jej odpalic ze ma ładna nową bluzke!!!( truła mi przez pół godziny o tym, wiem ze to poprawi jej nastrój).i co najgorsze nigdy nie mi nie mówi. a stało sie, po samym tet'a'tet przytulaliśmy sie i w pewnym momencie przyszła ochota na wiecej i wiecie, paluszki poszły w ruch...było postinor a po nim zabezpieczalismy sie gumkami, bo antykoncepcje miałam na troche odstawic by"odpocząc"i na co mi sie to zdało? mam nadzieje ze to tylko bałagam w organiźmie wywołany wszystkimi hustawkami hormonów a nie....ojeja tfu tfu tfu i teraz czekam i czekam na to krwawienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zazyłam postinor 22h po ;( ... dzis dostałam krwawienia po ok 36h od zazycia ....a raczej plamienia...w sobote miałam szczyt płodnosci a w sobote mnie tak poniosło...;( i nie iwemj teraz co mam zrobic ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałka
Miesiąc temu wzięłam postinor (dni płodne były wtedy). Po dwóch tygodniach dostałam okres. Test ciążowy wypadł negatywnie! Teraz, znów po dwóch tygodniach, zaczął mnie boleć brzuch w miejscu gdzie jest lewy jajnik. Nie plamie a ból jest taki kłujący Napiszcie czy to może być ciążą pozamaciczna?! Proszę! Napiszcie szybko bo bardzo się boję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona_
Ja dostałam swój okres w dokładnym terminie:-) mam nadzieje że nie tylko dlatego że brałam tabletki antykoncepcyjne a w ich przerwie występuje miesiączka tylko dlatego że postinor zadziałał Hmmm.. Dla pewności najlepiej wybiore się do lekarza w najbliższym czasie.Pozdrawiam i trzymam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe
dostałam, dostałam!! hurra!! no dobra ale teraz inna sprawa...czy moge od razu zacząc przyklejac plastry anty?? jesli któraś z was wie, niech napisze.PLIZZZZ pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
postinor to swinstwo, ale od stopsunku minelo prawie 3 miesiące, a ja mialam normalnie okres:) przez te trzy miesiące. jest dobrze, ale faktycznie sa skutki uboczne: pryszcze i takie pierdoly.trzymam kciuki:) za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
postinor to swinstwo, ale od stopsunku minelo prawie 3 miesiące, a ja mialam normalnie okres:) przez te trzy miesiące. jest dobrze, ale faktycznie sa skutki uboczne: pryszcze i takie pierdoly.trzymam kciuki:) za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszandra
czy podczas brania tabletek wystepuja dni plodne??? czy od 1wsej tavletki czyli 1 wszegi dnia okresu sa nieplodne>>>>???????????nna mojej ulotce pisze z ema dzialanie natychmiastowe wiec mam rozumiec ze ejstem zabezpieczona od 1 wszej tabletkki......kochalalam sie przy 2 tabletce tzn pol godizny przed 3 :((( co sadzicie??? nawetejslitabletki nie zadzialaly to 2 dzien okresu jets nieplodne prawda>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka60
odstąpię postinor duo jakby któraś potrzebowala..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochane mam pytanie bo postinor bralam ok.11 dni temu , dwa dni temu miałam dziwną wydzieline taką brązową z malutką domieszką krwi :( zadne inne plamienie mi nie wystapilo po postinorze :( okres mam dostac 13 kwietnia :( bardzo sie boje bo pierwsza tabletke wzielam 44 godziny po stosunku a druga 56 :( boje sie ze nie zadzialal :( kurde co ja mam myslec :( jak myslicie , ten feraln stosunek byl w 11 dniu cyklu , zaraz po miesiaczce :( pekla gumka i moglo sie niewiele dostac choc moj chlopak twierdzi ze raczej nic sie nie dostalo zreszta widzialam jak zeszedl ze mnie ze wytrysk byl na podloge wiec jesli nawet by sie dostalo to malutko :( ale i to moze zadzialac :( odpiszcie jestem u skraji histerii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta32
ja miałam stosunek 30 marca pierwszą tabletke wziełam 20 godzin po to było w 11 dniu cyklu wczoraj dostałam krwawienie najpierw krew miała kolor buraczkowy a teraz to wygląda jak normalna miesiączka a dodam jeszcze że wczesniej brałam YASMIN tyle że przerwałam i nie mam żadnycz innych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
odpowie mi ktoś na moje pytanie powyżej ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
