Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość laurka2
foki, wkręcasz sobie?uspokój się, przecież wiesz że wszystko musi byc dobrze,skoro w ciązy nie jesteś to nie wypatruj objawów, zamęczasz się tylko!relax!duuuuzo relaxu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeful
hej dziewczyny! ja zrobilam test ciazowy i kamien spadl mi z serca, bo wyszedl negatywnie:) teraz czekam na miesiaczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co mam robic... boje sie naprawde.... na poczatku lutego mielismy z chlopakiem mala wpadke...potem zazylam postinor (po 12h) i wszystko bylo ok.dostalam krwawienie (postinorowe) jakos 2 tyg przed normalnym okresem,ale potem okres w planowanym terminie nie nadszedl-zrobialam wiec test-negatywny i czekalismy,pomyslalam ze moze okres przyjdzie w terminie-krwawienia postinorowego, ale nie przyszedl,wiec znowu test-negatywny....\"po drodze kolejna wpadka\"(wiem,nie postapilam za madrze-prosze nie osadzajcie mnie za to).... i martwie sie ... bo od \"normalnego okresu mija juz 4 tyg. a od \"krwawienia\" 2 tyg...... co robic?? czy mozliwe jest aby testy wyszly blednie??(byly 2 roznych firm)!! prosze pomozcie.... i nie osadzajcie-bynajmniej nie o to mi chodzi.... pomozcie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeful
postinor tak rozregulowuje cykl, ze mozesz miec z tym problemy...ja tez mam duze opoznienie(9dni) i test wyszedl negatywnie 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synapsa
Witam kocahne!!!! Musze sie z wami podzielic moim szczesciem, dostyalam wczoraj okres!!! ;) Wreszcie kamien spadl mi z serca, buzka ogromna i trzymajcie sie cieplutko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyberKondi
Nie wiem czy byla juz odopwiedz na to pytanie bo wiem ze juz ktos je zadawal ale zapytam jeszcze raz: czy normalne jest opoznienie okresu juz w drugim cyklu po tym jak byl zarzyty postinor. Tzn. przyjety postinor, po pewnym czasie obfity okres, nastepnie caly kolejny cykl i brak okresu juz od 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeful
mozliwe- postinor tak zaburza gospodarke hormonalna, ze moze namotac na dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja dzisiaj dostałam drugi okres po postinorze 4 dni wcześniej. Pozdrawiam, mam nadzieję że będzie ok i się wyreguluję z czasem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeful
a ja mam juz dwu tygodniowe opoznienie...boje sie...czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyni
Witajcie kobitki:) Właśnie dostalam pierwszy okres po postinorze nie liczac krwawienie po postinorowego ..................a moze to moj drugi okres:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkam
dawno tu nie bylam.. dziewczyny nic sie nie martwcie jak wam sie spoznia okres po postinorze ja wlasnie czekam na moj kolejny to juz z kolei 5 okres po postinorze spoznia sie jak narazie dwa dni, postinor rozregulowal mi wszystko, dokad nie wzielam go to mialam okres jak w zegarku a teraz zawsze mi sie spoznia przynajmniej o 5 dni :( i zycze wszytskim zebysmy juz nie musialy go nigdy brac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
mam pytanie jest niedziela i niestety nie ma kto mi wypisac postinoru a dopiero wezme go jutro kolo poludnia jak moj lekarz ginekolog zechce mi wypisac bedzie to około 50 godzin po stosunku jaka moge miec pewnosc czy zadziala. a jestem w polowie owulacji i niestety pękła nam gumka. wiec musze ja wziasc bo teraz nie chce miec dzieci prosze odpiszcoe czy po tylu gdzinach zadzialalo niby dziala do 72 godzin ale z tego co widze raz dziala raz nie odpiszcie jak najszybciej bo nie moge sie nad niczym skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaska
sluchaj troche blad popelnils bo pomimo niedzieli wystraczylo isc na pogotowie czy szpital to jest czynne w niedzielel i daliby ci recepte!!!!!!!!!!!!50h to sporo ale mam nadziejej ze zadzialal....za malo faktow podallas czy gdy pekla gumka bylo p owytrysku???i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
gdy pekla gumka bylo po wytrysku niestety a ja bylam w szpitalu i niestety nie chcieli mi wypisac nie wiem dlaczego a zle policzylam to wszystko sie stalo w sobote o 19 wiec jak wezme to bedzie okolo 40 paru godzin co ty na to mam jakies szanse i czy moj lekarz ginekolog zechce mi to wypisac jak tu nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
jak widzisz nawet nie minie do jutra do wieczora 48 godzin a ja jutro rano jade do lekarza i tak najpozniej wezme ja kolo 10tej wiec jak by dobrze policzyc bo ja juz nie mysle to bedzie.....39 godzin to chyba nie tak pozno co a do tego nie jestem pewna czy mam dzi plodne teraz czy nie bo moj okres zawsze sie spoznia raz o tydzien a nawet potrafi do miesiaca ale niestety tak mam i nawet hormony tego nie ogly zmnienic wiec jest tez nadziej a ze nie jestem w dniach plodnych ale tego nie bede nigdy pewna az nie dostane pierwszej miesiaczki choc czesto okres moze byc do 3 miesiaca ciazy powiedzcie mi kiedy moge zrobic sobie test ciazowy jak termin okresu wypada mi na 6 kwietnia zebym byla do konca pewna i jaki najlepszy z najmniejsza liczba pomylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Po około 2 miesięcznej przerwie dostałam okres !!! dużo stresuuu,ale w koncu jest!! wiec nie martwcie się PO naprawde bardzo rozregulowuje cykl (widac na moim przykladzie) pozdrawiam:) PS.Ścislej: to nie okres--to prawdziwy potop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaska
sluchaj postinor raz na 100 zawodzi...musisz miec nadziejej tet mzona robic najwczensiej do 11 dni od stosunku i mozna mu wierzuc w 95%!!!! dziwiwe sie ze na zpitalu nie chieli wypisac musozsz sie spieszyc to wyscig z czasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
wzielam godzine temu postinor i juz mam krwawienie po godzinie czy tormalne ze tak szybko zaczal dzialac ale jak jest krwawienie to znaczy ze powinno byc w porzadku co??? no bo przez to oczyszcza sie macica minelo 39 godzin od stosunku jak go wzielam mam nadzieje ze praca i trening siatkowki w niczym nie przeszkadza bo to wszystko mam dzis a praca to w nocy i to troche ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
czy ktos moglby mi odpowiedziec to juz pierwwszy dzien po postninorze i czuje sie troche skolowana bo nie wiem co bedzie bo mialam tylko malutkie ubogie krwawienie wczoraj i na tym koniec i bolaly mnie troche plecy ja przed okresem a tak sie dobrze czuje nic mi nie jest nie mam zawrotow czy mdlosci wiem ze to eszystko objawy uboczne ktorych raczej nigdy nie mam po zadnych lekach bo mam silny organizm ale teraz bylam 2 tygodnie na diecie i jestem chora wiec raczej cos powinno sie objawic moze bym byla spokojniejsza. jak myslicie mam przewaznie okres co 34-36 dni tyle trwa moj cykl miesiaczkowy a ostatnia miesiaczke mialam 10 marca czy moje dni plodne mogly wypasc na 25marca bo jak nie to chyba raczej nie mam sie co martwic a jak pisalam mialam diete wiec organizm przewaznie po dietach czy lekach opoznia wszystko odpiszcie bo zwariuje nie mam juz sily czekac................ ?????????? :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Droga Zaniepokojona Bardzo:)Nie u każdej dziewczyny występuje krwawienie po zażyciu postinoru. U jednej występuje po godzinie od wzięcia postinoru u innej po 5 dniach a jeszce u innej wcale. I to krwawienie wcale nie daje pewności że nie jest sie w ciąży dlatego że postinor to bardzo duża dawka hormonów i organizm różnie na nie reaguje. Postinor w 98% zadziała gdy jest spożyty do 50 godzin po stosunku. Póżniej działa tylko w 65 %. I nigdy nie daje 100 % pewności. Bo nie ma środka antykoncepcyjnego który by na 100% zabezpieczył nas przed ciążą. Proponuje abys zaczela brać tabletki antykoncepcyjne zeby uniknąć stresu. Wiem co mówie. Moja mama jest ginekologiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia13