i znowu mam tą ciemną, brązową wydzieline :( co sądzicie na podtswie powyżeszgo mojego pytanka ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do Maleńka----->posłuchaj na Twoje pytanie moge odpowiedziec ale musisz podac wiecej szczegółów typu w którym momencie zorientowaliście się że gumka jest pęknięta? Czy Twój facet był wtedy blisko wytrysku---bo to bardzo istotne!!Chyba że zorientowaliście się dopiero po wytrysku --to zmienia postać rzeczy..więc?Podaj troszkę szczegółów a postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigogne
Posluchajcie ja miałam wpadkę w 14 dniu cyklu--raczej okres płodny. Wzięłam postinor po 69 godzinach. Czy są jakieś szanse że zadziałał??Odpiszcie bo jestem rozhisteryzowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochana no niestety było to tak ze on siedzial bo mielismy taką pozycje a ja na nim , niezręcznie sie czuje opisując ale musze kochana i nagle on powiedzial : zejdz bo uprawiamy przetrywamy od 3 miesiecy i zawsze wiedzial kiedy wyjac i zeszlam , w tym samym momencie zaczelo cieknac , wygladalo to jak fontanna :) teraz to mi z sie smiac chce mimo ze jestem załamana , wytrysk byl do gory , on twierdzi ze zdazyl wyjąc a ja pewna nie bylam on zreszta pozniej juz tez gumka pekla strasznie cala gora sie rozlewciala , wlasciwie nic nie zostalo , a to dlatego ,że wterdy mialam baaaaardzo sucho i ledwo wszedl we mnie :( wzielam pozniej po 42 godz postinor a teraz mam od 2 -3 dni dziwne plamienia brazowe wczoraj nawet zauwazylam kropelke normalna krwi ale tylko jedna , tak to ta brązowo-ciemna wydzielina , nie tak jak podczas okresu :( ktory zjawi sie za niecale 9 dni :( i co o tym sadzisz ?? :( ja sie boje ze nie zadzialal a z chlopakiem sie rozstalismy bo mnie uderzyl i gdybym byla w ciazy to po mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkaaaa
czy któraś z was pomimo zażycia tabletki zaszła w ciąże???jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do Maleńka----->moim zdanie nic z tego nie powinno być. Posłuchaj ja np kocham się ze swoim facetem zawsze bez gumki w okresie bezpłodnym i stosujemy przerywany. Teoretycznie jak jedziesz z facetem na jego penisie nie ma zadnych plemników tylko wydzielina -śluź nawilżający taki podobny jak nasz jak się kochamy. Więc jeśli wyszedł z Ciebie przed wytryskiem to naprawde nie ma szans. A poza tym uspokuj się. Jeśli nawet coś się tam dostało choćby nawet wszystko się dostało to przecież wzięłaś postinor. Co prawda nie bardzo szybko po stosunku ale wzięłaś. Więc naprawdę nie masz się czym martwić. A poza tym masz to krwawienie. Pojawienie sie tego krwawienia jest reakcją organizmu na tak dużą dawkę hormonów jaka jest w postinorze.To że jest ono brązowe to nie oznacza nic złego. Taka jest cecha osobliwa twego organizmu. U innych dziewczyn jest ono albo krwią albo ma buraczkowy kolor. Nie martw się. Moim zdaniem nie masz czym . A jeśli tak bardzo się boisz to odczekaj 7 dni od stosunku i zrób test "Quick vue". Jest bardzo dokładny a po co masz się stresować? Ale maprawdę uspokój się. Moim zdaniem nie ma takiej opcji żebyś była. A Twojemu facetowi za to podniesienie reki na Ciebie życze zeby go któraś laska tak w bambuko zrobiła i też pobiła.A wzięłaś 2 tabletki postinoru w odstępie 12godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
do Cytrynka----> a co się stało ze jesteś przerażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boulo
Powiedzcie mi czy 6 dzien cyklu to dobry moment na seks? czy to sa dni nie plodne? I czy luteina nie zmienia ukladu dni plodnych i nieplodnych?Bo ja chcialabym dla odmiany zrobic to ze swoim facetem bez gumki. Dzis mam 5 dzien okresu. Czy jutro moge bez problemu sie kochac z nim? Oczywiscie stosunkiem przerywanym? Jest jakies ryzyko? "Odpiszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
majka2569 -> kochana dziekuje za te słowa od razu mi lepiej , a tabletki wzielam w odstepie rownych 12 godzin wiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Dlatego tym bardziej nie masz się czym martwić. Napewno wszystko będzie dobrze i mnie się wydaje że ciąża jest raczej nierealna. Bądź dobrej myśli. A nie masz za co dziękować. Bo może ja też kiedyś będę potrzebowała pomocy. Powodzenia. Jak co to pisz.Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×