Czy luteina wpływa na wynik testu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia13
Czy luteina wpływa na wynik testu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona__
hej dziewczyny!Ja niestety tez musiałam zażyć postinor ale nie wystąpiło u mnie krwawienie i czekam na swoja miesiączke która powinna wystąpić w przyszłym tygodniu.Mam tylko pytanko:Czy dobrze robie biorąc cały czas tabletki antykoncepcyjne Diane 35 tak jak zwykle? U mnie jedynie niepokojące są bóle podbrzusza i plecków mam nadzieje że to przejdzie bo trwa już niestety więcej niz 24 godz. Odpowiedzcie mi prosze Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi2
Oj chyba nie bardzo z tymi tabletkami. Taka dawka hormonów... Postinor i tabletki-to chyba mega bomba hormonalna. Mogłabyś poczekać z tym do pierwszego dnia nastepnego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo-domajka
dzieki ale jak mozesz zapytaj sie mamy jak moge policzyc dokladnie dni plodne bo w internecie za kazdym razem mi wychodzi inaczej bo mam dlugie cykle przewaznie trwajace od 34-36 dni okres ostatni dostalam mialam 10 marca a przypomne bylam na 2 tygodniowej diecie a teraz jestem chora od srody czy 24 marzec to byl dzien plodny czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona_
Właśnie tego samego się obawiam...Majka czy mogłabyś zapytać mame czy moge brać obecnie Diane 35 jeśli niedawno wzięłam postinor? Prosze Cie bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka2
Majka,Ty tam sobie spokojnie licz, a ja zrobię małą dygresję.tak obserwowałam i obserwuje dalej siebie juz przez dwadzieścia parę dni od wzięcia postinoru i coraz częsciej mam wrażenie że postinor dośc niespodziewanie nic kompletnie nie namieszał w moim organizmie:)bo tak: nic mnie ani przez moment nie bolało jak go wzięłam,krwawienie było po kilku dniach ale też żadnych dyskomfortów w związku z nim,żadnych kłopotów z cerą, wręcz przeciwnie, od miesiąca świecę jakims wewnętrznym światłem chyba;)no i spełnił swoją rolę, tego jestem pewna zarówno po testach, jak i po tym, ze wczoraj normalnie przyszedł okres, i to bardziej regularnie niż kiedykolwiek,27 dni po ostatnim okresie, nie licząc krwawienia popostinorowego.trochę się zdziwiłam, bo byłam gotowa czekać dłużej, opóźnienia to właściwie norma.może to co tu piszę wcale o niczym konkretnym nie świadczy i może są jakies skutki uboczne,których jeszcze nie odczuwam, ale póki co to postinor działa na mnie absolutnie dobroczynnie.aż mi troche dziwnie przez to,ale no narzekac nie będę;) mimo wszystko wolałabym nie brac tego już więcej.pozdrawiam wszystkie zaniepokojone dziewczyny(starajcie się nie wariować) oraz te, które już odetchnęły z ulgą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana23
cześć dziewczyny .wziełam Postinor w ponieziałek i niemam żadnych objawów ubocznych a juz 3 dzien, nic, niemówiąc o krwawieniu, chciałam zapytać majke2569 skąd wie , że "Postinor w 98% zadziała gdy jest spożyty do 50 godzin po stosunku" bo mój lekarz mówił że po 40 h 50% a ja wziełam po 43 h, błagam pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do zaniepokojona Bardzo.Skoro Twoj cykl trwa od 34-36 dni to prawde mowiac jest małe prawdopodobieństwo ze byl to dzien plodny. Ale biorac pod uwage to ze bylas na diecie i organizmowi brakowalo witamin i innych potrzebnych skladnikow to nie mozna stwierdzic czy byl to dzien plodny bo kazdy organizm reaguje inaczej podczas diety. Nie mozna rowniez tego okreslic jesli Twoj cykl jest nieregularny.Wtedy nic nie wiadomo. Ale jesli zawsze trwa 34-36 dni to latwo policzyc ze to byl dzien nie plodny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×